Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej w Kalwarii 2010
31 marca 2010, 00:11 [cytuj]
we wrześniu będę miał praktykę, wszystko się wali :/

mój wyjazd jest mocno zagrożony, ale jeszcze nie padła ostateczna decyzja :)
we wrześniu będę miał praktykę, wszystko się wali :/ mój wyjazd jest mocno zagrożony, ale jeszcze nie padła ostateczna decyzja :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
31 marca 2010, 00:27 [cytuj]
mi termin chyba cały czas pasuje, tylko pytanie co powie nasz kapitan i gwiazda niejaki Tomek gaizka.....
mi termin chyba cały czas pasuje, tylko pytanie co powie nasz kapitan i gwiazda niejaki Tomek gaizka
31 marca 2010, 10:19 [cytuj]
U mnie wiele zależy od tego na kiedy mi wyznaczą obronę pracy magisterskiej. Postaram się żeby ominąć te terminy i pojawić się na turnieju. Będę informował na bieżąco.
U mnie wiele zależy od tego na kiedy mi wyznaczą obronę pracy magisterskiej. Postaram się żeby ominąć te terminy i pojawić się na turnieju. Będę informował na bieżąco
31 marca 2010, 10:46 [cytuj]
Nie ukrywam że zmiana terminu mi pasuje:hejka:
Jedyny problem to że jestem kontuzjogenny jak King:D
Nie ukrywam że zmiana terminu mi pasuje:hejka: Jedyny problem to że jestem kontuzjogenny jak King:D
31 marca 2010, 16:42 [cytuj]
Marek powiedział/a:
Nie ukrywam że zmiana terminu mi pasuje:hejka:
Jedyny problem to że jestem kontuzjogenny jak King:D


czyli możemy liczyć na jeden mecz w tygodniu? :D
czyli możemy liczyć na jeden mecz w tygodniu? :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
2 kwietnia 2010, 11:41 [cytuj]
dla mnie bez zmian.
dla mnie bez zmian
Kogucie życie!
2 kwietnia 2010, 12:05 [cytuj]
Mi pasi.
Mi pasi
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
2 kwietnia 2010, 12:58 [cytuj]
Mi tak samo pasuje nowy termin.
Mi tak samo pasuje nowy termin
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
2 kwietnia 2010, 23:12 [cytuj]
dla mnie nawet lepiej póki co..
dla mnie nawet lepiej póki co
2 kwietnia 2010, 23:29 [cytuj]
mnie pasuje kazdy termin
mnie pasuje kazdy termin
8 kwietnia 2010, 21:21 [cytuj]
Mi również pasuje każdy termin
Mi również pasuje każdy termin
Audere est facere!
13 kwietnia 2010, 15:40 [cytuj]
wiadomość od organizatorów:
Witam,
Jeśli otrzymałeś tego maila, to oznacza, że Twój fanklub zakwalifikował się do uczestnictwa w II Ogólnopolskim Turnieju Polskich Fanklubów Zagranicznych Drużyn. Pełna lista uczestników zostanie wkrótce opublikowana na stronie www.turniej.info.


Prosimy o dokonywanie wpłat za uczestnictwo na poniższy numer konta:

MARCIN OCHMAN
Stanisław Dolny 266a
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

nr rachunku: 50 1020 5558 1111 1735 3420 0047 (PKO PB)

w tytule przelewu proszę koniecznie podać nazwę drużyny, której kibicujecie, np: "Liverpool FC"

Pozdrawiam,
Marcin Ochman
wiadomość od organizatorów: Witam, Jeśli otrzymałeś tego maila, to oznacza, że Twój fanklub zakwalifikował się do uczestnictwa w II Ogólnopolskim Turnieju Polskich Fanklubów Zagranicznych Drużyn. Pełna lista uczestników zostanie wkrótce opublikowana na stronie www.turniej.info. Prosimy o dokonywanie wpłat za uczestnictwo na poniższy numer konta: MARCIN OCHMAN Stanisław Dolny 266a 34-130 Kalwaria Zebrzydowska nr rachunku: 50 1020 5558 1111 1735 3420 0047 (PKO PB) w tytule przelewu proszę koniecznie podać nazwę drużyny, której kibicujecie, np: "Liverpool FC" Pozdrawiam, Marcin Ochman
Na początku był kogut...
13 kwietnia 2010, 15:49 [cytuj]
AC Milan, Valencia CF, Arsenal Londyn, West Ham United, Newcastle United, Real Madryt, Ajax Amsterdam, Bayern Monachium, Tottenham Hotspur FC, Chelsea Londyn, Inter Mediolan, Liverpool FC.

Fajna ekipa. Może wreszcie trafimy na nomadów albo Sroki co to nam rok temu tak dupy skopać chciały:) Bayern to równe chłopaki były ,Inter też:D No, i ktoś nowy-Real i Valencia.
AC Milan, Valencia CF, Arsenal Londyn, West Ham United, Newcastle United, Real Madryt, Ajax Amsterdam, Bayern Monachium, Tottenham Hotspur FC, Chelsea Londyn, Inter Mediolan, Liverpool FC. Fajna ekipa. Może wreszcie trafimy na nomadów albo Sroki co to nam rok temu tak dupy skopać chciały:) Bayern to równe chłopaki były ,Inter też:D No, i ktoś nowy-Real i Valencia
13 kwietnia 2010, 18:14 [cytuj]
Tak patrząc na nazwy to powinniśmy sobie dać rade z holendrami, newcastle ( w koncu w tym sezonie nie graja nawet w PL) mlotami ( walka o utrzymanie w PL), lfc ( torres kolejna kontuzja) i vcf ( graj w kratke) z reszta zespolow mysle ze beda problemy.... dobrze ze nie gra barcelona
Tak patrząc na nazwy to powinniśmy sobie dać rade z holendrami, newcastle ( w koncu w tym sezonie nie graja nawet w PL) mlotami ( walka o utrzymanie w PL), lfc ( torres kolejna kontuzja) i vcf ( graj w kratke) z reszta zespolow mysle ze beda problemy.... dobrze ze nie gra barcelona
13 kwietnia 2010, 19:20 [cytuj]
nie wiem czy w tym poście była ukryta ironia czy nie klimasz... :plotki:
nie wiem czy w tym poście była ukryta ironia czy nie klimasz... :plotki:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
13 kwietnia 2010, 19:30 [cytuj]
Pytanie do ludzi bądź to z Poznania, bądź to z Łodzi. Ktoś z ekipy jedzie samochodem? Bo myślę, żebym się z kimś takim wspaniałym zabrał i dorzucił się do paliwa. Dziękuję z góry za info :)
Pytanie do ludzi bądź to z Poznania, bądź to z Łodzi. Ktoś z ekipy jedzie samochodem? Bo myślę, żebym się z kimś takim wspaniałym zabrał i dorzucił się do paliwa. Dziękuję z góry za info :)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
18 kwietnia 2010, 14:25 [cytuj]
Koszulki z numerami każdy będzie miał na Kalwarię. Uwierzcie mi. Nie z mojej winy to to tak wszystko trwa.
Koszulki z numerami każdy będzie miał na Kalwarię. Uwierzcie mi. Nie z mojej winy to to tak wszystko trwa
21 kwietnia 2010, 21:17 [cytuj]
Na 12 druzyn 6 z anglii - najwazniesze zeby znowu byc najlepszymi z tej 6-stki. A gdzie HSV !?:D
Z Chelsea, Arse, Bayernem - bedzie to juz nasz 3 turniej - a flaga Spursmanii jest bogatsza o wyjazd na lane, wembley ...i trzcianke
Na 12 druzyn 6 z anglii - najwazniesze zeby znowu byc najlepszymi z tej 6-stki. A gdzie HSV !?:D Z Chelsea, Arse, Bayernem - bedzie to juz nasz 3 turniej - a flaga Spursmanii jest bogatsza o wyjazd na lane, wembley ...i trzcianke
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 115 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się