Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej w Kalwarii 2010
21 kwietnia 2010, 21:19 [cytuj]
No i gdzie Muly z United i City - pewnie jeszcze nie maja dowodow....
No i gdzie Muly z United i City - pewnie jeszcze nie maja dowodow
22 kwietnia 2010, 17:46 [cytuj]
Info od organizatora:
w związku z dużą ilością osób zgłaszających chęć skorzystania z noclegu piątkowego, przy jednoczesnych ograniczeniach w zapleczu noclegowym, prosimy o rozsądne podejście do problemu. Nasza inicjatywa rezerwacji noclegów piątkowych wynikła z chęci umożliwienia uczestnikom mieszkającym najdalej od Kalwarii Zebrzydowskiej skorzystania z okresu aklimatyzacji - proporcjonalnie długiego do czasu poświęconego na podróż. W związku z powyższym prosimy o rozważne rezerwowanie piątkowych noclegów, którymi dysponujemy, gdyż jest ich około 2 razy mniej niż uczestników. Jeśli więc ktoś mieszka na południu, to bardzo prosimy o wstrzymanie się od rezerwacji i danie szansy mieszkańcom północnej Polski. O ilości wolnych miejsc piątkowych postaramy się informować w miarę ich wyczerpywania się.
Uprzejmie przy tym informujemy, że jeśli zgłosi się za dużo osób, to część będzie zmuszona do rezerwacji hotelu we własnym zakresie i na własny koszt.

Pozdrawiamy,
Organizatorzy
Info od organizatora: w związku z dużą ilością osób zgłaszających chęć skorzystania z noclegu piątkowego, przy jednoczesnych ograniczeniach w zapleczu noclegowym, prosimy o rozsądne podejście do problemu. Nasza inicjatywa rezerwacji noclegów piątkowych wynikła z chęci umożliwienia uczestnikom mieszkającym najdalej od Kalwarii Zebrzydowskiej skorzystania z okresu aklimatyzacji - proporcjonalnie długiego do czasu poświęconego na podróż. W związku z powyższym prosimy o rozważne rezerwowanie piątkowych noclegów, którymi dysponujemy, gdyż jest ich około 2 razy mniej niż uczestników. Jeśli więc ktoś mieszka na południu, to bardzo prosimy o wstrzymanie się od rezerwacji i danie szansy mieszkańcom północnej Polski. O ilości wolnych miejsc piątkowych postaramy się informować w miarę ich wyczerpywania się. Uprzejmie przy tym informujemy, że jeśli zgłosi się za dużo osób, to część będzie zmuszona do rezerwacji hotelu we własnym zakresie i na własny koszt. Pozdrawiamy, Organizatorzy
Na początku był kogut...
22 kwietnia 2010, 17:55 [cytuj]
jasiowaty powiedział/a:
Pytanie do ludzi bądź to z Poznania, bądź to z Łodzi. Ktoś z ekipy jedzie samochodem? Bo myślę, żebym się z kimś takim wspaniałym zabrał i dorzucił się do paliwa. Dziękuję z góry za info :)


Ja będe się meldował samochodem, ale nie wiem jeszcze kiedy i jak bede śmigał. Jak bede mógł to się z 7-10 dni wczesniej odezwę. Nic nie moge obiecać, ale w razie czego będę pamiętał.
Ja będe się meldował samochodem, ale nie wiem jeszcze kiedy i jak bede śmigał. Jak bede mógł to się z 7-10 dni wczesniej odezwę. Nic nie moge obiecać, ale w razie czego będę pamiętał
Kogucie życie!
22 kwietnia 2010, 17:58 [cytuj]
spurs3 powiedział/a:
No i gdzie Muly z United i City - pewnie jeszcze nie maja dowodow


No i znowu Barca się melduje. Pewnie tyle peni (nie wiem jak to się pisze , ani odmienia) sięzglosiło, ze postanowili im podziekować.
No i znowu Barca się melduje. Pewnie tyle peni (nie wiem jak to się pisze , ani odmienia) sięzglosiło, ze postanowili im podziekować
Kogucie życie!
22 kwietnia 2010, 19:26 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Ja będe się meldował samochodem, ale nie wiem jeszcze kiedy i jak bede śmigał. Jak bede mógł to się z 7-10 dni wczesniej odezwę. Nic nie moge obiecać, ale w razie czego będę pamiętał


Ok, dzięki za info, bo 8-godzinna podróż polską koleją z 3 przesiadkami mnie jakoś nie jara.

A co do tych piątkowych rezerwacji miejsc to gdzie trza się w ogóle zgłosić?
Ok, dzięki za info, bo 8-godzinna podróż polską koleją z 3 przesiadkami mnie jakoś nie jara. A co do tych piątkowych rezerwacji miejsc to gdzie trza się w ogóle zgłosić?
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
27 kwietnia 2010, 22:09 [cytuj]
Panie i Panowie wysłałem przelew do organizatorów na 480 zł (16 * 30 zł)
Oto lista zawodnicy : gaizka, skaju, safian, jasiek, spurs3, chrzesniak, marcus, marcin kłos, sadzik, maciek zimoch

kibice vel. zawodnicy : kasia, czapla, jan kukulski, paweł raczek, szymon świerniak, maciek klimaszewski,

Tych 16 osób wpłaciło pieniądze i te osoby mają zapewnione noclegi z soboty na niedzielę plus jakies zarcie.

Reszta Spursmaniaków przyjezdza na dziko, tzn pewnie beda mieli status "waletów" jak w akademikach.

W kwestii noclegów z piatku na sobote - dopłata 20 zł, spanie w radwanicie, kontakty sa podane na stronie turnieju (organizatorów)

pozdro
Panie i Panowie wysłałem przelew do organizatorów na 480 zł (16 * 30 zł) Oto lista zawodnicy : gaizka, skaju, safian, jasiek, spurs3, chrzesniak, marcus, marcin kłos, sadzik, maciek zimoch kibice vel. zawodnicy : kasia, czapla, jan kukulski, paweł raczek, szymon świerniak, maciek klimaszewski, Tych 16 osób wpłaciło pieniądze i te osoby mają zapewnione noclegi z soboty na niedzielę plus jakies zarcie. Reszta Spursmaniaków przyjezdza na dziko, tzn pewnie beda mieli status "waletów" jak w akademikach. W kwestii noclegów z piatku na sobote - dopłata 20 zł, spanie w radwanicie, kontakty sa podane na stronie turnieju (organizatorów) pozdro
27 kwietnia 2010, 22:15 [cytuj]
spurs3 powiedział/a:
spanie w radwanicie


fuck yeah! :D
fuck yeah! :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
30 kwietnia 2010, 14:22 [cytuj]
Z dumą dodaje, że mamy jeszcze jedną kibicowską flagę Spurs - dostałem na urodziny :)
Z dumą dodaje, że mamy jeszcze jedną kibicowską flagę Spurs - dostałem na urodziny :)
30 kwietnia 2010, 15:33 [cytuj]
Mam i ja flagę :)
Mam i ja flagę :)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
30 kwietnia 2010, 18:55 [cytuj]
Rozmawiałem z jedną z organizatorek ws. piątkowego noclegu i twierdzi, iż nie dostała od nas informacji, ile osób z Naszej grupy ma zamiar w piątek przyjechać.
Rozmawiałem z jedną z organizatorek ws. piątkowego noclegu i twierdzi, iż nie dostała od nas informacji, ile osób z Naszej grupy ma zamiar w piątek przyjechać
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
30 kwietnia 2010, 22:36 [cytuj]
Zgadza sie - jak mogła dostac skoro nie wiemy ilu nas przybędzie w piatek. trzeba sie konkretnie okreslic.

co do flagi super ze beda nowe - ale spursmaniacka ma ta przewage ze była na Lane, Wembley, w Kalwarii i Trzciance :F
Zgadza sie - jak mogła dostac skoro nie wiemy ilu nas przybędzie w piatek. trzeba sie konkretnie okreslic. co do flagi super ze beda nowe - ale spursmaniacka ma ta przewage ze była na Lane, Wembley, w Kalwarii i Trzciance :F
1 maja 2010, 07:37 [cytuj]
info od organizatorów:
Piszę do Was, ponieważ do tej pory udało mi się uzyskć takie oto informacje odnośnie Waszej obecności na Turnieju w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Proszę o weryfikowanie informacji i przesyłanie jak najszybsze ew. danych o piątkowym noclegu.

Tottenham - 16 osób (wiem o 1 piątkowym noclegu)
Bayern - 20 osób?
Ajax - 10 osób?
Chelsea - tu nie mam zadnej informcji pewnej, więc prosze o jak najszybsze ich przesłanie.
WHU - 14 osób?
Valencia - 10 osób?
Newcastle - 17 (10 osób w piątek)
Real - ? podobna sytuacja jak w przypadku Chelsea


W tym momencie jasną sytuacje mamy w przypadku Interu - 10 osób od soboty), Milanu - 14 osób (13 od piątku) i Arsenalu - (rezygnują z noclegu).

Jeśli jakieś informacje przedstawione powyżej są błędne to proszę o wysyłanie sprostowań.
Być może jakies dane mi umknęły i z góry za to przepraszam.
Na maile czekam do najbliższego poniedziałku do godziny 23.

Pozdrawiam,
Paulina Dębowska - Ochman
info od organizatorów: Piszę do Was, ponieważ do tej pory udało mi się uzyskć takie oto informacje odnośnie Waszej obecności na Turnieju w Kalwarii Zebrzydowskiej. Proszę o weryfikowanie informacji i przesyłanie jak najszybsze ew. danych o piątkowym noclegu. Tottenham - 16 osób (wiem o 1 piątkowym noclegu) Bayern - 20 osób? Ajax - 10 osób? Chelsea - tu nie mam zadnej informcji pewnej, więc prosze o jak najszybsze ich przesłanie. WHU - 14 osób? Valencia - 10 osób? Newcastle - 17 (10 osób w piątek) Real - ? podobna sytuacja jak w przypadku Chelsea W tym momencie jasną sytuacje mamy w przypadku Interu - 10 osób od soboty), Milanu - 14 osób (13 od piątku) i Arsenalu - (rezygnują z noclegu). Jeśli jakieś informacje przedstawione powyżej są błędne to proszę o wysyłanie sprostowań. Być może jakies dane mi umknęły i z góry za to przepraszam. Na maile czekam do najbliższego poniedziałku do godziny 23. Pozdrawiam, Paulina Dębowska - Ochman
Na początku był kogut...
1 maja 2010, 09:18 [cytuj]
Na którą trzeba byłoby być w sobotę?
Na którą trzeba byłoby być w sobotę?
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
1 maja 2010, 09:59 [cytuj]
A***l chyba ma jakies ambitne plany na turniej. Rezygnują z piatkowego noclegu żeby się nie zmelanżować za bardzo przed sobotnimi meczami :rotfl:
A***l chyba ma jakies ambitne plany na turniej. Rezygnują z piatkowego noclegu żeby się nie zmelanżować za bardzo przed sobotnimi meczami :rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
4 maja 2010, 20:33 [cytuj]
spurs3 powiedział/a:
Zgadza sie - jak mogła dostac skoro nie wiemy ilu nas przybędzie w piatek. trzeba sie konkretnie okreslic.


No to jak z tym określaniem? Żeby może jakoś zacząć, to ja się zgłaszam :)
No to jak z tym określaniem? Żeby może jakoś zacząć, to ja się zgłaszam :)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
4 maja 2010, 20:39 [cytuj]
Hanysy jadą tak jak w zeszłym roku? Chętnie bym się dołączył do paczki w Katowicach.
Hanysy jadą tak jak w zeszłym roku? Chętnie bym się dołączył do paczki w Katowicach
www.facebook.com/OgienOdSkaja
28 maja 2010, 23:33 [cytuj]
a miejsce dla mnie się znajdzie? :D
a miejsce dla mnie się znajdzie? :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
29 maja 2010, 00:51 [cytuj]
czy jakas ekipa z mazowsza zabiera sie samochodem? jesli tak to czy jest miejsce ? bo ja chetnie potowarzysze w drodze do kalwarii bo tam innymi srodkami komunikacyjnymi jedzie sie dosc dlugo....
czy jakas ekipa z mazowsza zabiera sie samochodem? jesli tak to czy jest miejsce ? bo ja chetnie potowarzysze w drodze do kalwarii bo tam innymi srodkami komunikacyjnymi jedzie sie dosc dlugo
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 59 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się