Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej w Kalwarii 2010
29 maja 2010, 01:33 [cytuj]
wstępnie pociąg... ale nie na 100% jeszcze. postaram się ogarnąć samochód.
wstępnie pociąg... ale nie na 100% jeszcze. postaram się ogarnąć samochód
29 maja 2010, 10:57 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
Skaju, na chwilę obecną jest nas 5 ( Ja, Konrad, Martin, Marcin i Sadzik ) więc raczej nie. No chyba że ktoś odpadnie... Z Wawy jedzie czapla i gaizka o ile wiem, ale nie wiem jak :)


A Maciek nie jedzie? Bo mi się już pomerdała ta lista...
A może byśmy pociągiem się kopnęli?
A Maciek nie jedzie? Bo mi się już pomerdała ta lista... A może byśmy pociągiem się kopnęli?
29 maja 2010, 12:33 [cytuj]
Paweł masz bęcki :zly: . Jade autem. Harcerskie czasy dawno już sie skończyły i namioty & pociągi...mnie nie pociągają. Mogę Skaja zabrać z Katowic tylko z jednym małym zastrzezeniem. Jeszcze sie nie określiłem(w pracy) i po sobotnich meczach moge wyjechac na impreze firmową więc transport w 1 strone na 100 % masz, z powrotem na dwoje babka wróżyła. Możemy sie spotkać pod dworcem i jechac wspólnie (tylko juz nie przez te wiochy, kierunek Bielsko jest lepszy).
Paweł masz bęcki :zly: . Jade autem. Harcerskie czasy dawno już sie skończyły i namioty & pociągi...mnie nie pociągają. Mogę Skaja zabrać z Katowic tylko z jednym małym zastrzezeniem. Jeszcze sie nie określiłem(w pracy) i po sobotnich meczach moge wyjechac na impreze firmową więc transport w 1 strone na 100 % masz, z powrotem na dwoje babka wróżyła. Możemy sie spotkać pod dworcem i jechac wspólnie (tylko juz nie przez te wiochy, kierunek Bielsko jest lepszy)
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
3 czerwca 2010, 13:48 [cytuj]
Info od organizatorów:

Witam,

Mam wielką prośbę, żebyście jako przedstawiciele drużyn zebrali mini wywiad o swojej drużynie. Mianowicie chodzi o to, aby ludzie, którzy przyjeżdzają sobotę dali znać o której będą i jakim środkiem transportu przybędą, (szczególnie ludzie podróżujący pociagami)z racji tego, że część noclegów jest dość oddalona od boiska, a chcielibyśmy Wam ułatwić poruszanie się po mieście i być może zaoferować pomoc w przewiezieniu bagaży. Przypominam, że oficjalnie turniej rozpoczyna się o godzinie 10.
podobną prośbę mam do osób, które przybędą w piątek, tu chodzi tylko o określene czasu pierwszych przybywających, żeby już ktoś był na miejscu i pomógł w zakwaterowaniu.
Z góry za to dziękuję :)


Jeszcze jedna ważna informacja o noclegach:
(kto gdzie zamieszka)
Krakowska: Inter, Tottenham, Real
Radwanita: Milan, Newcastle, Valencia, LFC
Kościuszki: Chelsea, WHU, Ajax, Bayern


Pozdrawiam


ps. sa jeszcze 4 wolne łóżka i materace na świetlicy, więc jeśli ktoś jeszcze ma ochotę przyjechać to można się zgłaszać do niedzieli do godziny 22.
Info od organizatorów: Witam, Mam wielką prośbę, żebyście jako przedstawiciele drużyn zebrali mini wywiad o swojej drużynie. Mianowicie chodzi o to, aby ludzie, którzy przyjeżdzają sobotę dali znać o której będą i jakim środkiem transportu przybędą, (szczególnie ludzie podróżujący pociagami)z racji tego, że część noclegów jest dość oddalona od boiska, a chcielibyśmy Wam ułatwić poruszanie się po mieście i być może zaoferować pomoc w przewiezieniu bagaży. Przypominam, że oficjalnie turniej rozpoczyna się o godzinie 10. podobną prośbę mam do osób, które przybędą w piątek, tu chodzi tylko o określene czasu pierwszych przybywających, żeby już ktoś był na miejscu i pomógł w zakwaterowaniu. Z góry za to dziękuję :) Jeszcze jedna ważna informacja o noclegach: (kto gdzie zamieszka) Krakowska: Inter, Tottenham, Real Radwanita: Milan, Newcastle, Valencia, LFC Kościuszki: Chelsea, WHU, Ajax, Bayern Pozdrawiam ps. sa jeszcze 4 wolne łóżka i materace na świetlicy, więc jeśli ktoś jeszcze ma ochotę przyjechać to można się zgłaszać do niedzieli do godziny 22
Na początku był kogut...
3 czerwca 2010, 14:51 [cytuj]
Ekipa ŚLĄSKA ma ekskursjie samochodową w ilości 7 sztuk jeśli dobrze liczę (w tym jeden dolnoslązak skaju)
Ekipa ŚLĄSKA ma ekskursjie samochodową w ilości 7 sztuk jeśli dobrze liczę (w tym jeden dolnoslązak skaju)
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
3 czerwca 2010, 19:31 [cytuj]
Nie ma sensu już wysyłać koszulek do was wszystkich. Mam je w domu więc przywiozę je prosto do Kalwarii.
Nie wiem, czy macie już swoje bo dłuuuuugo mi to zajęło. Nie z moich przyczyn. No cóż....Tak wyszło. Do zobaczenia w Kalwarii. COYS!!
Nie ma sensu już wysyłać koszulek do was wszystkich. Mam je w domu więc przywiozę je prosto do Kalwarii. Nie wiem, czy macie już swoje bo dłuuuuugo mi to zajęło. Nie z moich przyczyn. No cóż....Tak wyszło. Do zobaczenia w Kalwarii. COYS!!
3 czerwca 2010, 22:07 [cytuj]
A ile pieniendzów na tę koszulkę szykować?
A ile pieniendzów na tę koszulkę szykować?
4 czerwca 2010, 09:12 [cytuj]
nieźle - nocleg z Interem i Realem. Już widzę ich twórcze dyskusje na temat Mourinho :D
nieźle - nocleg z Interem i Realem. Już widzę ich twórcze dyskusje na temat Mourinho :D
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
4 czerwca 2010, 18:10 [cytuj]
Ja z Łodzi jadę w piątek furą. Zaraz po raka egzaminie. Paweł (spurs3), jedziesz w piątek, czy w sobotę? Może w dwa auta pojedziemy?
Ja z Łodzi jadę w piątek furą. Zaraz po raka egzaminie. Paweł (spurs3), jedziesz w piątek, czy w sobotę? Może w dwa auta pojedziemy?
Audere est facere!
4 czerwca 2010, 20:54 [cytuj]
Na krakowskiej mieszkamy, wiec mamy najlepsza miejscowke, przez plot na boisko. Ja jade very raniutko w sobote, bede na miejscu okolo 8. Mam 2-3 wolne miejsca w aucie wiec jak ktos chetny to dajcie cynka. Dla niewtajemniczonych wyjezdzam z Radomska.

Marek mial sie ze mna skontaktowac - czekam wiec cierpliwie.

Ponizej jeszcze raz podaje liste zawodnikow i kibiców.

ZAWODNICY

TOMASZ WASAK
JAN BERDYS
ŁUKASZ TATARCZUK
SEBASTIAN SAFIAN
MARCIN KŁOS
DANIEL SADOWSKI
MAREK KONIECZNY
MATEUSZ KAŁUŻA
MACIEJ ZIMOCH
PAWEŁ MORGA


KIBICE :

JAN KUKULSKI
PIOTR CZAPLICKI
PAWEŁ RACZEK
SZYMON ŚWIERNIAK
MACIEK KLIMASZEWSKI
KASIA MORGA


Tylko te osoby wpłaciły kase.
Na krakowskiej mieszkamy, wiec mamy najlepsza miejscowke, przez plot na boisko. Ja jade very raniutko w sobote, bede na miejscu okolo 8. Mam 2-3 wolne miejsca w aucie wiec jak ktos chetny to dajcie cynka. Dla niewtajemniczonych wyjezdzam z Radomska. Marek mial sie ze mna skontaktowac - czekam wiec cierpliwie. Ponizej jeszcze raz podaje liste zawodnikow i kibiców. ZAWODNICY TOMASZ WASAK JAN BERDYS ŁUKASZ TATARCZUK SEBASTIAN SAFIAN MARCIN KŁOS DANIEL SADOWSKI MAREK KONIECZNY MATEUSZ KAŁUŻA MACIEJ ZIMOCH PAWEŁ MORGA KIBICE : JAN KUKULSKI PIOTR CZAPLICKI PAWEŁ RACZEK SZYMON ŚWIERNIAK MACIEK KLIMASZEWSKI KASIA MORGA Tylko te osoby wpłaciły kase
4 czerwca 2010, 21:28 [cytuj]
Do śląskiej ekipy:

Ja zapewne przyjadę pociągiem do Katowic o 04:16, czyli tak jak w zeszłym roku. Proponuję już teraz ustalić, kto z kim jedzie (w sensie: w którym samochodzie). Mi to zupełnie obojętne, kto będzie za kółkiem :)
Do śląskiej ekipy: Ja zapewne przyjadę pociągiem do Katowic o 04:16, czyli tak jak w zeszłym roku. Proponuję już teraz ustalić, kto z kim jedzie (w sensie: w którym samochodzie). Mi to zupełnie obojętne, kto będzie za kółkiem :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
4 czerwca 2010, 21:42 [cytuj]
O której się zabieramy z Katowic? Najbardziej mi pasuje dojazd na 7:30.
O której się zabieramy z Katowic? Najbardziej mi pasuje dojazd na 7:30
4 czerwca 2010, 22:19 [cytuj]
Co do kibiców, to też mają wziąć jakiś sprzęt sportowy? :)
Co do kibiców, to też mają wziąć jakiś sprzęt sportowy? :)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
4 czerwca 2010, 22:23 [cytuj]
No jasne. Na listę zawodników wpisany jestem ja, a moja kondycja wygląda na dzień dzisiejszy jakby nie wygladała:) Więc każdy sobie pogra raczej.
No jasne. Na listę zawodników wpisany jestem ja, a moja kondycja wygląda na dzień dzisiejszy jakby nie wygladała:) Więc każdy sobie pogra raczej
|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 60 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się