Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej w Kalwarii 2010
7 czerwca 2010, 01:25 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
O której się zabieramy z Katowic? Najbardziej mi pasuje dojazd na 7:30


ja moge być planowo o 7:50, ale czasem trzeba doliczyć kilka-kilkanaście minut spoznienia. zdążymy w 2 godziny być w Kalwarii ?
ja moge być planowo o 7:50, ale czasem trzeba doliczyć kilka-kilkanaście minut spoznienia. zdążymy w 2 godziny być w Kalwarii ?
www.facebook.com/OgienOdSkaja
7 czerwca 2010, 08:23 [cytuj]
Właśnie się obawiam tego czasu na dojazd. Miejmy nadzieje że sierotka nie wylosuje nas w pierwszej kolejności i nie bedzie nasze ewentualne spoznienie miało znaczenia
Właśnie się obawiam tego czasu na dojazd. Miejmy nadzieje że sierotka nie wylosuje nas w pierwszej kolejności i nie bedzie nasze ewentualne spoznienie miało znaczenia
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
7 czerwca 2010, 12:50 [cytuj]
Najwcześniej mogę być w Katowicach o 6:32. Nie wliczając spóźnienia.
Najwcześniej mogę być w Katowicach o 6:32. Nie wliczając spóźnienia
7 czerwca 2010, 17:57 [cytuj]
Czy ktoś jedzie do Kalwarii przez kraków a jak tak to kiedy
Czy ktoś jedzie do Kalwarii przez kraków a jak tak to kiedy
7 czerwca 2010, 20:54 [cytuj]
Sorry Panowie, ale odpadam. Będę za was trzymał kciuki. Powodzenia. Oczywiście jak ktoś chce się podłączyć w moje miejsce to proszę bardzo, 1 miejsce jest opłacone.
Sorry Panowie, ale odpadam. Będę za was trzymał kciuki. Powodzenia. Oczywiście jak ktoś chce się podłączyć w moje miejsce to proszę bardzo, 1 miejsce jest opłacone
Kogucie życie!
7 czerwca 2010, 21:06 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
ale jeśli pojadę to wezmę buciki by powymiatać tam w obronie :P


no to mogę spać spokojnie :)
no to mogę spać spokojnie :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
7 czerwca 2010, 21:39 [cytuj]
a bede mial koreczki i ja jestem mega chetny do grania !!! tylko mam 2 pytania
a) czy ktos bedzie jechal przez krakow ? - ja jestem z wawki i bym dojechal i moze by mnie ktos zabral do kalwarii
2) w jakich koszulkach gramy ????
a bede mial koreczki i ja jestem mega chetny do grania !!! tylko mam 2 pytania a) czy ktos bedzie jechal przez krakow ? - ja jestem z wawki i bym dojechal i moze by mnie ktos zabral do kalwarii 2) w jakich koszulkach gramy ????
8 czerwca 2010, 20:16 [cytuj]
Ja proponuje trase liczącą 96 km przez...Twoje Tychy m.in Paweł. Ta ostatnia jazda przez małopolskie wioski mnie wykańczała no i nie wiadomo jak tam na wsiach po powodziach więc to chyba optymalna trasa. Chyba że driver nr.2 ma inną propozycje. Konrad- moze przez Przedborz - może Pawła spotkamy;P
Ja proponuje trase liczącą 96 km przez...Twoje Tychy m.in Paweł. Ta ostatnia jazda przez małopolskie wioski mnie wykańczała no i nie wiadomo jak tam na wsiach po powodziach więc to chyba optymalna trasa. Chyba że driver nr.2 ma inną propozycje. Konrad- moze przez Przedborz - może Pawła spotkamy;P
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
8 czerwca 2010, 21:07 [cytuj]
Panowie. dopadła mnie dorosłość i raczej nie dam rady pojechać. :wnerw: chociaż nie wszystko przesądzone i będę się starał.. ale póki co to podobnie jak Marcus odstępuję swoje miejsce, a jak mi się uda pojechać to będę najwyżej na lewo..
Panowie. dopadła mnie dorosłość i raczej nie dam rady pojechać. :wnerw: chociaż nie wszystko przesądzone i będę się starał.. ale póki co to podobnie jak Marcus odstępuję swoje miejsce, a jak mi się uda pojechać to będę najwyżej na lewo
9 czerwca 2010, 00:42 [cytuj]
matko co sie dzieje sklad sie sypie... ile osob z tych grajacych ostatecznie bedzie ???
matko co sie dzieje sklad sie sypie... ile osob z tych grajacych ostatecznie bedzie ???
9 czerwca 2010, 09:55 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
niewiele :)gaizka, sadzik, marcin, md18,yido, chrześniak, spurs3, skaju. Więc jeszcze ty klimasz, ja ewentualnie i Marek. No ale jak ktos jeszcze jedzie to pewnie bucisze i tak weźmie


jak będzie nas mało to będę mógł sie zmienić za kogoś z pola, żeby na bramce odpoczął :)
jak będzie nas mało to będę mógł sie zmienić za kogoś z pola, żeby na bramce odpoczął :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
9 czerwca 2010, 10:52 [cytuj]
Dacie radę! Bez mazgajenia ;)
Dacie radę! Bez mazgajenia ;)
Kogucie życie!
9 czerwca 2010, 10:55 [cytuj]
Marcus pozwól że Cie zacytuję - "świnia Ci się cieli" czy coś poważnego sprawiło że Cie nie będzie ? Kurcze robi się wąsko z kadrą a temperatury mnie przerażają. Ja się bez ruchu męcze a co dopiero w czasie gry he he.
Marcus pozwól że Cie zacytuję - "świnia Ci się cieli" czy coś poważnego sprawiło że Cie nie będzie ? Kurcze robi się wąsko z kadrą a temperatury mnie przerażają. Ja się bez ruchu męcze a co dopiero w czasie gry he he
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
9 czerwca 2010, 11:48 [cytuj]
Ludki słuchajcie ja na 99% bede jechal razem z gaizka ( mial byc jeszcze czapla ale on tak jak oglaszal prawdopodobnie odpada) samochodem. Wyruszam w sobote jakos mega rano - czyli okolo godziny 4:30. Bede jechal przez radom, potem obwodnica kolo kielc no i przez krakow pozniej i do kalwarii. Wiec w zwiazku z tym najlepiej gdyby sie udalo tak ustawic terminarz bysmy nie grali pierwszego meczu bo niewielkie ale jest pewne ryzyko ze my sie spoznimy kilka minut ( ale szansa na to taka jak na to ze thfc kupi Messiego). Druga sprawa jest taka ze jak nie jedzie czapla to ja bede mial 2 miejsca w samochodzie i moge kogos zabrac no chyba ze gaizka zalatwi jakies dziewczyny... :P
Ludki słuchajcie ja na 99% bede jechal razem z gaizka ( mial byc jeszcze czapla ale on tak jak oglaszal prawdopodobnie odpada) samochodem. Wyruszam w sobote jakos mega rano - czyli okolo godziny 4:30. Bede jechal przez radom, potem obwodnica kolo kielc no i przez krakow pozniej i do kalwarii. Wiec w zwiazku z tym najlepiej gdyby sie udalo tak ustawic terminarz bysmy nie grali pierwszego meczu bo niewielkie ale jest pewne ryzyko ze my sie spoznimy kilka minut ( ale szansa na to taka jak na to ze thfc kupi Messiego). Druga sprawa jest taka ze jak nie jedzie czapla to ja bede mial 2 miejsca w samochodzie i moge kogos zabrac no chyba ze gaizka zalatwi jakies dziewczyny... :P
|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 73 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się