Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Sklep Tottenhamu
1 kwietnia 2010, 14:01 [cytuj]
Zwracam sie do Was Spursmaniaki z takim o to pytaniem...mianowicie chciałem wiedzieć czy ktoś z Was robił zakupy na oficjalnej stronie kogutów, i czy moglby mi opisać jak takie zakupy sie odbywaja i czy nie bylo problemu z paczką? Np: ile czekaliście na przesylke, ile za nia zaplaciliscie, czy byly problemy z polskimi znakami...?
Zwracam sie do Was Spursmaniaki z takim o to pytaniem...mianowicie chciałem wiedzieć czy ktoś z Was robił zakupy na oficjalnej stronie kogutów, i czy moglby mi opisać jak takie zakupy sie odbywaja i czy nie bylo problemu z paczką? Np: ile czekaliście na przesylke, ile za nia zaplaciliscie, czy byly problemy z polskimi znakami...?
1 kwietnia 2010, 16:47 [cytuj]
Przyłączam się do xBulix z prośbą o wytłumaczenie zasad kupowania z oficjalnej strony Tottenhamu
Przyłączam się do xBulix z prośbą o wytłumaczenie zasad kupowania z oficjalnej strony Tottenhamu
1 kwietnia 2010, 17:08 [cytuj]
Za przesyłkę, jak dobrze pamietam, płaci się nie mało, 13 ły.
Za przesyłkę, jak dobrze pamietam, płaci się nie mało, 13 ły
1 kwietnia 2010, 19:05 [cytuj]
Ja własnie wczoraj robiłem zakupy. Wieczorem dostałem maila z informacjami ogólnym a juz dzisiaj mam na skrzynce info dotyczące numeru nadania i takie tam...Na ostatnią przesyłke czekałem chyba max 4 dni robocze + 2 dni wolne (dla mnie bo nie wiem czy oni w pakowanie czasem sobotnie sie nie bawia). Takze przesyłka szybka kontakt świetny, bo nie dość że na bierzaco maile dostajecie z informacjami to jeszcze na stronce mozecie śledzić postępy w wysyłce. Jak Marcin wspomniał opłata to 13 funciaków ale np. ostatnio była promocja i nie było kosztów przesyłki. A jak kwota Was przeraza to zgadajcie sie na wspólne zamówienie i podzielcie kosztami
Ja własnie wczoraj robiłem zakupy. Wieczorem dostałem maila z informacjami ogólnym a juz dzisiaj mam na skrzynce info dotyczące numeru nadania i takie tam...Na ostatnią przesyłke czekałem chyba max 4 dni robocze + 2 dni wolne (dla mnie bo nie wiem czy oni w pakowanie czasem sobotnie sie nie bawia). Takze przesyłka szybka kontakt świetny, bo nie dość że na bierzaco maile dostajecie z informacjami to jeszcze na stronce mozecie śledzić postępy w wysyłce. Jak Marcin wspomniał opłata to 13 funciaków ale np. ostatnio była promocja i nie było kosztów przesyłki. A jak kwota Was przeraza to zgadajcie sie na wspólne zamówienie i podzielcie kosztami
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
2 kwietnia 2010, 19:14 [cytuj]
a listonoszowi jak sie płaci? Czy to przelew najpierw trzeba zrobić??
a listonoszowi jak sie płaci? Czy to przelew najpierw trzeba zrobić??
2 kwietnia 2010, 20:10 [cytuj]
Przelew. Podajesz jeszcze oprócz numeru konta, o ile dobrze pamiętam, taki numer, który znajduje się na odwrocie karty, ale nie pamiętam, jak to oni nazywają po angielsku.
Przelew. Podajesz jeszcze oprócz numeru konta, o ile dobrze pamiętam, taki numer, który znajduje się na odwrocie karty, ale nie pamiętam, jak to oni nazywają po angielsku
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
2 kwietnia 2010, 21:28 [cytuj]
Musisz podać 3 ostatnie cyfry znajdujace sie na rewersie karty kredytowej(security code) a Twój bank zrobi Ci szybki przelicznik złotówka/funciak. Potem juz tylko śledzisz co sie dzieje z przesyłką i z duma nosisz Kogucie ciuchy ze Spursshopu:brawo:
Musisz podać 3 ostatnie cyfry znajdujace sie na rewersie karty kredytowej(security code) a Twój bank zrobi Ci szybki przelicznik złotówka/funciak. Potem juz tylko śledzisz co sie dzieje z przesyłką i z duma nosisz Kogucie ciuchy ze Spursshopu:brawo:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
2 kwietnia 2010, 23:19 [cytuj]
Jaroszy odezwij sie do mnie - od 6 lat kupuje - po 3-4 razy do roku ze spurs shopu - jestes z belchatowa ja z radomska, a u ciebie jestem 2 razy w tygodniu słuzbowo w knajpach wiec sie stykniemy i wszystko ci wyjasnie. Z metek spurs - kazdy funt wydany buduje przyszlosc Spurs :D
Jaroszy odezwij sie do mnie - od 6 lat kupuje - po 3-4 razy do roku ze spurs shopu - jestes z belchatowa ja z radomska, a u ciebie jestem 2 razy w tygodniu słuzbowo w knajpach wiec sie stykniemy i wszystko ci wyjasnie. Z metek spurs - kazdy funt wydany buduje przyszlosc Spurs :D
3 kwietnia 2010, 13:58 [cytuj]
a z Lodzi nikt nie bedzie zamawiał? :P A jaka Jest jakośtych rzeczy? btw to wszystko Puma produkuje? Czy chinczyki przy stadionie?
a z Lodzi nikt nie bedzie zamawiał? :P A jaka Jest jakośtych rzeczy? btw to wszystko Puma produkuje? Czy chinczyki przy stadionie?
3 kwietnia 2010, 14:14 [cytuj]
Nie wszystko jest z Pumy. Ale sklep jest podzielony, jeśli mówimy o ciuchach, na działy z produktami Pumy i osobno produkty na których metkach znajdziesz napis "official merchandise". Myśle że spokojnie tym "nie markowym" produktom mozesz zaufać. Mam bluzy i koszulki nie-pumowskie eksploatowane dośc konkretnie i niewielkie slady użytkowania.
Nie wszystko jest z Pumy. Ale sklep jest podzielony, jeśli mówimy o ciuchach, na działy z produktami Pumy i osobno produkty na których metkach znajdziesz napis "official merchandise". Myśle że spokojnie tym "nie markowym" produktom mozesz zaufać. Mam bluzy i koszulki nie-pumowskie eksploatowane dośc konkretnie i niewielkie slady użytkowania
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
4 kwietnia 2010, 19:45 [cytuj]
Witam, mam sporo ciuchow ze sklepu Tottenham'u (a raczej sklepy bo sa przynajmniej dwa, White Hart Line, Enfield Town) i sa one bardzo dobre jakosciowo (oczywiscie nie wszystkie to Puma jak pisze md18). Moja zona poleca je dla wszystkich, ogromny wybor i zaj....sta jakosc. Co to sklepu internetowego, to smialo polecam, platnosc tylko karta kredytowa lub debetowa. Z Polski mysle ze wchodzi w gre tylko kredytowka, w formularzu platnosci musicie podac adres, rodzaj karty, numer karty (ten z przodu), date waznosci, date startu i kod CVV (to trzy ostatnie cyfry na pasku z podpisem). Jesli ktos ma jakies problemy polecam sie na przyszlosc:luzik:
Witam, mam sporo ciuchow ze sklepu Tottenham'u (a raczej sklepy bo sa przynajmniej dwa, White Hart Line, Enfield Town) i sa one bardzo dobre jakosciowo (oczywiscie nie wszystkie to Puma jak pisze md18). Moja zona poleca je dla wszystkich, ogromny wybor i zaj....sta jakosc. Co to sklepu internetowego, to smialo polecam, platnosc tylko karta kredytowa lub debetowa. Z Polski mysle ze wchodzi w gre tylko kredytowka, w formularzu platnosci musicie podac adres, rodzaj karty, numer karty (ten z przodu), date waznosci, date startu i kod CVV (to trzy ostatnie cyfry na pasku z podpisem). Jesli ktos ma jakies problemy polecam sie na przyszlosc:luzik:
20 maja 2010, 22:00 [cytuj]
właśnie dzis dostałem paczkę ze sklepu firmowego Tottenham'u, czekałem równo tydzień plus 2 dni układania tych rzeczy do kupy na magazynie. Zamowilem sobie t-shirta i koszulke polo i teraz jak cfany gapa bede lazil po ursynowie z podniesionym czołem hehe. Przy okazji kupilem dla panny granatowego miśka z kogutem na klacie oraz z premedytacją kupilem se taki smieszny niby piórnik na dlugopisy i ołówki i to naprawde mi sie przyda bo dlugopisy (a jest juz ich z 10) od dawna mam rozbiegane po całej chalupie a wykonuje taki zawód ze dlugopis potrzebny przez 8 godzin (plus laptop) i dosyc mialem wkurwiania sie ze znowu gdzies posialem narzedzia do pisania.
Co do ciuchów, naprawde znakomita jakość. A sam kontakt ze sklepem idealny, pytają o potwierdzenie, informują o tym ze zamówienie ruszyło, no i bardzo mi sie podoba opcja Track Order na stronie sklepu. Jedyne co jest wkurwiające to napewno koszty wysyłki sięgające 13 funciaków.
Generalnie 73 funty (łącznie z kosztami wysylki) wydałem z satysfakcją.
właśnie dzis dostałem paczkę ze sklepu firmowego Tottenham'u, czekałem równo tydzień plus 2 dni układania tych rzeczy do kupy na magazynie. Zamowilem sobie t-shirta i koszulke polo i teraz jak cfany gapa bede lazil po ursynowie z podniesionym czołem hehe. Przy okazji kupilem dla panny granatowego miśka z kogutem na klacie oraz z premedytacją kupilem se taki smieszny niby piórnik na dlugopisy i ołówki i to naprawde mi sie przyda bo dlugopisy (a jest juz ich z 10) od dawna mam rozbiegane po całej chalupie a wykonuje taki zawód ze dlugopis potrzebny przez 8 godzin (plus laptop) i dosyc mialem wkurwiania sie ze znowu gdzies posialem narzedzia do pisania. Co do ciuchów, naprawde znakomita jakość. A sam kontakt ze sklepem idealny, pytają o potwierdzenie, informują o tym ze zamówienie ruszyło, no i bardzo mi sie podoba opcja Track Order na stronie sklepu. Jedyne co jest wkurwiające to napewno koszty wysyłki sięgające 13 funciaków. Generalnie 73 funty (łącznie z kosztami wysylki) wydałem z satysfakcją
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
30 maja 2010, 16:45 [cytuj]
Czy można zrobić zakupy w spurs shopie jakąś inną "metodą", bez tego security code? Bo moi rodzice mają jakieś takie karty, w których tego koda niet. A ja niet jakiejkolwiek karty.
Czy można zrobić zakupy w spurs shopie jakąś inną "metodą", bez tego security code? Bo moi rodzice mają jakieś takie karty, w których tego koda niet. A ja niet jakiejkolwiek karty
2 czerwca 2010, 21:21 [cytuj]
Nie wiem czy już sie na cos Marcin "napaliłeś", tak na już, ale ja pewnie jak sie jakieś posezonowe wyprzedaze pojawią cosik sobie znowu "fundne" więc nie ma problemu żebysmy się dogadali i Twoje zamówienie również zrealizuje tak cobyśmy jak największą grupa mogli koguty z dumą na piersi nosić :luzik:
Nie wiem czy już sie na cos Marcin "napaliłeś", tak na już, ale ja pewnie jak sie jakieś posezonowe wyprzedaze pojawią cosik sobie znowu "fundne" więc nie ma problemu żebysmy się dogadali i Twoje zamówienie również zrealizuje tak cobyśmy jak największą grupa mogli koguty z dumą na piersi nosić :luzik:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
3 czerwca 2010, 12:20 [cytuj]
Napalić się nie napaliłem, ale wiem czego chcę;)
Napalić się nie napaliłem, ale wiem czego chcę;)
3 czerwca 2010, 15:09 [cytuj]
A czy mi mógłby ktoś pomóc. Mam podobną sytuację jak Marcin (moi rodzice nie mają karty i nie chcą mieć). Ja w dodatku nie znam się na angielskich miarach (to chyba najmnejsze zmartwienie)
A czy mi mógłby ktoś pomóc. Mam podobną sytuację jak Marcin (moi rodzice nie mają karty i nie chcą mieć). Ja w dodatku nie znam się na angielskich miarach (to chyba najmnejsze zmartwienie)
7 czerwca 2010, 14:22 [cytuj]
Tym bez karty proponuje organizować "grupy zakupowe". Wiele razy tak robiliśmy z Pawłem M i Hałabałą.
Tym bez karty proponuje organizować "grupy zakupowe". Wiele razy tak robiliśmy z Pawłem M i Hałabałą
7 czerwca 2010, 14:34 [cytuj]
mam plan robic zakupy po prezentacji koszulek. jeśli ktoś chce się dołączyć, służę pomocą.
mam plan robic zakupy po prezentacji koszulek. jeśli ktoś chce się dołączyć, służę pomocą
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
7 czerwca 2010, 14:37 [cytuj]
Ja bym się dołączył.
Ja bym się dołączył
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 65 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się