Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Sklep Tottenhamu
6 lipca 2010, 00:05 [cytuj]
Panowie, prosze o pomoc jesli ktos z was sie z tym zetknal.
Na poczatku czerwca zrobilem znowu zakupy w sklepie klubowym i zabuliłem kartą kredytową na jakies 300 zł. Dokładnie 12 czerwca sprawdzilem Track Order i przesyłka wyszła z magazynu na pocztę Royal cos tam. Do dnia dzisiejszego nie dostałem paczki. Byłem na poczcie juz dwa razy, za ostatnim razem baba w okienku sprawdzala w systemie czy cos przyszło do nich (co by eliminowało brak wystawienia awizo czy tez jego pomyłkowe dostarczenie pod inny adres). W systemie nie było nic.
Czy to mozliwe zeby to tak dlugo trwało? Na poprzednią przesyłkę czekałem niecały tydzień, nie wiem co sie mogło teraz spieprzyć. Nie wiem, lezy to gdzieś, gnije w jakims magazynie, moze mnie pierdzielony listonosz okradł albo inny łoś, sam juz nie wiem. Macie moze jakies doswiadczenia w takiej sytuacji?
Panowie, prosze o pomoc jesli ktos z was sie z tym zetknal. Na poczatku czerwca zrobilem znowu zakupy w sklepie klubowym i zabuliłem kartą kredytową na jakies 300 zł. Dokładnie 12 czerwca sprawdzilem Track Order i przesyłka wyszła z magazynu na pocztę Royal cos tam. Do dnia dzisiejszego nie dostałem paczki. Byłem na poczcie juz dwa razy, za ostatnim razem baba w okienku sprawdzala w systemie czy cos przyszło do nich (co by eliminowało brak wystawienia awizo czy tez jego pomyłkowe dostarczenie pod inny adres). W systemie nie było nic. Czy to mozliwe zeby to tak dlugo trwało? Na poprzednią przesyłkę czekałem niecały tydzień, nie wiem co sie mogło teraz spieprzyć. Nie wiem, lezy to gdzieś, gnije w jakims magazynie, moze mnie pierdzielony listonosz okradł albo inny łoś, sam juz nie wiem. Macie moze jakies doswiadczenia w takiej sytuacji?
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
6 sierpnia 2010, 17:51 [cytuj]
aapa powiedział/a:
mam plan robic zakupy po prezentacji koszulek. jeśli ktoś chce się dołączyć, służę pomocą
pedrosa powiedział/a:
Ja bym się dołączył


Wiem że odświeżam stary temat, ale jeśli byłaby taka możliwość, rówież dołączam się do grupy "zakupowej". W końcu jesteśmy już po prezentacji. :D
[quote=pedrosa]Ja bym się dołączył
Here's pojeb !
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 90 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się