Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Sałatka transferowa, czyli ogórki letniego okna.
15 maja 2010, 22:32 [cytuj]
A ja proponuję się dzielić wszelkimi nowinkami transferowymi, nawet tymi największymi plotami, no i oczywiście, tymi ze sprawdzonych źródeł. Więc zacznę od transferu Raula Gonzaleza z Realu. Hiszpańska Marca powiedziała, że byłby to świetny transfer dla naszego zespołu, bo Hiszpan jest głodny gry i bramek. Padłem, jak to zobaczyłem... :plotki:
A ja proponuję się dzielić wszelkimi nowinkami transferowymi, nawet tymi największymi plotami, no i oczywiście, tymi ze sprawdzonych źródeł. Więc zacznę od transferu Raula Gonzaleza z Realu. Hiszpańska Marca powiedziała, że byłby to świetny transfer dla naszego zespołu, bo Hiszpan jest głodny gry i bramek. Padłem, jak to zobaczyłem... :plotki:
Audere est facere!
15 maja 2010, 22:47 [cytuj]
Ale o tych "ogórkach" to najlepiej zeby bylo jak najmniej w tym temacie:D
Ale o tych "ogórkach" to najlepiej zeby bylo jak najmniej w tym temacie:D
15 maja 2010, 23:07 [cytuj]
Słyszałem już o Gallasie, Raúlu, Oscarze Cardozo, Richardsie, Bellamym, Huntelaarze, Muntarim, Dżeko i Gerrardzie. Na transfery większości z nich bym się nie pogniewał, ale taki chociażby Raúl brzmi już nie najlepiej. Oj, w tym okienku plot o nas będzie całe mnóstwo :]

Jak dla mnie, Dżeko + Muntari + drugi bramkarz i jesteśmy w domu ;)
Słyszałem już o Gallasie, Raúlu, Oscarze Cardozo, Richardsie, Bellamym, Huntelaarze, Muntarim, Dżeko i Gerrardzie. Na transfery większości z nich bym się nie pogniewał, ale taki chociażby Raúl brzmi już nie najlepiej. Oj, w tym okienku plot o nas będzie całe mnóstwo :] Jak dla mnie, Dżeko + Muntari + drugi bramkarz i jesteśmy w domu ;)
15 maja 2010, 23:14 [cytuj]
No i celem jest pozbyć się Keane'a. Nie wiem, jak z Jenaaem... Ale schylałbym się ku jego odejściu. A Dzeko, bardzo chętnie:)
No i celem jest pozbyć się Keane'a. Nie wiem, jak z Jenaaem... Ale schylałbym się ku jego odejściu. A Dzeko, bardzo chętnie:)
Audere est facere!
16 maja 2010, 10:48 [cytuj]
Jasiek robisz milowy krok ku zerwaniu Chorzowsko- rts-owskiej sztamy !!!!!!!!!! Jakie pozbycie się Keano ?! Byłes chyba o 23:14 mocno zmeczony ! Balcerowicz musi odejść he he Keano katogorycznie NIE !!!
Jasiek robisz milowy krok ku zerwaniu Chorzowsko- rts-owskiej sztamy !!!!!!!!!! Jakie pozbycie się Keano ?! Byłes chyba o 23:14 mocno zmeczony ! Balcerowicz musi odejść he he Keano katogorycznie NIE !!!
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
16 maja 2010, 11:57 [cytuj]
Heheh, nie dążę do zrywania żadnych sztam:) Ale Keane, Maciek, na prawdę myślisz, że on się odbuduje i pomoże nam w bojach europejskich?
Heheh, nie dążę do zrywania żadnych sztam:) Ale Keane, Maciek, na prawdę myślisz, że on się odbuduje i pomoże nam w bojach europejskich?
Audere est facere!
16 maja 2010, 12:06 [cytuj]
Nie miał bym nic przeciwko Dżeko choć może być ciężko go ściągnąć do nas .W pomocy z miłą chęcią widziałbym u nas Pienaara bądź Bilaletdinowa który nie ma pewnego miejsca w Evertonie a jest to bardzo ciekawy pilkarz i warto by było się nim zainteresować.W obronie przydałby się np.Neven Subotić ,natomiast role drugiego bramkarza spurs przyjął by z pewnością Schmeichel .
Nie miał bym nic przeciwko Dżeko choć może być ciężko go ściągnąć do nas .W pomocy z miłą chęcią widziałbym u nas Pienaara bądź Bilaletdinowa który nie ma pewnego miejsca w Evertonie a jest to bardzo ciekawy pilkarz i warto by było się nim zainteresować.W obronie przydałby się np.Neven Subotić ,natomiast role drugiego bramkarza spurs przyjął by z pewnością Schmeichel
16 maja 2010, 14:14 [cytuj]
Dziś pojawiło się kolejne nazwisko - Benoit Tremoulinas, lewy obrońca Bordeaux. Dobry zawodnik, ale nie wiem, czy jest nam AŻ tak potrzebny ;)
Dziś pojawiło się kolejne nazwisko - Benoit Tremoulinas, lewy obrońca Bordeaux. Dobry zawodnik, ale nie wiem, czy jest nam AŻ tak potrzebny ;)
16 maja 2010, 17:16 [cytuj]
Yido powiedział/a:
Heheh, nie dążę do zrywania żadnych sztam:) Ale Keane, Maciek, na prawdę myślisz, że on się odbuduje i pomoże nam w bojach europejskich?


to nie są ruiny pokroju rzymskiego koloseum, żeby było o co dbać i co odbudowywać. Ten teren należy zrównać z ziemią, zaorać, posiać trawkę i jak najszybciej zapomnieć :cwaniak::cwaniak: Takiej nadziei na rezlizację tego planu nie miałem juz dawno:ok:
to nie są ruiny pokroju rzymskiego koloseum, żeby było o co dbać i co odbudowywać. Ten teren należy zrównać z ziemią, zaorać, posiać trawkę i jak najszybciej zapomnieć :cwaniak::cwaniak: Takiej nadziei na rezlizację tego planu nie miałem juz dawno:ok:
Kogucie życie!
16 maja 2010, 18:40 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
Arda Turan?

no niby:mysli:
no niby:mysli:
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
16 maja 2010, 20:54 [cytuj]
Wszyscy wiemy, jak wiele z naszych niedawnych nabytków miało (ma) problemy z aklimatyzacją w Anglii czy przystosowaniem się do brytyjskiego stylu gry. Gio, Gomes, Pawliuczenko... Dlatego może jednak lepiej skoncentrować się na ściąganiu piłkarzy z lig angielskiej, niemieckiej czy francuskiej zamiast stawiać na kolejną niewiadomą - taką jak Arda.
Wszyscy wiemy, jak wiele z naszych niedawnych nabytków miało (ma) problemy z aklimatyzacją w Anglii czy przystosowaniem się do brytyjskiego stylu gry. Gio, Gomes, Pawliuczenko... Dlatego może jednak lepiej skoncentrować się na ściąganiu piłkarzy z lig angielskiej, niemieckiej czy francuskiej zamiast stawiać na kolejną niewiadomą - taką jak Arda
16 maja 2010, 22:38 [cytuj]
Turan jest zajebisty, tylko to jest skrzydłowy, czyli Bale musiałby grać z tyłu w takim razie... obczajcie sobie filmiki na youtube o tym turku :)
Turan jest zajebisty, tylko to jest skrzydłowy, czyli Bale musiałby grać z tyłu w takim razie... obczajcie sobie filmiki na youtube o tym turku :)
17 maja 2010, 12:41 [cytuj]
HR lubi Joe Cole'a. Cole'owi kończy się kontrakt...
Ciekawe co z tego wyniknie. :bezradny:
HR lubi Joe Cole'a. Cole'owi kończy się kontrakt... Ciekawe co z tego wyniknie. :bezradny:
17 maja 2010, 12:45 [cytuj]
Plotek będzie wiele. Pamiętajcie jednak o jednym. Nie mozemy myśleć już kategoriami że jakiś NOWY zawodnik zajmie miejsce STAREMU. Przykład TURAN-BALE.
Jeśli chcemy grac w LM i co najważniejsze wejsć do niej w następnym sezonie musimy mieć po 2 KLASOWYCH zawodników na każdej pozycji. Nie ma innego wyjścia. Przy całym szacunku dla Kaboul'a- on wszystkich dziur nie załata (w razie kontuzji, kartek, przemęczenia itp ).
Plotek będzie wiele. Pamiętajcie jednak o jednym. Nie mozemy myśleć już kategoriami że jakiś NOWY zawodnik zajmie miejsce STAREMU. Przykład TURAN-BALE. Jeśli chcemy grac w LM i co najważniejsze wejsć do niej w następnym sezonie musimy mieć po 2 KLASOWYCH zawodników na każdej pozycji. Nie ma innego wyjścia. Przy całym szacunku dla Kaboul'a- on wszystkich dziur nie załata (w razie kontuzji, kartek, przemęczenia itp )
17 maja 2010, 14:39 [cytuj]
Nie wiem jaki jest poziom zadowolenia z Gio ale może jest realne przekazanie jego karty + gotówki za Turana.
Co do Joe Cola to ja podobnie jak Harry widziałbym go na WHL ale pytaniem (na razie bez odpowiedzi) jest jak zostałby przyjety przez kibiców po tych delikatnie mówiac niepochlebnych opiniach na nasz temat:glupek:
Nie wiem jaki jest poziom zadowolenia z Gio ale może jest realne przekazanie jego karty + gotówki za Turana. Co do Joe Cola to ja podobnie jak Harry widziałbym go na WHL ale pytaniem (na razie bez odpowiedzi) jest jak zostałby przyjety przez kibiców po tych delikatnie mówiac niepochlebnych opiniach na nasz temat:glupek:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
17 maja 2010, 16:45 [cytuj]
Marek powiedział/a:
HR lubi Joe Cole'a. Cole'owi kończy się kontrakt...
Ciekawe co z tego wyniknie. :bezradny:

Najprawdopodobniej to, że Redknapp dalej będzie go lubił a Cole dalej będzie grał w Chelsea, ewentualnie pójdzie do klubu pokroju MU czy Realu:D
Najprawdopodobniej to, że Redknapp dalej będzie go lubił a Cole dalej będzie grał w Chelsea, ewentualnie pójdzie do klubu pokroju MU czy Realu:D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
17 maja 2010, 18:34 [cytuj]
Marek powiedział/a:
Plotek będzie wiele. Pamiętajcie jednak o jednym. Nie mozemy myśleć już kategoriami że jakiś NOWY zawodnik zajmie miejsce STAREMU. Przykład TURAN-BALE.
Jeśli chcemy grac w LM i co najważniejsze wejsć do niej w następnym sezonie musimy mieć po 2 KLASOWYCH zawodników na każdej pozycji. Nie ma innego wyjścia. Przy całym szacunku dla Kaboul'a- on wszystkich dziur nie załata (w razie kontuzji, kartek, przemęczenia itp )


Jak nie możemy myśleć że jakiś zawodnik zajmie miejsce innego? Chyba chodzi o ustawienie pierwszej 11 nie? Przecież ani Bale ani Turan w dobrej formie nie będą w Tottenhamie po to żeby siedzieć na ławie. Wiadomo im więcej na pozycję tym lepiej, ale Turan nie byłby kupiony jako zmiennik tylko z zamiarem zmieszczenia go w 11 i prawdopodobnie kosztem Bale'a w pomocy.
Jak nie możemy myśleć że jakiś zawodnik zajmie miejsce innego? Chyba chodzi o ustawienie pierwszej 11 nie? Przecież ani Bale ani Turan w dobrej formie nie będą w Tottenhamie po to żeby siedzieć na ławie. Wiadomo im więcej na pozycję tym lepiej, ale Turan nie byłby kupiony jako zmiennik tylko z zamiarem zmieszczenia go w 11 i prawdopodobnie kosztem Bale'a w pomocy
17 maja 2010, 21:13 [cytuj]
Marek powiedział/a:
HR lubi Joe Cole'a. Cole'owi kończy się kontrakt... Ciekawe co z tego wyniknie. :bezradny:

nie chcial bym widziec cole`a w naszych barwach. koles wypial sie na nas w przeszlosci, glosil wszem i wobec swa lojalnosc do kibicow west hamu i chelsea i zarzekal sie ze nigdy do nas nie przejdzie. nagle gdy pojawia sie perspektywa gry w lm w koszulce spurs i zarobienia kilku baniek, joe zapomina o swoich zasadach i gotowy jest dolaczyc do nas... walic go, nie sadze takze aby kibice na whl go zaakceptowali...
nie chcial bym widziec cole`a w naszych barwach. koles wypial sie na nas w przeszlosci, glosil wszem i wobec swa lojalnosc do kibicow west hamu i chelsea i zarzekal sie ze nigdy do nas nie przejdzie. nagle gdy pojawia sie perspektywa gry w lm w koszulce spurs i zarobienia kilku baniek, joe zapomina o swoich zasadach i gotowy jest dolaczyc do nas... walic go, nie sadze takze aby kibice na whl go zaakceptowali
18 maja 2010, 17:21 [cytuj]
Święte słowa Harry od Hotspur'nów :) Zawsze twierdziłem, że trzeba się szanowac. :brawo:
Święte słowa Harry od Hotspur'nów :) Zawsze twierdziłem, że trzeba się szanowac. :brawo:
Kogucie życie!
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 137 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się