Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  35  36  37  38  39    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Sałatka transferowa, czyli ogórki letniego okna.
15 grudnia 2010, 16:57 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
2 mln, 30 piłek, Zabaleta i Bridge i niech biorą Bale'a. To moje ostatnie słowo!


Zamiast piłek 30 baryłek ropy i sprawa klepnięta:tak:
Zamiast piłek 30 baryłek ropy i sprawa klepnięta:tak:
15 grudnia 2010, 17:22 [cytuj]
http://www.angielskapilka.com/news/dzeko,dogadal,sie,z,manchesterem,city,3afb6ed5483f25314e56aafc26476afd.html?
I po Dżeko :P
http://www.angielskapilka.com/news/dzeko,dogadal,sie,z,manchesterem,city,3afb6ed5483f25314e56aafc26476afd.html? I po Dżeko :P
15 grudnia 2010, 18:15 [cytuj]
No cóż skoro Dżeko się zeszmacił.:P
A Levy mówiąc o szerszej kadrze chyba był na haju:D
No cóż skoro Dżeko się zeszmacił.:P A Levy mówiąc o szerszej kadrze chyba był na haju:D
15 grudnia 2010, 19:47 [cytuj]
Liverpool manager Roy Hodgson to save David Bentley's career with 5 mln bid.
Liverpool manager Roy Hodgson to save David Bentley's career with 5 mln bid
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
15 grudnia 2010, 20:33 [cytuj]
Minio12 powiedział/a:
No cóż skoro Dżeko się zeszmacił.:P
A Levy mówiąc o szerszej kadrze chyba był na haju:D


Faktycznie 25 reprezentantow porzadnych repzerentacji to kadra wymagajaca ogromnych wzmocnien. A ten brak transferu moze wyjsc nam na dobre,bo np. po sprzedazy Keane'a HR wpadnie na pomysl wystawienia w napadzie GIovanniego, a Meksykanski brazylijczyk na tej pozycji bedzie mogl sie wykazac.
Faktycznie 25 reprezentantow porzadnych repzerentacji to kadra wymagajaca ogromnych wzmocnien. A ten brak transferu moze wyjsc nam na dobre,bo np. po sprzedazy Keane'a HR wpadnie na pomysl wystawienia w napadzie GIovanniego, a Meksykanski brazylijczyk na tej pozycji bedzie mogl sie wykazac
15 grudnia 2010, 22:35 [cytuj]
Minio12, ważne że ty trzymasz poziom. Widać jest jakiś magazyn ekspertów, którzy wyskakują w odpowiednim momencie, by raczyć nas podobnymi mądrościami.
Minio12, ważne że ty trzymasz poziom. Widać jest jakiś magazyn ekspertów, którzy wyskakują w odpowiednim momencie, by raczyć nas podobnymi mądrościami
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
16 grudnia 2010, 13:44 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Minio12, ważne że ty trzymasz poziom. Widać jest jakiś magazyn ekspertów, którzy wyskakują w odpowiednim momencie, by raczyć nas podobnymi mądrościami

Nie rozumiem co chcesz przez to powiedzieć.
Poza tym ja nie chcę się z nikim kłócić.:nerwus: Może i przesadziłem o Levy'm , ale nam są potrzebne wzmocnienia. I to szybko. Gramy w kolejnej rundzie ligi mistrzów. Najlepsi zawodnicy chcą grać właśnie w tych rozgrywkach. Więc jeśli chcemy wzmocnić swój skład to teraz puki jest kim go wzmacniać.
A to o Dżeko no to przecież prawda.:blee: W ManCity grają zawodnicy którym tylko kasa w głowie. Przecież takim Dżekiem interesował się np. Milan i Juve czyli wielkie firmy, a skoro on chcę wybrać ManCity (bo to chyba nie jest pewne) to widać że nie zależy mu na futbolu. A jeśli on tam nie pójdzie to najmocniej go przepraszam.:glupek:
Nie rozumiem co chcesz przez to powiedzieć. Poza tym ja nie chcę się z nikim kłócić.:nerwus: Może i przesadziłem o Levy'm , ale nam są potrzebne wzmocnienia. I to szybko. Gramy w kolejnej rundzie ligi mistrzów. Najlepsi zawodnicy chcą grać właśnie w tych rozgrywkach. Więc jeśli chcemy wzmocnić swój skład to teraz puki jest kim go wzmacniać. A to o Dżeko no to przecież prawda.:blee: W ManCity grają zawodnicy którym tylko kasa w głowie. Przecież takim Dżekiem interesował się np. Milan i Juve czyli wielkie firmy, a skoro on chcę wybrać ManCity (bo to chyba nie jest pewne) to widać że nie zależy mu na futbolu. A jeśli on tam nie pójdzie to najmocniej go przepraszam.:glupek:
16 grudnia 2010, 13:47 [cytuj]
adipetre powiedział/a:
Faktycznie 25 reprezentantow porzadnych repzerentacji to kadra wymagajaca ogromnych wzmocnien. A ten brak transferu moze wyjsc nam na dobre,bo np. po sprzedazy Keane'a HR wpadnie na pomysl wystawienia w napadzie GIovanniego, a Meksykanski brazylijczyk na tej pozycji bedzie mogl sie wykazac

No i co że są to reprezentanci wielu porządnych krajów.
Jeśli chcemy walczyć o najwyższe cele musimy stopniowo wzmacniać naszą drużynę. A trzymając takich Keane który są gwiazdami Irlandii to nam tego nie zapewni. My potrzebujemy gwiazd Hiszpańskich, Brazylijskich itp. reprezentacji.
No i co że są to reprezentanci wielu porządnych krajów. Jeśli chcemy walczyć o najwyższe cele musimy stopniowo wzmacniać naszą drużynę. A trzymając takich Keane który są gwiazdami Irlandii to nam tego nie zapewni. My potrzebujemy gwiazd Hiszpańskich, Brazylijskich itp. reprezentacji
16 grudnia 2010, 14:22 [cytuj]
My potrzebujemy gwiazd Hiszpańskich, Brazylijskich itp. reprezentacji - zaraz cię tu zjedzą za to zdanie biedny chłopaku :D (dlatego kopiuję, ha!)

a z określaniem Milanu mianem wielkiej firmy na ten moment to bym nie przesadzał :P

(a jak nam wpier.. w 1/8 to skocze z okna :boisie:)
My potrzebujemy gwiazd Hiszpańskich, Brazylijskich itp. reprezentacji - zaraz cię tu zjedzą za to zdanie biedny chłopaku :D (dlatego kopiuję, ha!) a z określaniem Milanu mianem wielkiej firmy na ten moment to bym nie przesadzał :P (a jak nam wpier.. w 1/8 to skocze z okna :boisie:)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
16 grudnia 2010, 15:15 [cytuj]
Gwiazd brazylijskich? Czyli kogo konkretnie, ale tak żeby był realnym wzmocnieniem, a nie zamianą siekierki na kijek? No i żebyśmy nie musieli nerki oddawać.
Gwiazd brazylijskich? Czyli kogo konkretnie, ale tak żeby był realnym wzmocnieniem, a nie zamianą siekierki na kijek? No i żebyśmy nie musieli nerki oddawać
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
16 grudnia 2010, 15:39 [cytuj]
Ani Milan, ani tym bardziej Juventus to w tym momencie wielkie firmy nie są, a jedynie wielkie nazwy. Gdybym miał wybierać, to sam wybrałbym w tym momencie City, tym bardziej dlatego, że PL jest zdecydowanie lepsza niż Serie A. Nie oceniałbym też z góry, że jak ktoś idzie do City to od razu mu zależy tylko na kasie. Oczywiście, tak było np. w przypadku Barry'ego, ale nie musi być tak, że nie ma innych powodów. Nie da się zaprzeczyć, że ten klub ma potencjał i każdy chciałby być częścią czegoś dużego. Więc oceniałbym dopiero po fakcie, a nie już przed.
Ani Milan, ani tym bardziej Juventus to w tym momencie wielkie firmy nie są, a jedynie wielkie nazwy. Gdybym miał wybierać, to sam wybrałbym w tym momencie City, tym bardziej dlatego, że PL jest zdecydowanie lepsza niż Serie A. Nie oceniałbym też z góry, że jak ktoś idzie do City to od razu mu zależy tylko na kasie. Oczywiście, tak było np. w przypadku Barry'ego, ale nie musi być tak, że nie ma innych powodów. Nie da się zaprzeczyć, że ten klub ma potencjał i każdy chciałby być częścią czegoś dużego. Więc oceniałbym dopiero po fakcie, a nie już przed
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
16 grudnia 2010, 15:40 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Gwiazd brazylijskich? Czyli kogo konkretnie, ale tak żeby był realnym wzmocnieniem, a nie zamianą siekierki na kijek? No i żebyśmy nie musieli nerki oddawać


Luis fabiano, Nilmar, Julio Baptista, Felipe Melo, Elano(chociaz on sie w man city nie sprawdzil)Michel Bastos(wiekowy ale gra na dobrym poziomie.

No i Dani Alves(jak nie podpisze kontraktu z braca to mozna walczyc moze wybierze nnas zamiast shity
Luis fabiano, Nilmar, Julio Baptista, Felipe Melo, Elano(chociaz on sie w man city nie sprawdzil)Michel Bastos(wiekowy ale gra na dobrym poziomie. No i Dani Alves(jak nie podpisze kontraktu z braca to mozna walczyc moze wybierze nnas zamiast shity
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
16 grudnia 2010, 16:06 [cytuj]
sorry, ale żaden z nich nie spełnia warunków, czyli albo nie jest lepszy od obecnych, albo nas nie stać.
sorry, ale żaden z nich nie spełnia warunków, czyli albo nie jest lepszy od obecnych, albo nas nie stać
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
16 grudnia 2010, 18:19 [cytuj]
to w takim razie na nikogo nas nie stac skoro nie chcemy wydac kasy wiecej nniz 10 mln funtow
to w takim razie na nikogo nas nie stac skoro nie chcemy wydac kasy wiecej nniz 10 mln funtow
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
16 grudnia 2010, 18:23 [cytuj]
proste nie ;)
proste nie ;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
16 grudnia 2010, 20:05 [cytuj]
na szczęście jesteśmy w tej komfortowej sytuacji, że piłkarze których wymieniłeś powinni zabiegać o grę w Spurs, a nie Spurs zabiegać o nich. Tak w uproszczeniu mówię, ale chyba duże kwoty wyrzucane w błoto na razie się oddaliły.
na szczęście jesteśmy w tej komfortowej sytuacji, że piłkarze których wymieniłeś powinni zabiegać o grę w Spurs, a nie Spurs zabiegać o nich. Tak w uproszczeniu mówię, ale chyba duże kwoty wyrzucane w błoto na razie się oddaliły
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
16 grudnia 2010, 20:33 [cytuj]
taki nilmar jest wart 10 mln
taki nilmar jest wart 10 mln
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
16 grudnia 2010, 21:05 [cytuj]
Teoretycznie rzecz biorąc kadrę mamy szeroką, ale jakakolwiek absencja jakiegokolwiek "top-playera" odbija się na naszej grze, nie zapominajmy, że ilość nie zawsze idzie w jakość ...

Dzeko przekozak napastnik, no ale wiele wskazuje na to, że ostatecznie wybierze MC. Nie wiem czy leci na kasę czy po prostu marzy mu się gra w Anglii - nikt z nas tego nie wie. Mam tylko wrażenie, że kiedyś gościu był bardziej nastawiony na grę w Serie A ...

Odnośnie wspomnianych Brazylijczyków - żaden mnie nie przekonuje, wyróżnia się Luis Fabiano, no ale to byłby drogi transfer, a przecież nie mówimy o 20-letnim zawodniku... Baptista? Elano? Bastos? Żarty sobie stroicie? ;)
Teoretycznie rzecz biorąc kadrę mamy szeroką, ale jakakolwiek absencja jakiegokolwiek "top-playera" odbija się na naszej grze, nie zapominajmy, że ilość nie zawsze idzie w jakość ... Dzeko przekozak napastnik, no ale wiele wskazuje na to, że ostatecznie wybierze MC. Nie wiem czy leci na kasę czy po prostu marzy mu się gra w Anglii - nikt z nas tego nie wie. Mam tylko wrażenie, że kiedyś gościu był bardziej nastawiony na grę w Serie A ... Odnośnie wspomnianych Brazylijczyków - żaden mnie nie przekonuje, wyróżnia się Luis Fabiano, no ale to byłby drogi transfer, a przecież nie mówimy o 20-letnim zawodniku... Baptista? Elano? Bastos? Żarty sobie stroicie? ;)
16 grudnia 2010, 21:29 [cytuj]
i tak dobrze, że o Pelem nie wspomniał.
i tak dobrze, że o Pelem nie wspomniał
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
16 grudnia 2010, 22:52 [cytuj]
aapa powiedział/a:
i tak dobrze, że o Pelem nie wspomniał


Zostawił na letnie okienko ;)
Zostawił na letnie okienko ;)
|<  <<  <  35  36  37  38  39    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 171 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się