Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  36  37  38  39  40    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Sałatka transferowa, czyli ogórki letniego okna.
17 grudnia 2010, 01:42 [cytuj]
Jak myślicie Suarez poradził by sobie u nas, Bo ja mam wrażenie że jak do nas by przyszedł zara złapie kontuzje i gówno z tego bedzie. W zimowym okienku poprosze rivaldo davidsa Klebersona no i może Kluiverta
Jak myślicie Suarez poradził by sobie u nas, Bo ja mam wrażenie że jak do nas by przyszedł zara złapie kontuzje i gówno z tego bedzie. W zimowym okienku poprosze rivaldo davidsa Klebersona no i może Kluiverta
17 grudnia 2010, 07:13 [cytuj]
źle to napisalem. Nie chodziło mi o gwiazdy z Brazylii lub Hiszpanii, tylko gwiazdy tego pokroju. Mało jest piłkarzy z tych państw, którzy odnosili sukcesy indywidualne w Anglii. W Premiership gra się mocno, a taki Iniesta czy Thiago Silva nie przetrwał by sezonu. Powinniśmy ściągnąć jakiś dobrze zbudowanych zawodników, dobrze wyszkolonych technicznie.
źle to napisalem. Nie chodziło mi o gwiazdy z Brazylii lub Hiszpanii, tylko gwiazdy tego pokroju. Mało jest piłkarzy z tych państw, którzy odnosili sukcesy indywidualne w Anglii. W Premiership gra się mocno, a taki Iniesta czy Thiago Silva nie przetrwał by sezonu. Powinniśmy ściągnąć jakiś dobrze zbudowanych zawodników, dobrze wyszkolonych technicznie
18 grudnia 2010, 12:36 [cytuj]
Nowe pierdoły:

W styczniu złożymy ofertę 15 mln za Carolla, mimo że jest nie na sprzedaż i 100 razy mówił, że nigdzie nie odchodzi.

Dany Rose chce w styczniu odejść.
Nowe pierdoły: W styczniu złożymy ofertę 15 mln za Carolla, mimo że jest nie na sprzedaż i 100 razy mówił, że nigdzie nie odchodzi. Dany Rose chce w styczniu odejść
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
18 grudnia 2010, 17:18 [cytuj]
Co do Caroll'a to szczerze mówiąc nie mam do niego przekonania. Coś czuje, że może się okazać kolejnym niewypałem (mam tu na myśli Keane'a).:boisie:
Co do Rose to nie chciałbym, żeby odszedł. Może Redknapp mógłby go wypożyczyć do jakiegoś klubu 1 ligi, gdzie by regularnie występował. Może wtedy choć trochę by zmienił zdanie. :glupek:
Co do Caroll'a to szczerze mówiąc nie mam do niego przekonania. Coś czuje, że może się okazać kolejnym niewypałem (mam tu na myśli Keane'a).:boisie: Co do Rose to nie chciałbym, żeby odszedł. Może Redknapp mógłby go wypożyczyć do jakiegoś klubu 1 ligi, gdzie by regularnie występował. Może wtedy choć trochę by zmienił zdanie. :glupek:
18 grudnia 2010, 17:19 [cytuj]
socha26 powiedział/a:
Jak myślicie Suarez poradził by sobie u nas, Bo ja mam wrażenie że jak do nas by przyszedł zara złapie kontuzje i gówno z tego bedzie. W zimowym okienku poprosze rivaldo davidsa Klebersona no i może Kluiverta

Suarez...hmm... nie niech idzie do ManU. Poza tym sam chyba by nie chciał przejść.
Suarez...hmm... nie niech idzie do ManU. Poza tym sam chyba by nie chciał przejść
18 grudnia 2010, 17:36 [cytuj]
Nie wiem dlaczego ktos ma watpliwosci co do przydatnosci Suareza, ma umiejetnosci nie byle jakie, i charakter idealny do PL, nie odpuszcza, walczy, nowy, lepszy Forlan.
Nie wiem dlaczego ktos ma watpliwosci co do przydatnosci Suareza, ma umiejetnosci nie byle jakie, i charakter idealny do PL, nie odpuszcza, walczy, nowy, lepszy Forlan
19 grudnia 2010, 12:35 [cytuj]
Od jakiegoś czasu przewija się temat ściągnięcia na White Hart Lane niesfornego napastnika Newcastle Andrew Carrolla. Wieści dochodzące z St. James’ park mówią, że snajper nie mna specjalnej ochoty ruszać się z rodzinnych stron, ale odpowiednio wysoka oferta może skusić właściciela klubu, Mike'a Ashleya.

Sunday Mirror twierdzi, że prezes londyńczyków Daniel Levy przygotowuje ofertę w wysokości 20 mln . Spurs w rozliczeniu za Carrolla mają zaproponować Petera Croucha i Robbiego Keane'a.

Oczywiście dochodzą do tego jeszcze inne problemy związane z indywidualnymi kontraktami zawodników, ale uporczywie powtarzające się doniesienia sugerują, że jednak jest coś na rzeczy.
Od jakiegoś czasu przewija się temat ściągnięcia na White Hart Lane niesfornego napastnika Newcastle Andrew Carrolla. Wieści dochodzące z St. James’ park mówią, że snajper nie mna specjalnej ochoty ruszać się z rodzinnych stron, ale odpowiednio wysoka oferta może skusić właściciela klubu, Mike'a Ashleya. Sunday Mirror twierdzi, że prezes londyńczyków Daniel Levy przygotowuje ofertę w wysokości 20 mln . Spurs w rozliczeniu za Carrolla mają zaproponować Petera Croucha i Robbiego Keane'a. Oczywiście dochodzą do tego jeszcze inne problemy związane z indywidualnymi kontraktami zawodników, ale uporczywie powtarzające się doniesienia sugerują, że jednak jest coś na rzeczy
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
19 grudnia 2010, 13:09 [cytuj]
Boje sie ze to bedzie jedyny nasz styczniowy transfer, narobilismy sobie ochoty na niewiadomo kogo , a dostaniemy Carrolla.

Wkurza mnie to strasznie klub nie jest biednie, i stac nas zeby kupic jakiegos porzadnego zawodnika z poza PL nawet za ponad 20 mln
Boje sie ze to bedzie jedyny nasz styczniowy transfer, narobilismy sobie ochoty na niewiadomo kogo , a dostaniemy Carrolla. Wkurza mnie to strasznie klub nie jest biednie, i stac nas zeby kupic jakiegos porzadnego zawodnika z poza PL nawet za ponad 20 mln
19 grudnia 2010, 13:22 [cytuj]
mi sie wydaje ze wiecej sprzedamy w tym okienku niz kupimy...odejda pewnie Rose, moze Krajncar i Keane, dos Santos... a kto przyjdzie ? oby klasowy napastnik, cos ostatnio slyszalem o zainteresowaniu Kevinem Doylem (ok 10 mln funtow)dobry gracz ale wiadomo ze kazdy z nas marzy o Dzeko czy Suarezie
mi sie wydaje ze wiecej sprzedamy w tym okienku niz kupimy...odejda pewnie Rose, moze Krajncar i Keane, dos Santos... a kto przyjdzie ? oby klasowy napastnik, cos ostatnio slyszalem o zainteresowaniu Kevinem Doylem (ok 10 mln funtow)dobry gracz ale wiadomo ze kazdy z nas marzy o Dzeko czy Suarezie
http://wilczki.tumblr.com/
19 grudnia 2010, 14:03 [cytuj]
nie wiem co ludzie widza w carollu? przeciez to drewno totalne pokroju rasiaka. owszem ma swoje 5 minut, laduje bramy ale na litosc boska to nie bedzie trwalo wiecznie. kiepska technika, brak szybkosci do tego pusto w glowie. nie warty 10 baniek a co dopiero 15!!!
nie wiem co ludzie widza w carollu? przeciez to drewno totalne pokroju rasiaka. owszem ma swoje 5 minut, laduje bramy ale na litosc boska to nie bedzie trwalo wiecznie. kiepska technika, brak szybkosci do tego pusto w glowie. nie warty 10 baniek a co dopiero 15!!!
19 grudnia 2010, 14:11 [cytuj]
Minio12 powiedział/a:
Coś czuje, że może się okazać kolejnym niewypałem (mam tu na myśli Keane'a).:boisie:

ponad 100 goli w karierze dla tottenhamu to dla ciebie niewypal???
ponad 100 goli w karierze dla tottenhamu to dla ciebie niewypal???
19 grudnia 2010, 14:39 [cytuj]
Harry, na wypowiedzi Minia trzeba patrzyć z przymrużeniem oka ;)
Harry, na wypowiedzi Minia trzeba patrzyć z przymrużeniem oka ;)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
19 grudnia 2010, 14:40 [cytuj]
Jak się kibicuje od sezonu to ciężko pamiętać co Keano dla nas zrobił. :bezradny:

Swoją drogą mnie też wkurza to jechanie Robbiego. Zalogują się tacy, co Tottenhamowi kibicują od zeszłego sezonu i wypisują głupoty, takie jak kolega Minio12. Sam na niego psioczę, jak gra w danej chwili. Ale mam ogromny szacunek dla niego i nie zapomnę mu tych wszystkich goli, które dla nas zdobył.
Jak się kibicuje od sezonu to ciężko pamiętać co Keano dla nas zrobił. :bezradny: Swoją drogą mnie też wkurza to jechanie Robbiego. Zalogują się tacy, co Tottenhamowi kibicują od zeszłego sezonu i wypisują głupoty, takie jak kolega Minio12. Sam na niego psioczę, jak gra w danej chwili. Ale mam ogromny szacunek dla niego i nie zapomnę mu tych wszystkich goli, które dla nas zdobył
http://zdziarson.blogspot.com/
19 grudnia 2010, 14:54 [cytuj]
http://www.caughtoffside.com/2010/12/17/tottenham-set-for-tempting-60m-real-madrid-player-plus-cash-offer-for-gareth-bale/? - kolejne warianty jakże wdzięcznego tematu do transferu.
http://www.caughtoffside.com/2010/12/17/tottenham-set-for-tempting-60m-real-madrid-player-plus-cash-offer-for-gareth-bale/? - kolejne warianty jakże wdzięcznego tematu do transferu
19 grudnia 2010, 15:05 [cytuj]
35 baniek i karim benzema?

Musze przyznac tak jak wszystkim ofertowa mowilem zdecydowanie nie, tak przy tej pojawilo sie "hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...... nie"

Obiektywnie rzecz biorac to bybyla bardzo lukratywna oferta dla nas"
35 baniek i karim benzema? Musze przyznac tak jak wszystkim ofertowa mowilem zdecydowanie nie, tak przy tej pojawilo sie "hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...... nie" Obiektywnie rzecz biorac to bybyla bardzo lukratywna oferta dla nas"
19 grudnia 2010, 15:58 [cytuj]
benzema do nas nie przyjdzie ma pewnie w Realu taki kontrakt ze zarabialby 2X wiecej niz nasz najlepiej zarabiajacy...poza tym Mourinho nazwal go leniwym a wiadomo jak Harry lubi takich graczy
benzema do nas nie przyjdzie ma pewnie w Realu taki kontrakt ze zarabialby 2X wiecej niz nasz najlepiej zarabiajacy...poza tym Mourinho nazwal go leniwym a wiadomo jak Harry lubi takich graczy
http://wilczki.tumblr.com/
19 grudnia 2010, 16:01 [cytuj]
Błagam, tylko nie ten symulant Suarez... Może i strzela w Holandii, ale niejaki Afonso Alves strzelał tyle samo i wiadomo, co z niego było w PL.
Rossi albo Nilmar - to by było coś :cwaniak:
Błagam, tylko nie ten symulant Suarez... Może i strzela w Holandii, ale niejaki Afonso Alves strzelał tyle samo i wiadomo, co z niego było w PL. Rossi albo Nilmar - to by było coś :cwaniak:
19 grudnia 2010, 17:42 [cytuj]
dos Santos, Naughton, Bale czy Ci trzej panowie przypadkiem moga grac nie bedac zarejstrowanymi z powodu swoich 21 lat?
dos Santos, Naughton, Bale czy Ci trzej panowie przypadkiem moga grac nie bedac zarejstrowanymi z powodu swoich 21 lat?
|<  <<  <  36  37  38  39  40    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 150 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się