Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  37  38  39  40  41    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Sałatka transferowa, czyli ogórki letniego okna.
19 grudnia 2010, 17:45 [cytuj]
Gerüchteküche
12% Gervinho (MW: 14.000.000 €;) Gervinho zu Tottenham?
10% Fernando Llorente (MW: 20.000.000 €;) Tottenham interessiert an Fernando Llorente
10% Vedad Ibisevic (MW: 8.500.000 €;) Tottenham interessiert an Vedad Ibišević
? Andoni Iraola (MW: 9.000.000 €;) Andoni Iraola zu Tottenham?
? Luc Castaignos (MW: 700.000 €;) Tottenham interessiert an Luc Castaignos
? Semih Sentürk (MW: 5.500.000 €;) Semih Şentürk zu Tottenham?
? David Beckham (MW: 5.000.000 €;) David Beckham zu Tottenham?
? Karim Benzema (MW: 25.000.000 €;) Karim Benzema zu Tottenham?
? Steven Pienaar (MW: 9.500.000 €;) Steven Pienaar zu Tottenham?
? Nolan Roux (MW: 2.000.000 €;) Nolan Roux zu Tottenham?
? Pavel Pogrebnyak (MW: 5.500.000 €;) Pavel Pogrebnyak zu Tottenham?
? Alexandre Lacazette (MW: 400.000 €;) Alexandre Lacazette zu Tottenham?


to znalezlem na stronie: transfermarkt.de ; )
myslę ze pare moze okazac sie calkiem relanie .. ; )
Gerüchteküche 12% Gervinho (MW: 14.000.000 €) Gervinho zu Tottenham? 10% Fernando Llorente (MW: 20.000.000 €) Tottenham interessiert an Fernando Llorente 10% Vedad Ibisevic (MW: 8.500.000 €) Tottenham interessiert an Vedad Ibišević ? Andoni Iraola (MW: 9.000.000 €) Andoni Iraola zu Tottenham? ? Luc Castaignos (MW: 700.000 €) Tottenham interessiert an Luc Castaignos ? Semih Sentürk (MW: 5.500.000 €) Semih Şentürk zu Tottenham? ? David Beckham (MW: 5.000.000 €) David Beckham zu Tottenham? ? Karim Benzema (MW: 25.000.000 €) Karim Benzema zu Tottenham? ? Steven Pienaar (MW: 9.500.000 €) Steven Pienaar zu Tottenham? ? Nolan Roux (MW: 2.000.000 €) Nolan Roux zu Tottenham? ? Pavel Pogrebnyak (MW: 5.500.000 €) Pavel Pogrebnyak zu Tottenham? ? Alexandre Lacazette (MW: 400.000 €) Alexandre Lacazette zu Tottenham? to znalezlem na stronie: transfermarkt.de ; ) myslę ze pare moze okazac sie calkiem relanie .. ; )
19 grudnia 2010, 18:02 [cytuj]
http://www.angielskapilka.com/news/keane,i,crouch,w,rozliczeniu,za,carrolla,1922bb27bece0a2da998584320a6f916.html?
http://www.angielskapilka.com/news/keane,i,crouch,w,rozliczeniu,za,carrolla,1922bb27bece0a2da998584320a6f916.html?
19 grudnia 2010, 18:28 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Od jakiegoś czasu przewija się temat ściągnięcia na White Hart Lane niesfornego napastnika Newcastle Andrew Carrolla. Wieści dochodzące z St. James’ park mówią, że snajper nie mna specjalnej ochoty ruszać się z rodzinnych stron, ale odpowiednio wysoka oferta może skusić właściciela klubu, Mike'a Ashleya.

Sunday Mirror twierdzi, że prezes londyńczyków Daniel Levy przygotowuje ofertę w wysokości 20 mln . Spurs w rozliczeniu za Carrolla mają zaproponować Petera Croucha i Robbiego Keane'a.

Oczywiście dochodzą do tego jeszcze inne problemy związane z indywidualnymi kontraktami zawodników, ale uporczywie powtarzające się doniesienia sugerują, że jednak jest coś na rzeczy

Nieeeee... To ja wolę to 20 mln wydać bardziej mądrze.
Harry Hotspur powiedział/a:
ponad 100 goli w karierze dla tottenhamu to dla ciebie niewypal???

Wy mnie nie rozumiecie. Nam jest potrzebny zawodnik, który strzela regularnie. Co z tego, że strzelił 100 bramek. ilu innych zawodników strzeliło 100 bramek dla Tottenhamu. I już ich nie ma. Keane jak odejdzie to nikt nie będzie myślał o tym że strzelił 100 bramek tylko o tym żeby jego następca tyle strzelił. Znowu źle to ujołem.
Zoolander powiedział/a:
Harry, na wypowiedzi Minia trzeba patrzyć z przymrużeniem oka ;)

co to niby znaczy. ja tylko wyraziłem swoją opinię.
Nieeeee... To ja wolę to 20 mln wydać bardziej mądrze.[quote=Harry Hotspur]ponad 100 goli w karierze dla tottenhamu to dla ciebie niewypal???
19 grudnia 2010, 18:37 [cytuj]
BALE powiedział/a:
Gerüchteküche
12% Gervinho (MW: 14.000.000 €;) Gervinho zu Tottenham?
10% Fernando Llorente (MW: 20.000.000 €;) Tottenham interessiert an Fernando Llorente
10% Vedad Ibisevic (MW: 8.500.000 €;) Tottenham interessiert an Vedad Ibišević
? Andoni Iraola (MW: 9.000.000 €;) Andoni Iraola zu Tottenham?
? Luc Castaignos (MW: 700.000 €;) Tottenham interessiert an Luc Castaignos
? Semih Sentürk (MW: 5.500.000 €;) Semih Şentürk zu Tottenham?
? David Beckham (MW: 5.000.000 €;) David Beckham zu Tottenham?
? Karim Benzema (MW: 25.000.000 €;) Karim Benzema zu Tottenham?
? Steven Pienaar (MW: 9.500.000 €;) Steven Pienaar zu Tottenham?
? Nolan Roux (MW: 2.000.000 €;) Nolan Roux zu Tottenham?
? Pavel Pogrebnyak (MW: 5.500.000 €;) Pavel Pogrebnyak zu Tottenham?
? Alexandre Lacazette (MW: 400.000 €;) Alexandre Lacazette zu Tottenham?


to znalezlem na stronie: transfermarkt.de ; )
myslę ze pare moze okazac sie calkiem relanie .. ; )

Jestem za transferem Roux'a, Llorente i Pienaara. Umiejęstności reszty zawodników mnie nie zadowalają albo ceny nie są do nich adekwatne
Jestem za transferem Roux'a, Llorente i Pienaara. Umiejęstności reszty zawodników mnie nie zadowalają albo ceny nie są do nich adekwatne
19 grudnia 2010, 18:40 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
podobno VdV polecił Roysonowi Drenthe przejście do Tottenhamu. Co jak co, dawno nie mieliśmy takich zapchajdziur do wszystkiego. Tainio odszedł, Zokora odszedł, Ghaly odszedł... Może czas na Drenthe :)?

Zapchajdziur-o ile mnie pamięć nie myli to VdV też miał być taką zapchajdziurą, a jest jednym z kluczowych zawodników. Może z Drenthe też się tak wydarzy:D chociaż ja bym się nie łudził :|
Zapchajdziur-o ile mnie pamięć nie myli to VdV też miał być taką zapchajdziurą, a jest jednym z kluczowych zawodników. Może z Drenthe też się tak wydarzy:D chociaż ja bym się nie łudził :|
19 grudnia 2010, 19:07 [cytuj]
Minio12 wymien tych graczy co strzelili 100 goli dla kogutow? skoro to nic takiego to pewnie jest ich mnostwo
Minio12 wymien tych graczy co strzelili 100 goli dla kogutow? skoro to nic takiego to pewnie jest ich mnostwo
19 grudnia 2010, 19:36 [cytuj]
Wy tu gadacie o napastnikach, a Harry i tak tylko Parkera kupi...


Przed sezonem zaproponowałem kupno Cavaniego i zostałem wyśmiany, a on nazwany strasznym drewnem. Teraz gość wyrasta na najlepszego napastnika Serie A i wali bramę za bramą, gdzie każda następna jest coraz lepsza. Już niestety możemy o nim pomarzyć...:glupek:


Nie wiem co wy chcecie od Carolla. Niech sobie będzie drewniany. Jemu przynajmniej wychodzi zdobywanie bramek. Co innego nasi wspaniali technicy...
Wy tu gadacie o napastnikach, a Harry i tak tylko Parkera kupi... Przed sezonem zaproponowałem kupno Cavaniego i zostałem wyśmiany, a on nazwany strasznym drewnem. Teraz gość wyrasta na najlepszego napastnika Serie A i wali bramę za bramą, gdzie każda następna jest coraz lepsza. Już niestety możemy o nim pomarzyć...:glupek: Nie wiem co wy chcecie od Carolla. Niech sobie będzie drewniany. Jemu przynajmniej wychodzi zdobywanie bramek. Co innego nasi wspaniali technicy
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
19 grudnia 2010, 21:17 [cytuj]
Gervinho( drybling na plus, mimo że ostatnio jakby częściej strzela jego kolega Moussa Sow), Nolan Roux( dobry początek sezonu ale ostatnio trochę przygasł), Fernando Llorente(nie jestem w stanie powiedzieć za dużo)-chętnie ich bym widział u nas(co nie znaczy że Benzemą bym wzgardził ale po prostu mało prawdopodobne jest by do nas przeszedł) a tamci wydają się po prostu realni. Co do Carolla to jakoś tak kojarzy mi się z Crouchem(wzrost) ale ma też młotek w nodze http://www.101greatgoals.com/videodisplay/andy-carroll-liverpool-7829433/ ) a co do Cavaniego to już chyba jego 3 mecz w którym zdobywa decydującą bramke w ostatnich minutach meczu(jak nie w czasie doliczonym http://www.youtube.com/watch?v=lUC2MFIqq1o&feature=player_embedded#! )
Gervinho( drybling na plus, mimo że ostatnio jakby częściej strzela jego kolega Moussa Sow), Nolan Roux( dobry początek sezonu ale ostatnio trochę przygasł), Fernando Llorente(nie jestem w stanie powiedzieć za dużo)-chętnie ich bym widział u nas(co nie znaczy że Benzemą bym wzgardził ale po prostu mało prawdopodobne jest by do nas przeszedł) a tamci wydają się po prostu realni. Co do Carolla to jakoś tak kojarzy mi się z Crouchem(wzrost) ale ma też młotek w nodze ( http://www.101greatgoals.com/videodisplay/andy-carroll-liverpool-7829433/ ) a co do Cavaniego to już chyba jego 3 mecz w którym zdobywa decydującą bramke w ostatnich minutach meczu(jak nie w czasie doliczonym http://www.youtube.com/watch?v=lUC2MFIqq1o&feature=player_embedded#! )
The game is about glory. It's about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom
19 grudnia 2010, 23:48 [cytuj]
Oj, Cavaniego chetnie bym widzial u nas, ale Napoli bardzi niechetnie kogokolwiek sprzedaje a co dopiero jego. Swoją drogą niezły komentarz :D
Oj, Cavaniego chetnie bym widzial u nas, ale Napoli bardzi niechetnie kogokolwiek sprzedaje a co dopiero jego. Swoją drogą niezły komentarz :D
20 grudnia 2010, 01:06 [cytuj]
tak patrzę sobie na niektóre nazwiska i się zastanawiam: do nas ma trafić napastnik robiący różnicę, z którym powalczymy w LM i lidze, czy jakaś "inwestycja na przyszłość", która może wypali a może nie?

Roux? Z ligue 2? jaja ktoś sobie robi czy co? Lacazette, Pogrebnyak, Castaignos? Mam nadzieję, że klub nawet nie bierze pod uwagę tych ultra super ekstra napastników, bo w takim wypadku w LM będziemy grać równie często jak drużyny z Polski. Jedyne sensowne nazwiska z powyższej listy to Gervinho i Llorente, ze wskazaniem (imho) na tego drugiego. Ibisevic mnie nie przekonuje, w chwili obecnej nie wcale nie prezentuje się lepiej od Defoe czy też Croucha, byłby zbędny.
tak patrzę sobie na niektóre nazwiska i się zastanawiam: do nas ma trafić napastnik robiący różnicę, z którym powalczymy w LM i lidze, czy jakaś "inwestycja na przyszłość", która może wypali a może nie? Roux? Z ligue 2? jaja ktoś sobie robi czy co? Lacazette, Pogrebnyak, Castaignos? Mam nadzieję, że klub nawet nie bierze pod uwagę tych ultra super ekstra napastników, bo w takim wypadku w LM będziemy grać równie często jak drużyny z Polski. Jedyne sensowne nazwiska z powyższej listy to Gervinho i Llorente, ze wskazaniem (imho) na tego drugiego. Ibisevic mnie nie przekonuje, w chwili obecnej nie wcale nie prezentuje się lepiej od Defoe czy też Croucha, byłby zbędny
20 grudnia 2010, 07:43 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
chyba mylisz pojęcie słowa "zapchajdziura" :) zapchajdziurą nie mógł być VdV, pod którego ustawia się cały skład. Zapchajdziurą może być gość, którego ustawia się tam, gdzie jest akurat potrzebny :)

VdV został ściągnięty jako byle ktoś, tylko dlatego żeby zwiększyła się liczba składu. Okazał się prawdziwą gwiazdą Premier League i Tottenhamu. MIAŁ być zapchajdziurą, a ZOSTAŁ gwiazdą.
Przemas1988 powiedział/a:
Minio12 wymien tych graczy co strzelili 100 goli dla kogutow? skoro to nic takiego to pewnie jest ich mnostwo

Jak bym gdzieś poszukał to na pewno kilku bym znalazł. Ale mi chodzi oto że oni STRZELILI ,a nie STRZELAJĄ.
VdV został ściągnięty jako byle ktoś, tylko dlatego żeby zwiększyła się liczba składu. Okazał się prawdziwą gwiazdą Premier League i Tottenhamu. MIAŁ być zapchajdziurą, a ZOSTAŁ gwiazdą. [quote=Przemas1988]Minio12 wymien tych graczy co strzelili 100 goli dla kogutow? skoro to nic takiego to pewnie jest ich mnostwo
20 grudnia 2010, 10:16 [cytuj]
Z tym Pienaarem to chyba jakiś dowcip buehehe. Llorente? Proponuje Ozila jeszcze z Casilasem w pakiecie. Ja pierdole hehe.
A co do Carolla. Z jednej strony mlody i napewno robi nadzieję na przyszłość, gra świetnie głową (191 cm wzrostu to jest jakas konkurencja dla Krałcza), ale z drugiej strony irytuje mnie jego drewniana gra (ładowanie sie do bramki z piłką i obroncami na grzbiecie, dostawianie nogi i na tym koniec). W zyciu bym z niego nie dał 20 mln, wolalbym tyle dac za Benzeme ktory jest moim marzeniem zaraz po Dzeko. Mam wrazenie ze Caroll to jak narazie tylko poziom Newcastle, Boltonu, Sunderlandu. Zobaczymy po sezonie jaka bedzie pozycja Newcastle i jaka w tym rola Caroll'a. Narazie to nie jest zawodnik ktory by robil roznice u nas, no i jeszcze ten jego charakterek, z Bartonem sie "fajnie" uzupełniają.
Z tym Pienaarem to chyba jakiś dowcip buehehe. Llorente? Proponuje Ozila jeszcze z Casilasem w pakiecie. Ja pierdole hehe. A co do Carolla. Z jednej strony mlody i napewno robi nadzieję na przyszłość, gra świetnie głową (191 cm wzrostu to jest jakas konkurencja dla Krałcza), ale z drugiej strony irytuje mnie jego drewniana gra (ładowanie sie do bramki z piłką i obroncami na grzbiecie, dostawianie nogi i na tym koniec). W zyciu bym z niego nie dał 20 mln, wolalbym tyle dac za Benzeme ktory jest moim marzeniem zaraz po Dzeko. Mam wrazenie ze Caroll to jak narazie tylko poziom Newcastle, Boltonu, Sunderlandu. Zobaczymy po sezonie jaka bedzie pozycja Newcastle i jaka w tym rola Caroll'a. Narazie to nie jest zawodnik ktory by robil roznice u nas, no i jeszcze ten jego charakterek, z Bartonem sie "fajnie" uzupełniają
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
20 grudnia 2010, 10:27 [cytuj]
Andy Carroll? To bylaby, moim prywatnym zdaniem, zmiana na lepsze, gdyby przyszedl do nas w zamian za Croucha (ktorego lubie, ale oceniam obiektywnie). Carroll w powietrzu nie jest gorszy od Petera, a ostatnio nawet ma zdecydowanie lepsze efekty. Owszem, jest drewniany, ale potrafi ladnie zastawic pilke i pobiec z nia do przodu, podczas gdy Crouch zazwyczaj podaje do tylu :/ Ostatnio pokazal tez, ze ma torpede w nodze w meczu z Liverpoolem, o czym chyba malo kto wiedzial. No i jest mlody, wiec pewnie sie jeszcze calkiem sporo rozwinie. Duzym plusem dla niego jest to, ze zdobywa bramki, bez wzgledu na to, jak wyglada jego gra. Ale to tyle, jesli chodzi o porownanie do Croucha.
Jesli chodzi o klasowego napastnika in abstracto, to wydaje mi sie, ze Carroll nie ma szans sie do nich zalapac. Nigdy nie bedzie zawodnikiem, wokol ktorego buduje sie druzyne. Zaczynajac od tego, ze jest zawsze uzalezniony od podan kolegow z druzyny (teoretycznie jak kazdy napastnik, ale ja ciagle mysle o zawodniku, ktory raz na jakis czas jest w stanie w pojedynke wygrac mecz, bo teraz gramy w fazie pucharowej LM i jesli teraz taki napastnik do nas nie przejdzie, to juz chyba nigdy). Dobry z niego partner dla szybkiego i zwinnego napastnika, jak Defoe, ale nam przeciez chodzi o kogos wybitnego, a nie dobrego partnera. Dodatkowo, o drybling Carrolla bym nie podejrzewal niestety.
Wiec ogolnie rzecz biorac, jesli zrobimy wymiane Carroll-Crouch, to bedzie to pewien skok jakosciowy. Ale jesli to ma byc ten Napastnik Robiacy Roznice, to chyba komus sie CV pilkarzy pomieszalo, albo za duzo sie w FIFE nagral..
Andy Carroll? To bylaby, moim prywatnym zdaniem, zmiana na lepsze, gdyby przyszedl do nas w zamian za Croucha (ktorego lubie, ale oceniam obiektywnie). Carroll w powietrzu nie jest gorszy od Petera, a ostatnio nawet ma zdecydowanie lepsze efekty. Owszem, jest drewniany, ale potrafi ladnie zastawic pilke i pobiec z nia do przodu, podczas gdy Crouch zazwyczaj podaje do tylu :/ Ostatnio pokazal tez, ze ma torpede w nodze w meczu z Liverpoolem, o czym chyba malo kto wiedzial. No i jest mlody, wiec pewnie sie jeszcze calkiem sporo rozwinie. Duzym plusem dla niego jest to, ze zdobywa bramki, bez wzgledu na to, jak wyglada jego gra. Ale to tyle, jesli chodzi o porownanie do Croucha. Jesli chodzi o klasowego napastnika in abstracto, to wydaje mi sie, ze Carroll nie ma szans sie do nich zalapac. Nigdy nie bedzie zawodnikiem, wokol ktorego buduje sie druzyne. Zaczynajac od tego, ze jest zawsze uzalezniony od podan kolegow z druzyny (teoretycznie jak kazdy napastnik, ale ja ciagle mysle o zawodniku, ktory raz na jakis czas jest w stanie w pojedynke wygrac mecz, bo teraz gramy w fazie pucharowej LM i jesli teraz taki napastnik do nas nie przejdzie, to juz chyba nigdy). Dobry z niego partner dla szybkiego i zwinnego napastnika, jak Defoe, ale nam przeciez chodzi o kogos wybitnego, a nie dobrego partnera. Dodatkowo, o drybling Carrolla bym nie podejrzewal niestety. Wiec ogolnie rzecz biorac, jesli zrobimy wymiane Carroll-Crouch, to bedzie to pewien skok jakosciowy. Ale jesli to ma byc ten Napastnik Robiacy Roznice, to chyba komus sie CV pilkarzy pomieszalo, albo za duzo sie w FIFE nagral
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
20 grudnia 2010, 10:36 [cytuj]
Nie wiem, czemu tyle osób czepia się Carrolla. Nie jest wirtuozem, ale za to takiego dzikusa (w pozytywnym znaczeniu) to już dawno nie widziałem. T. Silva chyba by się zesrał mając walczyć z nim.
Nie wiem, czemu tyle osób czepia się Carrolla. Nie jest wirtuozem, ale za to takiego dzikusa (w pozytywnym znaczeniu) to już dawno nie widziałem. T. Silva chyba by się zesrał mając walczyć z nim
|<  <<  <  37  38  39  40  41    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 127 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się