Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  38  39  40  41  42    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Sałatka transferowa, czyli ogórki letniego okna.
20 grudnia 2010, 10:38 [cytuj]
Aha, Minio, to co powiem, to nie jest zlosliwosc, tylko dobra rada. Zanim sie nastepnym razem wypowiesz, przemysl to, co chcesz napisac kilka razy wiecej. Bp nie trzeba byc znawca pilkarskim, zeby wiedziec, dlaczego sprowadzono VdV i jaki mielismy tym samym fart...Widze, ze nie widzisz roznicy, wiec Ci ja wyjasnie.
Kazdy wiedzial, ze VdV jest lepszy od wszystkich zawodnikow z naszego skladu, a przynajmniej jednym z najlepszych. Moze nie spodziewalismy sie, ze z marszu zostanie gwiazda PL, ale w jego umiejetnosci nikt nie watpil. Dlatego tez nikt nawet nie pomyslalby, ze moglby do nas przejsc...Kiedy okazalo sie, ze przejdzie i to za 8 mln w samej koncowce okienka transferowego chyba kazdy kibic Spurs skakal z radosci.
Wiec dziwi mnie, ze ktokolwiek moze nazwac na powaznie VdV 'zapchajdziura'. Myslalem, ze to niemozliwe, zeby znac sie tak slabo, ale jak zwykle zycie weryfikuje :P
Aha, Minio, to co powiem, to nie jest zlosliwosc, tylko dobra rada. Zanim sie nastepnym razem wypowiesz, przemysl to, co chcesz napisac kilka razy wiecej. Bp nie trzeba byc znawca pilkarskim, zeby wiedziec, dlaczego sprowadzono VdV i jaki mielismy tym samym fart...Widze, ze nie widzisz roznicy, wiec Ci ja wyjasnie. Kazdy wiedzial, ze VdV jest lepszy od wszystkich zawodnikow z naszego skladu, a przynajmniej jednym z najlepszych. Moze nie spodziewalismy sie, ze z marszu zostanie gwiazda PL, ale w jego umiejetnosci nikt nie watpil. Dlatego tez nikt nawet nie pomyslalby, ze moglby do nas przejsc...Kiedy okazalo sie, ze przejdzie i to za 8 mln w samej koncowce okienka transferowego chyba kazdy kibic Spurs skakal z radosci. Wiec dziwi mnie, ze ktokolwiek moze nazwac na powaznie VdV 'zapchajdziura'. Myslalem, ze to niemozliwe, zeby znac sie tak slabo, ale jak zwykle zycie weryfikuje :P
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
20 grudnia 2010, 11:10 [cytuj]
Oby z tym Carrollem to była plotka-po co nam taki jaskiniowiec bez techniki? i jeszcze damski bokser, pasuje idealnie do tej bandy w Newcastle, z Joeyem Bartonem i Kevinem Nolanem, Spurs grają techniczną piłkę, a nie rzeźnicką.
Oby z tym Carrollem to była plotka-po co nam taki jaskiniowiec bez techniki? i jeszcze damski bokser, pasuje idealnie do tej bandy w Newcastle, z Joeyem Bartonem i Kevinem Nolanem, Spurs grają techniczną piłkę, a nie rzeźnicką
20 grudnia 2010, 12:55 [cytuj]
Nie wiem czemu ale Andy "Christmas" Carroll jakoś nie jest typem napastnika którego chciałbym zobaczyć w naszych barwach. Mi się marzy jakiś techniczny piłkarz co potrafi też zajebiście podać pod polem karnym, bo osatniego podania nam często brakuje. Carroll mam wrażenie że to będzie nabytek typu Bent, niby strzeli swoje bramki i to by było na tyle, żadnych innych korzyści dla drużyny. Jak na razie Crouch moim zdaniem jest o niebo lepszy dla nas. Jak wróci Rafa bramki znów będą sie sypać, bo VdV wie jak grać w okolicach Croucha i zbierać profity z jego gry głową!
Nie wiem czemu ale Andy "Christmas" Carroll jakoś nie jest typem napastnika którego chciałbym zobaczyć w naszych barwach. Mi się marzy jakiś techniczny piłkarz co potrafi też zajebiście podać pod polem karnym, bo osatniego podania nam często brakuje. Carroll mam wrażenie że to będzie nabytek typu Bent, niby strzeli swoje bramki i to by było na tyle, żadnych innych korzyści dla drużyny. Jak na razie Crouch moim zdaniem jest o niebo lepszy dla nas. Jak wróci Rafa bramki znów będą sie sypać, bo VdV wie jak grać w okolicach Croucha i zbierać profity z jego gry głową!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 grudnia 2010, 13:43 [cytuj]
A co myślicie o André Schürrle? Dobrze sie spisuje w Mainz, z Szalaiem tworzą fajny duet. Widziałem kilka meczy, jest niezły technicznie, całkiem dobrze potrafi uderzyć. No i jest młodziutki. Za ~12mln Euro by pewnie poszedł.
A co myślicie o André Schürrle? Dobrze sie spisuje w Mainz, z Szalaiem tworzą fajny duet. Widziałem kilka meczy, jest niezły technicznie, całkiem dobrze potrafi uderzyć. No i jest młodziutki. Za ~12mln Euro by pewnie poszedł
20 grudnia 2010, 13:44 [cytuj]
Schurrle jest już zaklepany w Leverkusen.
Schurrle jest już zaklepany w Leverkusen
Come On You Spurs !
20 grudnia 2010, 13:52 [cytuj]
FallenOne powiedział/a:
Aha, Minio, to co powiem, to nie jest zlosliwosc, tylko dobra rada. Zanim sie nastepnym razem wypowiesz, przemysl to, co chcesz napisac kilka razy wiecej. Bp nie trzeba byc znawca pilkarskim, zeby wiedziec, dlaczego sprowadzono VdV i jaki mielismy tym samym fart...Widze, ze nie widzisz roznicy, wiec Ci ja wyjasnie.
Kazdy wiedzial, ze VdV jest lepszy od wszystkich zawodnikow z naszego skladu, a przynajmniej jednym z najlepszych. Moze nie spodziewalismy sie, ze z marszu zostanie gwiazda PL, ale w jego umiejetnosci nikt nie watpil. Dlatego tez nikt nawet nie pomyslalby, ze moglby do nas przejsc...Kiedy okazalo sie, ze przejdzie i to za 8 mln w samej koncowce okienka transferowego chyba kazdy kibic Spurs skakal z radosci.
Wiec dziwi mnie, ze ktokolwiek moze nazwac na powaznie VdV 'zapchajdziura'. Myslalem, ze to niemozliwe, zeby znac sie tak slabo, ale jak zwykle zycie weryfikuje :P

Ja cię rozumiem. Tylko że na wielu stronach było napisane, że VdV Tottenham kupują jako byle kogo,(czyli kogoś kto ma zwiększyć liczebność składu). Ja wcale nie pisałem że VdV nie ma umiejętności. W moim kontekście chodziło o to że jest to zapchajdziura to zawodnik który przyszedł zapchać dziurę czyli zwiększyć ilość składu. A to że jest jednym z najlepszych zawodników naszej drużyny to nie ma tutaj nic do rzeczy.
i znam się nieco na piłce:nerwus:
Ja cię rozumiem. Tylko że na wielu stronach było napisane, że VdV Tottenham kupują jako byle kogo,(czyli kogoś kto ma zwiększyć liczebność składu). Ja wcale nie pisałem że VdV nie ma umiejętności. W moim kontekście chodziło o to że jest to zapchajdziura to zawodnik który przyszedł zapchać dziurę czyli zwiększyć ilość składu. A to że jest jednym z najlepszych zawodników naszej drużyny to nie ma tutaj nic do rzeczy. i znam się nieco na piłce:nerwus:
20 grudnia 2010, 13:54 [cytuj]
Z waszych opinii wnioskuję, że wy nie chcecie napastnika, który zapewni nam wreszcie regularne bramki, bo z tym jest ostatnio ogromny problem, ale gościa, który będzie robił rajdy przez pół boiska jak Messi, mijał obrońców jak pachołki, przelobuje bramkarza i jeszcze przed linią podbije piłkę i strzeli z przewrotki...

Kupmy nawet jakiegoś enta, ma strzelać gole i to jest jego najważniejsze zadanie. Mamy najbardziej kreatywną i technicznie usposobioną pomoc w lidze (Europie też wysoko będziemy), więc nie musimy się, varba, martwić o dużą ilość podań. Nasi pomocnicy nie wykorzystują swoich umiejętności, bo nie mają do kogo skierować piłki. Albo Defoe, którego każdy przepcha albo Crouch, który oprócz wzrostu nie ma nic. O Pavie nie wspominam, bo z napastnikiem ma mało wspólnego. Z piłkarzem z resztą też...

Gdyby nie afery z Bentem przed transferem i ten jego brak mózgu, to wymianę za Pava przyjąłbym z pocałowaniem ręki, bo Rusek to chyba najgorszy napastnik od czasów Grzesia. Możemy mieć nowego, angielskiego Drogbę, a wy dalej narzekacie. Dla mnie Carroll jest marzeniem.
Z waszych opinii wnioskuję, że wy nie chcecie napastnika, który zapewni nam wreszcie regularne bramki, bo z tym jest ostatnio ogromny problem, ale gościa, który będzie robił rajdy przez pół boiska jak Messi, mijał obrońców jak pachołki, przelobuje bramkarza i jeszcze przed linią podbije piłkę i strzeli z przewrotki... Kupmy nawet jakiegoś enta, ma strzelać gole i to jest jego najważniejsze zadanie. Mamy najbardziej kreatywną i technicznie usposobioną pomoc w lidze (Europie też wysoko będziemy), więc nie musimy się, varba, martwić o dużą ilość podań. Nasi pomocnicy nie wykorzystują swoich umiejętności, bo nie mają do kogo skierować piłki. Albo Defoe, którego każdy przepcha albo Crouch, który oprócz wzrostu nie ma nic. O Pavie nie wspominam, bo z napastnikiem ma mało wspólnego. Z piłkarzem z resztą też... Gdyby nie afery z Bentem przed transferem i ten jego brak mózgu, to wymianę za Pava przyjąłbym z pocałowaniem ręki, bo Rusek to chyba najgorszy napastnik od czasów Grzesia. Możemy mieć nowego, angielskiego Drogbę, a wy dalej narzekacie. Dla mnie Carroll jest marzeniem
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
20 grudnia 2010, 13:58 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Z waszych opinii wnioskuję, że wy nie chcecie napastnika, który zapewni nam wreszcie regularne bramki, bo z tym jest ostatnio ogromny problem, ale gościa, który będzie robił rajdy przez pół boiska jak Messi, mijał obrońców jak pachołki, przelobuje bramkarza i jeszcze przed linią podbije piłkę i strzeli z przewrotki...

Kupmy nawet jakiegoś enta, ma strzelać gole i to jest jego najważniejsze zadanie. Mamy najbardziej kreatywną i technicznie usposobioną pomoc w lidze (Europie też wysoko będziemy), więc nie musimy się, varba, martwić o dużą ilość podań. Nasi pomocnicy nie wykorzystują swoich umiejętności, bo nie mają do kogo skierować piłki. Albo Defoe, którego każdy przepcha albo Crouch, który oprócz wzrostu nie ma nic. O Pavie nie wspominam, bo z napastnikiem ma mało wspólnego. Z piłkarzem z resztą też...

Gdyby nie afery z Bentem przed transferem i ten jego brak mózgu, to wymianę za Pava przyjąłbym z pocałowaniem ręki, bo Rusek to chyba najgorszy napastnik od czasów Grzesia. Możemy mieć nowego, angielskiego Drogbę, a wy dalej narzekacie. Dla mnie Carroll jest marzeniem

Mnie Caroll nie przekonuję. Ja wolałbym jakiegoś innego napastnika jak np. Adebayora który strzela regularnie od kilku lat i jest pewnością napływu bramek.
Mnie Caroll nie przekonuję. Ja wolałbym jakiegoś innego napastnika jak np. Adebayora który strzela regularnie od kilku lat i jest pewnością napływu bramek
20 grudnia 2010, 13:59 [cytuj]
A co myślicie o Fabio Quagliarellie ?
A co myślicie o Fabio Quagliarellie ?
20 grudnia 2010, 16:27 [cytuj]
Macie i przebierajcie.. http://www.imscouting.com/global-news-article/5-strikers-linked-with-Tottenham-to-help-Harry-Redknapp-battle-on-2-fronts/12667/?
20 grudnia 2010, 17:01 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Z waszych opinii wnioskuję, że wy nie chcecie napastnika, który zapewni nam wreszcie regularne bramki, bo z tym jest ostatnio ogromny problem, ale gościa, który będzie robił rajdy przez pół boiska jak Messi, mijał obrońców jak pachołki, przelobuje bramkarza i jeszcze przed linią podbije piłkę i strzeli z przewrotki...

Kupmy nawet jakiegoś enta, ma strzelać gole i to jest jego najważniejsze zadanie. Mamy najbardziej kreatywną i technicznie usposobioną pomoc w lidze (Europie też wysoko będziemy), więc nie musimy się, varba, martwić o dużą ilość podań. Nasi pomocnicy nie wykorzystują swoich umiejętności, bo nie mają do kogo skierować piłki. Albo Defoe, którego każdy przepcha albo Crouch, który oprócz wzrostu nie ma nic. O Pavie nie wspominam, bo z napastnikiem ma mało wspólnego. Z piłkarzem z resztą też...

Gdyby nie afery z Bentem przed transferem i ten jego brak mózgu, to wymianę za Pava przyjąłbym z pocałowaniem ręki, bo Rusek to chyba najgorszy napastnik od czasów Grzesia. Możemy mieć nowego, angielskiego Drogbę, a wy dalej narzekacie. Dla mnie Carroll jest marzeniem


Pav jest najgorszym napastnikiem od czasów Rasiaka.
Wybacz Zoolander ale te porównanie jest zupełnie nie na miejscu i choć z jednym sie zgadzamy ( ja również z chęcią widział bym u nas Carrola) to jednak co do Romka stanowczo będę twierdził że powinien zostać bo na pewno jest lepszym graczem niż Crouch czy obecnie Keane .
Pav jest najgorszym napastnikiem od czasów Rasiaka. Wybacz Zoolander ale te porównanie jest zupełnie nie na miejscu i choć z jednym sie zgadzamy ( ja również z chęcią widział bym u nas Carrola) to jednak co do Romka stanowczo będę twierdził że powinien zostać bo na pewno jest lepszym graczem niż Crouch czy obecnie Keane
20 grudnia 2010, 17:21 [cytuj]
Z bólem serca przyznam, że w chwili obecnej Roman prezentuje się lepiej od Keano (co się z nim stało), ale naprawdę twierdzisz, że jest lepszym zawodnikiem od Petera? Chyba sobie jaja robisz ...
Z bólem serca przyznam, że w chwili obecnej Roman prezentuje się lepiej od Keano (co się z nim stało), ale naprawdę twierdzisz, że jest lepszym zawodnikiem od Petera? Chyba sobie jaja robisz
20 grudnia 2010, 19:48 [cytuj]
Menedżer Tottenhamu Harry Redknapp nie zamierza szaleć w trakcie zimowego okresu transferowego. Doświadczony szkoleniowiec jest zadowolony z obecnego składu i dopóki nie pojawi się jakaś okazja, nie ma w planach wydawać fundusze. Tottenham po 17 meczach zajmuje w Premiership piąte miejsce.

Spurs mają siedem punktów do prowadzącego w tabeli Manchester United. Co istotne dla Redknappa, zespół nie ma obecnie większych problemów z kontuzjami.

- Nie jesteśmy w sytuacji, w której musimy zatrudniać wielu zawodników. Zawsze mówiłem, że jeśli pojawi się ktoś wyjątkowy, kto mógłby zrobić różnicę, to będę zainteresowany. W ostatnim okresie transferowym pozyskaliśmy Van der Vaarta. Przyszedł i spisuje się znakomicie. Nie jesteśmy zdesperowani, by wzmacniać skład - powiedział Redknapp gazecie Daily Mirror.
Menedżer Tottenhamu Harry Redknapp nie zamierza szaleć w trakcie zimowego okresu transferowego. Doświadczony szkoleniowiec jest zadowolony z obecnego składu i dopóki nie pojawi się jakaś okazja, nie ma w planach wydawać fundusze. Tottenham po 17 meczach zajmuje w Premiership piąte miejsce. Spurs mają siedem punktów do prowadzącego w tabeli Manchester United. Co istotne dla Redknappa, zespół nie ma obecnie większych problemów z kontuzjami. - Nie jesteśmy w sytuacji, w której musimy zatrudniać wielu zawodników. Zawsze mówiłem, że jeśli pojawi się ktoś wyjątkowy, kto mógłby zrobić różnicę, to będę zainteresowany. W ostatnim okresie transferowym pozyskaliśmy Van der Vaarta. Przyszedł i spisuje się znakomicie. Nie jesteśmy zdesperowani, by wzmacniać skład - powiedział Redknapp gazecie Daily Mirror
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
20 grudnia 2010, 22:00 [cytuj]
Ide o zakład że nie kupimy nikogo.
Ide o zakład że nie kupimy nikogo
20 grudnia 2010, 23:03 [cytuj]
ide o zakład ze skończymy na 8 miejscu.....kto sie zakłada?
ide o zakład ze skończymy na 8 miejscu.....kto sie zakłada?
20 grudnia 2010, 23:56 [cytuj]
bardzo ładnie trendus myślisz jak HR patrzcie:
http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=186484
>>>>>>>>>>>>>>>>>>
- Nie jesteśmy w sytuacji, w której musimy zatrudniać wielu zawodników. Zawsze mówiłem, że jeśli pojawi się ktoś wyjątkowy, kto mógłby zrobić różnicę, to będę zainteresowany. W ostatnim okresie transferowym pozyskaliśmy Van der Vaarta. Przyszedł i spisuje się znakomicie. Nie jesteśmy zdesperowani, by wzmacniać skład - powiedział Redknapp gazecie Daily Mirror.
bardzo ładnie trendus myślisz jak HR patrzcie: http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=186484 >>>>>>>>>>>>>>>>>> - Nie jesteśmy w sytuacji, w której musimy zatrudniać wielu zawodników. Zawsze mówiłem, że jeśli pojawi się ktoś wyjątkowy, kto mógłby zrobić różnicę, to będę zainteresowany. W ostatnim okresie transferowym pozyskaliśmy Van der Vaarta. Przyszedł i spisuje się znakomicie. Nie jesteśmy zdesperowani, by wzmacniać skład - powiedział Redknapp gazecie Daily Mirror
21 grudnia 2010, 02:04 [cytuj]
szczerze to co do napastnikow, jest bardzo duzy wybor na rynku. PSG ma dwoch zajebistych grajkow, turek erding czy jak mu tam. Swietnie moglby sie wpasowac... to samo hoararu. Vucinic tez jest w naszym zasiegu to samo lavezzi.

Mi sie natomiast marzy wymiana obrony. Patrzac na ostatni mecz ligue 1 lyon - marsylia kurwilem na lewo i prawo jak mozna bylo przegapic taka okazje i nie kupic z Modricem Lovrena. Ten gosciu cuda wyczynial w obronie wyciagal 99% pilek
szczerze to co do napastnikow, jest bardzo duzy wybor na rynku. PSG ma dwoch zajebistych grajkow, turek erding czy jak mu tam. Swietnie moglby sie wpasowac... to samo hoararu. Vucinic tez jest w naszym zasiegu to samo lavezzi. Mi sie natomiast marzy wymiana obrony. Patrzac na ostatni mecz ligue 1 lyon - marsylia kurwilem na lewo i prawo jak mozna bylo przegapic taka okazje i nie kupic z Modricem Lovrena. Ten gosciu cuda wyczynial w obronie wyciagal 99% pilek
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
21 grudnia 2010, 05:28 [cytuj]
konradthfc powiedział/a:
ide o zakład ze skończymy na 8 miejscu.....kto sie zakłada?


Ja przyjmuję ten zakład:P
Ja przyjmuję ten zakład:P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 grudnia 2010, 14:30 [cytuj]
Wiele wskazuje na to, że Vincenzo Iaquinta już w styczniu pożegna się z Juventusem Turyn. Napastnik reprezentacji Włoch ma trafić do angielskiej Premier League.

Iaquinta co prawda grywa w pierwszym składzie Starej Damy, ale jak na razie nie zachwyca swoją formą, co może spowodować, że zmieni otoczenie.

Sporo mówi się także o tym, że klub opuści Brazylijczyk Amauri. Jeśli chodzi o Iaquintę, to znajduje się on m.in. na liście życzeń Tottenhamu Hotspur.
Wiele wskazuje na to, że Vincenzo Iaquinta już w styczniu pożegna się z Juventusem Turyn. Napastnik reprezentacji Włoch ma trafić do angielskiej Premier League. Iaquinta co prawda grywa w pierwszym składzie Starej Damy, ale jak na razie nie zachwyca swoją formą, co może spowodować, że zmieni otoczenie. Sporo mówi się także o tym, że klub opuści Brazylijczyk Amauri. Jeśli chodzi o Iaquintę, to znajduje się on m.in. na liście życzeń Tottenhamu Hotspur
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
|<  <<  <  38  39  40  41  42    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 162 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się