Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  38  39  40  41  42    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Sałatka transferowa, czyli ogórki letniego okna.
21 grudnia 2010, 15:15 [cytuj]
według skysports Barton może odejść z Newcastle za 1,5 mln funtów już w trakcie zimowego okienka transferowego ...

Tak szczerze mówiąc kwota jest śmieszna, Barton znajduje się w znakomitej formie, przesunięto go na prawe skrzydło gdzie sieje niezły terror, a i nie zapomniał też jak gra się na środku ...

Wiele wskazuje na to, że Bentley odejdzie. Jak dla mnie Barton byłby cennym uzupełnieniem kadry i następcą Davida, aczkolwiek nie wiadomo, czy pogodziłby się z rolą rezerwowego.
według skysports Barton może odejść z Newcastle za 1,5 mln funtów już w trakcie zimowego okienka transferowego ... Tak szczerze mówiąc kwota jest śmieszna, Barton znajduje się w znakomitej formie, przesunięto go na prawe skrzydło gdzie sieje niezły terror, a i nie zapomniał też jak gra się na środku ... Wiele wskazuje na to, że Bentley odejdzie. Jak dla mnie Barton byłby cennym uzupełnieniem kadry i następcą Davida, aczkolwiek nie wiadomo, czy pogodziłby się z rolą rezerwowego
21 grudnia 2010, 17:20 [cytuj]
Nie chcę Bartona, bo on ma coś z głową, jak idzie dobrze to Barton jest ok, ale jak zaczynają się kłopoty to mu odbija szajba. Bardzo łatwo go sprowokować!

Z innej beczki Antonio Cassano przechodzi do Milanu, taką informację podało Orange Sport Info!
Nie chcę Bartona, bo on ma coś z głową, jak idzie dobrze to Barton jest ok, ale jak zaczynają się kłopoty to mu odbija szajba. Bardzo łatwo go sprowokować! Z innej beczki Antonio Cassano przechodzi do Milanu, taką informację podało Orange Sport Info!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 grudnia 2010, 18:24 [cytuj]
Mourinho też chce Carrolla.
Mourinho też chce Carrolla
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
21 grudnia 2010, 21:53 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Mourinho też chce Carrolla


A co ogrodnik na Bernabeu ma kontuzje!? :P
A co ogrodnik na Bernabeu ma kontuzje!? :P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 grudnia 2010, 11:31 [cytuj]
No z "Szirą" to się nie zgodzę, akurat uważam, że tecnika to była jego cholernie mocna strona. Może z racji wieku Pawle nie kojarzysz zbytnio polowy lat 90, Euro 96 itd, dla przykładu Woźniak się ładnie przekonał, ze jednak coś tam potrafi ;), a to był złoty czas Shearera. Mało kto miał taką dobrze ułożoną noge jak on. Do tego mega ustawianie się na boisku i takie proste rzeczy jak zastawianie się doprowadzone do perfekcji, poparte inteligencją + przyzwoita szybkość i dynamika. Dla mnie napastnik kompletny. Pewnie mógłby osiągnać 15 razy więcej gdyby dał się porwać jakimś Mułą, analą czy komuś innemu, ale to był człowiek NUFC od zawsze, nawet w czasach Southampton. Taki już prawie wymarły gatunek.:bezradny: Ja do Carolla jestem nastawiony.... obserwacyjnie, ale jak ktoś uważa, że jest taki kiepski to niech obejrzy mecz z LFC. 25 metrów, po długim słupku, na bardzo niewygodnej wysokosci puszczona piłka. Ja mam wrazenie, że jak ktoś jest duży i silny, a do tego raczej nie ma kompleksów, to od zaraz kojarzony jest z drewnem. Bez przesady. Raz, że to stereotyp, dwa piłka w mniejszy czy większym stopniu bazuje jednak na atletyce, może już nie tak mocno jak na poczatku wieku np. Kamerun tak około 2002 roku, ale jednak nawet mikrobarca potrzebuje Keitów, Toure, Pique czy kiedyś Edmilsonów.
No z "Szirą" to się nie zgodzę, akurat uważam, że tecnika to była jego cholernie mocna strona. Może z racji wieku Pawle nie kojarzysz zbytnio polowy lat 90, Euro 96 itd, dla przykładu Woźniak się ładnie przekonał, ze jednak coś tam potrafi ;), a to był złoty czas Shearera. Mało kto miał taką dobrze ułożoną noge jak on. Do tego mega ustawianie się na boisku i takie proste rzeczy jak zastawianie się doprowadzone do perfekcji, poparte inteligencją + przyzwoita szybkość i dynamika. Dla mnie napastnik kompletny. Pewnie mógłby osiągnać 15 razy więcej gdyby dał się porwać jakimś Mułą, analą czy komuś innemu, ale to był człowiek NUFC od zawsze, nawet w czasach Southampton. Taki już prawie wymarły gatunek.:bezradny: Ja do Carolla jestem nastawiony.... obserwacyjnie, ale jak ktoś uważa, że jest taki kiepski to niech obejrzy mecz z LFC. 25 metrów, po długim słupku, na bardzo niewygodnej wysokosci puszczona piłka. Ja mam wrazenie, że jak ktoś jest duży i silny, a do tego raczej nie ma kompleksów, to od zaraz kojarzony jest z drewnem. Bez przesady. Raz, że to stereotyp, dwa piłka w mniejszy czy większym stopniu bazuje jednak na atletyce, może już nie tak mocno jak na poczatku wieku np. Kamerun tak około 2002 roku, ale jednak nawet mikrobarca potrzebuje Keitów, Toure, Pique czy kiedyś Edmilsonów
Kogucie życie!
22 grudnia 2010, 12:16 [cytuj]
Ja bym wolał od Carolla Iaquinta. Chociaż oba zawodnicy mnie nie zadowalają. Już bardziej wolałbym Lavenzziego.
Ja bym wolał od Carolla Iaquinta. Chociaż oba zawodnicy mnie nie zadowalają. Już bardziej wolałbym Lavenzziego
22 grudnia 2010, 15:45 [cytuj]
West Ham United ma zamiar wypożyczyć na sześć miesięcy Robbie Keane'a z Tottenhamu Hotspur. Media podają, że londyńczycy prowadzą w wyścigu po podpis napastnik przed Birmingham City, a także Aston Villą. Młoty oferują reprezentantowi Irlandii wypożyczenie, a jeśli sam zainteresowany przyczyni się do utrzymania The Hammers w Premier League, dostanie propozycję transferu definitywnego, a w nim trzyletni kontrakt.
West Ham United ma zamiar wypożyczyć na sześć miesięcy Robbie Keane'a z Tottenhamu Hotspur. Media podają, że londyńczycy prowadzą w wyścigu po podpis napastnik przed Birmingham City, a także Aston Villą. Młoty oferują reprezentantowi Irlandii wypożyczenie, a jeśli sam zainteresowany przyczyni się do utrzymania The Hammers w Premier League, dostanie propozycję transferu definitywnego, a w nim trzyletni kontrakt
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
22 grudnia 2010, 16:10 [cytuj]
Lepiej od razu go sprzedać a nie bawić się w ponowne wypożyczenie.
Lepiej od razu go sprzedać a nie bawić się w ponowne wypożyczenie
22 grudnia 2010, 17:05 [cytuj]
Tak torchę na marginesie ,z tą głową Sziry to mnie to zawsze zastanawiało skąd się to u ludzi wzięlo?? Nie pamiętam przy jakie okazji to było, nie pamiętam czy on sam to powiedział czy ktoś po prostu stwierdził, ale sens wypowiedzi był taki, że skoro piłka leci 2 metry nad ziemią to trochę cięzko z tego strzelić noga ;) Jak mial podanie na tej wysokości to strzelał głową, jak mial po ziemi to nóżką załatwiał sprawę. Dobry napastnik strzela gole z łatwych pozycji, z trudnych, z nogi z głowy, po prostu wykorzystuje to co mu 'podadzą" ;)

http://www.youtube.com/watch?v=aWNCwHNsuuU

Są główki, ale widać też jak ładnie potrafił skontrować piłkę lub zmienić tor w pełnym biegu. Kazdy kto miał trochę do czynienia z tym sportem wie jakie to cholernie trudne.
To trochę tak :Szira to angol, angole grają górą, więc główki, a że szira angol dużo goli, to znaczy główka niezla.
Tak torchę na marginesie ,z tą głową Sziry to mnie to zawsze zastanawiało skąd się to u ludzi wzięlo?? Nie pamiętam przy jakie okazji to było, nie pamiętam czy on sam to powiedział czy ktoś po prostu stwierdził, ale sens wypowiedzi był taki, że skoro piłka leci 2 metry nad ziemią to trochę cięzko z tego strzelić noga ;) Jak mial podanie na tej wysokości to strzelał głową, jak mial po ziemi to nóżką załatwiał sprawę. Dobry napastnik strzela gole z łatwych pozycji, z trudnych, z nogi z głowy, po prostu wykorzystuje to co mu 'podadzą" ;) http://www.youtube.com/watch?v=aWNCwHNsuuU Są główki, ale widać też jak ładnie potrafił skontrować piłkę lub zmienić tor w pełnym biegu. Kazdy kto miał trochę do czynienia z tym sportem wie jakie to cholernie trudne. To trochę tak :Szira to angol, angole grają górą, więc główki, a że szira angol dużo goli, to znaczy główka niezla
Kogucie życie!
22 grudnia 2010, 21:07 [cytuj]
Raku - niby czemu Cassano ma nie zagrać??
Raku - niby czemu Cassano ma nie zagrać??
22 grudnia 2010, 21:16 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
Więc coś w tym jednak jest :)?


Jest. To był świetny napadzior. To, że jak się go podsumuje, to bramek głową strzeli X, to nie znaczy, że głowę ma lepszą niż nogi. To znaczy, że dostał więcej podań takich a takich. Wszystko było u niego kompletne, do niczego się przyczepić nie można.
Ps. Nogami pewenie też by 10 na 10 trafił.
Jest. To był świetny napadzior. To, że jak się go podsumuje, to bramek głową strzeli X, to nie znaczy, że głowę ma lepszą niż nogi. To znaczy, że dostał więcej podań takich a takich. Wszystko było u niego kompletne, do niczego się przyczepić nie można. Ps. Nogami pewenie też by 10 na 10 trafił
Kogucie życie!
23 grudnia 2010, 00:21 [cytuj]
mosaj powiedział/a:
tak patrzę sobie na niektóre nazwiska i się zastanawiam: do nas ma trafić napastnik robiący różnicę, z którym powalczymy w LM i lidze, czy jakaś "inwestycja na przyszłość", która może wypali a może nie?

Roux? Z ligue 2? jaja ktoś sobie robi czy co? Lacazette, Pogrebnyak, Castaignos? Mam nadzieję, że klub nawet nie bierze pod uwagę tych ultra super ekstra napastników, bo w takim wypadku w LM będziemy grać równie często jak drużyny z Polski. Jedyne sensowne nazwiska z powyższej listy to Gervinho i Llorente, ze wskazaniem (imho) na tego drugiego. Ibisevic mnie nie przekonuje, w chwili obecnej nie wcale nie prezentuje się lepiej od Defoe czy też Croucha, byłby zbędny


Lacazette, to w ciagu 2-3 lat bedzie czolowym napastnik na kontynencie, wiec nie pierdol.
Lacazette, to w ciagu 2-3 lat bedzie czolowym napastnik na kontynencie, wiec nie pierdol
23 grudnia 2010, 10:17 [cytuj]
Jak donosi zagraniczny serwis goal.com, Tottenham jest bliski zakontraktowania pomocnika Evertonu, Stevena Pienaara. Zawodnik, którego kontrakt wygasa wraz z końcem tego sezonu, przejdzie na White Hart Lane za 2 miliony funtów.

O piłkarza z RPA zabiegał podobno nawet Liverpool oraz Manchester United. Prezes Kogutów Daniel Levy dał jednak jasno do zrozumienia, że Pieraar zadeklarował już chęć przenosin do Londynu i cała transakcja zostanie sfinalizowana na początku styczniowego okna transferowego.

Źródło: anglia.goal.pl/goal.com
Jak donosi zagraniczny serwis goal.com, Tottenham jest bliski zakontraktowania pomocnika Evertonu, Stevena Pienaara. Zawodnik, którego kontrakt wygasa wraz z końcem tego sezonu, przejdzie na White Hart Lane za 2 miliony funtów. O piłkarza z RPA zabiegał podobno nawet Liverpool oraz Manchester United. Prezes Kogutów Daniel Levy dał jednak jasno do zrozumienia, że Pieraar zadeklarował już chęć przenosin do Londynu i cała transakcja zostanie sfinalizowana na początku styczniowego okna transferowego. Źródło: anglia.goal.pl/goal.com
23 grudnia 2010, 10:49 [cytuj]
Właśnie miałem to napisać :) Szok, w sumie zawsze tego Pienaara lubiłem, ale to oznacza na 99% pożegnanie z Kranjcarem :(
Właśnie miałem to napisać :) Szok, w sumie zawsze tego Pienaara lubiłem, ale to oznacza na 99% pożegnanie z Kranjcarem :(
23 grudnia 2010, 11:11 [cytuj]
Pienaar potrzebny jak cierń w dupie...
Pienaar potrzebny jak cierń w dupie
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
23 grudnia 2010, 11:52 [cytuj]
Pienaar jest swietnym zawodnikiem, nie ma co do tego chyba watpliwosci, tylko zastanawiam sie, gdzie HR znajdzie dla niego miejsce? Bo Pienaar to zawodnik z pozycji VdV, ofensywny pomocnik, taki lacznik miedzy atakiem a pomoca...ale kiedy VdV jest zdrowy, to nie chce mi sie wierzyc, ze ktokolwiek wygryzie go ze skladu. Dobrze miec prawie rownego zmiennika, ale pod warunkiem, ze zadnemu z nich nie przeszkadza, ze co jakis czas bedzie grzal lawe. Tak jest, a przynajmniej bylo w MU, gdzie na lawce siedzialy prawdziwe gwiazdy. Mam jednak watpliwosci, czy podobnie jest w tej sytuacji.
Pienaar jest swietnym zawodnikiem, nie ma co do tego chyba watpliwosci, tylko zastanawiam sie, gdzie HR znajdzie dla niego miejsce? Bo Pienaar to zawodnik z pozycji VdV, ofensywny pomocnik, taki lacznik miedzy atakiem a pomoca...ale kiedy VdV jest zdrowy, to nie chce mi sie wierzyc, ze ktokolwiek wygryzie go ze skladu. Dobrze miec prawie rownego zmiennika, ale pod warunkiem, ze zadnemu z nich nie przeszkadza, ze co jakis czas bedzie grzal lawe. Tak jest, a przynajmniej bylo w MU, gdzie na lawce siedzialy prawdziwe gwiazdy. Mam jednak watpliwosci, czy podobnie jest w tej sytuacji
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
|<  <<  <  38  39  40  41  42    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 111 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się