Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  9  10  11  12  13    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Zabawa w stadiony
1 lipca 2010, 22:26 [cytuj]
konradthfc powiedział/a:
stadion na wyspie


Chyba Owczej.
Chyba Owczej
1 lipca 2010, 22:31 [cytuj]
Konrad, my tu mówimy o stadionach, nie o boiskach :D
Konrad, my tu mówimy o stadionach, nie o boiskach :D
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
1 lipca 2010, 22:34 [cytuj]
To by pasowało nawet-Estonia ma dwie wyspy:mysli:
To by pasowało nawet-Estonia ma dwie wyspy:mysli:
1 lipca 2010, 23:00 [cytuj]
Estonia nie jest na południe od Norwegii, to po pierwsze ;)
Estonia nie jest na południe od Norwegii, to po pierwsze ;)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
1 lipca 2010, 23:05 [cytuj]
Trochę jest. Na południowy wschód. A przecież bezpośrednio na południe od Norwegii nie ma żadnej wyspy:P Chyba, że Korsyka:mysli::D
Trochę jest. Na południowy wschód. A przecież bezpośrednio na południe od Norwegii nie ma żadnej wyspy:P Chyba, że Korsyka:mysli::D
1 lipca 2010, 23:40 [cytuj]
Chyba,że o Grenlandię chodzi, w końcu wyspa, a że należy do Danii, to na południe :)
Chyba,że o Grenlandię chodzi, w końcu wyspa, a że należy do Danii, to na południe :)
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
1 lipca 2010, 23:41 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Trochę jest. Na południowy wschód. A przecież bezpośrednio na południe od Norwegii nie ma żadnej wyspy:P Chyba, że Korsyka:mysli::D


Nie.

Estonia nie jest na południe od Norwegii, ale Norwegia jest na północ od Estonii. Tak mi z obliczeń wyszło. Mogę się mylić. Spójrz na mapkę:

http://img85.imageshack.us/f/mapaeuropy.jpg/
Nie. Estonia nie jest na południe od Norwegii, ale Norwegia jest na północ od Estonii. Tak mi z obliczeń wyszło. Mogę się mylić. Spójrz na mapkę: http://img85.imageshack.us/f/mapaeuropy.jpg/
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
1 lipca 2010, 23:58 [cytuj]
Przyznam się, że o tej porze nic a nic z tej mapki nie rozumiem:)
Przyznam się, że o tej porze nic a nic z tej mapki nie rozumiem:)
2 lipca 2010, 07:33 [cytuj]
Dobra Panowie - wyspa nazywa się Cypr.
Po nazwie uwierdzicie się w przekonaniu, że to jednak stadion :)
Dobra Panowie - wyspa nazywa się Cypr. Po nazwie uwierdzicie się w przekonaniu, że to jednak stadion :)
2 lipca 2010, 09:08 [cytuj]
O ja, to trzeba było mówić, że chodzi o południe od północnych rubieży Norwegii :)

Moja propozycja to Στάδιο Αντώνης Παπαδόπουλος
O ja, to trzeba było mówić, że chodzi o południe od północnych rubieży Norwegii :) Moja propozycja to Στάδιο Αντώνης Παπαδόπουλος
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
2 lipca 2010, 09:10 [cytuj]
czyli Antonis Papadopoulos w Larnace
czyli Antonis Papadopoulos w Larnace
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
2 lipca 2010, 11:18 [cytuj]
niestety nie....
niestety nie
2 lipca 2010, 11:33 [cytuj]
Aradippou Stadium,Ermis Aradippou ??
Aradippou Stadium,Ermis Aradippou ??
Kogucie życie!
2 lipca 2010, 11:44 [cytuj]
no prawie prawie...ale niestety nie
no prawie prawie...ale niestety nie
2 lipca 2010, 11:52 [cytuj]
Omonia Aradippou ??
Omonia Aradippou ??
Kogucie życie!
2 lipca 2010, 12:04 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Nie. Estonia nie jest na południe od Norwegii, ale Norwegia jest na północ od Estonii. Tak mi z obliczeń wyszło. Mogę się mylić. Spójrz na mapkę http://img85.imageshack.us/f/mapaeuropy.jpg/


Bardzo dobrze ci wynika. Co prawda raczej powinieneś patrzeć po łuku (tak jak równolezniki idą), co faktu nie zmienia. Ogólnie w ten sposób można sięwielu ciekawostek dowiedzieć. Np. że Londyn jest na południe od Warszwy, Łofdzi czy Poznania. Że mimo mroźnych zim, NY to ta sama szerokość co Madryt czy Baku. Wiele mitów pryska w ten sposób i wtedy widać też, że żyjemy w stosunkowo ciepłym kraju jak swoje połozenie itp.
Bardzo dobrze ci wynika. Co prawda raczej powinieneś patrzeć po łuku (tak jak równolezniki idą), co faktu nie zmienia. Ogólnie w ten sposób można sięwielu ciekawostek dowiedzieć. Np. że Londyn jest na południe od Warszwy, Łofdzi czy Poznania. Że mimo mroźnych zim, NY to ta sama szerokość co Madryt czy Baku. Wiele mitów pryska w ten sposób i wtedy widać też, że żyjemy w stosunkowo ciepłym kraju jak swoje połozenie itp
Kogucie życie!
2 lipca 2010, 12:12 [cytuj]
To ten sam co dałeś wcześniej :)

Dobra daje odpowiedź bo już wychodzę z roboty a w weekend mnie nie będzie i nie będę miał dostępu do neta.

stadion: Dimotiko Stadio Agias Napas
klub: Agia Napa F.C.

Jako, że Marcus był najbliżej to on daje następny stadion...
To ten sam co dałeś wcześniej :) Dobra daje odpowiedź bo już wychodzę z roboty a w weekend mnie nie będzie i nie będę miał dostępu do neta. stadion: Dimotiko Stadio Agias Napas klub: Agia Napa F.C. Jako, że Marcus był najbliżej to on daje następny stadion
2 lipca 2010, 12:18 [cytuj]
http://img813.imageshack.us/img813/4720/boicho.png

Kraj taki jak widać na zdjęciu. Mieszkańcy nie są zbytnio lubiani przez inne narody (sąsiadów). Z drugiej strony jest to naród słynacy ze swojej gościnnosci.
http://img813.imageshack.us/img813/4720/boicho.png Kraj taki jak widać na zdjęciu. Mieszkańcy nie są zbytnio lubiani przez inne narody (sąsiadów). Z drugiej strony jest to naród słynacy ze swojej gościnnosci
Kogucie życie!
2 lipca 2010, 12:43 [cytuj]
Stadion pod Malim Brdom, Czarnogóra.
Stadion pod Malim Brdom, Czarnogóra
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
|<  <<  <  9  10  11  12  13    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 26 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się