Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  43  44  45  46  47  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Spamparam
7 listopada 2011, 18:23 [cytuj]
90% spoleczenstwa tak pisalem, bo to 90% spoleczenstwa z mojej okolicy(uzylem cos na wzor skrotu myslowego J.Kaczynskiego lol). Dziadki 50 - 70 lat wstaja codziennie rano(gdzie ja wstawalem o 6 rano po swierze pieczywo) aby sie najebac(czasami o tej 6 rano juz byli tak wstawieni ze mala bania.)

Co wiecej tylko jeden z tych hobbystow kupowal sobie lepsze jedzenie bo reszta to byle tanie zarcie(taniej = wiecej na wino) Wiem bo kumpela moja pracowala w ow sklepie i jak wracalem na urlop do PL to sie dotrzymywalo towarzystwa.

Nie bede sie wypowiadal na temat ludzi w moim wieku(24), ale jak powiedzialem kumplom z podstawowki, ze sie nigdy nie najebalem tak zeby rzygac pod plotem i, ze nasze wiejskie dziewczyny nigdy nie mialy ze mna do czynienia(w sensie nie wbijalem sie z ktoras do lasu czy do kanciapy w barze) to mnie wysmiali.

U mnie(teraz zaznacze wyrazniej) wszystko sie kreci wlasnie w kolo wojtek do soboty. W tygodniu aby jakos przebolec szkole/prace(jedyny zaklad pracy to tartak) a w sobote wbic sie do miasteczka na dyskoteke ew juz w piatek.

Lato to grzyby/jagody i to samo. Najlepsze jest to, ze kumpel mi sie zali "odcieli mi prad bo nie zaplacilem 150 zl za rachunek" a na drugi dzien stwierdzil ze prawie dwa razy tyle wydal na dysce.

Poza tym u nas zapomnij o kibicowaniu na powaznie...kazdy tam kogos lubi glownie Barce i Inter, a jak ktos(ja dla przykladu) paraduje w koszulce ukochanego klubu(ja akurat w koszulce Lee Young Pyo) to jest wytykany palcami. Jak kumpel sie spytal ile dalem za koszulke to mnie wysmial bo moglby za to 3 tygodnie balowac. Hobby owszem, ale tylko typu dyskoteka, latwe dziewczyny i "good stuff" jesli wiesz co mam na mysli
Juz nie mowie o tym, ze jakbym przy nich powiedzial "techno to shit" posluchajcie sobie 50 sec to mars czy nawet naszej rodzimej Apteki to bylbym na tapecie wszystkich jako idiota, debil, pedal etc

A internet powiadasz, kanalizacja. Nie ma u nas kanalizacji kazdy ma swoje szambo i na wlasna reke wypieprza gdzies na pola(tylko Ci bogacze co sie pozjezdzali to maja swoje prywatne z oczyszczalnia etc)

Internet tylko od TPSA gdzie telefon ma tylko 7 max 9 rodzin, a wies liczy na oko 500 mieszkancow
90% spoleczenstwa tak pisalem, bo to 90% spoleczenstwa z mojej okolicy(uzylem cos na wzor skrotu myslowego J.Kaczynskiego lol). Dziadki 50 - 70 lat wstaja codziennie rano(gdzie ja wstawalem o 6 rano po swierze pieczywo) aby sie najebac(czasami o tej 6 rano juz byli tak wstawieni ze mala bania.) Co wiecej tylko jeden z tych hobbystow kupowal sobie lepsze jedzenie bo reszta to byle tanie zarcie(taniej = wiecej na wino) Wiem bo kumpela moja pracowala w ow sklepie i jak wracalem na urlop do PL to sie dotrzymywalo towarzystwa. Nie bede sie wypowiadal na temat ludzi w moim wieku(24), ale jak powiedzialem kumplom z podstawowki, ze sie nigdy nie najebalem tak zeby rzygac pod plotem i, ze nasze wiejskie dziewczyny nigdy nie mialy ze mna do czynienia(w sensie nie wbijalem sie z ktoras do lasu czy do kanciapy w barze) to mnie wysmiali. U mnie(teraz zaznacze wyrazniej) wszystko sie kreci wlasnie w kolo wojtek do soboty. W tygodniu aby jakos przebolec szkole/prace(jedyny zaklad pracy to tartak) a w sobote wbic sie do miasteczka na dyskoteke ew juz w piatek. Lato to grzyby/jagody i to samo. Najlepsze jest to, ze kumpel mi sie zali "odcieli mi prad bo nie zaplacilem 150 zl za rachunek" a na drugi dzien stwierdzil ze prawie dwa razy tyle wydal na dysce. Poza tym u nas zapomnij o kibicowaniu na powaznie...kazdy tam kogos lubi glownie Barce i Inter, a jak ktos(ja dla przykladu) paraduje w koszulce ukochanego klubu(ja akurat w koszulce Lee Young Pyo) to jest wytykany palcami. Jak kumpel sie spytal ile dalem za koszulke to mnie wysmial bo moglby za to 3 tygodnie balowac. Hobby owszem, ale tylko typu dyskoteka, latwe dziewczyny i "good stuff" jesli wiesz co mam na mysli Juz nie mowie o tym, ze jakbym przy nich powiedzial "techno to shit" posluchajcie sobie 50 sec to mars czy nawet naszej rodzimej Apteki to bylbym na tapecie wszystkich jako idiota, debil, pedal etc A internet powiadasz, kanalizacja. Nie ma u nas kanalizacji kazdy ma swoje szambo i na wlasna reke wypieprza gdzies na pola(tylko Ci bogacze co sie pozjezdzali to maja swoje prywatne z oczyszczalnia etc) Internet tylko od TPSA gdzie telefon ma tylko 7 max 9 rodzin, a wies liczy na oko 500 mieszkancow
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
7 listopada 2011, 19:06 [cytuj]
Dobrze wiem o czym piszesz. Niestety nie wszędzie jest tak kolorowo, unia dała ale nie wszystkim. Jest jeszcze w cholere takich miejscowości gdzie jest taka patologia. Ja dodałbym, że jeśli chodzi o łepków to jeszcze do tego dochodzi białe. To dopiero niszczy kolesi.
Dobrze wiem o czym piszesz. Niestety nie wszędzie jest tak kolorowo, unia dała ale nie wszystkim. Jest jeszcze w cholere takich miejscowości gdzie jest taka patologia. Ja dodałbym, że jeśli chodzi o łepków to jeszcze do tego dochodzi białe. To dopiero niszczy kolesi
7 listopada 2011, 20:05 [cytuj]
szczerze Ci powiem ja nie widzialem nikogo w trakcie odkurzania nosem, ba nawet nie widzialem nikogo z jointem mimo to wiem, ze bawia sie tak wszyscy ze wsi od nas.

Wiesz u mnie nie ma az takiej patologii jak na wschodzie. Nikt tu dzieci nie bije(w kazdym razie ja nie wiem o takich przypadkach) po prostu ludzie tu zyja biednie i nie chca sobie polepszyc warunkow. Wola na wszystko miec wyjebane i sie najebac czy to mlodzi czy starzy.

Powiem wam cos uwierzycie badz nie. Wyjechalem do NL, zostawilem swoj dom(mieszkalem w jednorodzinnym domu na koncu wsi) okradli mnie. Jak sie potem okazalo okradl mnie kumpel ze szkolnej lawki(nawiasem mowiac na odchodne zrobil kupe w jadalnym na stole) a sasiedzi nic nie slyszeli(ani tluczonych szyb ani tego ze ktos cos wynosil z domu. Po przyjezdzie do Polski i rozmowie z Policja wbijam sie do sasiadow zagadac czy serio nic nie slyszeli a tu zonk. Kolekcja encyklopedii identyczna do mojej od A do Z. Za reke ich nie zlapalem, a na stwierdzenie ze taka mi zginela to stwierdzili ze maja juz taka od dawna bo kupili na allegro.
szczerze Ci powiem ja nie widzialem nikogo w trakcie odkurzania nosem, ba nawet nie widzialem nikogo z jointem mimo to wiem, ze bawia sie tak wszyscy ze wsi od nas. Wiesz u mnie nie ma az takiej patologii jak na wschodzie. Nikt tu dzieci nie bije(w kazdym razie ja nie wiem o takich przypadkach) po prostu ludzie tu zyja biednie i nie chca sobie polepszyc warunkow. Wola na wszystko miec wyjebane i sie najebac czy to mlodzi czy starzy. Powiem wam cos uwierzycie badz nie. Wyjechalem do NL, zostawilem swoj dom(mieszkalem w jednorodzinnym domu na koncu wsi) okradli mnie. Jak sie potem okazalo okradl mnie kumpel ze szkolnej lawki(nawiasem mowiac na odchodne zrobil kupe w jadalnym na stole) a sasiedzi nic nie slyszeli(ani tluczonych szyb ani tego ze ktos cos wynosil z domu. Po przyjezdzie do Polski i rozmowie z Policja wbijam sie do sasiadow zagadac czy serio nic nie slyszeli a tu zonk. Kolekcja encyklopedii identyczna do mojej od A do Z. Za reke ich nie zlapalem, a na stwierdzenie ze taka mi zginela to stwierdzili ze maja juz taka od dawna bo kupili na allegro
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
7 listopada 2011, 20:08 [cytuj]
Ja jestem typem czlowieka(ze wzgledu na moje kosztowne hobby)ktoremu nie oplaca sie przepijac kasy. Fakt faktem nie stronie od wodki i jak jest okazja to owszem trzeba wypic, ale nie co weekend i za wszelka cene.
Ja jestem typem czlowieka(ze wzgledu na moje kosztowne hobby)ktoremu nie oplaca sie przepijac kasy. Fakt faktem nie stronie od wodki i jak jest okazja to owszem trzeba wypic, ale nie co weekend i za wszelka cene
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
7 listopada 2011, 20:31 [cytuj]
takim offtopem bo ogladalem teraz legie i tak patrze ze vrdoliak to chorwat. Dobrze nawija po Polsku. Ciekawe czy daloby sie dogadac z Modricem po naszemu :D?
takim offtopem bo ogladalem teraz legie i tak patrze ze vrdoliak to chorwat. Dobrze nawija po Polsku. Ciekawe czy daloby sie dogadac z Modricem po naszemu :D?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
7 listopada 2011, 21:27 [cytuj]
Coraz częściej i coraz więcej gazet zaczyna pisać o możliwym przyjściu Amauriego na WHL.
Coraz częściej i coraz więcej gazet zaczyna pisać o możliwym przyjściu Amauriego na WHL
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
7 listopada 2011, 21:29 [cytuj]
amauri to ten z taka brodka co wiksuje poza boiskiem na imprach?
amauri to ten z taka brodka co wiksuje poza boiskiem na imprach?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
7 listopada 2011, 21:30 [cytuj]
Na prawdę modle się by to były plotki, nie dość że stary to słaby gość...
Na prawdę modle się by to były plotki, nie dość że stary to słaby gość
8 listopada 2011, 11:43 [cytuj]
to juz lepiej opcja tevez(tez wiksuje, ale jest latwy do ogarniecia) a jesli brac starych dziadkow to klania sie ronaldinho. tyle w temacie
to juz lepiej opcja tevez(tez wiksuje, ale jest latwy do ogarniecia) a jesli brac starych dziadkow to klania sie ronaldinho. tyle w temacie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 listopada 2011, 15:39 [cytuj]
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Del-Piero-trafi-do-Premier-League,wid,13964481,wiadomosc.html hehehehehe. Wierzę w to jak w "króliczka wielkanocnego", ale to byłoby coś dla Pawła ;)
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Del-Piero-trafi-do-Premier-League,wid,13964481,wiadomosc.html hehehehehe. Wierzę w to jak w "króliczka wielkanocnego", ale to byłoby coś dla Pawła ;)
Can't Smile Without You!!!
8 listopada 2011, 16:38 [cytuj]
... a po treningach, razem z Beckhamem, siedzieliby i wspominali na bujanych fotelach ;)
a po treningach, razem z Beckhamem, siedzieliby i wspominali na bujanych fotelach ;)
Can't Smile Without You!!!
8 listopada 2011, 16:44 [cytuj]
A po co mu szybkość i dynamika? Ważne, że dałoby się kupić koszulkę z nazwiskiem ;)
A po co mu szybkość i dynamika? Ważne, że dałoby się kupić koszulkę z nazwiskiem ;)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
8 listopada 2011, 16:47 [cytuj]
hehehehehe właściwie o tym nie pomyślałem ;). Ale wielu twierdzi, że "język piłkarski" jest językiem uniwersalnym. Więc może w opowieściach piłkarskich jest tak samo ;). No chyba, że byłaby to gadka niekoniecznie o futbolu :). A w zasadzie to Carlo C. może pomóc hehe
hehehehehe właściwie o tym nie pomyślałem ;). Ale wielu twierdzi, że "język piłkarski" jest językiem uniwersalnym. Więc może w opowieściach piłkarskich jest tak samo ;). No chyba, że byłaby to gadka niekoniecznie o futbolu :). A w zasadzie to Carlo C. może pomóc hehe
Can't Smile Without You!!!
8 listopada 2011, 18:38 [cytuj]
hahaha a wiec plotek czas zaczac dodam do tego materazziego bo w nl radio mowili ze go chcemy
hahaha a wiec plotek czas zaczac dodam do tego materazziego bo w nl radio mowili ze go chcemy
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 listopada 2011, 21:43 [cytuj]
Nie za ciekawa wiadomość:
http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/1264/21/tottenhams-dawson-undergoes-achilles-surgery

P.S: Podobno znów jesteśmy łączeni z Vuciniciem.
Nie za ciekawa wiadomość: http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/1264/21/tottenhams-dawson-undergoes-achilles-surgery P.S: Podobno znów jesteśmy łączeni z Vuciniciem
|<  <<  <  43  44  45  46  47  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 88 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się