Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » NAJNOWSZE KOSZULKI 2010/11
24 października 2010, 15:05 [cytuj]
Uwaga! Szukam dwójki ludzi aby zakupić koszulki Spurs na sezon 2010/11

http://allegro.pl/tottenham-hotspur-m-domowa-szybka-wysylka-i1286471453.html

koszt wysyłki mniejszy. Kto chętny?

POWTARZAM : DWÓJKA LUDZI
Uwaga! Szukam dwójki ludzi aby zakupić koszulki Spurs na sezon 2010/11 http://allegro.pl/tottenham-hotspur-m-domowa-szybka-wysylka-i1286471453.html koszt wysyłki mniejszy. Kto chętny? POWTARZAM : DWÓJKA LUDZI
.upadamy na dno by odbić się od niego.
24 października 2010, 15:09 [cytuj]
ale koleś ma 0 komentarzy... ;/
ale koleś ma 0 komentarzy... ;/
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
24 października 2010, 15:50 [cytuj]
za mały rozmiar :(
za mały rozmiar :(
www.facebook.com/OgienOdSkaja
24 października 2010, 16:00 [cytuj]
Na mnie też za mała:glupek:

Zapytaj się, w którym kraju wyprodukowali te koszuleczki, bo coś cena jest śierdząco za mała, jak na najnowsze koszulki klubowe:D
Na mnie też za mała:glupek: Zapytaj się, w którym kraju wyprodukowali te koszuleczki, bo coś cena jest śierdząco za mała, jak na najnowsze koszulki klubowe:D
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
24 października 2010, 19:30 [cytuj]
odradzam Ci zamawianie tej koszulki już raz się na tym przejechałem przesyłka 30 zł ? sprawa prosta ściągają ją z azji
odradzam Ci zamawianie tej koszulki już raz się na tym przejechałem przesyłka 30 zł ? sprawa prosta ściągają ją z azji
24 października 2010, 20:13 [cytuj]
cholera. a będzie ktoś z Anglii ściągać?
cholera. a będzie ktoś z Anglii ściągać?
.upadamy na dno by odbić się od niego.
24 października 2010, 21:44 [cytuj]
W sumie można by w kilka osób coś z Spurs Shopu kupić :D
W sumie można by w kilka osób coś z Spurs Shopu kupić :D
Glory glory Tottenham Hotspur !
24 października 2010, 21:44 [cytuj]
W sumie można by w kilka osób coś z Spurs Shopu kupić :D
W sumie można by w kilka osób coś z Spurs Shopu kupić :D
Glory glory Tottenham Hotspur !
26 października 2010, 20:41 [cytuj]
Tajlandia czyli będzię zamiast Puma - Pumba :rotfl: . Jeśli ktos ma problemy pt. brak wymaganej karty kredytowej lub rodzice jej nie mają to 2 pierwsze osoby które się do mnie zgłoszą moga liczyć że w ich imieniu koszulki kupie jako że dość regularnie zakupy robię w spurs shopie i właściwie najwyzsza pora żeby znowu coś zakupić.
Tajlandia czyli będzię zamiast Puma - Pumba :rotfl: . Jeśli ktos ma problemy pt. brak wymaganej karty kredytowej lub rodzice jej nie mają to 2 pierwsze osoby które się do mnie zgłoszą moga liczyć że w ich imieniu koszulki kupie jako że dość regularnie zakupy robię w spurs shopie i właściwie najwyzsza pora żeby znowu coś zakupić
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
26 października 2010, 21:15 [cytuj]
Tez 2-3 razy do roku zamawiam ze spurs shopu, pewnie w grudniu bede zamawial rzeczy plus kalendarze. Czekam na free postage - 2 razy w roku dla membersów (13 funow w kielni).
Tez 2-3 razy do roku zamawiam ze spurs shopu, pewnie w grudniu bede zamawial rzeczy plus kalendarze. Czekam na free postage - 2 razy w roku dla membersów (13 funow w kielni)
18 grudnia 2010, 15:15 [cytuj]
http://allegro.pl/koszulka-tottenham-hotspur-domowa-rozmiar-m-i1355396239.html


1. Warto ją kupić czy to jakaś Pumba z Korei Północnej?
Gość mi 9 stron pozytywów, ale jednak coś jest nie tak.

2. Rozmiar M ma tam niby wymiary 70x55 cm, czyli tak jak normalne koszulki w rozmiarze L. Jak to jest? Koszulki piłkarskie mają inaczej mierzone rozmiary?
http://allegro.pl/koszulka-tottenham-hotspur-domowa-rozmiar-m-i1355396239.html 1. Warto ją kupić czy to jakaś Pumba z Korei Północnej? Gość mi 9 stron pozytywów, ale jednak coś jest nie tak. 2. Rozmiar M ma tam niby wymiary 70x55 cm, czyli tak jak normalne koszulki w rozmiarze L. Jak to jest? Koszulki piłkarskie mają inaczej mierzone rozmiary?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
18 grudnia 2010, 15:21 [cytuj]
Wiem, że to nie jest nawet zbliżone do oryginału za 300, ale nie chcę, żeby to był jakiś całkowity lump.

Wiem, że to nie jest nawet zbliżone do oryginału za 300, ale nie chcę, żeby to był jakiś całkowity lump.
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
18 grudnia 2010, 22:56 [cytuj]
a pytanie idzie gdzies jeszcze dostac orginalna koszulke ze skleu z naszym bylym graczem Lee Young pyo?
a pytanie idzie gdzies jeszcze dostac orginalna koszulke ze skleu z naszym bylym graczem Lee Young pyo?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
19 grudnia 2010, 20:32 [cytuj]
Wydaje się być oryginalna tylko po przybliżeniu obraz jest bardzo nie wyraźna
Wydaje się być oryginalna tylko po przybliżeniu obraz jest bardzo nie wyraźna
22 grudnia 2010, 14:00 [cytuj]
Czy jakiś posiadacz oryginalnej w 100% koszulki tottenhamu mógł by podesłać fotki kołnierza? Tak żeby było widać szycia.
Czy jakiś posiadacz oryginalnej w 100% koszulki tottenhamu mógł by podesłać fotki kołnierza? Tak żeby było widać szycia

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 82 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się