Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Liverpool w Łoddzi
27 listopada 2010, 15:02 [cytuj]
Z uwagi na ogromny problem z komunikacją w naszym regionie uroczyście ogłaszam że na Liverpool spotykamy sie 0 16 30 na placu wolności, i idziemy do Warki/football pub'u. Wszelkie narzekania piszcie tutaj!
Z uwagi na ogromny problem z komunikacją w naszym regionie uroczyście ogłaszam że na Liverpool spotykamy sie 0 16 30 na placu wolności, i idziemy do Warki/football pub'u. Wszelkie narzekania piszcie tutaj!
27 listopada 2010, 16:00 [cytuj]
Ale to Ty mi piszesz na szałtboksie :P Czy każdy mogłby sie określić czy idzie?
tak sobie myśle czy nie lepsza była by 16:00? żeby potem nie biegać :P
Ale to Ty mi piszesz na szałtboksie :P Czy każdy mogłby sie określić czy idzie? tak sobie myśle czy nie lepsza była by 16:00? żeby potem nie biegać :P
27 listopada 2010, 22:07 [cytuj]
To ja jestem na 16, a Ty zacznij odbierać telefon :P
To ja jestem na 16, a Ty zacznij odbierać telefon :P
27 listopada 2010, 23:03 [cytuj]
Ja jestem uziemiony, zagipsowany i zadrutowany, a mecz obejrzę niestety we własnych czterech ścianach, co nie zmienia faktu, że mam nadzieję, że nasze Koguty dadzą mi znowu powody do zdarcia gardła w samotności;) COYS!!!
Ja jestem uziemiony, zagipsowany i zadrutowany, a mecz obejrzę niestety we własnych czterech ścianach, co nie zmienia faktu, że mam nadzieję, że nasze Koguty dadzą mi znowu powody do zdarcia gardła w samotności;) COYS!!!
Audere est facere!
28 listopada 2010, 20:40 [cytuj]
Chelsea w niedzielę (12.12), a nie w sobotę. Rozumiem, że i tak wszystkim pasuje i ciśniemy?
:kotek:
Chelsea w niedzielę (12.12), a nie w sobotę. Rozumiem, że i tak wszystkim pasuje i ciśniemy? :kotek:
28 listopada 2010, 22:05 [cytuj]
Witam!może to nie miejsce na przedstawianie się,ale jakoś muszę zacząć...otóż kibicem (a póki co może lepiej "sympatykiem" Tottenhamu jestem od całkiem niedawna,bo pierwszy mecz z udziałem Tottenhamu,który świadomie obejrzałem był ten przegrany z Interem 4:3,i powiem szczerze,ze zafascynowała mnie postawa Bale'a.Wtedy też postanowiłem obejrzeć następny mecz,no i poprzez piękny mecz z Arsenalem,spokojny z Werderem no i dzisiejszy z Liverpoolem mogę już powiedzieć,że to jest zespół,którego chciałbym być kibicem.I tu dochodzę do sedna sprawy...otóż również jestem z Łodzi,widzę,że jest tu silna grupa z Łodzi i mam nadzieję,że "nowych" również przyjmujecie do swojego grona? ;) tak pytam,bo nie ukrywam,że chętnie wybrałbym się na mecz z Chelsea do pubu,żeby obejrzeć w gronie ludzi "bliżej" zainteresowanych...można wpaść na kolejny meczyk do Warki? ;)
Witam!może to nie miejsce na przedstawianie się,ale jakoś muszę zacząć...otóż kibicem (a póki co może lepiej "sympatykiem" Tottenhamu jestem od całkiem niedawna,bo pierwszy mecz z udziałem Tottenhamu,który świadomie obejrzałem był ten przegrany z Interem 4:3,i powiem szczerze,ze zafascynowała mnie postawa Bale'a.Wtedy też postanowiłem obejrzeć następny mecz,no i poprzez piękny mecz z Arsenalem,spokojny z Werderem no i dzisiejszy z Liverpoolem mogę już powiedzieć,że to jest zespół,którego chciałbym być kibicem.I tu dochodzę do sedna sprawy...otóż również jestem z Łodzi,widzę,że jest tu silna grupa z Łodzi i mam nadzieję,że "nowych" również przyjmujecie do swojego grona? ;) tak pytam,bo nie ukrywam,że chętnie wybrałbym się na mecz z Chelsea do pubu,żeby obejrzeć w gronie ludzi "bliżej" zainteresowanych...można wpaść na kolejny meczyk do Warki? ;)
28 listopada 2010, 22:29 [cytuj]
Superancko ;) to do zobaczenia ;)
Superancko ;) to do zobaczenia ;)
28 listopada 2010, 23:10 [cytuj]
Tylko uważaj na ciente dowcipy kolegów, i sos zemsty :P ale oczywiście zapraszamy ;)
Tylko uważaj na ciente dowcipy kolegów, i sos zemsty :P ale oczywiście zapraszamy ;)
8 grudnia 2010, 18:13 [cytuj]
Do meczu zostały 4 dni, a więc więc warto pogadać o konkretach!
Spotykamy się o 16 by nie szukać potem miejscówki "na wariata", ja że i tak ide ze strony Piłsudzkiego, pójde od razu do Warki ;) Przy okazji ogarne czy Sfinks i Football nie puszczają tego meczu na wypadek gdyby Warka nam odmówiła. Idzie ktoś ze mną?
Do meczu zostały 4 dni, a więc więc warto pogadać o konkretach! Spotykamy się o 16 by nie szukać potem miejscówki "na wariata", ja że i tak ide ze strony Piłsudzkiego, pójde od razu do Warki ;) Przy okazji ogarne czy Sfinks i Football nie puszczają tego meczu na wypadek gdyby Warka nam odmówiła. Idzie ktoś ze mną?
8 grudnia 2010, 20:52 [cytuj]
Jest nadzieja, że w sobotę mi zdejmą gips, jeśli rokowania będą dobre, to się również postaram zjawić.
Jest nadzieja, że w sobotę mi zdejmą gips, jeśli rokowania będą dobre, to się również postaram zjawić
Audere est facere!
9 grudnia 2010, 01:30 [cytuj]
:D

Ja bez konkretów póki co, bo nie wiem jak to wyjdzie, ale jest szansa że w końcu się ogarnę i będę bez fury, co równa się dużej ilości piwa zagryzanego cebulką z sosem zemsty. W każdym razie, postaram się być o tej 16.
:kotek:
:D Ja bez konkretów póki co, bo nie wiem jak to wyjdzie, ale jest szansa że w końcu się ogarnę i będę bez fury, co równa się dużej ilości piwa zagryzanego cebulką z sosem zemsty. W każdym razie, postaram się być o tej 16. :kotek:
9 grudnia 2010, 16:08 [cytuj]
kefir powiedział/a:

:kotek:

A to co u licha ma być? :P
A to co u licha ma być? :P
9 grudnia 2010, 19:37 [cytuj]
raku powiedział/a:
Masz przecież sierściucha w domu, to nie poznajesz kota? :P


Ale co to ma do tematu rozmowy...nie widze powiązania miedzy piwem,kotem a sosem zemsty...tzn piwo i sos jeszcze...ale kot? :kwiatek::kwiatek::kwiatek:
Ale co to ma do tematu rozmowy...nie widze powiązania miedzy piwem,kotem a sosem zemsty...tzn piwo i sos jeszcze...ale kot? :kwiatek::kwiatek::kwiatek:
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się