Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Liverpool w Łoddzi
9 grudnia 2010, 22:33 [cytuj]
Ta emotikonka jest zbyt zajebista żeby jej nie wykorzystywać ;)
:kotek:
Ta emotikonka jest zbyt zajebista żeby jej nie wykorzystywać ;) :kotek:
9 grudnia 2010, 22:48 [cytuj]
http://www.football-wallpapers.com/tottenham-emoticons/

Szkoda że nie ma tej emotikonki na spursmanii, myślę że była by często używana
http://www.football-wallpapers.com/tottenham-emoticons/ Szkoda że nie ma tej emotikonki na spursmanii, myślę że była by często używana
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
9 grudnia 2010, 23:33 [cytuj]
No dobra, Raku - specjalnie dla Ciebie będę stosował zamiennie.
:pies:
No dobra, Raku - specjalnie dla Ciebie będę stosował zamiennie. :pies:
12 grudnia 2010, 13:36 [cytuj]
A o której się spotykamy? 16?
A o której się spotykamy? 16?
14 grudnia 2010, 01:16 [cytuj]
Nie to było powodem mojej nieobecności.A Tottenham nadal uważam za klub,któremu warto kibicować.Niestety musiałem uznać wyższość innych spraw,czego zresztą żałuję, bo nie okazały się na tyle ważne,co myślałem.Ale cóż,decyzję podjąłem,teraz wszedłem na forum poczytać nowe informacje,a tu pierwsze co,to osąd (błędny zresztą).Mam nadzieję,że gdy pojawię się na następnym meczu (chyba,że po tej "wpadce" nie dam rady już oczyścić mojego imienia),to kolega Raku poda mi rękę na przywitanie...
a co do kibicowania,to od zawsze jestem kibicem łódzkiego klubu,któremu od jakiegoś czasu nie wiedzie się najlepiej...no ostatnio może lepiej...i nie mam problemów z wiernością
Nie to było powodem mojej nieobecności.A Tottenham nadal uważam za klub,któremu warto kibicować.Niestety musiałem uznać wyższość innych spraw,czego zresztą żałuję, bo nie okazały się na tyle ważne,co myślałem.Ale cóż,decyzję podjąłem,teraz wszedłem na forum poczytać nowe informacje,a tu pierwsze co,to osąd (błędny zresztą).Mam nadzieję,że gdy pojawię się na następnym meczu (chyba,że po tej "wpadce" nie dam rady już oczyścić mojego imienia),to kolega Raku poda mi rękę na przywitanie... a co do kibicowania,to od zawsze jestem kibicem łódzkiego klubu,któremu od jakiegoś czasu nie wiedzie się najlepiej...no ostatnio może lepiej...i nie mam problemów z wiernością
16 grudnia 2010, 00:03 [cytuj]
nie miej mu tego za złe, tak to dla nas wyglądało. pozdro i wbijaj następnym razem. a i mam nadzieję, że myślimy o tym samym klubie ;)
:kotek:
nie miej mu tego za złe, tak to dla nas wyglądało. pozdro i wbijaj następnym razem. a i mam nadzieję, że myślimy o tym samym klubie ;) :kotek:
24 grudnia 2010, 14:41 [cytuj]
Rodowitym (wiem że to bardzo pejoratywne określenie w naszym mieście) z Łowicza, Pabiaic, Rąbienia, i Głowna życze wesołych świąt ;) Smacznej Lasagne, i frytek ;)
:kotek::pies:
Rodowitym (wiem że to bardzo pejoratywne określenie w naszym mieście) z Łowicza, Pabiaic, Rąbienia, i Głowna życze wesołych świąt ;) Smacznej Lasagne, i frytek ;) :kotek::pies:
25 grudnia 2010, 00:22 [cytuj]
:D Rąbień dziękuje.
:D Rąbień dziękuje
5 stycznia 2011, 13:52 [cytuj]
raku powiedział/a:
Warka na Piotrowskiej


Może Sfinks, i Kurczak w panierce?
Może Sfinks, i Kurczak w panierce?
5 stycznia 2011, 13:54 [cytuj]
Albo Footballpub :pies:
Albo Footballpub :pies:
5 stycznia 2011, 14:12 [cytuj]
Jak szliśmy na Chelsea, przechodziłem obok i leciał NUFC z czymś tam na c+sport. Więc chyba będzie :bezradny: A czemu nie football, tam sympatczyniej było niż w Warce, gdzie frytki lecą z ekspresu do kawy a okoliczni mieszkańcy "czyści" uprzykrzają nam ogladanie zapachem ;)
Jak szliśmy na Chelsea, przechodziłem obok i leciał NUFC z czymś tam na c+sport. Więc chyba będzie :bezradny: A czemu nie football, tam sympatczyniej było niż w Warce, gdzie frytki lecą z ekspresu do kawy a okoliczni mieszkańcy "czyści" uprzykrzają nam ogladanie zapachem ;)
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się