Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Tottenham w PES 11
5 grudnia 2010, 13:15 [cytuj]
Nie wiem czy był taki temat...
Czy ktoś mota Tottenhamem w Master League w Pesie 11 ?
Jak wrażenia ? ;)
Nie wiem czy był taki temat... Czy ktoś mota Tottenhamem w Master League w Pesie 11 ? Jak wrażenia ? ;)
5 grudnia 2010, 13:50 [cytuj]
Nie zgodzę się. Dlaczego uważasz,że to chłam? Wolisz w ogóle Fife czy Pesa?
Nie zgodzę się. Dlaczego uważasz,że to chłam? Wolisz w ogóle Fife czy Pesa?
5 grudnia 2010, 14:02 [cytuj]
Niestety zgodzę się z Rakiem. PES 11 jest fatalny. Zawsze wyżej ceniłem PESa niż FIFĘ, ale w tym roku to się zmieniło. W końcu mecze w FIFIE są ciekawe, nieschematyczne, natomiast PES mnie zawiódł na całej linii.


(zdziarson)


P.S. Siedziałem na kompie swojej dziewczyny i się zapomniałem, no i napisałem posta na Jej koncie ;)
Niestety zgodzę się z Rakiem. PES 11 jest fatalny. Zawsze wyżej ceniłem PESa niż FIFĘ, ale w tym roku to się zmieniło. W końcu mecze w FIFIE są ciekawe, nieschematyczne, natomiast PES mnie zawiódł na całej linii. (zdziarson) P.S. Siedziałem na kompie swojej dziewczyny i się zapomniałem, no i napisałem posta na Jej koncie ;)
5 grudnia 2010, 14:17 [cytuj]
Hmm.Ja również zawsze byłem fanem Pesa. 11 ma sporo wad owszem,granie w nią sprawia mi jednak frajdę.Wprowadzono podania z paskiem siły,świetna kamera. Do wad zaliczam motanie się gry ze zmianą zawodników w obronie i BRAK RESPEKTOWANIA FAULI BEZ PIŁKI.To jest tragedia. Całokształt jednak wychodzi na plus. Są różne gusta. A w Fife 11 jeszcze nie grałem.Znaczy grałem u kumpla na fatalnym sprzęcie i nie mogłem nawet rzetelnie ocenić.Wygląda to niby lepiej ale jak dokładnie to sam nie wiem:X
Hmm.Ja również zawsze byłem fanem Pesa. 11 ma sporo wad owszem,granie w nią sprawia mi jednak frajdę.Wprowadzono podania z paskiem siły,świetna kamera. Do wad zaliczam motanie się gry ze zmianą zawodników w obronie i BRAK RESPEKTOWANIA FAULI BEZ PIŁKI.To jest tragedia. Całokształt jednak wychodzi na plus. Są różne gusta. A w Fife 11 jeszcze nie grałem.Znaczy grałem u kumpla na fatalnym sprzęcie i nie mogłem nawet rzetelnie ocenić.Wygląda to niby lepiej ale jak dokładnie to sam nie wiem:X
5 grudnia 2010, 15:25 [cytuj]
Te wszystkie Fify i PES-y są za łatwe i dlatego przestałem w nie grać. Rozgryzienie silnika gry może zająć maks pół godziny.

FM to jedyna słuszna gra ;)
Te wszystkie Fify i PES-y są za łatwe i dlatego przestałem w nie grać. Rozgryzienie silnika gry może zająć maks pół godziny. FM to jedyna słuszna gra ;)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
5 grudnia 2010, 22:55 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Te wszystkie Fify i PES-y są za łatwe i dlatego przestałem w nie grać. Rozgryzienie silnika gry może zająć maks pół godziny. FM to jedyna słuszna gra ;)


a jak oceniasz FM 2011? Noszę sie z zamiarem kupna, ale sie zastanawiam czy poczekac na jakieś łatki. Poza tym przy okazji mam pytanko co do, nie wiem czy dobrze sie wyrażę, współczynnika klubów, tzn. jesli zagram zespolem z polskiej ekstraklasy i bede w jakis tam pucharach to podobnież wzrasta prestiż takiego klubu i łatwiej kupic graczy ktorych za cholere w fm 2010 nie dalo sie wziac nawet z wolnego transferu bo nie chcieli grac w polskiej lidze. Wiem ze w tym FM-ie wreszcie to umozliwiono ale bym poprosił o jakies szczegóły.
a jak oceniasz FM 2011? Noszę sie z zamiarem kupna, ale sie zastanawiam czy poczekac na jakieś łatki. Poza tym przy okazji mam pytanko co do, nie wiem czy dobrze sie wyrażę, współczynnika klubów, tzn. jesli zagram zespolem z polskiej ekstraklasy i bede w jakis tam pucharach to podobnież wzrasta prestiż takiego klubu i łatwiej kupic graczy ktorych za cholere w fm 2010 nie dalo sie wziac nawet z wolnego transferu bo nie chcieli grac w polskiej lidze. Wiem ze w tym FM-ie wreszcie to umozliwiono ale bym poprosił o jakies szczegóły
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
6 grudnia 2010, 00:05 [cytuj]
FM-a 2011 zamówiłem przed premierą, po raz kolejny wydałem 130zł i pierwszy raz jestem tą grą zawiedziony. Całkowicie spartolona robota przez firmę SI.

Po pierwsze: mecz. Jego jedyną zaletą jest polepszona grafika, więcej animacji infrastruktura wokół stadionu (swoją drogą ogranicza się do kilku krajobrazów). Nie podoba mi się gra zawodników wynikająca z błędów silnika meczowego. Pressing prawie nie istnieje, akcje ze skrzydeł prawie zawsze kończą się bramką, ponieważ środkowi obrońcy niedokładnie kryją. I nie są to ich indywidualne błędy, bo przeważnie znajdują się metr od napastników. Co mnie ( i nie tylko, bo o błędach buczą na każdej stronie FM-a) jeszcze wkurza? Duża ilość kartek. Bardzo duża. Czasami zdarzało mi się dostać nawet do 7 żółtych w jednym meczu, a mecz kończyć w 9-8. Największa zmora: karne. Jeszcze nigdy w żadnej części nie zdarzyło mi się coś takiego. W ciągu całego sezonu na kilkanaście podyktowanych udało mi się strzelić ze 2-3, mimo że wykonawca miał ich egzekwowanie na poziomie 16. Tyle póki co pamiętam.


PS. Nie wynika to ze słabej taktyki. Spotkałem się z takimi rzeczami u wielu osób, które to potwierdzały.


Po drugie: interfejs. Zepsuty całkowicie. W 10' wszystko wyglądało przejrzyście, można było sobie włączyć dowolną statystykę i ekran, a teraz walnęli na pół ekranu pasek z wiadomościami.

Po trzecie: negocjacje. Nawet fajnie zrobione. Nie trzeba czekać kilku dni na odpowiedź zawodnika, tylko prowadzi się je na bieżąco i zajmuje to tylko chwilę, a wszystko zostaje uzgodnione. A agenci to tylko bajer mający urozmaicić transfery. Zmora wśród biednych (czyt. polskich) klubów, bo jemu też trzeba płacić przy podpisaniu i to niemałe pieniądze.

Po czwarte, ostatnie, najważniejsze: zmienna reputacja lig, o którą Ci zapewne chodzi. Nie rozegrałem jeszcze na razie więcej niż 2 sezonów, a jej efekty są podobno widziane po dłuższym czasie, ale grając Rapidem Bukareszt, udało mi się sprowadzić Ben Arfę, Postigę, Caicedo i paru innych kozaków, a na jakiejś stronie widziałem, że ktoś sprowadził De Jonga do Zagłębia :)
Po sezonie odebrano mi (lidze rumuńskiej) miejsce w fazie grupowej LM, potem musiałem zaczynać od wyższej rundy kwalifikacji, a zdegradowano mnie do klubów na poziomie Kazachstanu mimo, że wyniki w Europie wcale fatalne nie były. Ale ten współczynnik ligowy jest i działa, ale trzeba się trochę namęczyć, żeby zobaczyć efekty, jednak lekkie niedopracowanie jeszcze w nim jest.


Reasumując, FM po wyjściu jednego patcha jest bardzo słaby i zapowiada się na jedną z gorszych gier serii, ale mimo wszystko grywalność pozostała. W końcu to FM :) Póki co wstrzymaj się z kupnem, bo tylko natracisz nerwów. Możliwe, że będziesz musiał wstrzymać do następnej części. Gdyby 10' miała zmienną reputację lig, biłaby 11' na głowę, a tak większość fanów będzie grała w nową, słabszą część tylko dla tej jednej rzeczy.





Nie chciałbym Cię całkowicie zniechęcić do tej gry. W dalszym ciągu jest strasznie grywalna, momentami nie chce się odejść, ale po prostu blado wypada przy poprzednikach. Nie chcę, żeby ta moja "recenzja" pokazała, że to żałosna gra zbudowana z samych błędów, w której nie da się wytrzymać. Po prostu wnerwia częściej niż poprzednicy ;)




PS 2. Słyszałem jeszcze, że to strasznie łatwa część stworzona głównie z myślą o gimnazjalistach i jeśli jesteś koneserem FM-a, możesz się zawieść.
FM-a 2011 zamówiłem przed premierą, po raz kolejny wydałem 130zł i pierwszy raz jestem tą grą zawiedziony. Całkowicie spartolona robota przez firmę SI. Po pierwsze: mecz. Jego jedyną zaletą jest polepszona grafika, więcej animacji infrastruktura wokół stadionu (swoją drogą ogranicza się do kilku krajobrazów). Nie podoba mi się gra zawodników wynikająca z błędów silnika meczowego. Pressing prawie nie istnieje, akcje ze skrzydeł prawie zawsze kończą się bramką, ponieważ środkowi obrońcy niedokładnie kryją. I nie są to ich indywidualne błędy, bo przeważnie znajdują się metr od napastników. Co mnie ( i nie tylko, bo o błędach buczą na każdej stronie FM-a) jeszcze wkurza? Duża ilość kartek. Bardzo duża. Czasami zdarzało mi się dostać nawet do 7 żółtych w jednym meczu, a mecz kończyć w 9-8. Największa zmora: karne. Jeszcze nigdy w żadnej części nie zdarzyło mi się coś takiego. W ciągu całego sezonu na kilkanaście podyktowanych udało mi się strzelić ze 2-3, mimo że wykonawca miał ich egzekwowanie na poziomie 16. Tyle póki co pamiętam. PS. Nie wynika to ze słabej taktyki. Spotkałem się z takimi rzeczami u wielu osób, które to potwierdzały. Po drugie: interfejs. Zepsuty całkowicie. W 10' wszystko wyglądało przejrzyście, można było sobie włączyć dowolną statystykę i ekran, a teraz walnęli na pół ekranu pasek z wiadomościami. Po trzecie: negocjacje. Nawet fajnie zrobione. Nie trzeba czekać kilku dni na odpowiedź zawodnika, tylko prowadzi się je na bieżąco i zajmuje to tylko chwilę, a wszystko zostaje uzgodnione. A agenci to tylko bajer mający urozmaicić transfery. Zmora wśród biednych (czyt. polskich) klubów, bo jemu też trzeba płacić przy podpisaniu i to niemałe pieniądze. Po czwarte, ostatnie, najważniejsze: zmienna reputacja lig, o którą Ci zapewne chodzi. Nie rozegrałem jeszcze na razie więcej niż 2 sezonów, a jej efekty są podobno widziane po dłuższym czasie, ale grając Rapidem Bukareszt, udało mi się sprowadzić Ben Arfę, Postigę, Caicedo i paru innych kozaków, a na jakiejś stronie widziałem, że ktoś sprowadził De Jonga do Zagłębia :) Po sezonie odebrano mi (lidze rumuńskiej) miejsce w fazie grupowej LM, potem musiałem zaczynać od wyższej rundy kwalifikacji, a zdegradowano mnie do klubów na poziomie Kazachstanu mimo, że wyniki w Europie wcale fatalne nie były. Ale ten współczynnik ligowy jest i działa, ale trzeba się trochę namęczyć, żeby zobaczyć efekty, jednak lekkie niedopracowanie jeszcze w nim jest. Reasumując, FM po wyjściu jednego patcha jest bardzo słaby i zapowiada się na jedną z gorszych gier serii, ale mimo wszystko grywalność pozostała. W końcu to FM :) Póki co wstrzymaj się z kupnem, bo tylko natracisz nerwów. Możliwe, że będziesz musiał wstrzymać do następnej części. Gdyby 10' miała zmienną reputację lig, biłaby 11' na głowę, a tak większość fanów będzie grała w nową, słabszą część tylko dla tej jednej rzeczy. Nie chciałbym Cię całkowicie zniechęcić do tej gry. W dalszym ciągu jest strasznie grywalna, momentami nie chce się odejść, ale po prostu blado wypada przy poprzednikach. Nie chcę, żeby ta moja "recenzja" pokazała, że to żałosna gra zbudowana z samych błędów, w której nie da się wytrzymać. Po prostu wnerwia częściej niż poprzednicy ;) PS 2. Słyszałem jeszcze, że to strasznie łatwa część stworzona głównie z myślą o gimnazjalistach i jeśli jesteś koneserem FM-a, możesz się zawieść
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
6 grudnia 2010, 00:27 [cytuj]
To bardzo niefajnie brzmi co napisales Zoolander, wiec poczekam aż gra stanieje i poczekam na łatki. Dla mnie FM 2010 jest esencją ideału, brak mi tej zmiennej reputacji lig. Grałem Widzewem, wygrałem 2-1 u siebie z Interem, wygrałem na wyjezdzie z Fenerbahce 0-1 w LM (ciężke baty w grupie zebrałem od Sportingu, a po wyjsciu z grupu dostałem solidne lanie od Man Utd), to co mnie najbardziej bolało to właśnie fakt, że mimo tych sukcesów nie odbijało sie to ściąganiu wartościowych graczy bo im nie odpowiadała polska liga. I dotyczyło to nawet zawodników z wolnego transferu !!. W koncu sie zniecheciłem i zaczalem grać od nowa od League 1 z Leeds United i od razu bylo lepiej.

Właśnie to skomplikowanie FM-a mnie nęciło najbardziej, że sie miało wszystko pod kontrolą, zupełnie jak w mojej drugiej ulubionej grze "The Operational Art Of War: Century Of Warfare".
To bardzo niefajnie brzmi co napisales Zoolander, wiec poczekam aż gra stanieje i poczekam na łatki. Dla mnie FM 2010 jest esencją ideału, brak mi tej zmiennej reputacji lig. Grałem Widzewem, wygrałem 2-1 u siebie z Interem, wygrałem na wyjezdzie z Fenerbahce 0-1 w LM (ciężke baty w grupie zebrałem od Sportingu, a po wyjsciu z grupu dostałem solidne lanie od Man Utd), to co mnie najbardziej bolało to właśnie fakt, że mimo tych sukcesów nie odbijało sie to ściąganiu wartościowych graczy bo im nie odpowiadała polska liga. I dotyczyło to nawet zawodników z wolnego transferu !!. W koncu sie zniecheciłem i zaczalem grać od nowa od League 1 z Leeds United i od razu bylo lepiej. Właśnie to skomplikowanie FM-a mnie nęciło najbardziej, że sie miało wszystko pod kontrolą, zupełnie jak w mojej drugiej ulubionej grze "The Operational Art Of War: Century Of Warfare"
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
31 maja 2011, 16:47 [cytuj]
Pes 11 na patchach i statach z strony www.pesstatsdatabase.com jest fajny ale bez tego to się nie opłaca grać
Pes 11 na patchach i statach z strony www.pesstatsdatabase.com jest fajny ale bez tego to się nie opłaca grać
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
31 maja 2011, 21:44 [cytuj]
Ja gram w pes2010, 11 niestety nie uciągnie mój blaszak..
Ściągnąłem patcha uaktualniającego stroje i nazwy drużyn więc próbuje zwojować świat oryginalnym Tottenhamem :cwaniak:
wg mnie PES bije Fifę na głowę pod względem możliwości strzelenia bramek, niektóre bramki są tak unikalne że nie ma szans na powtórzenie tego w innym meczu. W fifce wszystko wygląda dużo bardziej schematycznie, za to ma lepszy tryb kariery.
Najpiękniejszą bramkę udało mi się trafić z przewrotki z ok 14 metrów w okienko, a strzelił ją.... Roman ^^
Ja gram w pes2010, 11 niestety nie uciągnie mój blaszak.. Ściągnąłem patcha uaktualniającego stroje i nazwy drużyn więc próbuje zwojować świat oryginalnym Tottenhamem :cwaniak: wg mnie PES bije Fifę na głowę pod względem możliwości strzelenia bramek, niektóre bramki są tak unikalne że nie ma szans na powtórzenie tego w innym meczu. W fifce wszystko wygląda dużo bardziej schematycznie, za to ma lepszy tryb kariery. Najpiękniejszą bramkę udało mi się trafić z przewrotki z ok 14 metrów w okienko, a strzelił ją.... Roman ^^
22 sierpnia 2011, 11:41 [cytuj]
unikalnych bramek nie da się strzelić w fifie? :) szkoda że mam je na karcie z xbox 360 bo bym się pochwalił.

w Pesa 11 rozegrałem z qmplem w community ponad 800 meczy, grałem 2 sezony master league Tottenhamem i wam powiem... fatalna gra. Najbardziej śmieszne są tricki. 4 tricki wybierasz jakie chcesz i takim Ronaldinho wszystko zawsze wyjdzie a takim no nie wiem.. ogórkiem jakimś nie ma co próbować i tak nie wyjdzie.

mam nadzieję że następny PES będzie lepszy ;)
unikalnych bramek nie da się strzelić w fifie? :) szkoda że mam je na karcie z xbox 360 bo bym się pochwalił. w Pesa 11 rozegrałem z qmplem w community ponad 800 meczy, grałem 2 sezony master league Tottenhamem i wam powiem... fatalna gra. Najbardziej śmieszne są tricki. 4 tricki wybierasz jakie chcesz i takim Ronaldinho wszystko zawsze wyjdzie a takim no nie wiem.. ogórkiem jakimś nie ma co próbować i tak nie wyjdzie. mam nadzieję że następny PES będzie lepszy ;)
.upadamy na dno by odbić się od niego.
26 sierpnia 2011, 22:13 [cytuj]
Jeśli chodzi o PESa to tylko gra online z żywym przeciwnikiem w lidze czy turnieju się liczy. Są w Polsce stronki, które dają taką możliwość np. pesland.pl

Co do samej rozgrywki to PES skończył się na PES6. Kolejne wersje to gnioty. Obecnie wyszło demo do PES2012 i wygląda nieźle. Ale zobaczymy jak będzie z online.

Do każdej wersji gry, także PES6 są patche z aktualnymi składami, więc nie ma problemu aby pograć z prawdziwymi emocjami łupiąc Anali :D
Jeśli chodzi o PESa to tylko gra online z żywym przeciwnikiem w lidze czy turnieju się liczy. Są w Polsce stronki, które dają taką możliwość np. pesland.pl Co do samej rozgrywki to PES skończył się na PES6. Kolejne wersje to gnioty. Obecnie wyszło demo do PES2012 i wygląda nieźle. Ale zobaczymy jak będzie z online. Do każdej wersji gry, także PES6 są patche z aktualnymi składami, więc nie ma problemu aby pograć z prawdziwymi emocjami łupiąc Anali :D
4 września 2011, 21:07 [cytuj]
Ja gram i gierka jest zajesuperowa.Wrażenia są dobre,grafika wymiata,sterowanie na padzie bardzo dobre.Tylko gorzej jest z bramkarzami dziwnie się zachowują.Tak jest super gra wymiata,brak tego idiotycznego polskiego komentarza.
Ja gram i gierka jest zajesuperowa.Wrażenia są dobre,grafika wymiata,sterowanie na padzie bardzo dobre.Tylko gorzej jest z bramkarzami dziwnie się zachowują.Tak jest super gra wymiata,brak tego idiotycznego polskiego komentarza
7 września 2011, 13:37 [cytuj]
Nylon o co ci chodzi? Fatalna gra? W fifie są lepsze dryblingi? chyba śnisz.Fifa jest dla dzieci którzy się uczą grać,bramki się trafia łatwo kontrola tempa+strzał i mamy bramkę tricki są z kosmosu ,a w Pesie,normalny sprint,drybling.Wiem bo miałem pełną wersie fify 11.
Nylon o co ci chodzi? Fatalna gra? W fifie są lepsze dryblingi? chyba śnisz.Fifa jest dla dzieci którzy się uczą grać,bramki się trafia łatwo kontrola tempa+strzał i mamy bramkę tricki są z kosmosu ,a w Pesie,normalny sprint,drybling.Wiem bo miałem pełną wersie fify 11
8 września 2011, 20:00 [cytuj]
w przypadku Pesa i Fify (do wersji 2011) inaczej wygląda sprawa na konsole a inaczej na PC, kosztem tego drugiego. Dopiero wersje 2012 mają być identyczne...
w przypadku Pesa i Fify (do wersji 2011) inaczej wygląda sprawa na konsole a inaczej na PC, kosztem tego drugiego. Dopiero wersje 2012 mają być identyczne
8 września 2011, 20:05 [cytuj]
AliceCooper123 powiedział/a:
Fifa jest dla dzieci którzy się uczą grać

Nie to żebym się czepiał, ale "ciekawy" tekst w kontekście tego tematu:wysmiewacz:
Nie to żebym się czepiał, ale "ciekawy" tekst w kontekście tego tematu:wysmiewacz:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 105 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się