Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  12  13  14  15  16    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej Trzcianka
17 stycznia 2011, 18:48 [cytuj]
Poza tym CFC to dziane lalusie są:P
Poza tym CFC to dziane lalusie są:P
18 stycznia 2011, 13:12 [cytuj]
A jednak! No nic, trudno, cipy nie jesteśmy żeby wybrzydzać. Poza tym już za nocleg zapłaciliśmy a mnie niestać żeby płacić za jeszcze jeden, tym bardziej w hotelu, czy motelu.
A jednak! No nic, trudno, cipy nie jesteśmy żeby wybrzydzać. Poza tym już za nocleg zapłaciliśmy a mnie niestać żeby płacić za jeszcze jeden, tym bardziej w hotelu, czy motelu
18 stycznia 2011, 13:47 [cytuj]
Ja powiem tak: na hali spać moge, do hotelu też moge dopłacić. Jedyne co mnie odstrasza to te kible publiczne, ale to da się przeżyc :bezradny:
Ja powiem tak: na hali spać moge, do hotelu też moge dopłacić. Jedyne co mnie odstrasza to te kible publiczne, ale to da się przeżyc :bezradny:
18 stycznia 2011, 14:55 [cytuj]
panowie należy się cieszyć ! Ci którzy nie byli rok temu, nie wiedzą co było w internacie :D w hali ciepełko, ciepła(!) woda, kible z drzwiami, które da się zamknąć. Dla mnie git ^^
panowie należy się cieszyć ! Ci którzy nie byli rok temu, nie wiedzą co było w internacie :D w hali ciepełko, ciepła(!) woda, kible z drzwiami, które da się zamknąć. Dla mnie git ^^
COYS
20 stycznia 2011, 12:01 [cytuj]
Organizatorzy chcą aby im wysłać oficjalne logo i nazwę drużyny. Jakie jest nasze oficjalne logo i nazwa?
Organizatorzy chcą aby im wysłać oficjalne logo i nazwę drużyny. Jakie jest nasze oficjalne logo i nazwa?
20 stycznia 2011, 12:16 [cytuj]
Nie chce mi się wertować tylu stron tematu, pytanie jest więc jedno - kiedy cała ta opcja się wydarzy?!
Nie chce mi się wertować tylu stron tematu, pytanie jest więc jedno - kiedy cała ta opcja się wydarzy?!
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 stycznia 2011, 13:46 [cytuj]
Może logo weźmiemy te od Toma ? Orzeł z kogutem i tam na dole napis.
Niezapomniane wakacje odbędą się 12-13 lutego.
Może logo weźmiemy te od Toma ? Orzeł z kogutem i tam na dole napis. Niezapomniane wakacje odbędą się 12-13 lutego
COYS
20 stycznia 2011, 14:18 [cytuj]
Ja tam nie wiem.

ginola powiedział/a:
Nie chce mi się wertować tylu stron tematu, pytanie jest więc jedno - kiedy cała ta opcja się wydarzy?!


Byś się wreszcie na jakiś turniej wybrał...
Byś się wreszcie na jakiś turniej wybrał
20 stycznia 2011, 14:44 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Byś się wreszcie na jakiś turniej wybrał

No to dlatego właśnie pytam kiedy będzie się to przedsięwzięcie uskuteczniać. Wiesz, mam jeszcze pracę z uczelnią i takie rzeczy musiałbym załatwiać z dużym wyprzedzeniem.
No to dlatego właśnie pytam kiedy będzie się to przedsięwzięcie uskuteczniać. Wiesz, mam jeszcze pracę z uczelnią i takie rzeczy musiałbym załatwiać z dużym wyprzedzeniem
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 stycznia 2011, 14:50 [cytuj]
Ale wy macie co niektórzy problemy-uczelnie, prace, inne cuda na kiju:bezradny: Są sprawy ważne i ważniejsze:P

A na serio to musiałbyś się chyba szybko zdecydować bo kasa już poszła.
Ale wy macie co niektórzy problemy-uczelnie, prace, inne cuda na kiju:bezradny: Są sprawy ważne i ważniejsze:P A na serio to musiałbyś się chyba szybko zdecydować bo kasa już poszła
20 stycznia 2011, 17:08 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Ale wy macie co niektórzy problemy-uczelnie, prace, inne cuda na kiju:bezradny: Są sprawy ważne i ważniejsze:P

Z reguły mówią tak wszystkie nieroby żyjące dzięki podatkom takich jak "my":D
Marcin powiedział/a:
A na serio to musiałbyś się chyba szybko zdecydować bo kasa już poszła

Nie ma spiny, grać i tak raczej nie zamierzałem. Może po prostu wpadnę na jeden dzień (czy raczej wieczór), naje**ę się z wami i wrócę. Dowiem się tylko wreszcie, do ku**y nędzy, KIEDY?!
Z reguły mówią tak wszystkie nieroby żyjące dzięki podatkom takich jak "my":D [quote=Marcin]A na serio to musiałbyś się chyba szybko zdecydować bo kasa już poszła
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 stycznia 2011, 17:23 [cytuj]
może czcionkę zmienię, lub nick nie ten :D
może czcionkę zmienię, lub nick nie ten :D
COYS
20 stycznia 2011, 17:23 [cytuj]
raku powiedział/a:
Sadzik Ci już napisał :)

Aaa, nie zauważyłem. Chyba akurat wypadło najgorzej jak mogło być, bo moi starsi jadą na ten weekend do mojej siostry do Londynu, a ja muszę śmigać do Szczecina zająć się psem. Ale zobaczymy co da się zrobić...
Aaa, nie zauważyłem. Chyba akurat wypadło najgorzej jak mogło być, bo moi starsi jadą na ten weekend do mojej siostry do Londynu, a ja muszę śmigać do Szczecina zająć się psem. Ale zobaczymy co da się zrobić
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 stycznia 2011, 19:03 [cytuj]
ginola powiedział/a:
Z reguły mówią tak wszystkie nieroby żyjące dzięki podatkom takich jak "my":D
[quote=Marcin]A na serio to musiałbyś się chyba szybko zdecydować bo kasa już poszła


Nic się nie bój Ginola-ja już od dawna mam plan aby po szkole przejść na Islam i wyjechać do Szwecji. Więc żerować będę ale na politycznie poprawnych Szwedach:)

A pies to też żaden problem. Dopiszę do listy:
14. Ginola
15.Pies Ginoli.
Ja tam nie widzę przeszkód:bezradny:
:D
Nic się nie bój Ginola-ja już od dawna mam plan aby po szkole przejść na Islam i wyjechać do Szwecji. Więc żerować będę ale na politycznie poprawnych Szwedach:) A pies to też żaden problem. Dopiszę do listy: 14. Ginola 15.Pies Ginoli. Ja tam nie widzę przeszkód:bezradny: :D
20 stycznia 2011, 19:20 [cytuj]
Panowie! Kto ile zapłacił za nocleg? Bo mnie przyszedł mejl, że za mało. Z listy uczestników, którą wysłałem wcześniej wynikało, że nasza wpłata wyniesie 1400 zł. Rozumiem, że niektórych ubyło, np Nylon. Że Varbie i jego szwagrowi źle policzyłem nocleg. OK. Ale wciąż brakuje 40 zł. Bo przyszlo im 1080zł a wg aktualnej listy powinno być 1120zł:bezradny: Co jest grane? Maciek, napisz mi najlepiej kto ile Ci zapłacił jak mozesz bo zanim się ludzie zbiorą:boisie: A pilna sprawa podobno. Aha, i rozumiem, że ten ktoś dopłaci bo trzeciej listy im przecież wysyłał nie będę.
Panowie! Kto ile zapłacił za nocleg? Bo mnie przyszedł mejl, że za mało. Z listy uczestników, którą wysłałem wcześniej wynikało, że nasza wpłata wyniesie 1400 zł. Rozumiem, że niektórych ubyło, np Nylon. Że Varbie i jego szwagrowi źle policzyłem nocleg. OK. Ale wciąż brakuje 40 zł. Bo przyszlo im 1080zł a wg aktualnej listy powinno być 1120zł:bezradny: Co jest grane? Maciek, napisz mi najlepiej kto ile Ci zapłacił jak mozesz bo zanim się ludzie zbiorą:boisie: A pilna sprawa podobno. Aha, i rozumiem, że ten ktoś dopłaci bo trzeciej listy im przecież wysyłał nie będę
|<  <<  <  12  13  14  15  16    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 187 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się