Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  13  14  15  16  17    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej Trzcianka
20 stycznia 2011, 19:31 [cytuj]
I jeszcze jedno. Ja na weekend znikam feriować się a że trzeba to szybko załatwić to ja nie dam rady. Niech ten kto leci z kasą dopłaci albo sam niech pisze do organizatorów. Nr konta jest w tym temacie, wystarczy poszukać.
I jeszcze jedno. Ja na weekend znikam feriować się a że trzeba to szybko załatwić to ja nie dam rady. Niech ten kto leci z kasą dopłaci albo sam niech pisze do organizatorów. Nr konta jest w tym temacie, wystarczy poszukać
20 stycznia 2011, 20:11 [cytuj]
Wyśle im jutro kasę a z historii przelewów sprawdze co i jak a juz w Trzciance się rozliczymy żeby teraz nie siać zamieszania niepotrzebnego.
Wyśle im jutro kasę a z historii przelewów sprawdze co i jak a juz w Trzciance się rozliczymy żeby teraz nie siać zamieszania niepotrzebnego
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
26 stycznia 2011, 21:19 [cytuj]
Panowie no jest już oficjalny plakat imprezy. Widze kilka ciekawych punktów imprezy, przynajmniej dla mnie! Jednym ciekawym wydarzeniem jest to że zagra kapela mojego kumpla z liceum na imprezie integracyjnej. Oni grają reggae klimaty
http://www.youtube.com/watch?v=kcESfPidfoc ( ten kozak z walizką to mój kumpel Gniewko hehe ;-))

Będzie też pokaz tańca zwyciężczyni "You can dance" Anny Kapery, to ta co takie szpagaty pizgała w programie, kiedyś Ginoli pisałem że jest z Trzcianki

W niedziele oddawanie krwi, co jest kompletnie niezrozumiałe, oczywiście pomysł dobry, ale powinien być przed imprezą a nie po gdzie w krwii będzie wielka zawartość alkoholu!:rotfl:
Panowie no jest już oficjalny plakat imprezy. Widze kilka ciekawych punktów imprezy, przynajmniej dla mnie! Jednym ciekawym wydarzeniem jest to że zagra kapela mojego kumpla z liceum na imprezie integracyjnej. Oni grają reggae klimaty http://www.youtube.com/watch?v=kcESfPidfoc ( ten kozak z walizką to mój kumpel Gniewko hehe ;-)) Będzie też pokaz tańca zwyciężczyni "You can dance" Anny Kapery, to ta co takie szpagaty pizgała w programie, kiedyś Ginoli pisałem że jest z Trzcianki W niedziele oddawanie krwi, co jest kompletnie niezrozumiałe, oczywiście pomysł dobry, ale powinien być przed imprezą a nie po gdzie w krwii będzie wielka zawartość alkoholu!:rotfl:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 stycznia 2011, 22:17 [cytuj]
raku powiedział/a:
A wiesz może varba czym będzie występ "Nasty Ladies"? I jeśli one naprawdę są nasty to czemu występują o 12 rano? :D


Bo to jeszcze ciąg dalszy imprezy integracyjnej;)
Bo to jeszcze ciąg dalszy imprezy integracyjnej;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 stycznia 2011, 16:05 [cytuj]
varba powiedział/a:
Będzie też pokaz tańca zwyciężczyni "You can dance" Anny Kapery, to ta co takie szpagaty pizgała w programie, kiedyś Ginoli pisałem że jest z Trzcianki

No bez jaj, a ja się na 99% nie wyrwę;(
No bez jaj, a ja się na 99% nie wyrwę;(
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
7 lutego 2011, 14:14 [cytuj]
Dobra Dziewczyny, termin rozwiązania zbliża się nieuchronnie :) Czy jakieś panienki będą się zabierały z Poznania?? Dać znać jak najszybciej.
Dobra Dziewczyny, termin rozwiązania zbliża się nieuchronnie :) Czy jakieś panienki będą się zabierały z Poznania?? Dać znać jak najszybciej
Kogucie życie!
7 lutego 2011, 15:42 [cytuj]
Tak w ogóle to kiedy planujecie zjawić się w Trzciance, piątek wieczór, tak!? Ja chyba przyjadę w sobotę rano. Jak tam z noclegiem gdzie śpicie na hali czy w internacie? Muszę was jakoś odnaleźć!
Tak w ogóle to kiedy planujecie zjawić się w Trzciance, piątek wieczór, tak!? Ja chyba przyjadę w sobotę rano. Jak tam z noclegiem gdzie śpicie na hali czy w internacie? Muszę was jakoś odnaleźć!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
8 lutego 2011, 13:41 [cytuj]
Drodzy Łodzianie i ludzie z okolic Łodzi, wyjazd naszej grupy będzie naprawdopodobniej w piątek w okolicach godziny 16, ale dokładnie to się już zdzwonimy. Narazie mam 3 osoby w aucie: Raku, Bulix, włącznie ze mną. Co za tym idzie mamy 2 miejsca wolne, czy ktoś jeszcze chętny?!
Drodzy Łodzianie i ludzie z okolic Łodzi, wyjazd naszej grupy będzie naprawdopodobniej w piątek w okolicach godziny 16, ale dokładnie to się już zdzwonimy. Narazie mam 3 osoby w aucie: Raku, Bulix, włącznie ze mną. Co za tym idzie mamy 2 miejsca wolne, czy ktoś jeszcze chętny?!
Audere est facere!
8 lutego 2011, 18:28 [cytuj]
raku powiedział/a:
Właśnie. Ile noclegów mamy opłaconych? :>


Ty mnie synek nie nerwuj, tyle razy trąbiłem o tym:P

Własnie, kiedy Śląsk się wybiera, tzn o której?
Ty mnie synek nie nerwuj, tyle razy trąbiłem o tym:P Własnie, kiedy Śląsk się wybiera, tzn o której?
8 lutego 2011, 18:36 [cytuj]
Dam Wam znać o której wyjazd bo muszę jutro sobie wcześniejsze wyjscie z pracy załatwić. Ale bedę robił wszystko żeby zdążyć w Trzciance w Biedronce kupić śledzie i takie tam jeszcze w piatkowy wieczór a nie noc :cwaniak:
Konrad co z Toba ????????
Dam Wam znać o której wyjazd bo muszę jutro sobie wcześniejsze wyjscie z pracy załatwić. Ale bedę robił wszystko żeby zdążyć w Trzciance w Biedronce kupić śledzie i takie tam jeszcze w piatkowy wieczór a nie noc :cwaniak: Konrad co z Toba ????????
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
8 lutego 2011, 18:46 [cytuj]
Gdyby mnie mógł ktoś o godzinie wyjazdu SMSem powiadomić bo ja od dłuższego czasu z komputerem na wojennej ścieżce jestem:kwiatek:

Ahaaa! A jak macie jakieś gadżety na licytacje pilnie do organizatorów się zgłoście. Zresztą, zgodnie z moją prośbą z kiedyś tam.
Gdyby mnie mógł ktoś o godzinie wyjazdu SMSem powiadomić bo ja od dłuższego czasu z komputerem na wojennej ścieżce jestem:kwiatek: Ahaaa! A jak macie jakieś gadżety na licytacje pilnie do organizatorów się zgłoście. Zresztą, zgodnie z moją prośbą z kiedyś tam
8 lutego 2011, 19:13 [cytuj]
793993205. Albo po prostu ja do Ciebie zadzwonie w czwartek, tak po południu.
793993205. Albo po prostu ja do Ciebie zadzwonie w czwartek, tak po południu
8 lutego 2011, 19:45 [cytuj]
No. W Młynie do piwa Ci napluję.
No. W Młynie do piwa Ci napluję
|<  <<  <  13  14  15  16  17    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 53 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się