Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  14  15  16  17  18    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej Trzcianka
9 lutego 2011, 08:12 [cytuj]
To sie Raku nie przejmuj bo i tak je wypije Snajper :rotfl:
To sie Raku nie przejmuj bo i tak je wypije Snajper :rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
9 lutego 2011, 10:13 [cytuj]
Jasiek jako, że Paweł nie jedzie, może podjedziesz do niego albo umówisz sie gdzieś w "terenie" żeby zabrać/odebrać/pożyczyć flagę bo musimy sie zaprezentować GODNIE jak zwykle.
Mam jeszcze prośbę. Czcigodny Kolega Kosa z pyrlandii poszukuje transporu z Poznania wiec jak szukasz 4 pasażera to przypuszczam, że chetnie z opcji transportowej skorzysta.
Jasiek jako, że Paweł nie jedzie, może podjedziesz do niego albo umówisz sie gdzieś w "terenie" żeby zabrać/odebrać/pożyczyć flagę bo musimy sie zaprezentować GODNIE jak zwykle. Mam jeszcze prośbę. Czcigodny Kolega Kosa z pyrlandii poszukuje transporu z Poznania wiec jak szukasz 4 pasażera to przypuszczam, że chetnie z opcji transportowej skorzysta
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
9 lutego 2011, 16:23 [cytuj]
Chłopaki sprawdził ktoś czy nasz mecz będzie na C+, bo widzę że transmisja będzie na ESPN. Trzeba by się jakoś zorganizować i obejrzeć gdzieś w pubie!
Chłopaki sprawdził ktoś czy nasz mecz będzie na C+, bo widzę że transmisja będzie na ESPN. Trzeba by się jakoś zorganizować i obejrzeć gdzieś w pubie!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
9 lutego 2011, 19:02 [cytuj]
Do MARCUSA napisałem, bo nie posiadam jego numeru. A jeśli chodzi o flagę, jutro zadzwonię do Pawła, ja w piątek mam poprawę koła, więc jeśli zdążę i Paweł będzie w pobliżu, to mam nadzieję, że się uda. Meczu z Sunderlandem faktycznie nie ma na C+, więc nadzieja, że będzie tam WiFi. Albo w pubie będzie komputer z netem. Mam nadzieję, że coś się wymyśli.
Do MARCUSA napisałem, bo nie posiadam jego numeru. A jeśli chodzi o flagę, jutro zadzwonię do Pawła, ja w piątek mam poprawę koła, więc jeśli zdążę i Paweł będzie w pobliżu, to mam nadzieję, że się uda. Meczu z Sunderlandem faktycznie nie ma na C+, więc nadzieja, że będzie tam WiFi. Albo w pubie będzie komputer z netem. Mam nadzieję, że coś się wymyśli
Audere est facere!
9 lutego 2011, 19:55 [cytuj]
Masz odpowiedź na mailu, a w razie czego 513 185 373.
Masz odpowiedź na mailu, a w razie czego 513 185 373
Kogucie życie!
9 lutego 2011, 20:22 [cytuj]
Panowie, bawcie się świetnie i ograjcie Mazowsze Grójec:)
Panowie, bawcie się świetnie i ograjcie Mazowsze Grójec:)
10 lutego 2011, 07:04 [cytuj]
I Kartusię Kartuzy. Ja też odpadam. Czapla - trzeba by chyba coś z tym Milanem pomyśleć, nie?
I Kartusię Kartuzy. Ja też odpadam. Czapla - trzeba by chyba coś z tym Milanem pomyśleć, nie?
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
10 lutego 2011, 11:59 [cytuj]
Droga ekipo Śląska. Mysle że o godzinie 14.30 możemy rozpocząć nasza drogę ku Trzciance. Najlepiej będzie jeśli uda Wam sie dotrzeć na stacje BP na dolinie 3 stawów lub w jej okolicach bo po wyjezdzie z pracy najłatwiej będzie mi stamtąd zebrać ekipe.
Droga ekipo Śląska. Mysle że o godzinie 14.30 możemy rozpocząć nasza drogę ku Trzciance. Najlepiej będzie jeśli uda Wam sie dotrzeć na stacje BP na dolinie 3 stawów lub w jej okolicach bo po wyjezdzie z pracy najłatwiej będzie mi stamtąd zebrać ekipe
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
10 lutego 2011, 18:15 [cytuj]
Maciek jak jedziecie gierkówka to lecicie przez radomsko i mogę podać fane
Maciek jak jedziecie gierkówka to lecicie przez radomsko i mogę podać fane
10 lutego 2011, 19:39 [cytuj]
Gierkówką bo trasa na breslau od zeszłego roku mi obrzydla. Zadzwonię jak bedziemy juz w drodze to sie jakoś dogadamy.
Gierkówką bo trasa na breslau od zeszłego roku mi obrzydla. Zadzwonię jak bedziemy juz w drodze to sie jakoś dogadamy
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
11 lutego 2011, 04:38 [cytuj]
Dobra panowie zbieram dupę i walę do Polski, do zobaczenia przy piwku. Paweł zapisałem twój numer telefonu i jak co to będę dzwonił do Ciebie żeby was odnaleźć. Do zobaczenia panowie COYS!!!!
Dobra panowie zbieram dupę i walę do Polski, do zobaczenia przy piwku. Paweł zapisałem twój numer telefonu i jak co to będę dzwonił do Ciebie żeby was odnaleźć. Do zobaczenia panowie COYS!!!!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 lutego 2011, 15:05 [cytuj]
powodzenia Panowie! :tak:
powodzenia Panowie! :tak:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
11 lutego 2011, 16:53 [cytuj]
Niestety ja nie dojadę. Z powodu złych warunków atmosferycznych zatrzymano mnie w pracy :(
Niestety ja nie dojadę. Z powodu złych warunków atmosferycznych zatrzymano mnie w pracy :(
13 lutego 2011, 19:46 [cytuj]
Panowie, żyjecie?
Panowie, żyjecie?
13 lutego 2011, 19:54 [cytuj]
Jest git ! Trochę poobijani(niektórzy więcej, drudzy mniej), ale każdy dotarł do domu. Sportowo już kolejny raz kończymy turniej w fazie grupowej. Jeśli chodzi o imprezę w młynie to tym razem bardzo spokojnie. Posiedzieliśmy, wypiliśmy piwko i każdy w różnym przedziale czasowym wrócił do naszego ekskluzywnego apartamentu.
Jest git ! Trochę poobijani(niektórzy więcej, drudzy mniej), ale każdy dotarł do domu. Sportowo już kolejny raz kończymy turniej w fazie grupowej. Jeśli chodzi o imprezę w młynie to tym razem bardzo spokojnie. Posiedzieliśmy, wypiliśmy piwko i każdy w różnym przedziale czasowym wrócił do naszego ekskluzywnego apartamentu
COYS
13 lutego 2011, 21:27 [cytuj]
No ty Sadzik chyba wróciłeś ostatni, nawet ja już nie mogłem przewalczyć zmęczenia i przyciąłem komara na sofie. Była też niezła zadymka na górze. Dziś miałem takiego kaca, że nawet nie miałem siły iść na hale. Mnie się impreza bardzo podobała. Najpierw ostro poszalałem na koncercie, a potem bawiliśmy się piętro niżej. Sadzik jak tam moja znajoma Natalia!?
No ty Sadzik chyba wróciłeś ostatni, nawet ja już nie mogłem przewalczyć zmęczenia i przyciąłem komara na sofie. Była też niezła zadymka na górze. Dziś miałem takiego kaca, że nawet nie miałem siły iść na hale. Mnie się impreza bardzo podobała. Najpierw ostro poszalałem na koncercie, a potem bawiliśmy się piętro niżej. Sadzik jak tam moja znajoma Natalia!?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
14 lutego 2011, 11:34 [cytuj]
przez 2 dni spałem 5 godzin, ale dawałem radę :D Natalia bardzo fajna dziewczyna, ale spotkać to my się raczej spotkamy dopiero za rok ^^. Varba, Xbulix, jak będziecie mieli trochę czasu to wrzućcie zdjęcia na kompa i dajcie znać, to prześlemy maile. Każdy chyba chce mieć pamiątke z tej bajkowej wycieczki ;)
przez 2 dni spałem 5 godzin, ale dawałem radę :D Natalia bardzo fajna dziewczyna, ale spotkać to my się raczej spotkamy dopiero za rok ^^. Varba, Xbulix, jak będziecie mieli trochę czasu to wrzućcie zdjęcia na kompa i dajcie znać, to prześlemy maile. Każdy chyba chce mieć pamiątke z tej bajkowej wycieczki ;)
COYS
14 lutego 2011, 12:26 [cytuj]
Spoko Sadzik jak trochę się ogarnę to wrzucę najlepsze foty na facebooka, a z resztą to już pogadamy może jakiś speedyshare albo coś w tym stylu.
Spoko Sadzik jak trochę się ogarnę to wrzucę najlepsze foty na facebooka, a z resztą to już pogadamy może jakiś speedyshare albo coś w tym stylu
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
|<  <<  <  14  15  16  17  18    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 61 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się