Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  15  16  17  18  19    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej Trzcianka
17 lutego 2011, 00:16 [cytuj]
no to na picase wrzuc może?

https://picasaweb.google.com/home
no to na picase wrzuc może? https://picasaweb.google.com/home
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
17 lutego 2011, 11:40 [cytuj]
varba dawaj zdjęcia bo jastem tylko na :
1)Nasze wojo,
2)Nasza cela
A nie na "fejsbuku". !!!!!!!!!!!!!1
varba dawaj zdjęcia bo jastem tylko na : 1)Nasze wojo, 2)Nasza cela A nie na "fejsbuku". !!!!!!!!!!!!!1
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
17 lutego 2011, 23:48 [cytuj]
Nie no fejsbuk to najgłupszy pomysł :P Naprawde 2.5 gb tego wyszlo? przecież tam 3/4 jest do usunięcia ;)
Nie no fejsbuk to najgłupszy pomysł :P Naprawde 2.5 gb tego wyszlo? przecież tam 3/4 jest do usunięcia ;)
18 lutego 2011, 00:09 [cytuj]
Dajesz varba... Wierzymy w Ciebie :D
Dajesz varba... Wierzymy w Ciebie :D
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
18 lutego 2011, 08:19 [cytuj]
szpadyzor powiedział/a:
Nie no fejsbuk to najgłupszy pomysł :P Naprawde 2.5 gb tego wyszlo? przecież tam 3/4 jest do usunięcia ;)


To kogo mam usunąć? Czyich zdjęć mam nie zgrać!? Dajcie jakiś dobry serwer hostujący, bo ostatnie propozycje to na Facebooku mi się szybciej zdjęcia zgrywały niż na tym multiupload itp.
To kogo mam usunąć? Czyich zdjęć mam nie zgrać!? Dajcie jakiś dobry serwer hostujący, bo ostatnie propozycje to na Facebooku mi się szybciej zdjęcia zgrywały niż na tym multiupload itp
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 lutego 2011, 14:02 [cytuj]
Nawet na picase?
Nawet na picase?
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
18 lutego 2011, 15:19 [cytuj]
http://www.dropmocks.com/ Macie tutaj strone , zaznaczasz trochę zdjęć i poprostu przeciągasz na strone , tworzy się galeria i generuje link :)
http://www.dropmocks.com/ Macie tutaj strone , zaznaczasz trochę zdjęć i poprostu przeciągasz na strone , tworzy się galeria i generuje link :)
18 lutego 2011, 17:05 [cytuj]
Jutro coś pokombinuje, bo dziś muszę iść do pracy za niedługo!
Jutro coś pokombinuje, bo dziś muszę iść do pracy za niedługo!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 lutego 2011, 12:01 [cytuj]
Snajper przejrzyj fanty z wyjazdu, bo rękawiczki zgubilem ;)
Snajper przejrzyj fanty z wyjazdu, bo rękawiczki zgubilem ;)
Kogucie życie!
19 lutego 2011, 13:29 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Snajper przejrzyj fanty z wyjazdu, bo rękawiczki zgubilem ;)


Hmm... rękawiczek nie mam.

A... Maciek chyba czapke zgubił? :D
Hmm... rękawiczek nie mam. A... Maciek chyba czapke zgubił? :D
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
19 lutego 2011, 18:19 [cytuj]
Właśnie qrwa dzisiaj nawaliło śniegu a ja z gołą czachą latam !!! Ty to zawsze pięknie potrafisz ubrać w słowa - maciek zgubił czapke, barca piłke, Kazik energetyka, Buli spiwór, Raku poduszke chyba padne :rotfl:. Jak mieści Ci sie na czaszke to niech służy a jak nie to możesz odesłać :bezradny:
Właśnie qrwa dzisiaj nawaliło śniegu a ja z gołą czachą latam !!! Ty to zawsze pięknie potrafisz ubrać w słowa - maciek zgubił czapke, barca piłke, Kazik energetyka, Buli spiwór, Raku poduszke chyba padne :rotfl:. Jak mieści Ci sie na czaszke to niech służy a jak nie to możesz odesłać :bezradny:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
19 lutego 2011, 18:50 [cytuj]
md18 powiedział/a:
Właśnie qrwa dzisiaj nawaliło śniegu a ja z gołą czachą latam !!! Ty to zawsze pięknie potrafisz ubrać w słowa - maciek zgubił czapke, barca piłke, Kazik energetyka, Buli spiwór, Raku poduszke chyba padne :rotfl:. Jak mieści Ci sie na czaszke to niech służy a jak nie to możesz odesłać :bezradny:


O to chodzi, ze ja jej nie mam! :D u Jaśka w jego AUDI zostało :rotfl:
O to chodzi, ze ja jej nie mam! :D u Jaśka w jego AUDI zostało :rotfl:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
19 lutego 2011, 19:41 [cytuj]
Dlatego wspomniałem o tej czapce :D
Dlatego wspomniałem o tej czapce :D
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
19 lutego 2011, 20:00 [cytuj]
Panowie wrzucać zdjęcia, chcę poczuć chociaż odrobine tej atmosfery Czcziankowej :F
Panowie wrzucać zdjęcia, chcę poczuć chociaż odrobine tej atmosfery Czcziankowej :F
www.facebook.com/OgienOdSkaja
20 lutego 2011, 04:42 [cytuj]
Panowie dodałem 165 zdjęć do mojego profilu na Picasa, nie wiem jak to działa, chyba musicie mnie zaprosić do znajomych czy wejść na mój profil, zapytajcie się Snajpera. Jak na pisałem dodałem 165 zdjęć (limit pojemności 1GB), a kolega natrzaskał 381 więc trzeba to będzie podzielić na raty, daję wam tydzień na skopiowanie i potem kasuje i wrzucam drugą część. Nazwa mojego profilu (chyba to jest nazwa) warba@op.pl lub "Michał B" nie wiem, zapytajcie Snajpera jak mnie znaleźć to jego pomysł z tą Picasa!:P
Panowie dodałem 165 zdjęć do mojego profilu na Picasa, nie wiem jak to działa, chyba musicie mnie zaprosić do znajomych czy wejść na mój profil, zapytajcie się Snajpera. Jak na pisałem dodałem 165 zdjęć (limit pojemności 1GB), a kolega natrzaskał 381 więc trzeba to będzie podzielić na raty, daję wam tydzień na skopiowanie i potem kasuje i wrzucam drugą część. Nazwa mojego profilu (chyba to jest nazwa) warba@op.pl lub "Michał B" nie wiem, zapytajcie Snajpera jak mnie znaleźć to jego pomysł z tą Picasa!:P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 lutego 2011, 11:53 [cytuj]
Po prostu robisz album prywatny i wysylasz nam link do albumu...
Po prostu robisz album prywatny i wysylasz nam link do albumu
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
20 lutego 2011, 14:41 [cytuj]
https://picasaweb.google.com/108779784793842440237/GramyZSercem2011?authkey=Gv1sRgCI6Z7tHT78fNjgE#
https://picasaweb.google.com/108779784793842440237/GramyZSercem2011?authkey=Gv1sRgCI6Z7tHT78fNjgE#
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
|<  <<  <  15  16  17  18  19    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 156 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się