Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Championship Manager 2008
11 grudnia 2010, 19:04 [cytuj]
Wiem jest stary, ale to nie oznacza, że jest zły i nudny. Ja bardzo lubię w niego grać. Jeśli graliście w inne części CM to piszcie też tu.
Wiem jest stary, ale to nie oznacza, że jest zły i nudny. Ja bardzo lubię w niego grać. Jeśli graliście w inne części CM to piszcie też tu
11 grudnia 2010, 19:18 [cytuj]
Ja prowadziłem wiele drużyn. moje największe sukcesy:
Wygrałem reprezentacją Hiszpanii Mistrzostwo Europy, Mistrzostwo Świata i Puchar Konfederacji.
Reprezentacją Polski doszedłem do ćwierćfinału mistrzostw Europy gdzie wyeliminowały mnie... Niemcy. Polakami nie wyszedłem również z grupy mistrzostw świata(Irlandia, Paragwaj, Senegal)-byłem trzeci przed Senegalem.Co do klubów:
Liverpool - mistrzostwo Anglii,puchar ligi, puchar Anglii,tarcza dobroczynności, puchar europy i superpuchar europy
Roma - mistrzostwo Włoch, puchar Włoch, superpuchar Włoch, puchar Uefa
Bilbao - puchar Hiszpanii
PSG - mistrzostwo Francji
Schalke - mistrzostwo Niemiec
Jagiellonia - puchar Intertoto
Dynamo Moskwa - mistrzostwo Rosji
Feyernoord - mistrzostwo Holandii
Maritmo Funchal - puchar Portugalii
Kilmarnock - puchar Szkocji

Tottenhamem:D dopiero zacząłem grać.
Ja prowadziłem wiele drużyn. moje największe sukcesy: Wygrałem reprezentacją Hiszpanii Mistrzostwo Europy, Mistrzostwo Świata i Puchar Konfederacji. Reprezentacją Polski doszedłem do ćwierćfinału mistrzostw Europy gdzie wyeliminowały mnie... Niemcy. Polakami nie wyszedłem również z grupy mistrzostw świata(Irlandia, Paragwaj, Senegal)-byłem trzeci przed Senegalem.Co do klubów: Liverpool - mistrzostwo Anglii,puchar ligi, puchar Anglii,tarcza dobroczynności, puchar europy i superpuchar europy Roma - mistrzostwo Włoch, puchar Włoch, superpuchar Włoch, puchar Uefa Bilbao - puchar Hiszpanii PSG - mistrzostwo Francji Schalke - mistrzostwo Niemiec Jagiellonia - puchar Intertoto Dynamo Moskwa - mistrzostwo Rosji Feyernoord - mistrzostwo Holandii Maritmo Funchal - puchar Portugalii Kilmarnock - puchar Szkocji Tottenhamem:D dopiero zacząłem grać
12 grudnia 2010, 00:21 [cytuj]
Minio12 powiedział/a:
Ja prowadziłem wiele drużyn. moje największe sukcesy:
Wygrałem reprezentacją Hiszpanii Mistrzostwo Europy, Mistrzostwo Świata i Puchar Konfederacji.
Reprezentacją Polski doszedłem do ćwierćfinału mistrzostw Europy gdzie wyeliminowały mnie... Niemcy. Polakami nie wyszedłem również z grupy mistrzostw świata(Irlandia, Paragwaj, Senegal)-byłem trzeci przed Senegalem.Co do klubów:
Liverpool - mistrzostwo Anglii,puchar ligi, puchar Anglii,tarcza dobroczynności, puchar europy i superpuchar europy
Roma - mistrzostwo Włoch, puchar Włoch, superpuchar Włoch, puchar Uefa
Bilbao - puchar Hiszpanii
PSG - mistrzostwo Francji
Schalke - mistrzostwo Niemiec
Jagiellonia - puchar Intertoto
Dynamo Moskwa - mistrzostwo Rosji
Feyernoord - mistrzostwo Holandii
Maritmo Funchal - puchar Portugalii
Kilmarnock - puchar Szkocji

Tottenhamem:D dopiero zacząłem grać



Świetne osiągniecie, teraz zostało ci tylko dorosnąć!
Świetne osiągniecie, teraz zostało ci tylko dorosnąć!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 grudnia 2010, 18:08 [cytuj]
varba powiedział/a:
Świetne osiągniecie, teraz zostało ci tylko dorosnąć!

O co chodzi z tym "dorosnąć"?
O co chodzi z tym "dorosnąć"?
12 grudnia 2010, 19:38 [cytuj]
Zdobywasz to po zdobyciu 9999 mistrzostw i pucharów.
Zdobywasz to po zdobyciu 9999 mistrzostw i pucharów
Come On You Spurs !
12 grudnia 2010, 23:15 [cytuj]
Nie o to chodzi ja nie mam nic przeciwko graniu w gry komputerowe, bo nie ma nic lepszego niż granie w Wii po pijaku;), ale chwalić się osiągnięciami na forum, to już lekkie przegięcie. Brzmi to strasznie dziecinnie.:glupek:
Nie o to chodzi ja nie mam nic przeciwko graniu w gry komputerowe, bo nie ma nic lepszego niż granie w Wii po pijaku;), ale chwalić się osiągnięciami na forum, to już lekkie przegięcie. Brzmi to strasznie dziecinnie.:glupek:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 grudnia 2010, 13:01 [cytuj]
Czytając forum FM było dużo osób, które się chwalili i nie widziałem tam żadnych zgryźliwych uwag i komentarzy. Poza tym mi nie chodziło o chwalenie się bo to dla mnie tylko gra komputerowa. Chciałem tylko podzielić się moimi osiągnięciami. Przykro mi, że tak to odebrałeś.
varba powiedział/a:
Nie o to chodzi ja nie mam nic przeciwko graniu w gry komputerowe, bo nie ma nic lepszego niż granie w Wii po pijaku;), ale chwalić się osiągnięciami na forum, to już lekkie przegięcie. Brzmi to strasznie dziecinnie.:glupek:

PS: tak, mam 14 lat i co z tego...
PS: tak, mam 14 lat i co z tego

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 162 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się