Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Spursmaniackie czapki
7 stycznia 2011, 21:55 [cytuj]
Witam panowie ;). Przyszedł mi do głowy taki pomysł, żeby stworzyć własne czapki. Tutaj zamieszczam link z moimi dwoma projektami :
http://ifotos.pl/zobacz/Projekt-1_hprsrnp.png/
http://ifotos.pl/zobacz/Projekt-2_hprsrnn.png/
Jeżeli są chętni to pisać proszę i jak zbierze się odpowiednia liczba to zgłaszam projekt do wykonania. Aa i wybierzcie, która z dwóch opcji Wam lepiej odpowiada(chyba, że żadna).
Witam panowie ;). Przyszedł mi do głowy taki pomysł, żeby stworzyć własne czapki. Tutaj zamieszczam link z moimi dwoma projektami : http://ifotos.pl/zobacz/Projekt-1_hprsrnp.png/ http://ifotos.pl/zobacz/Projekt-2_hprsrnn.png/ Jeżeli są chętni to pisać proszę i jak zbierze się odpowiednia liczba to zgłaszam projekt do wykonania. Aa i wybierzcie, która z dwóch opcji Wam lepiej odpowiada(chyba, że żadna)
COYS
7 stycznia 2011, 22:00 [cytuj]
Z tą gwiazdą to chyba przesada ;P I tak znajomi nazywają mnie Żydem (nie, że czuję się obrażony) z powodu mojej bródki ;) Pomysł fajny ale ja odpadam z prostego powodu - nie noszę czapki.
Z tą gwiazdą to chyba przesada ;P I tak znajomi nazywają mnie Żydem (nie, że czuję się obrażony) z powodu mojej bródki ;) Pomysł fajny ale ja odpadam z prostego powodu - nie noszę czapki
8 stycznia 2011, 07:25 [cytuj]
Ja chciałbym coś w stylu new era model 59fifty, tak czapkę można nosić cały rok, bo ty zrobiłeś zimówkę, a u nas w Anglii już wiosna!;)
Ja chciałbym coś w stylu new era model 59fifty, tak czapkę można nosić cały rok, bo ty zrobiłeś zimówkę, a u nas w Anglii już wiosna!;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
8 stycznia 2011, 09:55 [cytuj]
jesli chodzi o czapke super pomysl,do gustu przypadla mi wersja 1 a macie moze dostepdo t-shirtow o podobnym logo?
pozdrowienia dla pomyslodawcow a juz dzisiaj pedze na The Lane pokibicowac z charltonem glory THFC
jesli chodzi o czapke super pomysl,do gustu przypadla mi wersja 1 a macie moze dostepdo t-shirtow o podobnym logo? pozdrowienia dla pomyslodawcow a juz dzisiaj pedze na The Lane pokibicowac z charltonem glory THFC
8 stycznia 2011, 10:04 [cytuj]
czapę już mam, wolę spursmaniacką koszulkę z prawdziwego zdarzenia :p
czapę już mam, wolę spursmaniacką koszulkę z prawdziwego zdarzenia :p
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
8 stycznia 2011, 11:01 [cytuj]
raku powiedział/a:
Ale taka z ostro zarysowaną i dumnie wywieszoną "spursmanią.org" :]

no właśnie!
no właśnie!
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
8 stycznia 2011, 11:03 [cytuj]
Sadzik, a może by tak Gwiazdę Dawida wkomponować w tło, taki a la hologram?
Sadzik, a może by tak Gwiazdę Dawida wkomponować w tło, taki a la hologram?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
8 stycznia 2011, 11:40 [cytuj]
aapa można się pobawić, ale muszą być chętni. Co do koszulek to też nad tym myślałem i mam pewną koncepcję. Jak będę miał trochę czasu to zrobię projekt i zobaczymy. Tylko pytanie, wolicie polówki, czy t-shirty ?
aapa można się pobawić, ale muszą być chętni. Co do koszulek to też nad tym myślałem i mam pewną koncepcję. Jak będę miał trochę czasu to zrobię projekt i zobaczymy. Tylko pytanie, wolicie polówki, czy t-shirty ?
COYS
8 stycznia 2011, 12:02 [cytuj]
vote: t-shirty
vote: t-shirty
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
8 stycznia 2011, 12:46 [cytuj]
Polo wydaje mi się bardziej pasować(już wyobrażam sobie polówkę z kogutem na piersi), za to t-shirty są chyba bądź co bądź bardziej praktyczne. :rotfl:
Polo wydaje mi się bardziej pasować(już wyobrażam sobie polówkę z kogutem na piersi), za to t-shirty są chyba bądź co bądź bardziej praktyczne. :rotfl:
The game is about glory. It's about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom
8 stycznia 2011, 12:58 [cytuj]
vote: polówka ;)
vote: polówka ;)
8 stycznia 2011, 18:02 [cytuj]
Ja też jestem za polówką, dawno już zresztą trąbie w tym temacie. Dacie ze dwa dni to też wrzucę jakiś pomysł-ale rysowany ręcznie bo paint to szczyt moich mozliwości. I ktoś by to ewentualnie ukomputerowił.
Ja też jestem za polówką, dawno już zresztą trąbie w tym temacie. Dacie ze dwa dni to też wrzucę jakiś pomysł-ale rysowany ręcznie bo paint to szczyt moich mozliwości. I ktoś by to ewentualnie ukomputerowił
8 stycznia 2011, 20:34 [cytuj]
raku powiedział/a:
Polo byłoby w mojej opinii, mimo wszystko, czymś fajniejszym :)

Kibice Newcastle mają coś takiego, i przyznam wygląda to rewelacyjnie. Jakby się udało jeszcze je urozmaicić jesli chodzi o kolorystyke, np biała z elementami błękitnymi, i granatowa z żółtymi! Na piersi herb albo logo, z podpisem "spursmania":kotek:
Kibice Newcastle mają coś takiego, i przyznam wygląda to rewelacyjnie. Jakby się udało jeszcze je urozmaicić jesli chodzi o kolorystyke, np biała z elementami błękitnymi, i granatowa z żółtymi! Na piersi herb albo logo, z podpisem "spursmania":kotek:
8 stycznia 2011, 20:44 [cytuj]
Też wolałbym polówkę, ale musi być z porządnego materiału, nie ma nic lepszego niż dobra polóweczka!;)
Też wolałbym polówkę, ale musi być z porządnego materiału, nie ma nic lepszego niż dobra polóweczka!;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
9 stycznia 2011, 00:02 [cytuj]
polo jest ok ale zdecydowanie postawcie na quality material kolor bialy logo na piersi,na plecach spurs fans poland (mozna oczywiscie inaczej) na rekawkach spursmania.org co wy na to i niech koniecznie nie bedzie wstawek to tylko polo a nie koszulka pilkarska
polo jest ok ale zdecydowanie postawcie na quality material kolor bialy logo na piersi,na plecach spurs fans poland (mozna oczywiscie inaczej) na rekawkach spursmania.org co wy na to i niech koniecznie nie bedzie wstawek to tylko polo a nie koszulka pilkarska
10 stycznia 2011, 14:27 [cytuj]
polowka!!! Pisze sie jak najbardziej

A czapka fajna - projekt 1 mi sie podoba i jesli temat zostanie pociagniety, pisze sie na zakup
polowka!!! Pisze sie jak najbardziej A czapka fajna - projekt 1 mi sie podoba i jesli temat zostanie pociagniety, pisze sie na zakup
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 162 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się