Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej - Kraków
15 kwietnia 2011, 22:12 [cytuj]
jam jest chętny !
jam jest chętny !
COYS
15 kwietnia 2011, 22:33 [cytuj]
ja tez!
ja tez!
http://wilczki.tumblr.com/
16 kwietnia 2011, 01:12 [cytuj]
Ja tez sie pisze, niestety nie mam czasu zając sie sprawami technicznymi. Tzn. tradycyjnie moge zebrac kase i zrobic przelewy, wysłać jakieś formularze - ale zgłoszenie niech ktoś pilotuje - np. raku
Ja tez sie pisze, niestety nie mam czasu zając sie sprawami technicznymi. Tzn. tradycyjnie moge zebrac kase i zrobic przelewy, wysłać jakieś formularze - ale zgłoszenie niech ktoś pilotuje - np. raku
16 kwietnia 2011, 18:12 [cytuj]
Trochę mało czasu, a ja muszę pewne rzeczy pozałatwiać,uffff...... postaram się ale obiecać nie mogę na dzień dzisiejszy. Mysłę, że do świąt się sprawa rozwiąze.
Trochę mało czasu, a ja muszę pewne rzeczy pozałatwiać,uffff...... postaram się ale obiecać nie mogę na dzień dzisiejszy. Mysłę, że do świąt się sprawa rozwiąze
Kogucie życie!
17 kwietnia 2011, 18:54 [cytuj]
Wchodze w to. A jutro zacznę się zastanawiać czy to dogodny dla mnie termin :D
Wchodze w to. A jutro zacznę się zastanawiać czy to dogodny dla mnie termin :D
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
19 kwietnia 2011, 09:54 [cytuj]
to ja się też piszę, bliżej chyba nie będzie.
to ja się też piszę, bliżej chyba nie będzie
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
21 kwietnia 2011, 17:27 [cytuj]
No, ja też tradycyjnie zainteresowany. Zaraz się zapoznam ze szczegółami.
No, ja też tradycyjnie zainteresowany. Zaraz się zapoznam ze szczegółami
21 kwietnia 2011, 17:53 [cytuj]
- Udział w turnieju zgłosiło już siedem drużyn. Są to ekipy fanów takich klubów jak: Manchester United, Arsenal, Chelsea, Liverpool, Juventus, Barcelona, Real Madryt - mówi Marek Tymoszuk, pomysłodawca i koordynator imprezy.


kurde Panowie Arsenal bedzie, spinamy sie i gramy :)
- Udział w turnieju zgłosiło już siedem drużyn. Są to ekipy fanów takich klubów jak: Manchester United, Arsenal, Chelsea, Liverpool, Juventus, Barcelona, Real Madryt - mówi Marek Tymoszuk, pomysłodawca i koordynator imprezy. kurde Panowie Arsenal bedzie, spinamy sie i gramy :)
http://wilczki.tumblr.com/
21 kwietnia 2011, 17:59 [cytuj]
wlasnie doczytalem ze grac bedzie 8 druzyn a zgloszonych juz jest 7. Wiec ja mysle zeby sie juz zglaszac do organizatorow, w razie czego ja zalatwie najwyzej jakies osoby do grania w zastepstwie jak nie bedzie 10 spursmaniaków.

Mam tez klucze do jednej wolnej chaty wiec byc moze moglbym was tez przenocowac w czasie turnieju.
wlasnie doczytalem ze grac bedzie 8 druzyn a zgloszonych juz jest 7. Wiec ja mysle zeby sie juz zglaszac do organizatorow, w razie czego ja zalatwie najwyzej jakies osoby do grania w zastepstwie jak nie bedzie 10 spursmaniaków. Mam tez klucze do jednej wolnej chaty wiec byc moze moglbym was tez przenocowac w czasie turnieju
http://wilczki.tumblr.com/
21 kwietnia 2011, 23:09 [cytuj]
dzwonilem juz do goscia i niestety wyglada na to ze maja juz komplet (zglosil sie chyba West Ham) Wielka szkoda, napisze do nich jeszcze maila zeby sie upewnic, ale ta edycja nam raczej przepadnie;/
dzwonilem juz do goscia i niestety wyglada na to ze maja juz komplet (zglosil sie chyba West Ham) Wielka szkoda, napisze do nich jeszcze maila zeby sie upewnic, ale ta edycja nam raczej przepadnie;/
http://wilczki.tumblr.com/
22 kwietnia 2011, 09:31 [cytuj]
To niech zrobią 9 drużyn i będą grupy 4 i 5 drużyn albo 10 ekip.
To niech zrobią 9 drużyn i będą grupy 4 i 5 drużyn albo 10 ekip
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
22 kwietnia 2011, 11:09 [cytuj]
Organizatorzy rozważają opcje 10 drużyn tylko nie wiedza czy technicznie dadzą radę.
Pewnie wkrótce coś ustalą. Będę informował na bieżąco.
Organizatorzy rozważają opcje 10 drużyn tylko nie wiedza czy technicznie dadzą radę. Pewnie wkrótce coś ustalą. Będę informował na bieżąco
http://wilczki.tumblr.com/
23 kwietnia 2011, 21:42 [cytuj]
też bym sie pisał, o ktorej i kiedy to?
też bym sie pisał, o ktorej i kiedy to?
26 kwietnia 2011, 18:11 [cytuj]
Noi ja tez sie pisze bo z Krakowa ;)
Noi ja tez sie pisze bo z Krakowa ;)
27 kwietnia 2011, 12:51 [cytuj]
Jeżeli okaże się, że drużyna Tottenhamu może zagrać a brakowałoby wam zawodników, to ja się piszę - zwłaszcza, że jestem z krk
Jeżeli okaże się, że drużyna Tottenhamu może zagrać a brakowałoby wam zawodników, to ja się piszę - zwłaszcza, że jestem z krk
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 66 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się