Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Spurs Shop
24 maja 2011, 17:37 [cytuj]
1,5 miechy wcześniej i bym się przyłączył. Teraz jestem właścicielem błękitnej piękności :)
1,5 miechy wcześniej i bym się przyłączył. Teraz jestem właścicielem błękitnej piękności :)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
24 maja 2011, 17:37 [cytuj]
ja chetnie kupilbym koszulke,ale jako organizator zakupow ze Spurs Shopu moge sie nie sprawdzic. Kiedys chyba przy wiekszej ilosci zamowien liczyli taniej za przesylke.
ja chetnie kupilbym koszulke,ale jako organizator zakupow ze Spurs Shopu moge sie nie sprawdzic. Kiedys chyba przy wiekszej ilosci zamowien liczyli taniej za przesylke
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
24 maja 2011, 17:43 [cytuj]
ja też juz kupilem jakies 1,5 miecha temu. Raku, widziałes, ze sa to dziwne rozmiary ? zawsze oczywiscie mozna u krawca/krawcowej przerobic ale warto wiedziec przed zakupem :]
ja też juz kupilem jakies 1,5 miecha temu. Raku, widziałes, ze sa to dziwne rozmiary ? zawsze oczywiscie mozna u krawca/krawcowej przerobic ale warto wiedziec przed zakupem :]
24 maja 2011, 18:01 [cytuj]
:D:D tak myślalem - sam prawie sie oszukałem w ten sposób
:D:D tak myślalem - sam prawie sie oszukałem w ten sposób
24 maja 2011, 19:02 [cytuj]
no to chyba 2 a moze nawet 3 nas wejdzie w ta koszulke. a szkoda bo cena bardzo fajna :cwaniak:
no to chyba 2 a moze nawet 3 nas wejdzie w ta koszulke. a szkoda bo cena bardzo fajna :cwaniak:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
24 maja 2011, 19:17 [cytuj]
Ale wyjazdówki mają normalne rozmiary.
Ale wyjazdówki mają normalne rozmiary
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
24 maja 2011, 20:19 [cytuj]
Panowie jak members mam darmowa wysyłke - bede cos bral w pierwzym tygodniu czerwca wiec jezeli jest ktos chętny, proszę o info i ewentualny przelew - niestety na karcie mam zawsze na styk przy zakupach. jezeli ktos sie chce dołączyć do zakupów zapraszam
Panowie jak members mam darmowa wysyłke - bede cos bral w pierwzym tygodniu czerwca wiec jezeli jest ktos chętny, proszę o info i ewentualny przelew - niestety na karcie mam zawsze na styk przy zakupach. jezeli ktos sie chce dołączyć do zakupów zapraszam
24 maja 2011, 20:45 [cytuj]
no i dlugi rekaw home ,ma normalne rozmiary.
no i dlugi rekaw home ,ma normalne rozmiary
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
24 maja 2011, 21:04 [cytuj]
Paweł zamów galotki dla Jaśka :rotfl:
Paweł zamów galotki dla Jaśka :rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
24 maja 2011, 21:59 [cytuj]
Mam swoje, zajebiste!
Mam swoje, zajebiste!
Audere est facere!
24 maja 2011, 22:01 [cytuj]
Jasiek ma, a ja ni mam. Dlatego się do Ciebie Paweł odezwę w stosownym czasie:tak:
Jasiek ma, a ja ni mam. Dlatego się do Ciebie Paweł odezwę w stosownym czasie:tak:
24 maja 2011, 22:31 [cytuj]
jasiek jest niereformowalny :bezradny:
jasiek jest niereformowalny :bezradny:
27 czerwca 2012, 14:30 [cytuj]
Odświeżam temat, w celu uzyskania informacji :)

Właśnie przeglądam strony oficjalnego sklepu Tottenhamu. Przygotowuję się do pierwszego zakupu z oficjalnej strony. Wszystko fajnie, dokładam coś do koszyka, już chcę płacić ale mam problem z wyborem płatności. Nie mam kart kredytowych, więc jedyną opcją jest Paypal. No fajnie, może być bo szybko, sprawnie. Czy ktoś kto kupował coś ze stronki mógłby mi powiedzieć czy warto wziąć przesyłkę monitorowaną i dopłacić trochę, czy też nie ma to znaczenia bo i tak dojdzie? :D i jeszcze pytanie o rozmiary... w UK, wiadomo, wszystko większe a i system rozmiarów mają jakiś inn http://shop.tottenhamhotspur.com/sizeguide.php czy ktoś mógłby mi napisać jak oni mierzą w calach? Co mierzą? Bo u nas zwykle kupowałem po długości całkowitej czyli od kołnierza do końca. Tutaj mam z tym problem. Z góry dzięki za odpowiedzi :)
Odświeżam temat, w celu uzyskania informacji :) Właśnie przeglądam strony oficjalnego sklepu Tottenhamu. Przygotowuję się do pierwszego zakupu z oficjalnej strony. Wszystko fajnie, dokładam coś do koszyka, już chcę płacić ale mam problem z wyborem płatności. Nie mam kart kredytowych, więc jedyną opcją jest Paypal. No fajnie, może być bo szybko, sprawnie. Czy ktoś kto kupował coś ze stronki mógłby mi powiedzieć czy warto wziąć przesyłkę monitorowaną i dopłacić trochę, czy też nie ma to znaczenia bo i tak dojdzie? :D i jeszcze pytanie o rozmiary... w UK, wiadomo, wszystko większe a i system rozmiarów mają jakiś inny http://shop.tottenhamhotspur.com/sizeguide.php czy ktoś mógłby mi napisać jak oni mierzą w calach? Co mierzą? Bo u nas zwykle kupowałem po długości całkowitej czyli od kołnierza do końca. Tutaj mam z tym problem. Z góry dzięki za odpowiedzi :)
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
27 czerwca 2012, 15:05 [cytuj]
Dla mnie rozmiarówka jest identyczna jak w polskich sklepach, tzn L UK = L PL
Dla mnie rozmiarówka jest identyczna jak w polskich sklepach, tzn L UK = L PL
27 czerwca 2012, 15:10 [cytuj]
Marcin, nie potrzebujesz karty kredytowej - w tej chwili praktycznie kazda debetowka ma opcje placenia przez neta. Zarowno wypukla, jak i plaska, wiec jesli masz Vise albo Mastercard, prawie na pewno mozesz nia zaplacic, musisz miec tylko wystarczajace srodki na koncie i ustawione odpowiednio wysokie limity na platnosci w necie.
Marcin, nie potrzebujesz karty kredytowej - w tej chwili praktycznie kazda debetowka ma opcje placenia przez neta. Zarowno wypukla, jak i plaska, wiec jesli masz Vise albo Mastercard, prawie na pewno mozesz nia zaplacic, musisz miec tylko wystarczajace srodki na koncie i ustawione odpowiednio wysokie limity na platnosci w necie
27 czerwca 2012, 16:20 [cytuj]
raku ile masz wzrostu? :D ja gdzieś ze 185 centusiów i nie wiem czy L nie będzie za mała :)

halabala dzięki za info, przyda się :)
raku ile masz wzrostu? :D ja gdzieś ze 185 centusiów i nie wiem czy L nie będzie za mała :) halabala dzięki za info, przyda się :)
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 45 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się