Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » 11 ligowych bohaterów ;)
26 maja 2011, 22:45 [cytuj]
poważnie :) Jak w takim razie wytłumaczyś fakt,że Berbatow ma najwięcej zwycięskich bramek w lidze? słyszałeś o tym? Nie chcę tutaj wdawać się w niepotrzebne spory i rozliczać ich na drobne jak ty,ale naprawdę sądzę, że nie masz racji... fakt, Hernandez miał świetny sezon, drugi-kiedy Ferguson zaczął stawiać juz na niego regularnie od lutego Hernandez,nie zawiódł,ale mówienie,że "zrobił 3xtyle"... przyjmę tylko z ust jakiegoś meksykanina :)
poważnie :) Jak w takim razie wytłumaczyś fakt,że Berbatow ma najwięcej zwycięskich bramek w lidze? słyszałeś o tym? Nie chcę tutaj wdawać się w niepotrzebne spory i rozliczać ich na drobne jak ty,ale naprawdę sądzę, że nie masz racji... fakt, Hernandez miał świetny sezon, drugi-kiedy Ferguson zaczął stawiać juz na niego regularnie od lutego Hernandez,nie zawiódł,ale mówienie,że "zrobił 3xtyle"... przyjmę tylko z ust jakiegoś meksykanina :)
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
26 maja 2011, 23:00 [cytuj]
ginola powiedział/a:
Moim zdaniem także sezon był słaby, w Premier League (przez wielu nazywaną najlepszą ligą świata) zaszło podobne zjawisko, co w Ekstraklasie. Poziom się wyrównał, ale to nie dlatego, że słabsze kluby podciągnęły poziom, tylko ponieważ te mocne obniżyły loty. Na pewno Premier League była w zeszłym sezonie najbardziej wyrównaną z mocnych lig, ale jeśli chodzi o poziom, to (zaraz zostanę tu pewnie zjedzony) hiszpańska jej mocno odskoczyła.
Sam też miałbym problem z wybraniem jedenastki - na bramkę chyba rzeczywiście Hart, choć może jednak zdecydowałbym się na van der Sara. Do obrony na pewno Vidić i Baines, a dalej mam już problem. Luka, Tevez, Hernandez - tu nie będę oryginalny. Jeśli chodzi o resztę Meireles miał słabiutką jesień, więc jeśli on, to i Rafa, bo też miał jedną fantastyczną rundę. Adam mnie w ogóle nie przekonuje, przeciętny do bólu zawodnik wyróżniający się na tle słabiutkich partnerów. To samo chyba z Parkerem, Sambą i Dempseyem. Downing i Kompany nieźle, ale nie wyrastali jakoś specjalnie ponad ligę. Nominacja w niektórych typach dla Yaya Toure (którego zresztą bardzo lubię) jest dla mnie zagadką. Z Waszych typów może jeszcze Silva, a od siebie dodam (choć sam nie wierzę, że to piszę) Darrena Benta. No, może jeszcze z Pawła typów El Mohammady, ale to dlatego, że koleś nie wiadomo w ogóle skąd się wziął, więc może coś a la największe pozytywne zaskoczenie?!
BTW zauważyliście, że w żadnej z Waszych (ani mojej) "11" nie ma Bale'a. To chyba także świadczy o tym, jak bardzo na wyrost była ta jego nagroda:| Śmieszne jest to, że ludzie, którzy teoretycznie powinni świetnie znać temat, nie oglądają chyba meczów ligowych i nagrodę dali mu za pojedyncze przebłyski w LM




Ginola mówiąc Liga Hiszpańaska masz na myśli dwa klubu! Bo reszta to raczej nie odskoczyła, no chyba że od Barcelony i Realu w dół tabeli. Valencia jeszcze coś tam próbuje ciągnąć, a reszta jest tak biedna że nawet nikt nie chce tego ogladać. Liga Angielska przynosi trzy raz większe zyski niż hiszpańska. Kluby z Premier League w przyszłym sezonie dostaną więcej kasy, bo wzrasta zysk z praw telewizyjnych sprzedawanych poza wyspami. Barcelona tak bije wszystkich na głowę, ale liga ogóleni jest słaba. Założe się że większość tutaj ludzi nawet nie potrafiła by wymienić po jednym piłkarzu i trenerze z każdego klubu ligi hiszpańskiej, (ty pewnie z resztą też) takie są dobre niektóre drużyny. Ja nawet nie wymieniłbym wszystkich klubów. W czym tkwi potęga tej ligi, poaz Barcelona i Realem!?

Kiedyś w pracy bawiliśmy się w te jedenaski z kumplami! Moja to Van der Sar, Rafael, Vidić, Kompany, Evra, Van der Vaart, Yaya Toure, Modrić, Bale, Hernandez, Tevez
Ginola mówiąc Liga Hiszpańaska masz na myśli dwa klubu! Bo reszta to raczej nie odskoczyła, no chyba że od Barcelony i Realu w dół tabeli. Valencia jeszcze coś tam próbuje ciągnąć, a reszta jest tak biedna że nawet nikt nie chce tego ogladać. Liga Angielska przynosi trzy raz większe zyski niż hiszpańska. Kluby z Premier League w przyszłym sezonie dostaną więcej kasy, bo wzrasta zysk z praw telewizyjnych sprzedawanych poza wyspami. Barcelona tak bije wszystkich na głowę, ale liga ogóleni jest słaba. Założe się że większość tutaj ludzi nawet nie potrafiła by wymienić po jednym piłkarzu i trenerze z każdego klubu ligi hiszpańskiej, (ty pewnie z resztą też) takie są dobre niektóre drużyny. Ja nawet nie wymieniłbym wszystkich klubów. W czym tkwi potęga tej ligi, poaz Barcelona i Realem!? Kiedyś w pracy bawiliśmy się w te jedenaski z kumplami! Moja to Van der Sar, Rafael, Vidić, Kompany, Evra, Van der Vaart, Yaya Toure, Modrić, Bale, Hernandez, Tevez
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 maja 2011, 23:06 [cytuj]
Pawle,jest chyba takie powiedzenie,że niekonieczne ten kto krzyczy głośniej ma rację (albo wypisze więcej). Berbatow strzelał generalnie tym, przeciwko którym był na boisku... a 3 punkty są 3 punkty niezależnie od przeciwnika. berbatow ma ich wiecej od Hernandeza. tyle w temacie.
może jeszcze t http://therepublikofmancunia.com/stats-berbas-winning-goals-scholes-passing/
Pawle,jest chyba takie powiedzenie,że niekonieczne ten kto krzyczy głośniej ma rację (albo wypisze więcej). Berbatow strzelał generalnie tym, przeciwko którym był na boisku... a 3 punkty są 3 punkty niezależnie od przeciwnika. berbatow ma ich wiecej od Hernandeza. tyle w temacie. może jeszcze to http://therepublikofmancunia.com/stats-berbas-winning-goals-scholes-passing/
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
27 maja 2011, 08:48 [cytuj]
No w tej akurat nie masz :) ja z kolej nie mam czasu, żeby ci to udowadniać (ale srpóbuję za jakiś czas)
No w tej akurat nie masz :) ja z kolej nie mam czasu, żeby ci to udowadniać (ale srpóbuję za jakiś czas)
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
27 maja 2011, 09:30 [cytuj]
Hart - Evra Vidic Kompany BAE - Bale Silva Modric Nasri- Hernandez Tevez
+Suarez (rozegrał niewiele meczy ale wniósł b.dużo jakości do gry Reds)
Hart - Evra Vidic Kompany BAE - Bale Silva Modric Nasri- Hernandez Tevez +Suarez (rozegrał niewiele meczy ale wniósł b.dużo jakości do gry Reds)
27 maja 2011, 11:33 [cytuj]
Za 2 lata jak spojrzysz na tabele strzelców Premierleague w sezonie 2010-11, to na 1 rzuci się w oczy Berbatow i Tevez, a Chicharito poza pierwsza trójką i to przy całej klasie Meksykanina i świetnym starcie w tej lidze,przesądza kto był lepszym graczem w sezonie. Inaczej należałoby chyba mimo wszystko zdegradować Wigan i przywrócić Blackpool, ale to nie jazda figurowa:)
Za 2 lata jak spojrzysz na tabele strzelców Premierleague w sezonie 2010-11, to na 1 rzuci się w oczy Berbatow i Tevez, a Chicharito poza pierwsza trójką i to przy całej klasie Meksykanina i świetnym starcie w tej lidze,przesądza kto był lepszym graczem w sezonie. Inaczej należałoby chyba mimo wszystko zdegradować Wigan i przywrócić Blackpool, ale to nie jazda figurowa:)
27 maja 2011, 12:46 [cytuj]
Oj pojechałeś z tym H:krzyk:
Masz więc cytacik, zmieniony na końcu, by nie było hardcorowo:
""I don't believe in Hitler, that's what I said
So all of you skins please give me more "help" .:F

Można mieć różne poglądy, nawet takie, ale temat jest tylko o piłce i statystykach...
Oj pojechałeś z tym H:krzyk: Masz więc cytacik, zmieniony na końcu, by nie było hardcorowo: ""I don't believe in Hitler, that's what I said So all of you skins please give me more "help" .:F Można mieć różne poglądy, nawet takie, ale temat jest tylko o piłce i statystykach
27 maja 2011, 22:05 [cytuj]
Dobra,Pawle...więc z moich obliczeń wynika,że bez bramek Berbatowa, United miałoby 15 punktów mniej pod koniec sezonu. Bez bramek Hernandeza miałoby o 13 mniej... czy to jakoś bardziej cię przekonywuje, czy jednak cały czas nie?
Dobra,Pawle...więc z moich obliczeń wynika,że bez bramek Berbatowa, United miałoby 15 punktów mniej pod koniec sezonu. Bez bramek Hernandeza miałoby o 13 mniej... czy to jakoś bardziej cię przekonywuje, czy jednak cały czas nie?
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
28 maja 2011, 14:55 [cytuj]
ja wyróżnił bym taką jedenastkę:
Hart - Ivanović , Vidić , Kompany , Baines - Dempsey , Meireles , Modrić , Nani - Van der Vaart - Tevez
ja wyróżnił bym taką jedenastkę: Hart - Ivanović , Vidić , Kompany , Baines - Dempsey , Meireles , Modrić , Nani - Van der Vaart - Tevez
28 maja 2011, 19:18 [cytuj]
Nie ma problemu. Cieszę się, że wymienilismy poglądy i przy okazji cię rozbawiłem :)
Tak jak powiedziałem-nie byłoby tytułu dla United bez bramek Berbatowa (jak i Hernandeza) więc mówienie, że jedny zrobił trzykrotnie więcej od drugiego przekracza moje zdolności rozumowania. I w zasadzie, pierwszy raz spotkałem się z taką opinią-może posiadłeś jakąś wiedzę tajemną :) A może poprosto jak jest się do czegoś przekonanym, dowody widzi sięć wszędzie. Ja w każdym razie będę dalej próbował twojego poglądu zrozumieć.
Nie ma problemu. Cieszę się, że wymienilismy poglądy i przy okazji cię rozbawiłem :) Tak jak powiedziałem-nie byłoby tytułu dla United bez bramek Berbatowa (jak i Hernandeza) więc mówienie, że jedny zrobił trzykrotnie więcej od drugiego przekracza moje zdolności rozumowania. I w zasadzie, pierwszy raz spotkałem się z taką opinią-może posiadłeś jakąś wiedzę tajemną :) A może poprosto jak jest się do czegoś przekonanym, dowody widzi sięć wszędzie. Ja w każdym razie będę dalej próbował twojego poglądu zrozumieć
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
28 maja 2011, 20:15 [cytuj]
w mojej opini 11 najlepszych z tego sezonu byla by mniej wiecej taka :

Hart ( jak z reszta u wiekszosci) - Baines, Vidic, Skrtel,Sagna - Adam, Parker,Nani,Brunt(WBA)- Hernandez ( za udowodnienie ze sie nadaje do gry w angli) i Odemwingie ( za swietna dyspozycje w druzynie beniaminka )
w mojej opini 11 najlepszych z tego sezonu byla by mniej wiecej taka : Hart ( jak z reszta u wiekszosci) - Baines, Vidic, Skrtel,Sagna - Adam, Parker,Nani,Brunt(WBA)- Hernandez ( za udowodnienie ze sie nadaje do gry w angli) i Odemwingie ( za swietna dyspozycje w druzynie beniaminka )
30 maja 2011, 01:55 [cytuj]
Biorąc pod uwagę całokształt to z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że mamy za sobą bardzo dobry sezon, mnóstwo emocji, pięknych bramek, zaskakujących rezultatów ... czego chcieć więcej? Staram się regularnie śledzić spotkania rozgrywane w najważniejszych ligach europejskich i jak dla mnie angielska ekstraklasa po prostu nie ma sobie równych, tu każdy może wyrwać punkty każdemu, czego nie da się powiedzieć o PD czy też Serie A ... już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu :)

A oto moja subiektywna "11" sezonu:

Bramka:
Van der Sar (40 lat i takie cuda w bramce wyprawiać, pełen szacun, godnie pożegnał się z futbolem)

Obrona:
Baines (transfer do większego klubu to chyba kwestia czasu...), Vidić (skała), Kompany (gość nie do przejścia, mistrz defensywy), Rafael (wkrótce w Premier League nie będzie lepszego prawego defensora)

Pomoc:
Modrić (nasz dyrygent i maestro), Wilshere (rodzi się nowa gwiazda angielskiego futbolu), Meireles (strzał w "10) i Van der Vaart (transfer sezonu)

Napastnicy:
Tevez (motor napędowy Manchesteru City, bez niego Mancini miałby znacznie, znacznie trudniej) i ... Bent (nie spodziewałem się, że kiedyś go wstawię do takiego zespołu, ale grał znakomicie, cóż począć, uratował Aston Villę przed spadkiem).
Biorąc pod uwagę całokształt to z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że mamy za sobą bardzo dobry sezon, mnóstwo emocji, pięknych bramek, zaskakujących rezultatów ... czego chcieć więcej? Staram się regularnie śledzić spotkania rozgrywane w najważniejszych ligach europejskich i jak dla mnie angielska ekstraklasa po prostu nie ma sobie równych, tu każdy może wyrwać punkty każdemu, czego nie da się powiedzieć o PD czy też Serie A ... już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu :) A oto moja subiektywna "11" sezonu: Bramka: Van der Sar (40 lat i takie cuda w bramce wyprawiać, pełen szacun, godnie pożegnał się z futbolem) Obrona: Baines (transfer do większego klubu to chyba kwestia czasu...), Vidić (skała), Kompany (gość nie do przejścia, mistrz defensywy), Rafael (wkrótce w Premier League nie będzie lepszego prawego defensora) Pomoc: Modrić (nasz dyrygent i maestro), Wilshere (rodzi się nowa gwiazda angielskiego futbolu), Meireles (strzał w "10) i Van der Vaart (transfer sezonu) Napastnicy: Tevez (motor napędowy Manchesteru City, bez niego Mancini miałby znacznie, znacznie trudniej) i ... Bent (nie spodziewałem się, że kiedyś go wstawię do takiego zespołu, ale grał znakomicie, cóż począć, uratował Aston Villę przed spadkiem)
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 105 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się