Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Wspólny wyjazd
28 lipca 2011, 11:26 [cytuj]
Git, niech bedzie QPR. I tak bedzie zajebiscie :) teraz kto z chetnych ma membera i moze przygarnąc druga osobę do kupna bilecików? Raku - a skad ten wylot ? pewnie Łódź ;P
Git, niech bedzie QPR. I tak bedzie zajebiscie :) teraz kto z chetnych ma membera i moze przygarnąc druga osobę do kupna bilecików? Raku - a skad ten wylot ? pewnie Łódź ;P
28 lipca 2011, 12:15 [cytuj]
Sadzik, a ty dalej okrakiem miedzy Lądkiem i Śluńskiem?
Sadzik, a ty dalej okrakiem miedzy Lądkiem i Śluńskiem?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
28 lipca 2011, 13:02 [cytuj]
W te wakacje tylko Ślunsk, uczelnie na magisterkę trzeba załatwić. Btw. może znalazłbyś czas i dołączył razem z synem do nas ? Przemyśl to ;)
Co do cen, to wychodzi tak :
36 lub 40 funtów za bilet na mecz - jest to trybuna za bramką, ale widoczność jak i atmosfera przednia
bilet lotniczy 127 zł - na chwilę obecną lot Ryanair z Katowic w dniach : piątek(przylot) tj. 28.10, poniedziałek(odlot) tj. 31.10.
bilet na pociąg - tutaj, co do ceny nie jestem pewien, bo już zapomniałem. Wydaje mi się, że około 7,5 funtów za podróz w jedną stronę. Pociąg zawozi nas spod lotniska na stację Tottenham Hale.
nocleg - tu już wiadomo we własnym zakresie i najlepiej sami poszukajcie. Polecam dzielnicę Walthamstone - wiem, że tam na pewno są hotele a do stadionu nie ma daleko.
Inne wydatki tj. żarcie, picie i inne zachcianki to już wedle upodobań.
Jeśli ktoś podróżuje do Londynu pierwszy raz, to proponuję właśnie 2 dni pobytu, żeby jeden przeznaczyć na zwiedzanie miasta. To tyle
W te wakacje tylko Ślunsk, uczelnie na magisterkę trzeba załatwić. Btw. może znalazłbyś czas i dołączył razem z synem do nas ? Przemyśl to ;) Co do cen, to wychodzi tak : 36 lub 40 funtów za bilet na mecz - jest to trybuna za bramką, ale widoczność jak i atmosfera przednia bilet lotniczy 127 zł - na chwilę obecną lot Ryanair z Katowic w dniach : piątek(przylot) tj. 28.10, poniedziałek(odlot) tj. 31.10. bilet na pociąg - tutaj, co do ceny nie jestem pewien, bo już zapomniałem. Wydaje mi się, że około 7,5 funtów za podróz w jedną stronę. Pociąg zawozi nas spod lotniska na stację Tottenham Hale. nocleg - tu już wiadomo we własnym zakresie i najlepiej sami poszukajcie. Polecam dzielnicę Walthamstone - wiem, że tam na pewno są hotele a do stadionu nie ma daleko. Inne wydatki tj. żarcie, picie i inne zachcianki to już wedle upodobań. Jeśli ktoś podróżuje do Londynu pierwszy raz, to proponuję właśnie 2 dni pobytu, żeby jeden przeznaczyć na zwiedzanie miasta. To tyle
COYS
28 lipca 2011, 14:09 [cytuj]
Reasumując - bez głodówy powinienem zmieścić się w 700 zł ? :cwaniak:
Reasumując - bez głodówy powinienem zmieścić się w 700 zł ? :cwaniak:
28 lipca 2011, 14:27 [cytuj]
Sadzik, pytałem właśnie pod kątem noclegu, bo znajomi u których spałem przy okazji meczu z Wolves już zjechali do kraju. Ktoś tam jeszcze powinien się ostać więc poszukam. W tej chwili największy problem to kasa. Jak premie w robocie dostanę to jadę (taaaa dostanę).
Sadzik, pytałem właśnie pod kątem noclegu, bo znajomi u których spałem przy okazji meczu z Wolves już zjechali do kraju. Ktoś tam jeszcze powinien się ostać więc poszukam. W tej chwili największy problem to kasa. Jak premie w robocie dostanę to jadę (taaaa dostanę)
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
28 lipca 2011, 18:24 [cytuj]
A ile tych biletów na jednego "membera" wchodzi? 2-3 czy więcej?
A ile tych biletów na jednego "membera" wchodzi? 2-3 czy więcej?
28 lipca 2011, 20:35 [cytuj]
no właśnie, ja jestem chętny, ale musiałbym się "podpiąć" pod jakiegoś membera, bo sam członkostwa nie ma ... ale jechać chcę :)
no właśnie, ja jestem chętny, ale musiałbym się "podpiąć" pod jakiegoś membera, bo sam członkostwa nie ma ... ale jechać chcę :)
28 lipca 2011, 21:54 [cytuj]
To widzę, że mamy z synem niezłą pozycje startową :)
To widzę, że mamy z synem niezłą pozycje startową :)
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
28 lipca 2011, 22:00 [cytuj]
Kurde - ja bym pojechał na QPR BARDZO CHĘTNIE [team mojego OJCZULKA]. Właściwie to możecie mnie już pisać - nigdy nie byłem na WHL - a kibicuje Spurs od 89r - aż mi wstyd:zalamka:
Kurde - ja bym pojechał na QPR BARDZO CHĘTNIE [team mojego OJCZULKA]. Właściwie to możecie mnie już pisać - nigdy nie byłem na WHL - a kibicuje Spurs od 89r - aż mi wstyd:zalamka:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 lipca 2011, 13:05 [cytuj]
W momencie, gdy podbijam godzinę przed meczem po bilet, member mi niepotrzebny, amiright? Jeśli się mylę, to podłączyłbym się do kogoś/kupiłbym z kimś membera na spółę.

A, i jak ja jadę, to spodziewajmy się fajerwerków. Ostatnio - http://i.imgur.com/FbuDK.jpg
:kotek:
W momencie, gdy podbijam godzinę przed meczem po bilet, member mi niepotrzebny, amiright? Jeśli się mylę, to podłączyłbym się do kogoś/kupiłbym z kimś membera na spółę. A, i jak ja jadę, to spodziewajmy się fajerwerków. Ostatnio -> http://i.imgur.com/FbuDK.jpg :kotek:
29 lipca 2011, 13:16 [cytuj]
Ja również pisał bym się na wyjazd i nie przeszkadza mi czy to będzie QPR , czy jakiś inny zespół .W jaki sposób najlepiej zakupić bilety ,jeśli ktoś wie to byłbym wdzięczny za info.
Ja również pisał bym się na wyjazd i nie przeszkadza mi czy to będzie QPR , czy jakiś inny zespół .W jaki sposób najlepiej zakupić bilety ,jeśli ktoś wie to byłbym wdzięczny za info
29 lipca 2011, 13:20 [cytuj]
Kefir mieszkamy w sumie niedaleko siebie także , moglibyśmy kupić na spółę membera .
Kefir mieszkamy w sumie niedaleko siebie także , moglibyśmy kupić na spółę membera
29 lipca 2011, 16:43 [cytuj]
aapa z tym noclegiem u mnie teraz ciężko bo wszystkie pokoje pozajmowane. Także jedynie hotele, ale myślę, że z cenami w dzielnicy Tottenhamu nie będzie problemu. Z tymi biletami godzinę przed meczem to wątpię. Poza tym jechanie do Londynu specjalnie na mecz i to z ryzykiem, że się nie dostaniesz chyba nie wchodzi w grę ?
Najważniejsze ! :
https://www.eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/default.aspx
Rejestrujecie się tutaj i kupujecie membera(6 września rusza sprzedaż na QPR) i nie martwicie się o nic, albo czekacie na generalke, w której najczęściej nie ma biletów, albo jest jeszcze opcja "ticket exchange". Polega to na tym, że posiadacze karnetów mogą sprzedać swój bilet kiedy np. nie mogą iść na mecz, lub im się nie chce. W takiej sytuacji bilet nie trafia do generalki tylko do wcześniej wspomnianego "ticket exchange". Jest to opcja raczej korzystniejsza dla przebywających w UK, bo po pierwsze jest to niewiadoma, czy bilety będą, a po drugie najczęściej pojawiają się na kilka dni przed meczem, a wtedy za bilet lotniczy zapłacicie dużo więcej(no chyba, że na hardcora zabukujecie lotniczy bez biletu na mecz).
Wszyscy zainteresowani niech dobrze przemyślą sprawę i już na pewniaka niech się określają, czy jadą, czy nie. Bo tak jak mówiłem, jak teraz zabukujemy lot to nie wyjdzie on drogo.
aapa z tym noclegiem u mnie teraz ciężko bo wszystkie pokoje pozajmowane. Także jedynie hotele, ale myślę, że z cenami w dzielnicy Tottenhamu nie będzie problemu. Z tymi biletami godzinę przed meczem to wątpię. Poza tym jechanie do Londynu specjalnie na mecz i to z ryzykiem, że się nie dostaniesz chyba nie wchodzi w grę ? Najważniejsze ! : https://www.eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/default.aspx Rejestrujecie się tutaj i kupujecie membera(6 września rusza sprzedaż na QPR) i nie martwicie się o nic, albo czekacie na generalke, w której najczęściej nie ma biletów, albo jest jeszcze opcja "ticket exchange". Polega to na tym, że posiadacze karnetów mogą sprzedać swój bilet kiedy np. nie mogą iść na mecz, lub im się nie chce. W takiej sytuacji bilet nie trafia do generalki tylko do wcześniej wspomnianego "ticket exchange". Jest to opcja raczej korzystniejsza dla przebywających w UK, bo po pierwsze jest to niewiadoma, czy bilety będą, a po drugie najczęściej pojawiają się na kilka dni przed meczem, a wtedy za bilet lotniczy zapłacicie dużo więcej(no chyba, że na hardcora zabukujecie lotniczy bez biletu na mecz). Wszyscy zainteresowani niech dobrze przemyślą sprawę i już na pewniaka niech się określają, czy jadą, czy nie. Bo tak jak mówiłem, jak teraz zabukujemy lot to nie wyjdzie on drogo
COYS
29 lipca 2011, 17:10 [cytuj]
Trochę poszperałem :
http://www.booking.com/hotel/gb/tennyson-guest-house.pl.html?aid=309654;label=Hoteli-pl-e-blGWm0NbLbNTQXlgpzpEJQS599470072;sid=d61bb365589c1e61b8698489dabf87ed
http://www.booking.com/hotel/gb/lawrence-road-guest-house.pl.html?aid=309654;label=Hoteli-pl-e-blGWm0NbLbNTQXlgpzpEJQS599470072;sid=d61bb365589c1e61b8698489dabf87ed
Bardziej domki niż hotele, ale to jest ponoć tanio, więc...
Trochę poszperałem : http://www.booking.com/hotel/gb/tennyson-guest-house.pl.html?aid=309654;label=Hoteli-pl-e-blGWm0NbLbNTQXlgpzpEJQS599470072;sid=d61bb365589c1e61b8698489dabf87ed http://www.booking.com/hotel/gb/lawrence-road-guest-house.pl.html?aid=309654;label=Hoteli-pl-e-blGWm0NbLbNTQXlgpzpEJQS599470072;sid=d61bb365589c1e61b8698489dabf87ed Bardziej domki niż hotele, ale to jest ponoć tanio, więc
COYS
29 lipca 2011, 18:45 [cytuj]
ja jadę, deklaruję chęć, kwestia membersa: najchętniej to bym się pod kogoś podpiął (za bilet zwracam od razu), ewentualnie kupił z kimś na pół ... ;>
ja jadę, deklaruję chęć, kwestia membersa: najchętniej to bym się pod kogoś podpiął (za bilet zwracam od razu), ewentualnie kupił z kimś na pół ... ;>
29 lipca 2011, 19:17 [cytuj]
Którą opcję membershipu (lilywhite czy bronze) mam wybrać jeżeli mam zamiar jeździć na mecze około 2 razy w roku? Ktoś się na tym zna?

P.S Jak mogę za to zapłacić?
Którą opcję membershipu (lilywhite czy bronze) mam wybrać jeżeli mam zamiar jeździć na mecze około 2 razy w roku? Ktoś się na tym zna? P.S Jak mogę za to zapłacić?
29 lipca 2011, 19:43 [cytuj]
Lilywhite wystarczy. Płatnośc kartą oczywiście.
Lilywhite wystarczy. Płatnośc kartą oczywiście
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
29 lipca 2011, 19:45 [cytuj]
Mam kartę debetową, a nie kredytową. Lipa
Mam kartę debetową, a nie kredytową. Lipa
30 lipca 2011, 11:28 [cytuj]
https://www.eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/default.aspx - jak już ruszy ta sprzedaż biletów tutaj - to kupując bilet przez neta można płacić tylko kartą kredytową - czy są jakieś inne opcje...?:bezradny:
https://www.eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/default.aspx - jak już ruszy ta sprzedaż biletów tutaj - to kupując bilet przez neta można płacić tylko kartą kredytową - czy są jakieś inne opcje...?:bezradny:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
<  1  2  3  4  5    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 251 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się