Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  2  3  4  5  6  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Wspólny wyjazd
23 listopada 2011, 10:53 [cytuj]
Siemka!Tak jak Jaskół pisze szukamy biletów na Newcastle 11.02.02....pomocy jak ktoś może.Szczególne ratunku wołamy w kierunku kolegi z Londynu, który ostatnio nas wspomógł z biletami. Tak kolego z Londynu, do ciebie mówimy, do tego Pana od nieruchomości: raaatujjj nas !!!
Dzień wcześniej koncert DROPKICK MURPHYS-obowiązkowy !!!!
Jeśli ktoś jest na tyle porąbany aby zabrać się z nami to zapraszamy, choć bez waszej pomocy to większość z nas mecz to w pubie oglądać będzie.
WIĘC JAK: POMOŻECIE ?
Siemka!Tak jak Jaskół pisze szukamy biletów na Newcastle 11.02.02....pomocy jak ktoś może.Szczególne ratunku wołamy w kierunku kolegi z Londynu, który ostatnio nas wspomógł z biletami. Tak kolego z Londynu, do ciebie mówimy, do tego Pana od nieruchomości: raaatujjj nas !!! Dzień wcześniej koncert DROPKICK MURPHYS-obowiązkowy !!!! Jeśli ktoś jest na tyle porąbany aby zabrać się z nami to zapraszamy, choć bez waszej pomocy to większość z nas mecz to w pubie oglądać będzie. WIĘC JAK: POMOŻECIE ?
26 listopada 2011, 00:28 [cytuj]
:tak: ja też chce
:tak: ja też chce
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 listopada 2011, 13:06 [cytuj]
jest opcja żeby jechać na Everton - 11 stycznia [ środa - 19:45 ] -- w tygodniu zawsze mecze mają mniejsze obłożenie i jakieś 300 - 400 wolnych miejsc się znajdzie ---- :cwaniak:
jest opcja żeby jechać na Everton - 11 stycznia [ środa - 19:45 ] -- w tygodniu zawsze mecze mają mniejsze obłożenie i jakieś 300 - 400 wolnych miejsc się znajdzie ---- :cwaniak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 listopada 2011, 13:16 [cytuj]
ticket exchange - tu podobno można kupić bilety :cwaniak:
ticket exchange - tu podobno można kupić bilety :cwaniak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 listopada 2011, 19:38 [cytuj]
"rafo" o jakim ticket exchange mówisz ? próbowałem zlokalizować tą stronkę ale bez sukcesu . Pytam bo może tam jest szansa poszukać czegoś na 11 lutego.

P.S. jak ten 11sty ci nie wypali to wal z nami w lutym zapraszamy. Szykuje się grubsza ekipa...wpisowe to 2 butelki żołądkowej gorzkiej ;)
"rafo" o jakim ticket exchange mówisz ? próbowałem zlokalizować tą stronkę ale bez sukcesu . Pytam bo może tam jest szansa poszukać czegoś na 11 lutego. P.S. jak ten 11sty ci nie wypali to wal z nami w lutym zapraszamy. Szykuje się grubsza ekipa...wpisowe to 2 butelki żołądkowej gorzkiej ;)
27 listopada 2011, 22:29 [cytuj]
https://www.eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/details/event.aspx?itemref=2062 ------------------ Michał(el Skuterro) ---- tu podobno można nabyć bilety, przez neta:bezradny: - ale jak to dokładnie wygląda jeszcze nie wiem:milczek: ----------------- ale się dowiem... muszę jechać na WHL -- 22 lata kibicowania i jeszcze tam mnie nie było, wstyd:zalamka:
https://www.eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/details/event.aspx?itemref=2062 ------------------ Michał(el Skuterro) ---- tu podobno można nabyć bilety, przez neta:bezradny: - ale jak to dokładnie wygląda jeszcze nie wiem:milczek: ----------------- ale się dowiem... muszę jechać na WHL -- 22 lata kibicowania i jeszcze tam mnie nie było, wstyd:zalamka:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 listopada 2011, 22:31 [cytuj]
co do meczu - to właściwie mi wszystko jedno - byle na WHL i pojedynek ligowy... mogę więc udać się z wami 11 lutego na N:cwaniak:ewcastle
co do meczu - to właściwie mi wszystko jedno - byle na WHL i pojedynek ligowy... mogę więc udać się z wami 11 lutego na N:cwaniak:ewcastle
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 listopada 2011, 13:27 [cytuj]
No to pakuj się, szukaj samolotu i takie tam. My lecimy w piątek 10 z Katowic. PISZ NA PRYWATNEGO,POZDRAWIAM.
No to pakuj się, szukaj samolotu i takie tam. My lecimy w piątek 10 z Katowic. PISZ NA PRYWATNEGO,POZDRAWIAM
29 listopada 2011, 08:10 [cytuj]
nie no to lecę;| z wami --- tylko jak z biletami? --- jeśli ich nie pochwytamy wcześniej to możemy oglądać mecz w pubie w UK;|
nie no to lecę;| z wami --- tylko jak z biletami? --- jeśli ich nie pochwytamy wcześniej to możemy oglądać mecz w pubie w UK;|
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 listopada 2011, 09:26 [cytuj]
Cześć, witajcie bo to mój pierwszy post choć forum i serwis śledzę od dawna.
W piątek rano wraz z synem lecimy na Bolton. Nie zrażać się brakiem biletów tylko uparcie wchodzić na stronę Spurs i jak tylko któryś sektor podświetli się na żółto kliknąć i wybrać pożądana ilość miejsc.
UWAGA!!!! Nawet jak wyskoczy komunikat,że bilety są nieosiągalne kliknąć ikonę koszyka jeszcze raz.
Już drugi raz tak kupiłem - w grudniu 2010 na Fulham i teraz na Bolton.
Powodzenia!
Cześć, witajcie bo to mój pierwszy post choć forum i serwis śledzę od dawna. W piątek rano wraz z synem lecimy na Bolton. Nie zrażać się brakiem biletów tylko uparcie wchodzić na stronę Spurs i jak tylko któryś sektor podświetli się na żółto kliknąć i wybrać pożądana ilość miejsc. UWAGA!!!! Nawet jak wyskoczy komunikat,że bilety są nieosiągalne kliknąć ikonę koszyka jeszcze raz. Już drugi raz tak kupiłem - w grudniu 2010 na Fulham i teraz na Bolton. Powodzenia!
"One Yid could handle 5 arses" - mój kumpel Jay z Lower Tier
3 stycznia 2012, 09:09 [cytuj]
hm - oj nie polecę chłopaki z wami na ten Fulham - mam ważne sprawy prywatne w tym czasie ... :bezradny:
hm - oj nie polecę chłopaki z wami na ten Fulham - mam ważne sprawy prywatne w tym czasie ... :bezradny:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
|<  <<  <  2  3  4  5  6  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się