Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Jaki fajny film sportowy :D
27 lipca 2011, 21:31 [cytuj]
Witam,
Szukam jakiegoś fajnego filmu sportowego :p
czekam na propozycje
Witam, Szukam jakiegoś fajnego filmu sportowego :p czekam na propozycje
27 lipca 2011, 23:24 [cytuj]
Pilkarski poker :)
Pilkarski poker :)
27 lipca 2011, 23:30 [cytuj]
Match of the day :D mam połowe sezonu 2010/2011 - trzyma w napięciu ;P
Match of the day :D mam połowe sezonu 2010/2011 - trzyma w napięciu ;P
27 lipca 2011, 23:46 [cytuj]
Mean machine jest całkiem spoko
Mean machine jest całkiem spoko
www.facebook.com/OgienOdSkaja
28 lipca 2011, 19:46 [cytuj]
Słuchaj Raka! Przeklęta Liga to naprawde kawał fajnego filmu!

Jeśli szukasz za to czegoś o sporcie ale bez piłki to polecam AWAYDAYS o chłopakach z ekipy "Piratów" - w przeciwieństwie do kolejnych kopii green streetów jest do naprawde fajny klimatyczny film.

Miło się też oglądało "Najlepsi z najlepszych" o wyścigu La Mance (taki 24 godziny wyścig kultowy dla francuzów) :)



Zdecydowanie odradzam Ci produkcje z serii "GOL"!
Słuchaj Raka! Przeklęta Liga to naprawde kawał fajnego filmu! Jeśli szukasz za to czegoś o sporcie ale bez piłki to polecam AWAYDAYS o chłopakach z ekipy "Piratów" - w przeciwieństwie do kolejnych kopii green streetów jest do naprawde fajny klimatyczny film. Miło się też oglądało "Najlepsi z najlepszych" o wyścigu La Mance (taki 24 godziny wyścig kultowy dla francuzów) :) Zdecydowanie odradzam Ci produkcje z serii "GOL"!
28 lipca 2011, 20:20 [cytuj]
Hooligans 1 (dwójki nie widziałem)
Hooligans 1 (dwójki nie widziałem)
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
1 sierpnia 2011, 11:31 [cytuj]
Boisko marzeń:|
Boisko marzeń:|
3 września 2011, 20:48 [cytuj]
Mike Bassett: England Manager. Wyśmienita komedia.
Mike Bassett: England Manager. Wyśmienita komedia
3 września 2011, 23:16 [cytuj]
Football factory o ile mozna nazwac ten film sportowym.
Football factory o ile mozna nazwac ten film sportowym
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
4 września 2011, 01:25 [cytuj]
Zależy jak na to patrzeć. Jak coś ambitnego - The Blind Side + Światła Stadionów. Jak coś głupawego to Sezon Rezerwowych, Wykiwać klawisza.Potwierdzam też słowa Raka - Przeklęta liga jest bardzo dobra, warto obejrzeć, wiele fajnych ciekawostek. Hooligans 1 i 2 to masakra... Jeszcze bym to przełknął wszystko gdyby nie ten West Ham, choć 1 wzruszająca, to fakt. Jeszcze był taki film o utracie wartości w sporcie, gdzie zaczynają królować pieniądze - Podwójna gra z Matthew McConaughey'em (fajna rola w "czasie zabijania"). Filmów sportowych jest dość dużo, jak się dobrze poszuka, teraz już nie pamiętam większości tytułów niestety :(
Zależy jak na to patrzeć. Jak coś ambitnego - The Blind Side + Światła Stadionów. Jak coś głupawego to Sezon Rezerwowych, Wykiwać klawisza.Potwierdzam też słowa Raka - Przeklęta liga jest bardzo dobra, warto obejrzeć, wiele fajnych ciekawostek. Hooligans 1 i 2 to masakra... Jeszcze bym to przełknął wszystko gdyby nie ten West Ham, choć 1 wzruszająca, to fakt. Jeszcze był taki film o utracie wartości w sporcie, gdzie zaczynają królować pieniądze - Podwójna gra z Matthew McConaughey'em (fajna rola w "czasie zabijania"). Filmów sportowych jest dość dużo, jak się dobrze poszuka, teraz już nie pamiętam większości tytułów niestety :(
4 września 2011, 15:40 [cytuj]
"Podwójna gra" to ten o obstawianiu wyników? Zajebisty, nie powiem. Z niewymienionych wcześniej dodam oczywiście "Męską grę" (Any Given Sunday) Stone'a. Z totalnie głupich komedii było coś o grze w dwa ognie z Benem Stillerem (tytułu nie pamiętam, ale naprawdę parę razy można paść ze śmiechu). A tak to bokserskie - Człowiek ringu, Ali i przede wszystkim Wściekły byk (tyle że właściwie żaden nie jest o boksie, no może Ali).
Mieszane opinie słyszałem o Fanie z de Niro i Snipesem - ale moim zdaniem jest zajebisty, naprawdę polecam. Jeszcze Zapaśnik jest doskonały.
Ale i tak jedyny i najlepszy jest Piłkarski poker:D:D:D
"Podwójna gra" to ten o obstawianiu wyników? Zajebisty, nie powiem. Z niewymienionych wcześniej dodam oczywiście "Męską grę" (Any Given Sunday) Stone'a. Z totalnie głupich komedii było coś o grze w dwa ognie z Benem Stillerem (tytułu nie pamiętam, ale naprawdę parę razy można paść ze śmiechu). A tak to bokserskie - Człowiek ringu, Ali i przede wszystkim Wściekły byk (tyle że właściwie żaden nie jest o boksie, no może Ali). Mieszane opinie słyszałem o Fanie z de Niro i Snipesem - ale moim zdaniem jest zajebisty, naprawdę polecam. Jeszcze Zapaśnik jest doskonały. Ale i tak jedyny i najlepszy jest Piłkarski poker:D:D:D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
4 września 2011, 18:24 [cytuj]
Jeśli chodzi o piłkę nożną to Ucieczka do Zwycięstwa z Deyną, Pele, Moore'm, a także ze świetną obsadą aktorską na czele z Caine'm i Stallone'm.
Z innych sportów polecam klasykę czyli Rocky'ego, Kickboxera oraz Championa (ze Snipesem), a także Trenera (koszykarski, z Jacksonem) i Wo ist Fred? - bardzo przyjemną i zaskakująco śmieszną niemiecką komedyjkę.
Jeśli chodzi o piłkę nożną to Ucieczka do Zwycięstwa z Deyną, Pele, Moore'm, a także ze świetną obsadą aktorską na czele z Caine'm i Stallone'm. Z innych sportów polecam klasykę czyli Rocky'ego, Kickboxera oraz Championa (ze Snipesem), a także Trenera (koszykarski, z Jacksonem) i Wo ist Fred? - bardzo przyjemną i zaskakująco śmieszną niemiecką komedyjkę
4 września 2011, 23:35 [cytuj]
tak, Ginola, dokładnie ten. Rewelacyjny film... a no i ROCKY też rewelacyjny, oczywiście zapomniałem o tym :)
tak, Ginola, dokładnie ten. Rewelacyjny film... a no i ROCKY też rewelacyjny, oczywiście zapomniałem o tym :)
5 września 2011, 15:40 [cytuj]
"Stawiam na Tolka Banana" na tvp kultura o godzinie 1.30 w nocy, żeby wszyscy mieli okazję pooglądać :rotfl:
"Stawiam na Tolka Banana" na tvp kultura o godzinie 1.30 w nocy, żeby wszyscy mieli okazję pooglądać :rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
24 lutego 2014, 20:55 [cytuj]
Koniecznie musicie obejrzeć film: Niezłomny
Na faktach autentycznych! inspiruje! uważam, ze każdy chłopak powinien ten film obejrzeć;)) ja go oglądałem ze stoo razy :D
ciężko go znaleźć, dołączam link http://kinoo.pl/filmy-online/niezlomny
Oglądajcie!!! nie pożałujecie ;]
Koniecznie musicie obejrzeć film: Niezłomny Na faktach autentycznych! inspiruje! uważam, ze każdy chłopak powinien ten film obejrzeć;)) ja go oglądałem ze stoo razy :D ciężko go znaleźć, dołączam link: http://kinoo.pl/filmy-online/niezlomny Oglądajcie!!! nie pożałujecie ;]
28 lutego 2014, 09:28 [cytuj]
Może nie z piłki kopanej, ale polecam film Rush o Niki Laudzie i Jamesie Hunt
Może nie z piłki kopanej, ale polecam film Rush o Niki Laudzie i Jamesie Hunt
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
26 kwietnia 2014, 16:21 [cytuj]
bambi powiedział/a:
Może nie z piłki kopanej, ale polecam film Rush o Niki Laudzie i Jamesie Hunt


Też gorąco polecam, naprawde niezły
Też gorąco polecam, naprawde niezły

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 27 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się