Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Koszulka 2010/2011
19 czerwca 2012, 16:57 [cytuj]
Ja czekam jak oni w tym wyskoczą :) Na starcie sa na straconej pozycji, bo będą chcieli jak najszybciej się schować w szatni :)

jednak ten link ma jeden plus , odnośnik do

http://www.whoateallthepies.tv/babes/128935/24-lovely-photos-of-the-lovely-ladies-of-euro-2012.html
Ja czekam jak oni w tym wyskoczą :) Na starcie sa na straconej pozycji, bo będą chcieli jak najszybciej się schować w szatni :) jednak ten link ma jeden plus , odnośnik do http://www.whoateallthepies.tv/babes/128935/24-lovely-photos-of-the-lovely-ladies-of-euro-2012.html
Kogucie życie!
20 czerwca 2012, 11:12 [cytuj]
:) Ten link to na 100 procent fałszywka. Nikt normalny w Liverpoolu nie zatwierdziłby czegoś takiego :)
:) Ten link to na 100 procent fałszywka. Nikt normalny w Liverpoolu nie zatwierdziłby czegoś takiego :)
20 czerwca 2012, 11:16 [cytuj]
halabala powiedział/a:
:) Ten link to na 100 procent fałszywka. Nikt normalny w Liverpoolu nie zatwierdziłby czegoś takiego :)


Ja tam wierzę ,że się uda. Nadzieja umiera ostatnia. Dla mnie to będzie hicior wiekszy niż transfer Krystyny do Stoke :)
Ja tam wierzę ,że się uda. Nadzieja umiera ostatnia. Dla mnie to będzie hicior wiekszy niż transfer Krystyny do Stoke :)
Kogucie życie!
20 czerwca 2012, 11:23 [cytuj]
Ja też trzymam kciuki :D :brawo:
Ja też trzymam kciuki :D :brawo:
20 czerwca 2012, 12:01 [cytuj]
halabala powiedział/a:
:) Ten link to na 100 procent fałszywka. Nikt normalny w Liverpoolu nie zatwierdziłby czegoś takiego :)

a 35 mln za Carrolla, albo 20 za Downinga to kto wydał.
a 35 mln za Carrolla, albo 20 za Downinga to kto wydał
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
20 czerwca 2012, 12:12 [cytuj]
aapa powiedział/a:
a 35 mln za Carrolla, albo 20 za Downinga to kto wydał


No ale Panowie, litości - przecież tę koszulkę to nawet jin-tae uznałby za kiczowatą ;)
No ale Panowie, litości - przecież tę koszulkę to nawet jin-tae uznałby za kiczowatą ;)
20 czerwca 2012, 12:14 [cytuj]
halabala powiedział/a:
No ale Panowie, litości - przecież tę koszulkę to nawet jin-tae uznałby za kiczowatą ;)


Jeżeli włoży pierwszy LFC to pewnie tak, ale jak jakaś wschodnia gwiazda muzyki rozrywkowej to to będzie nowy trend, a Europa jak zawsze w ciemnej dupie ;)
Jeżeli włoży pierwszy LFC to pewnie tak, ale jak jakaś wschodnia gwiazda muzyki rozrywkowej to to będzie nowy trend, a Europa jak zawsze w ciemnej dupie ;)
Kogucie życie!
20 czerwca 2012, 13:12 [cytuj]
Obstawiam jednak, że marketingowo mógłby to być strzał w 10. Nawet antyfani The Reds kupiliby to coś. Z nazwiskiem Carrolla na plecach, to byłby rarytas w kolekcji. Najbardziej jednak chciałbym usłyszeć głos komentatora opisującego wybiegających zawodników LFC na mecz. Spurs: białe koszulki, granatowe spodenki; Liverpool: hm, sami państwo spójrzcie.
Obstawiam jednak, że marketingowo mógłby to być strzał w 10. Nawet antyfani The Reds kupiliby to coś. Z nazwiskiem Carrolla na plecach, to byłby rarytas w kolekcji. Najbardziej jednak chciałbym usłyszeć głos komentatora opisującego wybiegających zawodników LFC na mecz. Spurs: białe koszulki, granatowe spodenki; Liverpool: hm, sami państwo spójrzcie
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
20 czerwca 2012, 13:39 [cytuj]
Sugerujesz coś na kształ Harlem Globtrotters, taka trupa obajzdowa?? To może ogólnie w formalne wsadzić i po wsiach ich obwozić?? :F
Sugerujesz coś na kształ Harlem Globtrotters, taka trupa obajzdowa?? To może ogólnie w formalne wsadzić i po wsiach ich obwozić?? :F
Kogucie życie!
20 czerwca 2012, 13:55 [cytuj]
Taa, kombajn do zbierania kur po wioskach
Taa, kombajn do zbierania kur po wioskach
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
24 czerwca 2012, 09:34 [cytuj]
koszulka Tottenhamu 2011/2012 tylko 89 zl :D Zamowilem i czekam az mi przyjdzie, powinna byc w tym tygodniu.

http://pilkasklep.pl/category.php?id_category=93
koszulka Tottenhamu 2011/2012 tylko 89 zl :D Zamowilem i czekam az mi przyjdzie, powinna byc w tym tygodniu. http://pilkasklep.pl/category.php?id_category=93
24 czerwca 2012, 12:51 [cytuj]
Zoltrix powiedział/a:
koszulka Tottenhamu 2011/2012 tylko 89 zl :D Zamowilem i czekam az mi przyjdzie, powinna byc w tym tygodniu.

http://pilkasklep.pl/category.php?id_category=93


Ile zapłaciłeś za przesyłkę?
Ile zapłaciłeś za przesyłkę?
24 czerwca 2012, 13:06 [cytuj]
Trudno zignorować olbrzymią liczbę negatywnych komentarzy na temat pilkaslep.pl... Przypuszczam, Zoltrix, że wyrzuciłeś pieniądze w błoto. :/
Trudno zignorować olbrzymią liczbę negatywnych komentarzy na temat pilkaslep.pl... Przypuszczam, Zoltrix, że wyrzuciłeś pieniądze w błoto. :/
24 czerwca 2012, 13:39 [cytuj]
no zobaczymy, tez sie tego obawiam no ale coz pozyjemy, zobaczymy.
no zobaczymy, tez sie tego obawiam no ale coz pozyjemy, zobaczymy
24 czerwca 2012, 15:27 [cytuj]
daj znać, bo za 90 zł to i ja bym sobie może wciągnął :D
daj znać, bo za 90 zł to i ja bym sobie może wciągnął :D
4 lipca 2012, 09:03 [cytuj]
wiedzieliście, że w UA ubiera się też Jagiellonia? Szału nie ma.
wiedzieliście, że w UA ubiera się też Jagiellonia? Szału nie ma
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
4 lipca 2012, 09:08 [cytuj]
http://demotywatory.pl/3850823/Niech-wszyscy-wiedza-o-tym-sklepie sam chciałem tam coś kupić, ale te negatywy i nawet demot..

Nowe koszulki Spurs 12 lipca, czekam ! być może będą podobne do białej wyjazdówki Jagi, ktora powinna być zadowolona z nowych koszulek UA
http://demotywatory.pl/3850823/Niech-wszyscy-wiedza-o-tym-sklepie sam chciałem tam coś kupić, ale te negatywy i nawet demot.. Nowe koszulki Spurs 12 lipca, czekam ! być może będą podobne do białej wyjazdówki Jagi, ktora powinna być zadowolona z nowych koszulek UA
To dare is to do.
4 lipca 2012, 10:10 [cytuj]
]JA wam ten spór rozstrzygnę niedługo, bo dorobiłem sie orryginalnego Walkera (dzięki Kosa;)- coś mówił, że w sklepie był koło 20-paru funciaków ) ,a na fiolet zapolowałem.
MetRoseksulana pyRa !!! Masz szansę nosić piękną koszulkę Walkera a polujesz tfu tfu na fioletową. Skandal !!!
]JA wam ten spór rozstrzygnę niedługo, bo dorobiłem sie orryginalnego Walkera (dzięki Kosa;)- coś mówił, że w sklepie był koło 20-paru funciaków ) ,a na fiolet zapolowałem. MetRoseksulana pyRa !!! Masz szansę nosić piękną koszulkę Walkera a polujesz tfu tfu na fioletową. Skandal !!!
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 150 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się