Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Gdańsk
3 października 2011, 14:52 [cytuj]
Witam chciałbym się spytać ile ludzi stąd ma blisko bądź mieszka w trójmieście moglibyśmy ogarnąć jakieś spotkanko w gdańsku pod koniec lutego Tottenham ponownie zagra z Arsenalem myślę,że to byłby dobry termin.Co wy na to?
Witam chciałbym się spytać ile ludzi stąd ma blisko bądź mieszka w trójmieście moglibyśmy ogarnąć jakieś spotkanko w gdańsku pod koniec lutego Tottenham ponownie zagra z Arsenalem myślę,że to byłby dobry termin.Co wy na to?
3 października 2011, 15:07 [cytuj]
Malbork - więc bardzo chętnie!
Malbork - więc bardzo chętnie!
3 października 2011, 15:47 [cytuj]
Gdańsk, albo Sopot byłby super.
Gdańsk, albo Sopot byłby super
3 października 2011, 16:12 [cytuj]
Nie widze problemu.
Nie widze problemu
3 października 2011, 19:14 [cytuj]
narazie odrbinę nas mało ale damy rade będziemy myslec w styczniu
narazie odrbinę nas mało ale damy rade będziemy myslec w styczniu
17 października 2011, 18:40 [cytuj]
Świetny pomysł na spotkanie. Dokładnie, Gdańsk albo Sopot byłby super opcją . Nie ma lepszej okazji jak mecz z analami :)
Świetny pomysł na spotkanie. Dokładnie, Gdańsk albo Sopot byłby super opcją . Nie ma lepszej okazji jak mecz z analami :)
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
18 października 2011, 15:08 [cytuj]
Si si, ja też się piszę
Si si, ja też się piszę
1 stycznia 2012, 19:14 [cytuj]
Sorki, nie znalazłem lepszego tematu, żeby się przywitać :) Skoro jestem z Gda więc postanowiłem tutaj :) Witam wszystkich, wypowiadał będę się raczej rzadko, ponieważ mam mało czasu, ale zawsze kibicuję Kogutom. W zasadzie rejestrację na tej stronie potraktowałem jako manifest tego faktu. Pozdrawiam :)
Sorki, nie znalazłem lepszego tematu, żeby się przywitać :) Skoro jestem z Gda więc postanowiłem tutaj :) Witam wszystkich, wypowiadał będę się raczej rzadko, ponieważ mam mało czasu, ale zawsze kibicuję Kogutom. W zasadzie rejestrację na tej stronie potraktowałem jako manifest tego faktu. Pozdrawiam :)
COYS!
1 stycznia 2012, 22:48 [cytuj]
Takie spotkanie w Gdańsku albo Sopocie to idealna opcja, a zwłaszcza na mecz a Arsenalem. Jeśli by doszło do skutku to ja się piszę na to bardzo chętnie. :)

Pozdrawiam
Takie spotkanie w Gdańsku albo Sopocie to idealna opcja, a zwłaszcza na mecz a Arsenalem. Jeśli by doszło do skutku to ja się piszę na to bardzo chętnie. :) Pozdrawiam
2 stycznia 2012, 02:45 [cytuj]
@Mazur tak sobie pomyślałem, że jak w tv jest jakiś mecz too możesz 'walic' do Malborka, jeśli mam wolne w pracy to zawsze jestem na meczu! Ewentualnie jeśli siedzisz w E-gu i na necie oglądasz to ja się wbiję do Ciebie! :)
@Mazur tak sobie pomyślałem, że jak w tv jest jakiś mecz too możesz 'walic' do Malborka, jeśli mam wolne w pracy to zawsze jestem na meczu! Ewentualnie jeśli siedzisz w E-gu i na necie oglądasz to ja się wbiję do Ciebie! :)
2 stycznia 2012, 14:28 [cytuj]
Panowie na mecz z Arsenalem będzie na bank organizowany kolejny zlot spursmanii i to będzie w Warszawie!!!
Panowie na mecz z Arsenalem będzie na bank organizowany kolejny zlot spursmanii i to będzie w Warszawie!!!
14 marca 2012, 21:18 [cytuj]
Witam Panowie. Był pomysł ze spotkaniem, no ale nie wyszło. Może jednak coś da radę zmajstrować ? Widzę, że jest paru chłopaków z Gdańska i okolic. A niedługo mecz z Cwelsami :)
Witam Panowie. Był pomysł ze spotkaniem, no ale nie wyszło. Może jednak coś da radę zmajstrować ? Widzę, że jest paru chłopaków z Gdańska i okolic. A niedługo mecz z Cwelsami :)
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 107 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się