Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  12  13  14  15  16    >
26 grudnia 2013, 15:25 [cytuj]
Kuba Knap nie nagrał jeszcze legalnej płyty ;)
Kuba Knap nie nagrał jeszcze legalnej płyty ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
26 grudnia 2013, 15:48 [cytuj]
Ta Knap dla mnie też najlepszy w tym zestawieniu mes wiedział co robi biorąc go pod skrzydła a płyta
"Bez Nerwów, Bez Złudzeń" zajebisty styl to co lubię w rapie imprezowo, chillout'owo, perły xd
Ta Knap dla mnie też najlepszy w tym zestawieniu mes wiedział co robi biorąc go pod skrzydła a płyta "Bez Nerwów, Bez Złudzeń" zajebisty styl to co lubię w rapie imprezowo, chillout'owo, perły xd
8 stycznia 2014, 18:38 [cytuj]
Trochę nerwowo tutaj ostatnio, więc na rozluźnienie polecam teledysk do numeru, który stał się klasykiem polskiej muzyki już w dniu premiery. Koniecznie!

https://www.youtube.com/watch?v=GXFKre2vaEE
Trochę nerwowo tutaj ostatnio, więc na rozluźnienie polecam teledysk do numeru, który stał się klasykiem polskiej muzyki już w dniu premiery. Koniecznie! https://www.youtube.com/watch?v=GXFKre2vaEE
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 marca 2014, 20:24 [cytuj]
Dawno nie ruszany temat

Nagrałem klip, jeśli kogoś interesują O.S.T.R-owo Łonowato - niewiadomo kto tematy, to polecam się :)

http://www.youtube.com/watch?v=KVx23iZ32gs

Co sądzicie?
Dawno nie ruszany temat Nagrałem klip, jeśli kogoś interesują O.S.T.R-owo Łonowato - niewiadomo kto tematy, to polecam się :) http://www.youtube.com/watch?v=KVx23iZ32gs Co sądzicie?
7 lutego 2015, 18:02 [cytuj]
http://tacohemingway.com/

sprawdźcie typa - świetna, oryginalna stylówa. bardzo miła epka. normalnie nie wrzucam tutaj rzeczy, ale ostatnio w wywiadzie dowiedziałem się, że jest kibicem tottenhamu, także trzeba wspierać - sprawdzajcie
http://tacohemingway.com/ sprawdźcie typa - świetna, oryginalna stylówa. bardzo miła epka. normalnie nie wrzucam tutaj rzeczy, ale ostatnio w wywiadzie dowiedziałem się, że jest kibicem tottenhamu, także trzeba wspierać - sprawdzajcie
8 lutego 2015, 10:35 [cytuj]
WojtasTHFC powiedział/a:
Ta Knap dla mnie też najlepszy w tym zestawieniu mes wiedział co robi biorąc go pod skrzydła a płyta
"Bez Nerwów, Bez Złudzeń" zajebisty styl to co lubię w rapie imprezowo, a chillout'owo, perły xd


Mnie z tego zestawienia siada najbardziej stylowka 2sty'ego. Gość fajnie kombinuje z flow, potrafi nawinac elegancki storytelling (Ryba Fugu), luźny melanzowy kawałek (stres), ale mocno osobisty (Po Drodze ). Umie polecieć też bragga (Rookie of the year) czy po prostu mocno bekowo (Napierdalam kebab )
Moim skromnym zdaniem jego ostatnia płytka mocno niedoceniona, u mnie na poleczce od dawna. Polecam sprawdzić ;)

A Mateusz polecasz jakieś ciekawe nowe produkcje. Bo u mnie ostatnio zapetlane na zmianę nowy J.Cole i Dwa Sławy. No i jeszcze Kauai i ta epka od Bino.
Mnie z tego zestawienia siada najbardziej stylowka 2sty'ego. Gość fajnie kombinuje z flow, potrafi nawinac elegancki storytelling (Ryba Fugu), luźny melanzowy kawałek (stres), ale mocno osobisty (Po Drodze ). Umie polecieć też bragga (Rookie of the year) czy po prostu mocno bekowo (Napierdalam kebab ) Moim skromnym zdaniem jego ostatnia płytka mocno niedoceniona, u mnie na poleczce od dawna. Polecam sprawdzić ;) A Mateusz polecasz jakieś ciekawe nowe produkcje. Bo u mnie ostatnio zapetlane na zmianę nowy J.Cole i Dwa Sławy. No i jeszcze Kauai i ta epka od Bino
10 lutego 2015, 12:05 [cytuj]
Nie wiem, wypadłem trochę z obiegu, też wciąż katuję głównie Cole'a, poza tym Black Milka i Run The Jewels. A, słyszałeś nowy singiel Kendricka? Sztos, coraz bliżej mu do miana GOAT.
Nie wiem, wypadłem trochę z obiegu, też wciąż katuję głównie Cole'a, poza tym Black Milka i Run The Jewels. A, słyszałeś nowy singiel Kendricka? Sztos, coraz bliżej mu do miana GOAT
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 lutego 2015, 00:57 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Nie wiem, wypadłem trochę z obiegu, też wciąż katuję głównie Cole'a, poza tym Black Milka i Run The Jewels. A, słyszałeś nowy singiel Kendricka? Sztos, coraz bliżej mu do miana GOAT


Kendrick jakoś nigdy mi nie siedział. Racja flow, tekstów i techniki nie można mu odmówić, ale jego rap jakoś do mnie nie trafiał. Przesłuchałem kilka razy G.K.M.C., ale też żaden kawałek jakoś szczególnie mi nie wpadł w pamięć, pomijając single, które jednak ściśle kojarzyły mi się z teledyskami. Dopiero po wyjściu "i" skupiłem na nim swoją uwagę, przesłuchałem mixtejpy i się zajarałem. Nowy singiel zdecydowanie sztos, co nie zmienia faktu, że w mojej hierarchii od początku J.Cole'a stawiam przed K-Dotem i raczej wiele się w tym temacie nie zmieni.
Ja to teraz czekam na Fan of a Fan 2, bo jedynka trochę mnie zawiodła, biorąc pod uwagę potencjał Chrisa i T-Rawa, choć do takiego "Deuces" ciągle lubię wracać. No i rzecz jasna na "Cartera V" od Best Rapper Alive, choć w sumie to nie wiem ile mi na to jeszcze przyjdzie czekać.(Nieźle się porobiło w tym Cash Money, co? kto by pomyślał...) A z Polski to na nowego Kękego i Rasmentów. Jedni z nielicznych raperów z mojego województwa, którym udało się przebić do ścisłego mainstreamu, a trzeba wspierać lokalny rap.
Kendrick jakoś nigdy mi nie siedział. Racja flow, tekstów i techniki nie można mu odmówić, ale jego rap jakoś do mnie nie trafiał. Przesłuchałem kilka razy G.K.M.C., ale też żaden kawałek jakoś szczególnie mi nie wpadł w pamięć, pomijając single, które jednak ściśle kojarzyły mi się z teledyskami. Dopiero po wyjściu "i" skupiłem na nim swoją uwagę, przesłuchałem mixtejpy i się zajarałem. Nowy singiel zdecydowanie sztos, co nie zmienia faktu, że w mojej hierarchii od początku J.Cole'a stawiam przed K-Dotem i raczej wiele się w tym temacie nie zmieni. Ja to teraz czekam na Fan of a Fan 2, bo jedynka trochę mnie zawiodła, biorąc pod uwagę potencjał Chrisa i T-Rawa, choć do takiego "Deuces" ciągle lubię wracać. No i rzecz jasna na "Cartera V" od Best Rapper Alive, choć w sumie to nie wiem ile mi na to jeszcze przyjdzie czekać.(Nieźle się porobiło w tym Cash Money, co? kto by pomyślał...) A z Polski to na nowego Kękego i Rasmentów. Jedni z nielicznych raperów z mojego województwa, którym udało się przebić do ścisłego mainstreamu, a trzeba wspierać lokalny rap
17 lutego 2015, 13:07 [cytuj]
Jak dla mnie Kendrick to najlepszy raper XXI wieku, a kto wie - być może niedługo, po premierze nowego albumu, zasłuży na miano najlepszego ever.

Przesłuchałeś nowy mixtape Drake'a? Jeśli nie - koniecznie.

Na Cartera czekam, ale jakoś podskórnie czuję, że nic wielkiego z tego nie wyjdzie. Obym się mylił. Za to nowy Big Sean to może być rozpierdol, o ile całość utrzyma poziom singli, oczywiście. No i Kanye, ale to oczywista oczywistość.

Z polskiego rapu obecnie czekam jedynie na Kękę, bo to od jakiegoś czasu mój ulubieniec, no i Ostrego, bo single naprawdę dają radę. Aa, jeśli mowa o lokalnym rapie, to ogarnij sobie Leha, bo chłop ma swoją stylówę i powinien niedługo wypłynąć na szersze wody.
Jak dla mnie Kendrick to najlepszy raper XXI wieku, a kto wie - być może niedługo, po premierze nowego albumu, zasłuży na miano najlepszego ever. Przesłuchałeś nowy mixtape Drake'a? Jeśli nie - koniecznie. Na Cartera czekam, ale jakoś podskórnie czuję, że nic wielkiego z tego nie wyjdzie. Obym się mylił. Za to nowy Big Sean to może być rozpierdol, o ile całość utrzyma poziom singli, oczywiście. No i Kanye, ale to oczywista oczywistość. Z polskiego rapu obecnie czekam jedynie na Kękę, bo to od jakiegoś czasu mój ulubieniec, no i Ostrego, bo single naprawdę dają radę. Aa, jeśli mowa o lokalnym rapie, to ogarnij sobie Leha, bo chłop ma swoją stylówę i powinien niedługo wypłynąć na szersze wody
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
17 lutego 2015, 23:46 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Jak dla mnie Kendrick to najlepszy raper XXI wieku, a kto wie - być może niedługo, po premierze nowego albumu, zasłuży na miano najlepszego ever.

Przesłuchałeś nowy mixtape Drake'a? Jeśli nie - koniecznie.

Na Cartera czekam, ale jakoś podskórnie czuję, że nic wielkiego z tego nie wyjdzie. Obym się mylił. Za to nowy Big Sean to może być rozpierdol, o ile całość utrzyma poziom singli, oczywiście. No i Kanye, ale to oczywista oczywistość.

Z polskiego rapu obecnie czekam jedynie na Kękę, bo to od jakiegoś czasu mój ulubieniec, no i Ostrego, bo single naprawdę dają radę. Aa, jeśli mowa o lokalnym rapie, to ogarnij sobie Leha, bo chłop ma swoją stylówę i powinien niedługo wypłynąć na szersze wody


Właśnie tak brakuje mi czasu na ten mixtape od Drake, stawiam w ciemno ze sztos. Wyskoczył z nim znikąd, niczym wcześniej wspominany J. Cole, chciałbym aby kiedyś wydali chociaż wspólny mixtape (który i tak by pewnie pozamiatal rap scena na kilka lat przynajmniej).

A oczywista oczywistość, że Leha znam, jego hot16 siadło mi najbardziej ze wszystkich, te wersy z Mannem tak przekminione, że glowa mała. Czekam na jakiś album, albo chociaż mixtape od niego. Ostatnio widziałem, że kręci się blisko alkopoligami, może jakby trafił do takiej majorsowej wytwórni, to by w końcu spiąl dupe i przyspieszył proces powstawania tego zapowiadanego long playa.

PS: Big Sean jeden z najlepszych młodych kotów, chociaż nie wiem czy można tak jeszcze o nim mówić, skoro wyrobił sobie w amerykańskim mainstreamie naprawdę wysoką pozycję. Kanye też poniżej pewnego poziomu nie schodzi, chociaż te jego nowe produkcje są jak dla mnie trochę przekombinowane. Jego ostatnia płytka wgl do mnie nie trafia, ale takie "808 & Heartbreaks" to jedna z moich ulubionych epek (bo z tego co się orientuję, to chyba EP) wszech czasó,, a i do "My beautiful, dark, twisted fantasy" Lubie sobie od czasu do czasu wrócić, choćby dla takich numerów jak "Runaway", "Monster" czy "Blame Game".
Właśnie tak brakuje mi czasu na ten mixtape od Drake, stawiam w ciemno ze sztos. Wyskoczył z nim znikąd, niczym wcześniej wspominany J. Cole, chciałbym aby kiedyś wydali chociaż wspólny mixtape (który i tak by pewnie pozamiatal rap scena na kilka lat przynajmniej). A oczywista oczywistość, że Leha znam, jego hot16 siadło mi najbardziej ze wszystkich, te wersy z Mannem tak przekminione, że glowa mała. Czekam na jakiś album, albo chociaż mixtape od niego. Ostatnio widziałem, że kręci się blisko alkopoligami, może jakby trafił do takiej majorsowej wytwórni, to by w końcu spiąl dupe i przyspieszył proces powstawania tego zapowiadanego long playa. PS: Big Sean jeden z najlepszych młodych kotów, chociaż nie wiem czy można tak jeszcze o nim mówić, skoro wyrobił sobie w amerykańskim mainstreamie naprawdę wysoką pozycję. Kanye też poniżej pewnego poziomu nie schodzi, chociaż te jego nowe produkcje są jak dla mnie trochę przekombinowane. Jego ostatnia płytka wgl do mnie nie trafia, ale takie "808 & Heartbreaks" to jedna z moich ulubionych epek (bo z tego co się orientuję, to chyba EP) wszech czasó,, a i do "My beautiful, dark, twisted fantasy" Lubie sobie od czasu do czasu wrócić, choćby dla takich numerów jak "Runaway", "Monster" czy "Blame Game"
18 lutego 2015, 04:53 [cytuj]
To i ja się pochwalę swoimi wypocinami :P https://www.youtube.com/watch?v=Fhv5-kMXTrQ zapraszam do słuchania i lajkowania profilu na facebooku :)
To i ja się pochwalę swoimi wypocinami :P https://www.youtube.com/watch?v=Fhv5-kMXTrQ zapraszam do słuchania i lajkowania profilu na facebooku :)
.upadamy na dno by odbić się od niego.
19 lutego 2015, 17:39 [cytuj]
zobaczyłem grafikę i już myślałem, że zwymiotuję :glupek:

sporo masz do ćwiczenia, flow mocno nienaturalne. w tekst się nie wsłuchiwałem, bo nie mogę słuchać takich numerów, bo szczerze brzmisz trochę jak wczuty licealista :D fajny bit, nie wiem czy kradziony, ale jak nie to propsy.


ja ze swojej strony polecam jeszcze raz taco hemingwaya!!
zobaczyłem grafikę i już myślałem, że zwymiotuję :glupek: sporo masz do ćwiczenia, flow mocno nienaturalne. w tekst się nie wsłuchiwałem, bo nie mogę słuchać takich numerów, bo szczerze brzmisz trochę jak wczuty licealista :D fajny bit, nie wiem czy kradziony, ale jak nie to propsy. ja ze swojej strony polecam jeszcze raz taco hemingwaya!!
19 lutego 2015, 19:37 [cytuj]
No Nylon jak się dobrze zakrecisz to masz szansę zostać pierwszym młodym wilkiem nadchodzącej edycji. :rotfl:

PS: Nowy Drake sztos przeokrutny. :brawo::brawo::brawo:
No Nylon jak się dobrze zakrecisz to masz szansę zostać pierwszym młodym wilkiem nadchodzącej edycji. :rotfl: PS: Nowy Drake sztos przeokrutny. :brawo::brawo::brawo:
27 grudnia 2015, 12:44 [cytuj]
Panowie jak się bawić w te nowe rapsy? Nie ukrywam że większość tego co wychodzi ostatnio zaspokaja mnie tylko na jeden odsłuch lub po kilku utworach rzucam to w kąt.
Panowie jak się bawić w te nowe rapsy? Nie ukrywam że większość tego co wychodzi ostatnio zaspokaja mnie tylko na jeden odsłuch lub po kilku utworach rzucam to w kąt
27 grudnia 2015, 15:58 [cytuj]
Ale pytasz raczej o polski czy amerykański rap?
Ale pytasz raczej o polski czy amerykański rap?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 grudnia 2015, 19:55 [cytuj]
Polski to się dla mnie zatrzymał na "Gdzie jest Eis?" czy innym Dinalu więc raczej USA. Poczynia ktoś jeszcze klasyczne boom bapy w stylu efeksów czy kaeresa?
Polski to się dla mnie zatrzymał na "Gdzie jest Eis?" czy innym Dinalu więc raczej USA. Poczynia ktoś jeszcze klasyczne boom bapy w stylu efeksów czy kaeresa?
27 grudnia 2015, 20:36 [cytuj]
Jeśli chodzi o nowych boombapujących - to chociażby Joey Bada$$. Choć dla mnie to odgrzewany kotlet, jak mam ochotę na dobry boom bap, to wracam po prostu do lat 90.
Jeśli chodzi o nowych boombapujących - to chociażby Joey Bada$$. Choć dla mnie to odgrzewany kotlet, jak mam ochotę na dobry boom bap, to wracam po prostu do lat 90
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 grudnia 2015, 00:12 [cytuj]
Ja z rapu to nadal tylko Światła miasta Grammatika :D
Ewentualnie Księga tajemnicza i 3:44 Kalibra
Ja z rapu to nadal tylko Światła miasta Grammatika :D Ewentualnie Księga tajemnicza i 3:44 Kalibra
28 grudnia 2015, 00:45 [cytuj]
Jeśli rap to tylko ambitny, mądry,zmuszajacy do myślenia. Dlatego męczę głównie tych samych raperów cały czas- Eripe, Dwa Sławy, Kękę A w szczególności Quebonafide :brawo:
Jeśli rap to tylko ambitny, mądry,zmuszajacy do myślenia. Dlatego męczę głównie tych samych raperów cały czas- Eripe, Dwa Sławy, Kękę A w szczególności Quebonafide :brawo:
28 grudnia 2015, 12:47 [cytuj]
To i ja coś polecę. Małpa-Kilka numerów o czymś, OSTR-Podróż zwana życiem, 52 dębiec-Trip, Hans solo-8, 3 wymiar-Odmienny stan świadomości, Pezet-Muzyka poważna, Sokół Pono-Ty przecież wiesz co, Sokół i Marysia-obie płyty, Szad-I niech szukają mnie kule. Warto też sprawdzić Łonę, Fisz, Grammatik, Kaliber 44, WWO, Gurala, PMM.
To i ja coś polecę. Małpa-Kilka numerów o czymś, OSTR-Podróż zwana życiem, 52 dębiec-Trip, Hans solo-8, 3 wymiar-Odmienny stan świadomości, Pezet-Muzyka poważna, Sokół Pono-Ty przecież wiesz co, Sokół i Marysia-obie płyty, Szad-I niech szukają mnie kule. Warto też sprawdzić Łonę, Fisz, Grammatik, Kaliber 44, WWO, Gurala, PMM
|<  <<  <  12  13  14  15  16    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 105 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się