Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  64  65  66  67  68    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym
6 czerwca 2012, 16:18 [cytuj]
Sawik, tak z ostatniego okresu: "He's looking to move, to be honest," Redknapp said. "We had a big bid from Italy last summer but he wants to go back to Spain. "He's got talent, he just needs to work harder in training and get fitter."

"[Gio] is a class player and he's unlucky not to play more, but it's hard. He's a fantastic footballer and a great boy."
Sawik, tak z ostatniego okresu: "He's looking to move, to be honest," Redknapp said. "We had a big bid from Italy last summer but he wants to go back to Spain. "He's got talent, he just needs to work harder in training and get fitter." "[Gio] is a class player and he's unlucky not to play more, but it's hard. He's a fantastic footballer and a great boy."
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
6 czerwca 2012, 16:26 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Sawik, tak z ostatniego okresu: "He's looking to move, to be honest," Redknapp said. "We had a big bid from Italy last summer but he wants to go back to Spain. "He's got talent, he just needs to work harder in training and get fitter."

"[Gio] is a class player and he's unlucky not to play more, but it's hard. He's a fantastic footballer and a great boy."


Po pierwsze podałem tam kilka przymiotników :) Po drugie pamiętaj, że ludzi ocenia się po tym co robią, a nie co mówią, gdyby uważał, że jest fantastycznym piłkarzem to dałby mu okazje do pokazania tego.
Po pierwsze podałem tam kilka przymiotników :) Po drugie pamiętaj, że ludzi ocenia się po tym co robią, a nie co mówią, gdyby uważał, że jest fantastycznym piłkarzem to dałby mu okazje do pokazania tego
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
6 czerwca 2012, 16:33 [cytuj]
Sawik przeczytaj to jeszcze raz:"he just needs to work harder in training and get fitter." Czemu Harry ma wystawić dos Santosa a nie Kranciara który zapierdziela na treningach (Harry to nie raz powtarzał) i również jest fantastic player?
Sawik przeczytaj to jeszcze raz:"he just needs to work harder in training and get fitter." Czemu Harry ma wystawić dos Santosa a nie Kranciara który zapierdziela na treningach (Harry to nie raz powtarzał) i również jest fantastic player?
6 czerwca 2012, 16:45 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Sawik przeczytaj to jeszcze raz:"he just needs to work harder in training and get fitter." Czemu Harry ma wystawić dos Santosa a nie Kranciara który zapierdziela na treningach (Harry to nie raz powtarzał) i również jest fantastic player?


Jakby Krajncar tak grał to by nie odszedł.
Jakby Krajncar tak grał to by nie odszedł
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
6 czerwca 2012, 17:59 [cytuj]
Sawik - Miałem serdecznie wyjebane na nauczycieli... Robiłem swoje i żaden nie mógł zarzucić mi niczego. Nie musiałem liczyć na dobre słowa, albo pochwały, bo były mi zbędne. Sam dochodziłem do perfekcji... Pytania ???
Sawik - Miałem serdecznie wyjebane na nauczycieli... Robiłem swoje i żaden nie mógł zarzucić mi niczego. Nie musiałem liczyć na dobre słowa, albo pochwały, bo były mi zbędne. Sam dochodziłem do perfekcji... Pytania ???
Can't Smile Without You!!!
6 czerwca 2012, 18:17 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Sawik - Miałem serdecznie wyjebane na nauczycieli... Robiłem swoje i żaden nie mógł zarzucić mi niczego. Nie musiałem liczyć na dobre słowa, albo pochwały, bo były mi zbędne. Sam dochodziłem do perfekcji... Pytania ???


Zależy co kto rozumie pod pojęciem perfekcja :)
Zależy co kto rozumie pod pojęciem perfekcja :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
6 czerwca 2012, 19:38 [cytuj]
A napisałem, że do niej doszedłem? :P;P
A napisałem, że do niej doszedłem? :P;P
Can't Smile Without You!!!
6 czerwca 2012, 19:44 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
A napisałem, że do niej doszedłem? :P;P


Mi chodziło wyznacznik tej perfekcji, do której dochodziłeś :P
Mi chodziło wyznacznik tej perfekcji, do której dochodziłeś :P
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
6 czerwca 2012, 19:54 [cytuj]
Każdy stawia sobie jakiś cel, którego górną granicę można nazwać perfekcją. Do wielu z nich dochodziłem... do pewnych doszedłem, ale chwalić się nie będę :D
Każdy stawia sobie jakiś cel, którego górną granicę można nazwać perfekcją. Do wielu z nich dochodziłem... do pewnych doszedłem, ale chwalić się nie będę :D
Can't Smile Without You!!!
6 czerwca 2012, 21:10 [cytuj]
Tuczi - a sam dochodziłeś do tych pewnych perfekcji czy z pomocą pewnej niebieskiej pomocy dydaktycznej na literę V? :rotfl:
Tuczi - a sam dochodziłeś do tych pewnych perfekcji czy z pomocą pewnej niebieskiej pomocy dydaktycznej na literę V? :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
6 czerwca 2012, 21:17 [cytuj]
Tego "archipelagu" jeszcze nie odkryłem ;). Ale wszystko przede mną :D
Tego "archipelagu" jeszcze nie odkryłem ;). Ale wszystko przede mną :D
Can't Smile Without You!!!
6 czerwca 2012, 21:26 [cytuj]
litości, chłopaki :D forever young :)
litości, chłopaki :D forever young :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
6 czerwca 2012, 21:34 [cytuj]
:muza:
:muza:
Can't Smile Without You!!!
6 czerwca 2012, 21:36 [cytuj]
Skaju ja "tam tzn w tamtych rejonach" zawsze będę young. Tylko co mi po tym jak moje serducho będzie old :rotfl:
Skaju ja "tam tzn w tamtych rejonach" zawsze będę young. Tylko co mi po tym jak moje serducho będzie old :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
6 czerwca 2012, 21:56 [cytuj]
Eee tam... Właśnie serducho zawsze będzie "young: :D
Eee tam... Właśnie serducho zawsze będzie "young: :D
Can't Smile Without You!!!
6 czerwca 2012, 22:58 [cytuj]
Ashley Young? :D

właśnie skończyłem oglądać koncert który dziś przyniósł postbode. Nie mam siły oglądać drugi raz pewnie zrobię to jutro. A dla was(bo koncert znając życie wam nie przypadnie do gustu) tylko intro ;p

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xljo_w2ziVg
Ashley Young? :D właśnie skończyłem oglądać koncert który dziś przyniósł postbode. Nie mam siły oglądać drugi raz pewnie zrobię to jutro. A dla was(bo koncert znając życie wam nie przypadnie do gustu) tylko intro ;p https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xljo_w2ziVg
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
7 czerwca 2012, 12:25 [cytuj]
http://ofsajd.onet.pl/faceci/gwiazda-anglii-musiala-natychmiast-opuscic-krakow,1,5154182,artykul.html

Biedny Defoe. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
http://ofsajd.onet.pl/faceci/gwiazda-anglii-musiala-natychmiast-opuscic-krakow,1,5154182,artykul.html Biedny Defoe. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
7 czerwca 2012, 12:40 [cytuj]
kurde,może go trochę podłamać
kurde,może go trochę podłamać
7 czerwca 2012, 13:01 [cytuj]
Swoją drogą to sytuacja rodzinna Defoe jest kiepska. Ciągle coś.
Swoją drogą to sytuacja rodzinna Defoe jest kiepska. Ciągle coś
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
7 czerwca 2012, 13:57 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xljo_w2ziVg


Tego słucha ktoś oprócz Ciebie i autorów? ;p
Tego słucha ktoś oprócz Ciebie i autorów? ;p
|<  <<  <  64  65  66  67  68    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 52 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się