Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  65  66  67  68  69  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym
16 czerwca 2012, 20:30 [cytuj]
Niby to "La Gazetta dello Sport", ale ja tam makaroniarzom nie ufam ;)
Niby to "La Gazetta dello Sport", ale ja tam makaroniarzom nie ufam ;)
Can't Smile Without You!!!
16 czerwca 2012, 23:20 [cytuj]
Iwan powiedział/a:
Stary, naprawdę mnie zgasiło, szczerze to nie wiem co napisać, w życiu nie spotkałem się jeszcze z takim brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem tudzież nadinterpretacją. Naprawdę, zamurowało mnie. Może jednak odpuść trochę sobie tych skośnych i poćwicz rodzimy język?!;)


Dobrze rozumiem, że chodzi Ci o perkusję doczepioną do motocykla. Nie wiem natomiast dlaczego oburzyło Cię to aż tak bardzo. W Pimp my Ride nie takie rzeczy montowali do aut(od keyboardów przez gitary elektryczne po konsole do gry)

Przyrównałeś mnie do polskiej chuliganki, nie wiem tylko dlaczego? Przez motocykl z perkusją i to że używając skrótu napisałem, że mi się motocykl podoba?

Kompletnie nie rozumiem po co wkręcać we wszystko EMO czy inną nowoczesną(w sensie z nowszych) subkulturę.

Może Ci ta subkultura(z którą notabene mam niewiele wspólnego - nie licząc znajomej, która ubiera się, maluje i nosi na czarno/biało) nacisnęła na odcisk. może straciłeś kasę u buka(tak jak dzisiaj ja)

Co do polskiego elementu to jednak częstotliwość ich popisów jest niejednokrotnie wyższa niż w krajach zachodnich. Wszędzie są bójki, ale jakby nie patrzeć u nas występują one najczęściej. To już wina naszego nieudolnego prawa. Skoro walą do nas zagraniczni menele na ustawki(bo prawo łagodne) to coś w tym musi być.

Tak zbulwersowało mnie zaatakowanie kobiety, bo jestem typem faceta dla którego kobieta i dziecko to świętość. Nie pamiętam nazwiska gościa z programu drugie śniadanie mistrzów, ale powiedział on mądre słowa. Niech się chuligani między sobą umawiają i leją w swoich grupach. Między sobą mogą się lać do woli ważne aby nikt postronny nie ucierpiał.

Co do meczu: I w pizdu wylądował i cały misterny plan też w pizdu... Tytoń pokazał klasę...reszta też ale klasę niżej...
Dobrze rozumiem, że chodzi Ci o perkusję doczepioną do motocykla. Nie wiem natomiast dlaczego oburzyło Cię to aż tak bardzo. W Pimp my Ride nie takie rzeczy montowali do aut(od keyboardów przez gitary elektryczne po konsole do gry) Przyrównałeś mnie do polskiej chuliganki, nie wiem tylko dlaczego? Przez motocykl z perkusją i to że używając skrótu napisałem, że mi się motocykl podoba? Kompletnie nie rozumiem po co wkręcać we wszystko EMO czy inną nowoczesną(w sensie z nowszych) subkulturę. Może Ci ta subkultura(z którą notabene mam niewiele wspólnego - nie licząc znajomej, która ubiera się, maluje i nosi na czarno/biało) nacisnęła na odcisk. może straciłeś kasę u buka(tak jak dzisiaj ja) Co do polskiego elementu to jednak częstotliwość ich popisów jest niejednokrotnie wyższa niż w krajach zachodnich. Wszędzie są bójki, ale jakby nie patrzeć u nas występują one najczęściej. To już wina naszego nieudolnego prawa. Skoro walą do nas zagraniczni menele na ustawki(bo prawo łagodne) to coś w tym musi być. Tak zbulwersowało mnie zaatakowanie kobiety, bo jestem typem faceta dla którego kobieta i dziecko to świętość. Nie pamiętam nazwiska gościa z programu drugie śniadanie mistrzów, ale powiedział on mądre słowa. Niech się chuligani między sobą umawiają i leją w swoich grupach. Między sobą mogą się lać do woli ważne aby nikt postronny nie ucierpiał. Co do meczu: I w pizdu wylądował i cały misterny plan też w pizdu... Tytoń pokazał klasę...reszta też ale klasę niżej
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 czerwca 2012, 14:55 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Dobrze rozumiem, że chodzi Ci o perkusję doczepioną do motocykla. Nie wiem natomiast dlaczego oburzyło Cię to aż tak bardzo. W Pimp my Ride nie takie rzeczy montowali do aut(od keyboardów przez gitary elektryczne po konsole do gry)

Dobrze wiedzieć, że rozumiesz, bo z Twojej poprzedniej wypowiedzi wynikało, że odczytałeś mój post jako apel przeciwko motorom (BTW, cytując klasyka, "to nie motor, to chopper" :D ). Co do fur w Pimp My Ride - uważam je, oprócz jednego czy dwóch wyjątków, za ultraburaczane. Z przyjemnością bym oddał furę, żeby mi ją zrobili z piętnastoma konsolami i czterdziestoma ekranami, po czym od razu za grubą kasę opyliłbym ją jakiemuś hipsterskiemu burakowi!
Dobrze wiedzieć, że rozumiesz, bo z Twojej poprzedniej wypowiedzi wynikało, że odczytałeś mój post jako apel przeciwko motorom (BTW, cytując klasyka, "to nie motor, to chopper" :D ). Co do fur w Pimp My Ride - uważam je, oprócz jednego czy dwóch wyjątków, za ultraburaczane. Z przyjemnością bym oddał furę, żeby mi ją zrobili z piętnastoma konsolami i czterdziestoma ekranami, po czym od razu za grubą kasę opyliłbym ją jakiemuś hipsterskiemu burakowi!
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
17 czerwca 2012, 15:04 [cytuj]
Czyżby tak wyglądały nowe koszulki?

http://twitter.com/Gingertfc/status/214159983078670336/photo/1/large
Czyżby tak wyglądały nowe koszulki? http://twitter.com/Gingertfc/status/214159983078670336/photo/1/large
17 czerwca 2012, 15:22 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Czyżby tak wyglądały nowe koszulki?

http://twitter.com/Gingertfc/status/214159983078670336/photo/1/large


To wygląda troche jak handmade turkish edition...
To wygląda troche jak handmade turkish edition
17 czerwca 2012, 15:41 [cytuj]
Iwan powiedział/a:
Z przyjemnością bym oddał furę, żeby mi ją zrobili z piętnastoma konsolami i czterdziestoma ekranami, po czym od razu za grubą kasę opyliłbym ją jakiemuś hipsterskiemu burakowi!


Ja nie bo swego czasu zarabiałem na graniu w gry, ale to nie konsolowe tylko PC. Teraz to dla mnie rozrywka. Od sierpnia zamieniam robotę na torbę listonosza i przydałoby się mieć ekran i tv w rowerze(robota sobota i niedziela czyli Premiership)
Ja nie bo swego czasu zarabiałem na graniu w gry, ale to nie konsolowe tylko PC. Teraz to dla mnie rozrywka. Od sierpnia zamieniam robotę na torbę listonosza i przydałoby się mieć ekran i tv w rowerze(robota sobota i niedziela czyli Premiership)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 czerwca 2012, 16:26 [cytuj]
Z innej beczki... Pamiętajcie Panowie, że jutro o 10 rano (czasu polskiego) ogłoszenie "rozkładu jazdy" na sezon 2012-13. Będziemy wiedzieli kiedy odpłacimy odbytom za 2-5 i kiedy obijemy cwelski w podziękowaniu za LM ;)
Z innej beczki... Pamiętajcie Panowie, że jutro o 10 rano (czasu polskiego) ogłoszenie "rozkładu jazdy" na sezon 2012-13. Będziemy wiedzieli kiedy odpłacimy odbytom za 2-5 i kiedy obijemy cwelski w podziękowaniu za LM ;)
Can't Smile Without You!!!
17 czerwca 2012, 21:56 [cytuj]
Tuczi czu jest możliwe grać pierwszy mecz z Arsenalem? Nigdy się nie interesowałem jak odbywa się pisanie takiego rozkładu rozgrywek.

Nie dość że Holandia już remisuje to jeszcze znajomy do mnie SMSa pisze: Wgrałem sobie nowy update na sezon 2012 w FM i tak waszym trenerem został Villas Boas a pierwsze wzmocnienie tottenhamu to Ronnie Stam z wigan. Szykuj się na transfer jak Boas was obejmie...hahaha"
Tuczi czu jest możliwe grać pierwszy mecz z Arsenalem? Nigdy się nie interesowałem jak odbywa się pisanie takiego rozkładu rozgrywek. Nie dość że Holandia już remisuje to jeszcze znajomy do mnie SMSa pisze: Wgrałem sobie nowy update na sezon 2012 w FM i tak waszym trenerem został Villas Boas a pierwsze wzmocnienie tottenhamu to Ronnie Stam z wigan. Szykuj się na transfer jak Boas was obejmie...hahaha"
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
18 czerwca 2012, 10:12 [cytuj]
Pierwszy mecz w kampanii 2012/2013 zagramy na wyjeździe z Newcastle, a potem teoretycznie banalna seria ... WBA, Norwich, Reading, QPR ...

Derby 17.11 i 02.03 :)

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2159203/Tottenham-Premier-League-fixtures-2012-13.html
Pierwszy mecz w kampanii 2012/2013 zagramy na wyjeździe z Newcastle, a potem teoretycznie banalna seria ... WBA, Norwich, Reading, QPR ... Derby 17.11 i 02.03 :) http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2159203/Tottenham-Premier-League-fixtures-2012-13.html
|<  <<  <  65  66  67  68  69  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się