Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » FM 2012
30 maja 2014, 01:43 [cytuj]
Ja gram w 2012 i 2014.

w 2012 mój lech wygrał LE dwa razy z rzędu. Innymi klubami nie grałem w 2012

Natomiast 2014 to już inna bajka. Tottenham najlepszy klub na świecie. Wygrane wsio co można po trylion razy. Messi z Bale wymiatają.

Druga kariera Celtic Glasgow też wygrana Liga Mistrzów, KMS etc(Tu jest łatwo, bo średnio 3 razy na sezon prezes kasę daje)

Ostatnia moja kariera to zespół Dag & Red. w 4 sezony awans do Premiership i oferta pracy w Looserpoolu
Ja gram w 2012 i 2014. w 2012 mój lech wygrał LE dwa razy z rzędu. Innymi klubami nie grałem w 2012 Natomiast 2014 to już inna bajka. Tottenham najlepszy klub na świecie. Wygrane wsio co można po trylion razy. Messi z Bale wymiatają. Druga kariera Celtic Glasgow też wygrana Liga Mistrzów, KMS etc(Tu jest łatwo, bo średnio 3 razy na sezon prezes kasę daje) Ostatnia moja kariera to zespół Dag & Red. w 4 sezony awans do Premiership i oferta pracy w Looserpoolu
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 maja 2014, 01:53 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Ja gram w 2012 i 2014.

w 2012 mój lech wygrał LE dwa razy z rzędu. Innymi klubami nie grałem w 2012

Natomiast 2014 to już inna bajka. Tottenham najlepszy klub na świecie. Wygrane wsio co można po trylion razy. Messi z Bale wymiatają.

Druga kariera Celtic Glasgow też wygrana Liga Mistrzów, KMS etc(Tu jest łatwo, bo średnio 3 razy na sezon prezes kasę daje)

Ostatnia moja kariera to zespół Dag & Red. w 4 sezony awans do Premiership i oferta pracy w Looserpoolu


Ładnie, Messiego nigdy mi się nie udało ściągnąć, ale na kiego wała mi Messi, jak ja mam tam takich tuzów, że szkoda gadać :D zresztą Messi u mnie ma już ok. 40 lat... Lechem w 2012 doszedłem do 1/8 LM najdalej i dwa razy pod rząd trafiłem na Tottenham, który w tym FM jest cholernie mocny i dwa razy odpadłem. Natomiast w LE doszedłem do półfinału i dostałem bęcki od City. Ale pokonałem po drodze Galatasaray, Olympiakos i chyba Szachtar, ale nie pamiętam dobrze.

Super obrońcę miałem w Lechu, nazywał się Hosain Kaebi, cuda wyczyniał. Na dodatek miałem też świetnego Białorusina, Kirill Pavlyuchek. Każdemu będę polecał.

Ostatnia moja kariera w tym FM to Southampton i awans do Premier League. Ale jakoś po tym awansie przestało mi się chcieć, a zresztą nie miałem dużo kasy na wzmocnienie obrony, które było konieczne i jakoś tak rzuciłem to w cholerę.

Tak jak powiedziałem, może jutro wrzucę tu jakąś paczkę screenów, to sobie będziesz mógł zobaczyć moje acziwmentsy w Tottenhamie i kilku fajnych grajków, których wyhodowałem.

Co jak co, ale FM to wciągające kurestwo.
Ładnie, Messiego nigdy mi się nie udało ściągnąć, ale na kiego wała mi Messi, jak ja mam tam takich tuzów, że szkoda gadać :D zresztą Messi u mnie ma już ok. 40 lat... Lechem w 2012 doszedłem do 1/8 LM najdalej i dwa razy pod rząd trafiłem na Tottenham, który w tym FM jest cholernie mocny i dwa razy odpadłem. Natomiast w LE doszedłem do półfinału i dostałem bęcki od City. Ale pokonałem po drodze Galatasaray, Olympiakos i chyba Szachtar, ale nie pamiętam dobrze. Super obrońcę miałem w Lechu, nazywał się Hosain Kaebi, cuda wyczyniał. Na dodatek miałem też świetnego Białorusina, Kirill Pavlyuchek. Każdemu będę polecał. Ostatnia moja kariera w tym FM to Southampton i awans do Premier League. Ale jakoś po tym awansie przestało mi się chcieć, a zresztą nie miałem dużo kasy na wzmocnienie obrony, które było konieczne i jakoś tak rzuciłem to w cholerę. Tak jak powiedziałem, może jutro wrzucę tu jakąś paczkę screenów, to sobie będziesz mógł zobaczyć moje acziwmentsy w Tottenhamie i kilku fajnych grajków, których wyhodowałem. Co jak co, ale FM to wciągające kurestwo
30 maja 2014, 01:54 [cytuj]
@Eff_Spurs
który masz rok w tym?:P

ja póki co grałem tylko w FM13 i chyba tylko z 3 sezony tottenhamem, kiedyś moze zabiore sie jeszcze raz

Jak dobrze pamietam, to ściągnąłem Cavaniego i w pierwszym sezonie król strzelców i złota piłka:D
@Eff_Spurs który masz rok w tym?:P ja póki co grałem tylko w FM13 i chyba tylko z 3 sezony tottenhamem, kiedyś moze zabiore sie jeszcze raz Jak dobrze pamietam, to ściągnąłem Cavaniego i w pierwszym sezonie król strzelców i złota piłka:D
30 maja 2014, 01:58 [cytuj]
Robert powiedział/a:
@Eff_Spurs
który masz rok w tym?:P

ja póki co grałem tylko w FM13 i chyba tylko z 3 sezony tottenhamem, kiedyś moze zabiore sie jeszcze raz

Jak dobrze pamietam, to ściągnąłem Cavaniego i w pierwszym sezonie król strzelców i złota piłka:D


Bodajże 2027. Ale nie jestem pewien, jak wsiądę na kompa to to sprawdzę. U mnie jako pierwszy wymiatał Seydu Doumbia, został nawet legendą klubu. Potem już newgeny wchodziły w grę, ale takie zajebiste... Fajna zabawa jest z tymi newgenami potem ;)
Bodajże 2027. Ale nie jestem pewien, jak wsiądę na kompa to to sprawdzę. U mnie jako pierwszy wymiatał Seydu Doumbia, został nawet legendą klubu. Potem już newgeny wchodziły w grę, ale takie zajebiste... Fajna zabawa jest z tymi newgenami potem ;)
8 czerwca 2014, 20:12 [cytuj]
Ja pykałem aż miło w FM10. Często miałem tak, że po kilkunastu sezonach nudziła mi się gra, bo nie lubię piłkarzy generowanych przez grę, dlatego najwięcej prowadziłem chyba Porto (ponad 15 sezonów na pewno). Parę razy wygrałem ligę mistrzów. Pamiętam, jak kiedyś w finale przegrywałem moim Palermo 0:4 z Werderem Bremą i udało mi się doprowadzić do 4:4, a potem dogrywka i w karnych wygrałem. Co ciekawe ten finał też był w... Stambule.
Niedawno zdecydowałem się kupić FM14 i wziąłem sobie Crystal Palace, żeby sobie ogarnąć nową wersję. Myślę, że za jakiś czas wezmę się za jakąś lepszą drużynę.
Ja pykałem aż miło w FM10. Często miałem tak, że po kilkunastu sezonach nudziła mi się gra, bo nie lubię piłkarzy generowanych przez grę, dlatego najwięcej prowadziłem chyba Porto (ponad 15 sezonów na pewno). Parę razy wygrałem ligę mistrzów. Pamiętam, jak kiedyś w finale przegrywałem moim Palermo 0:4 z Werderem Bremą i udało mi się doprowadzić do 4:4, a potem dogrywka i w karnych wygrałem. Co ciekawe ten finał też był w... Stambule. Niedawno zdecydowałem się kupić FM14 i wziąłem sobie Crystal Palace, żeby sobie ogarnąć nową wersję. Myślę, że za jakiś czas wezmę się za jakąś lepszą drużynę
9 czerwca 2014, 02:00 [cytuj]
a ja mam Spursami w fm12 sezon 17/18, w poprzednim 5 tytułow zdobylem ale zawsze jakos nie po drodze wygrac mi puchar :D absolutna dominacja w Europie i wypieprzyli Levego!
a ja mam Spursami w fm12 sezon 17/18, w poprzednim 5 tytułow zdobylem ale zawsze jakos nie po drodze wygrac mi puchar :D absolutna dominacja w Europie i wypieprzyli Levego!
9 czerwca 2014, 02:17 [cytuj]
ja podobnie, w FM12 mam też sezon 17/18 i od początku tylko raz nie udało mi się wygrać ligi, gdzieś w 2015 zająłem 3 miejsce i przez ten czas tylko raz wygrałem LM ;P a najlepsze jest to, że bodaj w 2014 moim nowym prezesem został... Mark Bunn :P
ja podobnie, w FM12 mam też sezon 17/18 i od początku tylko raz nie udało mi się wygrać ligi, gdzieś w 2015 zająłem 3 miejsce i przez ten czas tylko raz wygrałem LM ;P a najlepsze jest to, że bodaj w 2014 moim nowym prezesem został... Mark Bunn :P
13 czerwca 2014, 01:55 [cytuj]
I nagle oczom mym ukazał się dym, a w powietrzu dało się wyczuć spaleniznę :rotfl:
I nagle oczom mym ukazał się dym, a w powietrzu dało się wyczuć spaleniznę :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
21 czerwca 2014, 00:27 [cytuj]
Poprzedni post usuwam, gdyż w trakcie zimowego okienka transferowego(byłem drugi za Newcastle) przyjarał mi się dysk w kompie. Nie ma jak odzyskać danych z gry. Także zaczynam na nowo budowanie drużyny bogatszy o mistrzostwa świata i południowo amerykańskie talenty .
Poprzedni post usuwam, gdyż w trakcie zimowego okienka transferowego(byłem drugi za Newcastle) przyjarał mi się dysk w kompie. Nie ma jak odzyskać danych z gry. Także zaczynam na nowo budowanie drużyny bogatszy o mistrzostwa świata i południowo amerykańskie talenty
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 lutego 2015, 16:44 [cytuj]
http://allegro.pl/football-manager-2015-fm2015-pl-steam-okazja-tanio-i5057718464.html

Te kody działają? Ktoś kupował? Chciałbym sobie po paru latach wrócić do FMa :)
http://allegro.pl/football-manager-2015-fm2015-pl-steam-okazja-tanio-i5057718464.html Te kody działają? Ktoś kupował? Chciałbym sobie po paru latach wrócić do FMa :)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
8 lutego 2015, 20:21 [cytuj]
Zoolande powiedział/a:
http://allegro.pl/football-manager-2015-fm2015-pl-steam-okazja-tanio-i5057718464.html

Te kody działają? Ktoś kupował? Chciałbym sobie po paru latach wrócić do FMa :)


To nie kod. To dostęp do czyjegoś konta. Nie do końca legalne. Będziesz miał grę jakiś czas (czasem nawet długo), potem kontakt się urwie. :P 4.50 nie szkoda, ale polecam tę stronę:
http://www.keye.pl/games/buylistsearchgame/game/123
100% legalne, ściągasz (w wypadku army) dowolną ilość razy.
Jeśli chcesz pirata, na stronie skidrowa jest już piracki efem. ale nie zachęcam do piractwa, piractwo to zło. a zło zostawmy dla piratów :D


A co do FM2012 - przyjemna gra. Ale skończyłem tylko jeden sezon, rozegrałem kilka innych.
Dużo bardziej wczułem się w FM2013, piękna gra. Potem przyszła 14 i wygrywanie Tottenhamem wszystkiego, co się da. na 8 sezonów 5/6 tytułów zdobytych, 3 razy liga mistrzów zdobyta, 1 liga europa, cała masa małych pucharów.
Newgeni robili niesamowite zamieszanie w szeregach przeciwników naprawdę świetna zabawa w robieniu gwiazd z newgenów :D najlepszy był obrońca (początkowo lewy, potem środkowy), 21 lat 40mln warty, szkot.
To nie kod. To dostęp do czyjegoś konta. Nie do końca legalne. Będziesz miał grę jakiś czas (czasem nawet długo), potem kontakt się urwie. :P 4.50 nie szkoda, ale polecam tę stronę: http://www.keye.pl/games/buylistsearchgame/game/123 100% legalne, ściągasz (w wypadku army) dowolną ilość razy. Jeśli chcesz pirata, na stronie skidrowa jest już piracki efem. ale nie zachęcam do piractwa, piractwo to zło. a zło zostawmy dla piratów :D A co do FM2012 - przyjemna gra. Ale skończyłem tylko jeden sezon, rozegrałem kilka innych. Dużo bardziej wczułem się w FM2013, piękna gra. Potem przyszła 14 i wygrywanie Tottenhamem wszystkiego, co się da. na 8 sezonów 5/6 tytułów zdobytych, 3 razy liga mistrzów zdobyta, 1 liga europa, cała masa małych pucharów. Newgeni robili niesamowite zamieszanie w szeregach przeciwników naprawdę świetna zabawa w robieniu gwiazd z newgenów :D najlepszy był obrońca (początkowo lewy, potem środkowy), 21 lat 40mln warty, szkot
8 lutego 2015, 22:46 [cytuj]
Zoolander: Kodów nie polecam. Kupiłem raz dostęp do czyjegoś konta i pograłem całe 14 minut. :D

Chciałem sprzedać swojego FM'a 2015, ale ogarnąłem go i działa w miarę ok na moim macu.

Gram obecnie Stoke i mogę zdradzić, że pierwszy raz w życiu fajnie mi się nimi gra w FM 2015. Tu można zobaczyć moje podboje https://www.facebook.com/FM2015blog

Dogrywam sezon do końca i opisuję go w całości(włącznie ze screenami) Co prawda prezes jest mega skąpy, ale da się grać. Tylko te łamacze kości... w jednym sparingowym meczu złapałem 9 żółtych kartek xD w tym nawet bramkarz wjechał wślizgiem
Zoolander: Kodów nie polecam. Kupiłem raz dostęp do czyjegoś konta i pograłem całe 14 minut. :D Chciałem sprzedać swojego FM'a 2015, ale ogarnąłem go i działa w miarę ok na moim macu. Gram obecnie Stoke i mogę zdradzić, że pierwszy raz w życiu fajnie mi się nimi gra w FM 2015. Tu można zobaczyć moje podboje https://www.facebook.com/FM2015blog Dogrywam sezon do końca i opisuję go w całości(włącznie ze screenami) Co prawda prezes jest mega skąpy, ale da się grać. Tylko te łamacze kości... w jednym sparingowym meczu złapałem 9 żółtych kartek xD w tym nawet bramkarz wjechał wślizgiem
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 lutego 2015, 23:45 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Zoolander: Kodów nie polecam. Kupiłem raz dostęp do czyjegoś konta i pograłem całe 14 minut. :D

Chciałem sprzedać swojego FM'a 2015, ale ogarnąłem go i działa w miarę ok na moim macu.

Gram obecnie Stoke i mogę zdradzić, że pierwszy raz w życiu fajnie mi się nimi gra w FM 2015. Tu można zobaczyć moje podboje https://www.facebook.com/FM2015blog

Dogrywam sezon do końca i opisuję go w całości(włącznie ze screenami) Co prawda prezes jest mega skąpy, ale da się grać. Tylko te łamacze kości... w jednym sparingowym meczu złapałem 9 żółtych kartek xD w tym nawet bramkarz wjechał wślizgiem


W 15 pogralem troche, ale nie jestem zadowolony :D Brakuje mi nadal suwakow (to dawalo bajeczna swobode taktyczna, mozna bylo zrobic gwiazde ze swojego ulubienca :D (ja, np. upatrzylem sobie Lassa Bangoure i zrobilem z niego krola strzelcow w 13))
W 15 pogralem troche, ale nie jestem zadowolony :D Brakuje mi nadal suwakow (to dawalo bajeczna swobode taktyczna, mozna bylo zrobic gwiazde ze swojego ulubienca :D (ja, np. upatrzylem sobie Lassa Bangoure i zrobilem z niego krola strzelcow w 13))
|<  <<  <  5  6  7  8  9  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 24 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się