Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Trzcianka V
21 stycznia 2012, 13:26 [cytuj]
kurcze, rodzice mi powiedzieli że bym mógł jechać tylko potrzebuje dojazdu i jak się nazywają ci z którymi bym jechał, jechał by ktoś przez Środe Wlkp i mógł by mnie zabrać?
kurcze, rodzice mi powiedzieli że bym mógł jechać tylko potrzebuje dojazdu i jak się nazywają ci z którymi bym jechał, jechał by ktoś przez Środe Wlkp i mógł by mnie zabrać?
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
22 stycznia 2012, 10:57 [cytuj]
Tak g woli ścisłości, 2 noclegi + grający ;)
Tak g woli ścisłości, 2 noclegi + grający ;)
Audere est facere!
22 stycznia 2012, 18:39 [cytuj]
varba powiedział/a:
Nie ma problemu ;), ale sprecyzuj mi o co konkretnie mam zapytać, to mu przekopiuje. Ty będziesz miał dokładnie to co chcesz wiedzieć, a ja nie będę musiał się produkować i pytać o rzeczy, których jesteś pewien :tak:


Przede wszystkim koszty. Kto i ile musi zapłacić. Resztę w sumie wiem, tylko w sprawie pieniedzy się chciałem upewnić.
Przede wszystkim koszty. Kto i ile musi zapłacić. Resztę w sumie wiem, tylko w sprawie pieniedzy się chciałem upewnić
22 stycznia 2012, 18:42 [cytuj]
1 Paweł Raczek
2 Michał Bylicki(grający,bez noclegów)
3 Bartosz Gorzelniak(grający,bez noclegów)
4. Jan Kukulski(grający, 2 noclegi)
5. Jan Berdys (2 noclegi + grający).

No, na razie nie wygląda to dobrze. Za mało Was nawet żeby na plac wyjść;| Jest tydzień, żeby zebrać większą ekipę, przynajmniej jedną osobę żebyście zagrać mogli:P
1 Paweł Raczek 2 Michał Bylicki(grający,bez noclegów) 3 Bartosz Gorzelniak(grający,bez noclegów) 4. Jan Kukulski(grający, 2 noclegi) 5. Jan Berdys (2 noclegi + grający). No, na razie nie wygląda to dobrze. Za mało Was nawet żeby na plac wyjść;| Jest tydzień, żeby zebrać większą ekipę, przynajmniej jedną osobę żebyście zagrać mogli:P
22 stycznia 2012, 19:31 [cytuj]
Dalej ludzie wpisywać się to nic że jest nas mało, ja przyjadę w piątek w tym roku to się napijemy wódeczki, albo przywiozę jakąś whisky, będzie dobry ubaw. potrzebujemy jeszcze jedną osobę żeby zagrać! Liczę że Tottenham nie zawiedzie Gramy z Sercem i pojawi się na turnieju. Come on You Spurs!!!
Dalej ludzie wpisywać się to nic że jest nas mało, ja przyjadę w piątek w tym roku to się napijemy wódeczki, albo przywiozę jakąś whisky, będzie dobry ubaw. potrzebujemy jeszcze jedną osobę żeby zagrać! Liczę że Tottenham nie zawiedzie Gramy z Sercem i pojawi się na turnieju. Come on You Spurs!!!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 stycznia 2012, 20:38 [cytuj]
W tamtym roku, o ile się nie mylę, do Trzcianki zawitało dużo Spursmaniaków. Panowie, dlaczego nie w tym roku? ;)
W tamtym roku, o ile się nie mylę, do Trzcianki zawitało dużo Spursmaniaków. Panowie, dlaczego nie w tym roku? ;)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
23 stycznia 2012, 00:29 [cytuj]
Jeszcze o czymś zapomniałem-mianujcie wśród siebie szefa, i niech ten szef poda mi swój nr kontaktowy i imejl. Trzeba wpisać do formularza. I, jako, że ja znikam po 27 się feriować, to ten szef będzie odpowiedzialny za kontakt z organizatorami. Aha, Raku, roboczo wpisałem Cię jako zawodnika, za mało Was żebyś się wymigał od wysiłku fizycznego tym razem:tak:
Jeszcze o czymś zapomniałem-mianujcie wśród siebie szefa, i niech ten szef poda mi swój nr kontaktowy i imejl. Trzeba wpisać do formularza. I, jako, że ja znikam po 27 się feriować, to ten szef będzie odpowiedzialny za kontakt z organizatorami. Aha, Raku, roboczo wpisałem Cię jako zawodnika, za mało Was żebyś się wymigał od wysiłku fizycznego tym razem:tak:
23 stycznia 2012, 00:48 [cytuj]
Jeżeli ktoś z Was mógłby mnie wspomóc transportem to się piszę. Samochodu nie mam, prawka z resztą też nie. Raczej PKS/PKP nie dojeżdża. Mieszkam w Starachowicach. Byłbym grający (bramkarz). :) Oczywiście jestem w stanie dojechać do jakiegoś większego miasta.
Jeżeli ktoś z Was mógłby mnie wspomóc transportem to się piszę. Samochodu nie mam, prawka z resztą też nie. Raczej PKS/PKP nie dojeżdża. Mieszkam w Starachowicach. Byłbym grający (bramkarz). :) Oczywiście jestem w stanie dojechać do jakiegoś większego miasta
23 stycznia 2012, 01:31 [cytuj]
Ja też jestem zaskoczony że tak mało ludzi, bo ile razy ma się szanse pomóc dobrą zabawą.
Ja też jestem zaskoczony że tak mało ludzi, bo ile razy ma się szanse pomóc dobrą zabawą
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 stycznia 2012, 15:41 [cytuj]
Ja robię co mogę żeby jednak pojechać, dzisiaj poprawiałem tą matematykę i nawet spoko, więc może jeszcze się uda :)
Ja robię co mogę żeby jednak pojechać, dzisiaj poprawiałem tą matematykę i nawet spoko, więc może jeszcze się uda :)
23 stycznia 2012, 17:27 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Ja robię co mogę żeby jednak pojechać, dzisiaj poprawiałem tą matematykę i nawet spoko, więc może jeszcze się uda :)




To się sprężaj chłopie potrzebujemy każdej osoby ;)
To się sprężaj chłopie potrzebujemy każdej osoby ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 stycznia 2012, 17:46 [cytuj]
Pisałem do Arka i wszystko jest tak jak mówiłeś Marcin!
Zawodnik wpisowe 80 zł
Jeden nocleg 20 zł
Dwa noclegi 40 zł
Kibic płaci tylko za obiad 15 zł, no chyba że z noclegami to wtedy 20 zł za każdy nocleg.
Kasa musi zostać przelana na konto do 3 lutego.
Raku spał na hali to niech podpowie tym co pierwszy raz co jest, a co lepiej zabrać ze sobą (mam na myśli jakiś śpiwór itp.)
Pisałem do Arka i wszystko jest tak jak mówiłeś Marcin! Zawodnik wpisowe 80 zł Jeden nocleg 20 zł Dwa noclegi 40 zł Kibic płaci tylko za obiad 15 zł, no chyba że z noclegami to wtedy 20 zł za każdy nocleg. Kasa musi zostać przelana na konto do 3 lutego. Raku spał na hali to niech podpowie tym co pierwszy raz co jest, a co lepiej zabrać ze sobą (mam na myśli jakiś śpiwór itp.)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 stycznia 2012, 18:59 [cytuj]
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9_kKg2UUuIk


Clip promujący Turniej! Widzicie ten plakat na końcu klipu, chodzi mi o naszego koguta!? Chyba nie chcemy żeby ten plakat za rok ukazał się bez niego. Potrzebujemy jedną osobę zeby zagrać z sercem. Come ON You Spursmaniacy :)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9_kKg2UUuIk Clip promujący Turniej! Widzicie ten plakat na końcu klipu, chodzi mi o naszego koguta!? Chyba nie chcemy żeby ten plakat za rok ukazał się bez niego. Potrzebujemy jedną osobę zeby zagrać z sercem. Come ON You Spursmaniacy :)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 stycznia 2012, 22:50 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
1 Paweł Raczek
2 Michał Bylicki(grający,bez noclegów)
3 Bartosz Gorzelniak(grający,bez noclegów)
4. Jan Kukulski(grający, 2 noclegi)
5. Jan Berdys (2 noclegi + grający).

No, na razie nie wygląda to dobrze. Za mało Was nawet żeby na plac wyjść;| Jest tydzień, żeby zebrać większą ekipę, przynajmniej jedną osobę żebyście zagrać mogli:P



Ja załatwię jedną osobę pod warunkiem że nikt się już nie wycofa bo nie chcę nikomu gitary zawracać niepotrzebnie!
Ja załatwię jedną osobę pod warunkiem że nikt się już nie wycofa bo nie chcę nikomu gitary zawracać niepotrzebnie!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 stycznia 2012, 23:09 [cytuj]
Panowie Ja również jestem zainteresowany tymi rozgrywkami, jak gdzie i z kim sie konsultować ???
Panowie Ja również jestem zainteresowany tymi rozgrywkami, jak gdzie i z kim sie konsultować ???
23 stycznia 2012, 23:15 [cytuj]
varba powiedział/a:
Ja załatwię jedną osobę pod warunkiem że nikt się już nie wycofa bo nie chcę nikomu gitary zawracać niepotrzebnie!
Dopisz jeszcze Patryka Adamczaka z 2 noclegami
Dopisz jeszcze Patryka Adamczaka z 2 noclegami
23 stycznia 2012, 23:22 [cytuj]
Patryk Adamczak-grajacy+2 noclegi
Patryk Adamczak-grajacy+2 noclegi
24 stycznia 2012, 22:14 [cytuj]
Panowie, na razie wyglada to zenujaco - wpłaciły 3 osoby : Jan Kukulski, Michał Bylicki i Bartosz Gorzelniak. Zaledwie 50 % skutecznośc - bo zadeklarowało się 6...
Sprężcie się - bo chciałbym do poniedziałku przelać całość kasy od uczestników.
Panowie, na razie wyglada to zenujaco - wpłaciły 3 osoby : Jan Kukulski, Michał Bylicki i Bartosz Gorzelniak. Zaledwie 50 % skutecznośc - bo zadeklarowało się 6... Sprężcie się - bo chciałbym do poniedziałku przelać całość kasy od uczestników
25 stycznia 2012, 10:50 [cytuj]
1 Paweł Raczek (grający, 2 noclegi)
2 Michał Bylicki(grający,bez noclegów)
3 Bartosz Gorzelniak(grający,bez noclegów)
4. Jan Kukulski(grający, 2 noclegi)
5. Jan Berdys (2 noclegi + grający)
6.Patryk Adamczak (grający, 2 noclegi)

Ekipa do grania, choć bidna, to jest:tak: Teraz jeszcze tylko pieniądze do Pawła (spurs3). Przypominam, że zgłoszenia zbieram do piątku, bo później mnie nie ma. I szefa porzebujecie.
1 Paweł Raczek (grający, 2 noclegi) 2 Michał Bylicki(grający,bez noclegów) 3 Bartosz Gorzelniak(grający,bez noclegów) 4. Jan Kukulski(grający, 2 noclegi) 5. Jan Berdys (2 noclegi + grający) 6.Patryk Adamczak (grający, 2 noclegi) Ekipa do grania, choć bidna, to jest:tak: Teraz jeszcze tylko pieniądze do Pawła (spurs3). Przypominam, że zgłoszenia zbieram do piątku, bo później mnie nie ma. I szefa porzebujecie
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 57 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się