Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8  
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Trzcianka V
28 stycznia 2012, 17:34 [cytuj]
Panowie! Nie ma takiego bicia! Jedźmy i zniszczmy system w Trzciance :)
Panowie! Nie ma takiego bicia! Jedźmy i zniszczmy system w Trzciance :)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
28 stycznia 2012, 18:13 [cytuj]
Ja i tak tam będę ze szwagrem, więc jestem za! ;)
Ja i tak tam będę ze szwagrem, więc jestem za! ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 stycznia 2012, 18:18 [cytuj]
moshino powiedział/a:
ja mógłbym się wybrać jeśli jest jeszcze taka opcja , tylko mieszkam w Krk i średnio mi pasuje żeby tam sam jechać, trochę daleko mam. Jakby ktoś jechał z Krk to bym też mógł jechać. Piszcie bo jak ktoś jedzie z Krk na pewno to ja bym się z chęcią z tą osobą zabrał. Jeśli chodzi o kasę to od kopa bym wpłacił

Kolego, jak u Ciebie decyzja z wyjazdem? Jak sam widzisz, nawet bez zapisu chyba będzziesz mógł wbić. A odległością się nie przejmuj ;)
Kolego, jak u Ciebie decyzja z wyjazdem? Jak sam widzisz, nawet bez zapisu chyba będzziesz mógł wbić. A odległością się nie przejmuj ;)
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
29 stycznia 2012, 12:23 [cytuj]
panowie czemu nie ma mnie w liscie osob na turniej jak sie zapisywalem ? ;p
panowie czemu nie ma mnie w liscie osob na turniej jak sie zapisywalem ? ;p
29 stycznia 2012, 14:31 [cytuj]
A wpłaciłeś kasę do 27 stycznia!? Jak nie to wpłać kasę a ja postaram się żebyś był dopisany do formularza zgłoszeniowego
A wpłaciłeś kasę do 27 stycznia!? Jak nie to wpłać kasę a ja postaram się żebyś był dopisany do formularza zgłoszeniowego
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
29 stycznia 2012, 16:31 [cytuj]
a jak ja nie biore noclegow ani nic to ile i za co trzeba wplacac ?
a jak ja nie biore noclegow ani nic to ile i za co trzeba wplacac ?
29 stycznia 2012, 17:01 [cytuj]
80 zł jest wpisowe dla grającego.
80 zł jest wpisowe dla grającego
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 stycznia 2012, 21:45 [cytuj]
No więc...? Zbieramy się... słabo...:bezradny:
No więc...? Zbieramy się... słabo...:bezradny:
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
31 stycznia 2012, 07:24 [cytuj]
Szkoda gadać:zalamka:, Spurs3 musimy pogadać o finansach! ;)
Szkoda gadać:zalamka:, Spurs3 musimy pogadać o finansach! ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 stycznia 2012, 11:09 [cytuj]
Sory Panowie,nie obraźcie się ale moim zdaniem ten turniej jest lekko w dupie. Gdyby to było jakieś centralne miasto to bym się pisał. Żeby tam dotrzeć z Krk bym się musiał 3 razy przesiadać i koszt całego wyjazdu by mnie wyniósł lekką ręką 450zł ;/
Tak jak raku pisał, mam nadzieje że będzie jeszcze jakiś turniej na który zostaniemy zaproszeni ale w jakimś większym mieście żeby było dobre połączenie i uda nam się zebrać full squad ;D
Sory Panowie,nie obraźcie się ale moim zdaniem ten turniej jest lekko w dupie. Gdyby to było jakieś centralne miasto to bym się pisał. Żeby tam dotrzeć z Krk bym się musiał 3 razy przesiadać i koszt całego wyjazdu by mnie wyniósł lekką ręką 450zł ;/ Tak jak raku pisał, mam nadzieje że będzie jeszcze jakiś turniej na który zostaniemy zaproszeni ale w jakimś większym mieście żeby było dobre połączenie i uda nam się zebrać full squad ;D
31 stycznia 2012, 18:05 [cytuj]
Panowie, na koncie mam 400 zł - napiszcie , ogarnijcie się - czy mam wysyłac kase czy nie ?
Panowie, na koncie mam 400 zł - napiszcie , ogarnijcie się - czy mam wysyłac kase czy nie ?
31 stycznia 2012, 18:16 [cytuj]
Nie wysyłaj dopóki nie ma 6 osób do grania, bo nie sądzę że później odzyskamy tą kasę. A jak nie będzie 6 to nie zagramy i pieniędzy też nie będzie. Jak do czwartku nie wpłyną pozostałe pieniądze to będę miał do ciebie prośbę.
Nie wysyłaj dopóki nie ma 6 osób do grania, bo nie sądzę że później odzyskamy tą kasę. A jak nie będzie 6 to nie zagramy i pieniędzy też nie będzie. Jak do czwartku nie wpłyną pozostałe pieniądze to będę miał do ciebie prośbę
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 lutego 2012, 12:43 [cytuj]
Widzę, że temat juz prawie umarł, więc trzeba postawić sprawę jasno: nie jedziemy?
Widzę, że temat juz prawie umarł, więc trzeba postawić sprawę jasno: nie jedziemy?
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
3 lutego 2012, 19:14 [cytuj]
Raczej nie bo nie mamy 6 do grania!
Raczej nie bo nie mamy 6 do grania!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 lutego 2012, 20:12 [cytuj]
Moshino - z tego co wiem to z krakowa jest polaczenie bezposrednio do miejscowosci krzyz wlkp a potem z krzyza do trzcianki. 11 godzin to nie tak zle jak sie wydaje
Moshino - z tego co wiem to z krakowa jest polaczenie bezposrednio do miejscowosci krzyz wlkp a potem z krzyza do trzcianki. 11 godzin to nie tak zle jak sie wydaje
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
5 lutego 2012, 21:20 [cytuj]
wszystkim ktorzy wpłacili do mnie kasę na turniej - dzisiaj wysłałem przelewy na konta z których do mnie wysyłali.
wszystkim ktorzy wpłacili do mnie kasę na turniej - dzisiaj wysłałem przelewy na konta z których do mnie wysyłali
19 lutego 2012, 12:26 [cytuj]
Właśnie wstałem po imprezie integracyjnej i dopadł mnie kac morderca. Impreza oczywiście jak najbardziej udana. Szkoda że nie zagraliśmy, bo nie miał kto utemperować Anali. Mieli dobrą ekipę w tym roku i walili wszystkich po 6-0, 7-0. Za rok będę montował swoją ekipę żeby nie powtórzyła się sytuacja z tego roku. Oczywiście jak ktoś ze spursmanii będzie chciał dołączyć to jest mile widziane. Turniej miał gościa specjalnego, był nim Zubilewicz. Obiecał że za rok zmontuje ekipę TVN-u.
Właśnie wstałem po imprezie integracyjnej i dopadł mnie kac morderca. Impreza oczywiście jak najbardziej udana. Szkoda że nie zagraliśmy, bo nie miał kto utemperować Anali. Mieli dobrą ekipę w tym roku i walili wszystkich po 6-0, 7-0. Za rok będę montował swoją ekipę żeby nie powtórzyła się sytuacja z tego roku. Oczywiście jak ktoś ze spursmanii będzie chciał dołączyć to jest mile widziane. Turniej miał gościa specjalnego, był nim Zubilewicz. Obiecał że za rok zmontuje ekipę TVN-u
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 lutego 2012, 23:58 [cytuj]
Raku mam nadzieje że ty będziesz to zabiorę cie na imprezę organizatorów, tylko weź sobie wolny poniedziałek. Nie pożałujesz! Właśnie wróciłem, najlepsza impreza, masakra brzuch mnie boli od śmiechu :D. Nie żaden varba team tylko Tottenham, bo naprawdę gul mi skakał że nie mogliśmy grać. Trzeci dzień nie trzeźwieje taka impreza. Weź sobie urlop za rok to zobaczysz. :rotfl:
Raku mam nadzieje że ty będziesz to zabiorę cie na imprezę organizatorów, tylko weź sobie wolny poniedziałek. Nie pożałujesz! Właśnie wróciłem, najlepsza impreza, masakra brzuch mnie boli od śmiechu :D. Nie żaden varba team tylko Tottenham, bo naprawdę gul mi skakał że nie mogliśmy grać. Trzeci dzień nie trzeźwieje taka impreza. Weź sobie urlop za rok to zobaczysz. :rotfl:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
|<  <<  <  4  5  6  7  8  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 154 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się