Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Hyde Park » Książki o tematyce piłkarskiej
21 grudnia 2011, 23:57 [cytuj]
Zdecydowanie polecam w tym temacie "90-minutowy menedżer" chociaż ta książka jest pisana pod kątem zarządzania ludźmi, a futbol jest bazą do rozważań. Czyta się ją świetnie. Z czysto rozrywkowych względów napewno polecam biografię Wojtka Kowalczyka, można się pośmiać; Stanowski (który tak naprawdę jest autorem tej książki) ciągle gada o najnowszej książce w której podmiotem lirycznym będzie Andrzej Iwan, kupię ją na 100%. Generalnie z ksiązkami w temacie futbolu w Polsce jest kicha jak cholera. Ja ze względów zawodowych chciałbym kiedyś poczytać porządną lekturą dotyczącą prawa sportowego, począwszy od zagadnień ustawy o sporcie a kończąc na prawie podatkowym w tym zakresie.
Zdecydowanie polecam w tym temacie "90-minutowy menedżer" chociaż ta książka jest pisana pod kątem zarządzania ludźmi, a futbol jest bazą do rozważań. Czyta się ją świetnie. Z czysto rozrywkowych względów napewno polecam biografię Wojtka Kowalczyka, można się pośmiać; Stanowski (który tak naprawdę jest autorem tej książki) ciągle gada o najnowszej książce w której podmiotem lirycznym będzie Andrzej Iwan, kupię ją na 100%. Generalnie z ksiązkami w temacie futbolu w Polsce jest kicha jak cholera. Ja ze względów zawodowych chciałbym kiedyś poczytać porządną lekturą dotyczącą prawa sportowego, począwszy od zagadnień ustawy o sporcie a kończąc na prawie podatkowym w tym zakresie
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
22 grudnia 2011, 11:57 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
pani psycholog


To są dwa słowa które skutecznie odstraszają mnie od wszystkiego! :boisie: :P
To są dwa słowa które skutecznie odstraszają mnie od wszystkiego! :boisie: :P
22 grudnia 2011, 23:59 [cytuj]
Moja ulubiona to "Pochowajcie mnie na polu karnym Cracovii" Leszka Mazana, choć to raczej dla sympatyków tegoż klubu. W każdym razie przyjemnie się czyta
Moja ulubiona to "Pochowajcie mnie na polu karnym Cracovii" Leszka Mazana, choć to raczej dla sympatyków tegoż klubu. W każdym razie przyjemnie się czyta
23 grudnia 2011, 14:59 [cytuj]
Polecam "Kompletnie, konkretnie", napisana przez kibiców Watford FC. Rozumiem, że "Futbolowa gorączka" Nicka Hornby'ego odpada :D
Polecam "Kompletnie, konkretnie", napisana przez kibiców Watford FC. Rozumiem, że "Futbolowa gorączka" Nicka Hornby'ego odpada :D
23 grudnia 2011, 15:05 [cytuj]
a i oczywiście "Mowa trawa" Marcina Rosłonia i "Magiczny numer 10". Polecam zwłaszcza tę pierwszą ;)
a i oczywiście "Mowa trawa" Marcina Rosłonia i "Magiczny numer 10". Polecam zwłaszcza tę pierwszą ;)
23 grudnia 2011, 15:33 [cytuj]
Dobra, zastanawiałem się chwilę czy wam to polecić. Niech stracę. Książka nie jest o piłce, ale jak ktoś trochę pogłówkuje to może być. O wielu rzeczach w sumie. Nazywa się to to Poza schematem a autorem jest Malcolm Gladwell. Jest jeszcze podtytuł Tajemnice ludzi sukcesu, ale celowo go pomijam, bo jest zniechęcający. Jak komuś się spodoba to polecam całą serię Znaku pt. Punkty przełomowe. Zaznaczam jeszcze raz, wprost o piłce prawie nic tam nie znajdziecie, ale pośrednio owszem.
Dobra, zastanawiałem się chwilę czy wam to polecić. Niech stracę. Książka nie jest o piłce, ale jak ktoś trochę pogłówkuje to może być. O wielu rzeczach w sumie. Nazywa się to to Poza schematem a autorem jest Malcolm Gladwell. Jest jeszcze podtytuł Tajemnice ludzi sukcesu, ale celowo go pomijam, bo jest zniechęcający. Jak komuś się spodoba to polecam całą serię Znaku pt. Punkty przełomowe. Zaznaczam jeszcze raz, wprost o piłce prawie nic tam nie znajdziecie, ale pośrednio owszem
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
26 grudnia 2011, 18:36 [cytuj]
A ja muszę się pochwalić, że ostatnio wpadła mi w ręce książka "Tottenham Hotspur The Complete Record" Boba Goodwin'a. Nie miałem okazji przeczytać, bo na liście ma trochę odległe miejsce, ale opisana jest cała historia do sezonu poprzedniego, 100 największych piłkarzy, trenerzy, WHL i wszystkie inne pierdołki łącznie z tabelami ze wszystkich sezonów :)
A ja muszę się pochwalić, że ostatnio wpadła mi w ręce książka "Tottenham Hotspur The Complete Record" Boba Goodwin'a. Nie miałem okazji przeczytać, bo na liście ma trochę odległe miejsce, ale opisana jest cała historia do sezonu poprzedniego, 100 największych piłkarzy, trenerzy, WHL i wszystkie inne pierdołki łącznie z tabelami ze wszystkich sezonów :)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
26 grudnia 2011, 22:06 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
A ja muszę się pochwalić, że ostatnio wpadła mi w ręce książka "Tottenham Hotspur The Complete Record" Boba Goodwin'a. Nie miałem okazji przeczytać, bo na liście ma trochę odległe miejsce, ale opisana jest cała historia do sezonu poprzedniego, 100 największych piłkarzy, trenerzy, WHL i wszystkie inne pierdołki łącznie z tabelami ze wszystkich sezonów :)


Gdzie takie cacko dorwałeś? Da się ją gdziesz kupić w Polsce?
Gdzie takie cacko dorwałeś? Da się ją gdziesz kupić w Polsce?
26 grudnia 2011, 22:08 [cytuj]
Gdzie ją kupiłeś i ile dałeś? Po polsku ją masz?
Gdzie ją kupiłeś i ile dałeś? Po polsku ją masz?
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
26 grudnia 2011, 22:42 [cytuj]
Niedawno była aukcja na allegro. Jest po angielsku i w Polsce pewnie niedostępna.
Niedawno była aukcja na allegro. Jest po angielsku i w Polsce pewnie niedostępna
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
27 grudnia 2011, 19:28 [cytuj]
Na Sendsport kiedyś była. Pewnie jeszcze jest. Kosztowała ok 100 zł.
Na Sendsport kiedyś była. Pewnie jeszcze jest. Kosztowała ok 100 zł
1 stycznia 2012, 12:09 [cytuj]
Fever Pitch! Tylko nie zwracaj uwagi że autor jest kibicem Arsenalu :D
Fever Pitch! Tylko nie zwracaj uwagi że autor jest kibicem Arsenalu :D
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 93 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się