Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
26 grudnia 2008, 12:38 [cytuj]
Witam,

Nie wiem czy dobry temat (jeśli nie, proszę o przeniesienie do odpowiedniego).

Reprezentuję Stowarzyszenie Fan Klub Liverpool FC Polska. Wysyłaliśmy do Władz Naczelnych Spursmania.org email z zaproszeniem na turniej, ale nie dostaliśmy odpowiedzi, w związku z czym ponawiamy pytanie na Forum.

Oto treść:


Piszę w imieniu Stowarzyszenia Fan Klub Liverpool FC Polska w sprawie udziału fanów Tottenhamu Hotspur w ogólnopolskim turnieju piłkarskim dla polskich kibiców zagranicznych drużyn.


W drodze debaty i rozmów między Członkami Stowarzyszenia LFC Polska ustaliliśmy, że turniej odbędzie się w Kalwarii Zebrzydowskiej (miejscowość oddalona 20 km od Krakowa, posiadająca własny dworzec kolejowy), w terminie 30-31 maj 2009 (sobota-niedziela) jako część majówki organizowanej przez tą miejscowość.


Stowarzyszenie LFC Polska zapewni nocleg i catering uczestnikom turnieju za niewielką opłatą, która zmieści się w granicach 30 - 60 zł. Istnieje możliwość opcjonalnego noclegu z piątku na sobotę dla chętnych osób.


Ogólny zarys turnieju w naszych planach wygląda następująco:

Sobota:
Przedpołudnie – otwarcie turnieju i mecze grupowe
Obiad
Popołudnie – mecze grupowe c.d.
Impreza integracyjna
Niedziela:
Przedpołudnie – rozgrywki finałowe
Ok. godz. 14 – zakończenie turnieju


Przypominamy, że cel imprezy to głównie sportowa rywalizacja i dobra zabawa. Spotkanie pozwoli również nawiązać współpracę miedzy oficjalnymi polskimi fanklubami i ułatwi organizację tego typu imprez w przyszłości.


Z informacji dodatkowych:

- mecz na boisku trawiastym, niepełnowymiarowym,
- drużyny 10 osobowe (jednolite stroje wymagane),
- patronat medialny: TVP Kraków, Nasz Dziennik,
- koszty turnieju częściowo pokryte zostaną z budżetu miasta (noclegi, boisko, nagrody,
posiłki),
- turniej będzie częścią "majówki" w miejscowości w której rozegramy zawody,
- wieczorem impreza integracyjna uczestników turnieju (z soboty na niedzielę).



Ilość miejsc na ów turniej jest OGRANICZONA. Maksymalna liczebność ekip przyjezdnych to 10 osób. W przypadku większej liczby zgłoszeń (drużyn), decydować będzie data zgłoszenia.

Zainteresowani przybyciem już w piątek proszeni są o podanie tego faktu w emailu zwrotnym.


Prosimy o jak najszybsze deklaracje drużyn zainteresowanych udziałem w turnieju. W przypadku pytań, niejasności proszę śmiało pisać na email kontaktowy poniżej.



Wyrazy szacunku
Grzegorz Wierzbicki
Email kontaktowy: turniej@fanklublfc.pl
http://www.fanklublfc.pl
Witam, Nie wiem czy dobry temat (jeśli nie, proszę o przeniesienie do odpowiedniego). Reprezentuję Stowarzyszenie Fan Klub Liverpool FC Polska. Wysyłaliśmy do Władz Naczelnych Spursmania.org email z zaproszeniem na turniej, ale nie dostaliśmy odpowiedzi, w związku z czym ponawiamy pytanie na Forum. Oto treść: Piszę w imieniu Stowarzyszenia Fan Klub Liverpool FC Polska w sprawie udziału fanów Tottenhamu Hotspur w ogólnopolskim turnieju piłkarskim dla polskich kibiców zagranicznych drużyn. W drodze debaty i rozmów między Członkami Stowarzyszenia LFC Polska ustaliliśmy, że turniej odbędzie się w Kalwarii Zebrzydowskiej (miejscowość oddalona 20 km od Krakowa, posiadająca własny dworzec kolejowy), w terminie[b] 30-31 maj 2009[/b] (sobota-niedziela) jako część majówki organizowanej przez tą miejscowość. Stowarzyszenie LFC Polska zapewni nocleg i catering uczestnikom turnieju za niewielką opłatą, która zmieści się w granicach 30 - 60 zł. Istnieje możliwość opcjonalnego noclegu z piątku na sobotę dla chętnych osób. Ogólny zarys turnieju w naszych planach wygląda następująco: Sobota: Przedpołudnie – otwarcie turnieju i mecze grupowe Obiad Popołudnie – mecze grupowe c.d. Impreza integracyjna Niedziela: Przedpołudnie – rozgrywki finałowe Ok. godz. 14 – zakończenie turnieju Przypominamy, że cel imprezy to głównie sportowa rywalizacja i dobra zabawa. Spotkanie pozwoli również nawiązać współpracę miedzy oficjalnymi polskimi fanklubami i ułatwi organizację tego typu imprez w przyszłości. Z informacji dodatkowych: - mecz na boisku trawiastym, niepełnowymiarowym, - drużyny 10 osobowe (jednolite stroje wymagane), - patronat medialny: TVP Kraków, Nasz Dziennik, - koszty turnieju częściowo pokryte zostaną z budżetu miasta (noclegi, boisko, nagrody, posiłki), - turniej będzie częścią "majówki" w miejscowości w której rozegramy zawody, - wieczorem impreza integracyjna uczestników turnieju (z soboty na niedzielę). Ilość miejsc na ów turniej jest [b]OGRANICZONA[/b]. Maksymalna liczebność ekip przyjezdnych to 10 osób. W przypadku większej liczby zgłoszeń (drużyn), decydować będzie data zgłoszenia. Zainteresowani przybyciem już w piątek proszeni są o podanie tego faktu w emailu zwrotnym. Prosimy o jak najszybsze deklaracje drużyn zainteresowanych udziałem w turnieju. W przypadku pytań, niejasności proszę śmiało pisać na email kontaktowy poniżej. Wyrazy szacunku Grzegorz Wierzbicki Email kontaktowy: turniej@fanklublfc.pl http://www.fanklublfc.pl
26 grudnia 2008, 13:01 [cytuj]
Ja bym był ZA!
Ja bym był ZA!
Kogucie życie!
26 grudnia 2008, 13:53 [cytuj]
31 maja?!Toż to moja 18nastka wypada!Czyli decyzja podjęta:rotfl:
31 maja?!Toż to moja 18nastka wypada!Czyli decyzja podjęta:rotfl:
26 grudnia 2008, 13:58 [cytuj]
fajny pomysl..jestem jak najbardziej za
fajny pomysl..jestem jak najbardziej za
26 grudnia 2008, 13:59 [cytuj]
A tak już na poważnie to jest dobry pomysł.Podpytałoby się kogo trzeba o tę "oficjalność" Fanklubu itp.A poza tym to Zloty chyba odbywały się zawsze tak w maju jakos.Mozna by to połączyć.No i w piłke by się pograło.
(post pod postem bo sie edytować nie da)
A tak już na poważnie to jest dobry pomysł.Podpytałoby się kogo trzeba o tę "oficjalność" Fanklubu itp.A poza tym to Zloty chyba odbywały się zawsze tak w maju jakos.Mozna by to połączyć.No i w piłke by się pograło. (post pod postem bo sie edytować nie da)
26 grudnia 2008, 14:02 [cytuj]
Witam ponownie :)

Miło, że fani Spurs są za, ale zgodnie z procedurą, jak będzie już decyzja - prosimy o email zgłoszeniowy na adres podany w pierwszym poście.

PS. I czy dobrze zrozumiałem i czy Spurs mają oficjalny fanklub zarejestrowany w KRS?
Witam ponownie :) Miło, że fani Spurs są za, ale zgodnie z procedurą, jak będzie już decyzja - prosimy o email zgłoszeniowy na adres podany w pierwszym poście. PS. I czy dobrze zrozumiałem i czy Spurs mają oficjalny fanklub zarejestrowany w KRS?
26 grudnia 2008, 15:26 [cytuj]
"PS. I czy dobrze zrozumiałem i czy Spurs mają oficjalny fanklub zarejestrowany w KRS?"
No, tożeśmy na Turniej pojechali:bezradny:
"PS. I czy dobrze zrozumiałem i czy Spurs mają oficjalny fanklub zarejestrowany w KRS?" No, tożeśmy na Turniej pojechali:bezradny:
26 grudnia 2008, 15:59 [cytuj]
Noo jestem jak najbardziej za, tylko ciekawi mnie jak by wygladala selekcja, bo miejsc tylko 10, a pewno kazdy chcialby pojechac.
Noo jestem jak najbardziej za, tylko ciekawi mnie jak by wygladala selekcja, bo miejsc tylko 10, a pewno kazdy chcialby pojechac
COYS
26 grudnia 2008, 20:26 [cytuj]
A ja mam wrażenie, że 1o miejsc by wystarczyło, bo zawsze komuś coś wyskoczy ;P
Jestem również "za", ale do maja jeszcze w ch...olere czasu :)
A ja mam wrażenie, że 1o miejsc by wystarczyło, bo zawsze komuś coś wyskoczy ;P Jestem również "za", ale do maja jeszcze w ch...olere czasu :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
26 grudnia 2008, 22:12 [cytuj]
Tylko weźcie pod uwagę, że prawdopobnie trzeba byc zarejestrowanym w tym całym KRSie.A Spursmania przecież chyba nie jest.Więc bardzo mozliwe ze nas w ogóle nie zechcą.
Tylko weźcie pod uwagę, że prawdopobnie trzeba byc zarejestrowanym w tym całym KRSie.A Spursmania przecież chyba nie jest.Więc bardzo mozliwe ze nas w ogóle nie zechcą
27 grudnia 2008, 09:44 [cytuj]
Ależ kto gdzie napisał, że trzeba być zarejestrowanym? Pytałem tylko, czy fani Spurs mają Stowarzyszenie, bo gdyby było, to i do nich bym napisał, ale jeśli nie macie takowego, to nic się nie dzieje :)

pozdrawiam
Ależ kto gdzie napisał, że trzeba być zarejestrowanym? Pytałem tylko, czy fani Spurs mają Stowarzyszenie, bo gdyby było, to i do nich bym napisał, ale jeśli nie macie takowego, to nic się nie dzieje :) pozdrawiam
27 grudnia 2008, 11:30 [cytuj]
fajny pomysł, popykałbym sobie troche w nóżkę :) zobaczymy co szefostwo wymyśli ;p
fajny pomysł, popykałbym sobie troche w nóżkę :) zobaczymy co szefostwo wymyśli ;p
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
27 grudnia 2008, 12:41 [cytuj]
Ja sie zglaszam na trenera/selekcjonera/managera, jak zwal tak zwal. W pile jestem takim drwalem, ze moge grac co najwyzej w lesie. A w miare znam "polska mysl szkoleniowa" (lufa, laga, wyjazd;), umiem sie niezle nawalic, bluznac tez, takze mam chyba wszystkie kwalifikacje na dobrego polskiego trenera;)
Ja sie zglaszam na trenera/selekcjonera/managera, jak zwal tak zwal. W pile jestem takim drwalem, ze moge grac co najwyzej w lesie. A w miare znam "polska mysl szkoleniowa" (lufa, laga, wyjazd;), umiem sie niezle nawalic, bluznac tez, takze mam chyba wszystkie kwalifikacje na dobrego polskiego trenera;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
27 grudnia 2008, 13:09 [cytuj]
Kupa czasu kupa czasu ale jak przyjdzie co do czego to się okaże że wszystko na ostatnią chwilę zostanie.Tak więc jakieś dezycje trzeba by podjąć już teraz.
A w ramach zbierania kilkunastu to ja też się piszę.Chociaż drwalem jestem pewnie nie mniejszym niz Ginola.Ale nie umiem się nawalać więc trener ze mnie żaden.
Kupa czasu kupa czasu ale jak przyjdzie co do czego to się okaże że wszystko na ostatnią chwilę zostanie.Tak więc jakieś dezycje trzeba by podjąć już teraz. A w ramach zbierania kilkunastu to ja też się piszę.Chociaż drwalem jestem pewnie nie mniejszym niz Ginola.Ale nie umiem się nawalać więc trener ze mnie żaden
27 grudnia 2008, 15:44 [cytuj]
Dobra! To ja mówię JADĘ! Trenera z wszelkimi kwalifakcjami mamy. Dla mnie chodzi o zabwę i wali mnie te 450 km. Jedne jest, kto więcej? To, że coś może wypaść to normalka, ale przecież coś zawsze można wykombinować! Potrzeba jeszcze 9
Dobra! To ja mówię JADĘ! Trenera z wszelkimi kwalifakcjami mamy. Dla mnie chodzi o zabwę i wali mnie te 450 km. Jedne jest, kto więcej? To, że coś może wypaść to normalka, ale przecież coś zawsze można wykombinować! Potrzeba jeszcze 9
Kogucie życie!
27 grudnia 2008, 18:03 [cytuj]
Noo to jeszcze ja sie dopisuje ;) gralo sie troche to i cos sie umie :)
Noo to jeszcze ja sie dopisuje ;) gralo sie troche to i cos sie umie :)
COYS
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 32 Zarejestrowanych użytkowników: 5232 Ostatnio zarejestrowany: kefasso@op.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się