Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
27 grudnia 2008, 18:41 [cytuj]
1.Paweł
2.Marcus
3.Marcin
4.Sadzik
5.Skaju

+sztab szkoleniowy w dwóch osobach (Ginola i ......) ;)
1.Paweł 2.Marcus 3.Marcin 4.Sadzik 5.Skaju +sztab szkoleniowy w dwóch osobach (Ginola i ......) ;)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
27 grudnia 2008, 19:20 [cytuj]
te kolo Mikolowa, dokladnie Pawel ;]
te kolo Mikolowa, dokladnie Pawel ;]
COYS
27 grudnia 2008, 19:35 [cytuj]
no możecie mnie dopisać jako środkowego pomocnika :)
no możecie mnie dopisać jako środkowego pomocnika :)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
27 grudnia 2008, 19:54 [cytuj]
Macie następnego i to doswiadczonego - na dodatek lewonoznego (wiec juz mamy przewage) Moge grac na kazdej pozycji - poza bramkarzem, z racji wieku grałem już wszedzie. Znowu nie jestem taki stary, Van der Saar jest pare lat starszy. Dodatkowo zapraszam do siebie na zgrupowanie, mam do Krakowa niecale 2 godziny drogi, a obok domu swiezo oddanego orlika...wiec mozna juz zgrupowanie zaczac w ferie. Tak czy owak - wchodze bez pudla i pamietajcie mam flage 3 metry na 3 Spursmanii-Poland
Macie następnego i to doswiadczonego - na dodatek lewonoznego (wiec juz mamy przewage) Moge grac na kazdej pozycji - poza bramkarzem, z racji wieku grałem już wszedzie. Znowu nie jestem taki stary, Van der Saar jest pare lat starszy. Dodatkowo zapraszam do siebie na zgrupowanie, mam do Krakowa niecale 2 godziny drogi, a obok domu swiezo oddanego orlika...wiec mozna juz zgrupowanie zaczac w ferie. Tak czy owak - wchodze bez pudla i pamietajcie mam flage 3 metry na 3 Spursmanii-Poland
27 grudnia 2008, 20:33 [cytuj]
Fajnie, fajnie, tylko różni ludzie mają ferie w różnych terminach, albo też pracują:luzik:

A tak nawiasem to fajny pomysł by wystawić 'kogucią' reprezentację na tego typu 'zawodach' (w których konkurencją, oprócz prawie prostego kopania piłki, będzie także prawie proste chodzenie do pobliskiej budki z piwem w plastiku):D

Osobiście to jeszcze nie wiem, jak byłoby u mnie z uczestnictwem... Można wiedzieć, od kiedy trzeba byłoby ewentualnie się zdecydować?
Fajnie, fajnie, tylko różni ludzie mają ferie w różnych terminach, albo też pracują:luzik: A tak nawiasem to fajny pomysł by wystawić 'kogucią' reprezentację na tego typu 'zawodach' (w których konkurencją, oprócz prawie prostego kopania piłki, będzie także prawie proste chodzenie do pobliskiej budki z piwem w plastiku):D Osobiście to jeszcze nie wiem, jak byłoby u mnie z uczestnictwem... Można wiedzieć, od kiedy trzeba byłoby ewentualnie się zdecydować?
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
27 grudnia 2008, 22:11 [cytuj]
miało być: 'do kiedy trzeba byłoby się zdecydować' ;(
miało być: 'do kiedy trzeba byłoby się zdecydować' ;(
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
28 grudnia 2008, 12:41 [cytuj]
Kutwa ja mam za daleko... ;/
Kutwa ja mam za daleko... ;/
28 grudnia 2008, 14:11 [cytuj]
Ja jestem zwarty i gotowy :)
Należałoby zaopatrzyć się w jednolite stroje, może udałoby się wcześniej kiedyś spotkać i jedziemy na turniej po mistrzostwo Premier League :)

Sam pomysł jest świetny, mam nadzieję że znajdziemy ludzi chętnych do brania udziału w tym przedsięwzięciu.
COYS!!
Ja jestem zwarty i gotowy :) Należałoby zaopatrzyć się w jednolite stroje, może udałoby się wcześniej kiedyś spotkać i jedziemy na turniej po mistrzostwo Premier League :) Sam pomysł jest świetny, mam nadzieję że znajdziemy ludzi chętnych do brania udziału w tym przedsięwzięciu. COYS!!
28 grudnia 2008, 14:16 [cytuj]
Myślę że jeszcze trzeba uwzględnić Marka, On powinien zadbać o porządki z tyłu, a ja czuję się dobrze na każdej pozycji z wyjątkiem środka pomocy jeśli chodzi o duże boiska.
Szukamy bramkarza :)
Myślę że jeszcze trzeba uwzględnić Marka, On powinien zadbać o porządki z tyłu, a ja czuję się dobrze na każdej pozycji z wyjątkiem środka pomocy jeśli chodzi o duże boiska. Szukamy bramkarza :)
28 grudnia 2008, 14:32 [cytuj]
dobra jest osmiu to ja na klasyczna 9 sie pisze HEhe.moja druga polowa jest z tamtych stron a i krakow -balice niedaleko wiec bilet juz rezerwuje
dobra jest osmiu to ja na klasyczna 9 sie pisze HEhe.moja druga polowa jest z tamtych stron a i krakow -balice niedaleko wiec bilet juz rezerwuje
28 grudnia 2008, 14:55 [cytuj]
ja moge grac w sumie na srodku lub prawej pomocy, ewentualnie napad. Jestem ciekaw, czy znajdziemy golkipera :D
ja moge grac w sumie na srodku lub prawej pomocy, ewentualnie napad. Jestem ciekaw, czy znajdziemy golkipera :D
COYS
28 grudnia 2008, 15:16 [cytuj]
Ja jestem jak najbardziej za !!!
Ja jestem jak najbardziej za !!!
28 grudnia 2008, 17:10 [cytuj]
Król strzelców turnieju zasili Tottenham Hotspur :)
Król strzelców turnieju zasili Tottenham Hotspur :)
28 grudnia 2008, 19:21 [cytuj]
Czyli okazuje się że będziemy musieli jeszcze przeprowadzić testy :) bo przecież musimy zaprezentować się z jak najlepszej strony, do drużyny należy jeszcze dopisać Polespura, z dopiskiem fotograf.
Czyli okazuje się że będziemy musieli jeszcze przeprowadzić testy :) bo przecież musimy zaprezentować się z jak najlepszej strony, do drużyny należy jeszcze dopisać Polespura, z dopiskiem fotograf
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 67 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się