Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  19  20  21  22  23    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
19 listopada 2009, 19:16 [cytuj]
DZiewczyny spokój!! :P Nie za bardzo kapuję, co by złego było w tym, że Varba się odezwie do organizatora (skoro to jego kumpel) i sprawę popchnie do przodu? Coś podejrzany jesteś MArcin. W jednym akapicie popychanie i wydmają?? ;|
DZiewczyny spokój!! :P Nie za bardzo kapuję, co by złego było w tym, że Varba się odezwie do organizatora (skoro to jego kumpel) i sprawę popchnie do przodu? Coś podejrzany jesteś MArcin. W jednym akapicie popychanie i wydmają?? ;|
Kogucie życie!
19 listopada 2009, 21:10 [cytuj]
A proszę bardzo, niech sie odzywa. Jeśli to pomoże to droga wolna, przeciez mu nie bede zabraniał. To nie o to o chodzi. Tylko czasami warto poluzować poślady zanim sie wejdzie na stronę. A, ze podejrzany jestem? Ręce w gipsie mam to podejrzany jestem ;)
A proszę bardzo, niech sie odzywa. Jeśli to pomoże to droga wolna, przeciez mu nie bede zabraniał. To nie o to o chodzi. Tylko czasami warto poluzować poślady zanim sie wejdzie na stronę. A, ze podejrzany jestem? Ręce w gipsie mam to podejrzany jestem ;)
19 listopada 2009, 22:11 [cytuj]
Ramowy plan turnieju!

Sobota (30.01.2010 r.)

9:00 - odprawa kapitanów drużyn w sali konferencyjnej (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn zostaną rozlosowane grupy i rozpoczniemy Turniej)

10:00 – 18:00 – rozgrywki grupowe (14:00 – 16:00 - wydawanie obiadów zespołom chwilowo pauzującym)

18:00 – kolacja

20:00 – impreza integracyjna kibiców w dyskotece Stary Młyn Michała Grzymskiego.

Niedziela (31.01.2010 r.):

10:00 – 12:00 - mecze ćwierćfinałowe i finałowe

12:00 - 12:40 – koncert

12:40 - 13:15 – mecz pokazowy

13:20 - 13:40 – FINAŁ
14:00 - 14:30 – ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i zamknięcie Turnieju*




* UWAGA! Powyższy plan, ma charakter czysto informacyjny i, ze względu na trwające cały czas działania organizacyjne, może ulec minimalnym zmianom.
Ramowy plan turnieju! Sobota (30.01.2010 r.) 9:00 - odprawa kapitanów drużyn w sali konferencyjnej (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn zostaną rozlosowane grupy i rozpoczniemy Turniej) 10:00 – 18:00 – rozgrywki grupowe (14:00 – 16:00 - wydawanie obiadów zespołom chwilowo pauzującym) 18:00 – kolacja 20:00 – impreza integracyjna kibiców w dyskotece Stary Młyn Michała Grzymskiego. Niedziela (31.01.2010 r.): 10:00 – 12:00 - mecze ćwierćfinałowe i finałowe 12:00 - 12:40 – koncert 12:40 - 13:15 – mecz pokazowy 13:20 - 13:40 – FINAŁ 14:00 - 14:30 – ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i zamknięcie Turnieju* * UWAGA! Powyższy plan, ma charakter czysto informacyjny i, ze względu na trwające cały czas działania organizacyjne, może ulec minimalnym zmianom
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 listopada 2009, 07:31 [cytuj]
Napisałem do mojego kolegi, w sprawie tego turnieju i zapytałem o nocleg o to co mi odpisał :]

Zaproszenia wysyłamy w poniedziałek chłopaki napewno dostaną i bez żadnego problemu ugościmy ich w Trzciance. Co do noclegów to piersze 6 ekip które wpłacą wpisowe śpią w internacie wpisowe 50 zł z jednym noclegiem 70 z dwoma. Reszta ekip spi w szkole na sali ciepło jest materace maja z kocami zapewnione prysznic toaleta spiwory musza sobie przywiezc na sale tak samo jak i do internatu. W tej cenie jest także obiad w sobote i posiłek w niedziele rano. Jak maja jakies gadzety na licytacje Allegro chetnie cos wystawimy dla Kuby. Akurat jeśli chodzi o grę w pilkę mam nadzieje ze graja jak najgorzej bo to jest drugorzedna sprawa :) !!! Najwazniejszy jest cel i zabawa. A zabawa jest przednia.
Pozdrawiam
Prala

Chciałbym dodać że turniej to akcja charytatywna i jak Prala wspomniał mile będą widziane gadżety których już może nie używacie i z dobroci serca podarujecie by pomóc Kubie;)
Napisałem do mojego kolegi, w sprawie tego turnieju i zapytałem o nocleg o to co mi odpisał :] Zaproszenia wysyłamy w poniedziałek chłopaki napewno dostaną i bez żadnego problemu ugościmy ich w Trzciance. Co do noclegów to piersze 6 ekip które wpłacą wpisowe śpią w internacie wpisowe 50 zł z jednym noclegiem 70 z dwoma. Reszta ekip spi w szkole na sali ciepło jest materace maja z kocami zapewnione prysznic toaleta spiwory musza sobie przywiezc na sale tak samo jak i do internatu. W tej cenie jest także obiad w sobote i posiłek w niedziele rano. Jak maja jakies gadzety na licytacje Allegro chetnie cos wystawimy dla Kuby. Akurat jeśli chodzi o grę w pilkę mam nadzieje ze graja jak najgorzej bo to jest drugorzedna sprawa :) !!! Najwazniejszy jest cel i zabawa. A zabawa jest przednia. Pozdrawiam Prala Chciałbym dodać że turniej to akcja charytatywna i jak Prala wspomniał mile będą widziane gadżety których już może nie używacie i z dobroci serca podarujecie by pomóc Kubie;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 listopada 2009, 16:23 [cytuj]
Panowie w takim układzie ogarnijmy jak najszybciej temat wpisowego i miejmy zaklepany nie tylko udział ale też noclegi na wyższym poziomie he he, oczywiscie za 70 dych bo nikt nie bierze pod uwage (po ostatnich sukcesach) innego wyjscia jak powrót dopiero w niedziele. Nie wiem jak Wy ale ja cosik na aukcje charytatywna znajde takze zachecam równiez do poszukiwań gadzetów.
Panowie w takim układzie ogarnijmy jak najszybciej temat wpisowego i miejmy zaklepany nie tylko udział ale też noclegi na wyższym poziomie he he, oczywiscie za 70 dych bo nikt nie bierze pod uwage (po ostatnich sukcesach) innego wyjscia jak powrót dopiero w niedziele. Nie wiem jak Wy ale ja cosik na aukcje charytatywna znajde takze zachecam równiez do poszukiwań gadzetów
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
20 listopada 2009, 16:25 [cytuj]
No i oczywiście jest na tyle czasu żeby pomyślać o spursmaniackich strojach :brawo: . No chyba że białe koszulki klubowe.................
No i oczywiście jest na tyle czasu żeby pomyślać o spursmaniackich strojach :brawo: . No chyba że białe koszulki klubowe
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
20 listopada 2009, 19:33 [cytuj]
W kwestii wpisowego trzeba by dac termin np. do 5 grudnia, wplata kasy np. do 1 z adminow (moge sie tego podjac) pozniej robie grupowy przelew do trzcianki i ci co wplaca w terminie jada i tyle.Musza byc jakies terminy bo zrobi sie burdel i z 50 chetnych jak do Kalwarii pojedzie 10-sciu.
Varba jaki jest termin do zgloszen i wplaty kasy ?
W kwestii wpisowego trzeba by dac termin np. do 5 grudnia, wplata kasy np. do 1 z adminow (moge sie tego podjac) pozniej robie grupowy przelew do trzcianki i ci co wplaca w terminie jada i tyle.Musza byc jakies terminy bo zrobi sie burdel i z 50 chetnych jak do Kalwarii pojedzie 10-sciu. Varba jaki jest termin do zgloszen i wplaty kasy ?
20 listopada 2009, 20:10 [cytuj]
Zaraz się dowiem i wam napiszę!!!
Zaraz się dowiem i wam napiszę!!!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 listopada 2009, 22:28 [cytuj]
podoba mi się propozycja Spurs3, ja tam się piszę, na jeden nocleg co prawda, ale ze spokojem. Stroje myślę, że mogą być normalne, niekoniecznie "firmowe" spursmanii, ale ja się dosotsuję.
podoba mi się propozycja Spurs3, ja tam się piszę, na jeden nocleg co prawda, ale ze spokojem. Stroje myślę, że mogą być normalne, niekoniecznie "firmowe" spursmanii, ale ja się dosotsuję
Kogucie życie!
20 listopada 2009, 23:13 [cytuj]
Te gadżety, to jakiego typu mają być?
Te gadżety, to jakiego typu mają być?
21 listopada 2009, 00:29 [cytuj]
No i spokój. A po turnieju będziemy się cieszyć, tak jak po karnych z Bayernem(w Kalwarii), albo nawet bardziej.
P.S. Świetna propozycja spurs3:brawo:
No i spokój. A po turnieju będziemy się cieszyć, tak jak po karnych z Bayernem(w Kalwarii), albo nawet bardziej. P.S. Świetna propozycja spurs3:brawo:
Audere est facere!
21 listopada 2009, 09:09 [cytuj]
W takim układzie dawaj Paweł numer konta i wysyłam kasiorke:brawo: uffff baaardzo fajnie że bierzesz na siebie zbiórke kasy....
W takim układzie dawaj Paweł numer konta i wysyłam kasiorke:brawo: uffff baaardzo fajnie że bierzesz na siebie zbiórke kasy
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
21 listopada 2009, 14:09 [cytuj]
To ja bym chciał uprzedzić, że zapłacę na pewno, ale dopiero w ostatniej chwili. Co do strojów, to chyba tamte "kalwaryjskie" dały radę. Firmowe to byłby dodatkowy koszt. Jeśli spreadshirt to przekraczający koszt wpisowego nawet.
To ja bym chciał uprzedzić, że zapłacę na pewno, ale dopiero w ostatniej chwili. Co do strojów, to chyba tamte "kalwaryjskie" dały radę. Firmowe to byłby dodatkowy koszt. Jeśli spreadshirt to przekraczający koszt wpisowego nawet
24 listopada 2009, 01:39 [cytuj]
Hmmm, fajnie, fajnie, znów turniej. Jak zwykle termin beznadziejny (sesja), ale postaram się wpaść na niedzielę to może jakiś artykulik skrobnę, pogadam o tym w robocie. Zresztą na boisku i tak bym sie wam specjalnie nie przydał, z moją kondycją to co najwyżej jakby mecze były 2x10 min:D
Varba, Marcin - jest jakaś oficjalna stronka tego turnieju? Może zainteresuję tym u mnie kogoś i byśmy skumali jakiś patronat (choć wątpię, pewnie będą to mieć w dupie;).
Varba - czy twoja wybranka ma na imię Harry Redknapp?:D I gdzie bierzecie ślub - w Holandii czy Portugalii?:D:D:D A tak całkiem serio to gratulacje, mi tam się do takich rzeczy nie spieszy, ale mam nadzieję że wiesz co robisz:D
Tylko, co na to wszystko powie Harry?!:D:D:D Zostanie mu chyba wyjść za Artura78:rotfl:
Hmmm, fajnie, fajnie, znów turniej. Jak zwykle termin beznadziejny (sesja), ale postaram się wpaść na niedzielę to może jakiś artykulik skrobnę, pogadam o tym w robocie. Zresztą na boisku i tak bym sie wam specjalnie nie przydał, z moją kondycją to co najwyżej jakby mecze były 2x10 min:D Varba, Marcin - jest jakaś oficjalna stronka tego turnieju? Może zainteresuję tym u mnie kogoś i byśmy skumali jakiś patronat (choć wątpię, pewnie będą to mieć w dupie;). Varba - czy twoja wybranka ma na imię Harry Redknapp?:D I gdzie bierzecie ślub - w Holandii czy Portugalii?:D:D:D A tak całkiem serio to gratulacje, mi tam się do takich rzeczy nie spieszy, ale mam nadzieję że wiesz co robisz:D Tylko, co na to wszystko powie Harry?!:D:D:D Zostanie mu chyba wyjść za Artura78:rotfl:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
24 listopada 2009, 07:23 [cytuj]
Są jakie ś wieści??
Ginola nastaw się na sobotę, bo co jak w niedzielę nie zagramy, a z rozpiski finału wynika, że finał będzie trwał 2 x 10 więc może dasz radę?
Są jakie ś wieści?? Ginola nastaw się na sobotę, bo co jak w niedzielę nie zagramy, a z rozpiski finału wynika, że finał będzie trwał 2 x 10 więc może dasz radę?
Kogucie życie!
24 listopada 2009, 11:40 [cytuj]
Ja również jestem chętny, tym razem jedziemy po zwycięstwo. Jeśli nie będzie innej opcji transportu, to chętnie się zabiorę ze Spurs3 do firmowego Żubra :)
Ja również jestem chętny, tym razem jedziemy po zwycięstwo. Jeśli nie będzie innej opcji transportu, to chętnie się zabiorę ze Spurs3 do firmowego Żubra :)
24 listopada 2009, 12:40 [cytuj]
Etam... Gra się tak samo, tylko nie można robić przewrotek :rotfl:
Etam... Gra się tak samo, tylko nie można robić przewrotek :rotfl:
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
24 listopada 2009, 12:54 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Są jakie ś wieści??


Są. Właśnie odebrałem mejla z zaproszeniem i informacjami. Zaraz Wam wkleję tu co tam jest.

Trzcianka, dn. 20.11.2009r.



„Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia,
które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi”
Stefan Wyszyński




III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KIBICÓW
„GRAMY Z SERCEM”


Zarząd Klubu Sportowego Lubuszanin Trzcianka oraz działający przy nim Klub Kibica mają zaszczyt zaprosić kibiców Państwa klubu do udziału w III Ogólnopolskim Turnieju Kibiców.
Zawody rozegrane zostaną w dniach 30-31 stycznia 2010 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Żeromskiego 28 w Trzciance. Początek Turnieju przewidziany jest na sobotę, godz. 9:00.
Jak co roku prócz czysto sportowej rywalizacji, Turniej będzie miał także wymiar charytatywny. Organizatorzy ustalili, że cały dochód z imprezy oraz towarzyszącej jej licytacji przeznaczą na leczenie i rehabilitację mieszkającego w Trzciance 16-letniego Kuby Przerady. Tym samym łączymy nasze wysiłki w jedną ogólnopolską akcję na rzecz chorego na dziecięce porażenie mózgowe chłopca. Mamy nadzieję, że kibice wszystkich zaproszonych klubów zechcą się w tym szczytnym celu zjednoczyć, że wspólnie „zagramy z sercem” by pomóc potrzebującym.
Do udziału w imprezie zaproszone zostały następujące zespoły:
Polskie Stowarzyszenia Kibiców: Arsenal Londyn, Bayern Monachium, Bayer Leverkusen, Chelsea Londyn, Liverpool FC, Manchester United, Tottenham Hotspur, Stowarzyszenie Kibiców Angielskiej Piłki Strzelce Krajeńskie oraz sympatycy klubów: Czarni Nakło, Drawa Krzyż, GKS Katowice, GKS Tychy, Górnik Kłodawa, Górnik Zabrze, Huragan Pobiedziska, Lech Poznań, Mazowsze Grójec, Pałuczanka Żnin, Polonia Warszawa, Sandecja Nowy Sącz, Sokół Pniewy, Sparta Szamotuły, Warta Poznań, Widzew Łódź, Zagłębie Lubin, Cracovia Kraków a także reprezentacja gospodarzy - Lubuszanin Trzcianka.










W skład drużyny wchodzić mogą jedynie kibice klubu. Piłkarzy natomiast serdecznie zapraszamy do dopingowania boiskowych poczynań swoich fanów.
Udział w Turnieju wiąże się z uiszczeniem opłaty wpisowej w wysokości 50 zł/os. Kwota ta zawiera w sobie koszt jednego noclegu oraz wyżywienia zawodnika. Zespoły planujące przybyć do Trzcianki już w piątek uprzejmie prosimy o doliczenie do opłaty wpisowej dodatkowych 20 zł/os. Chcielibyśmy nadmienić, że ze względów organizacyjnych (ograniczona ilość miejsc) nocleg w Trzcianeckim internacie zapewnimy 6 drużynom, które jako pierwsze uregulują nadmienione wyżej opłaty. Pozostałe zespoły zakwaterowane zostaną w innych miejscach.
Opłatę wpisową na „III Ogólnopolski Turniej Kibiców” należy wpłacać do dnia 20 grudnia 2009r. na następujący numer rachunku bankowego:

Bank Zachodni WBK S.A.
46 1090 1320 0000 0001 0822 2045
Z dopiskiem „Turniej - nazwa zespołu - liczba osób”, np. „Turniej – Polonia – 10 os.”

Uprzejmie prosimy o telefoniczne, bądź mailowe potwierdzenie zgłoszenia reprezentującej Wasz Klub grupy kibiców (Załącznik nr 1) do dnia 7 grudnia 2009 r. Kapitanów drużyn prosimy też o wydrukowanie i wypełnienie ”Załącznika nr 2” celem przedłożenia organizatorom w dniu przyjazdu na Turniej.

Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek gadżety klubowe lub sprzęt, który chcieliby Państwo przekazać na aukcje towarzyszącą imprezie, prosimy o kontakt z organizatorami. Informujemy też, że została uruchomiona strona internetowa oraz forum, za pośrednictwem których dowiecie się więcej na temat Turnieju: www.gramyzsercem.futbolowo.pl

Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać pod numerami telefonów, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:

Barbara Franek – 696 791 707; barbara.franek@gmail.com
Arkadiusz Żyliński – 669 426 964; hose-yo@wp.pl


Z piłkarskim pozdrowieniem,

Zarząd i Kibice MKS Lubuszanin Trzcianka








Skrócone przepisy gry:




1. O wszystkich wątpliwościach decyduje sędzia główny zawodów.

2. Czas gry 2 x 7 min. z przerwą na zmianę stron boiska.

3. W grze bierze udział 5 zawodników plus bramkarz.

4. Zmiany zawodników można dokonywać w trakcie gry systemem hokejowym.
Przy jednoczesnym przebywaniu 7 i więcej zawodników jednej drużyny sędzia dyktuje rzut bezpośredni i karze drużynę usunięciem zawodnika (wskazanego przez kapitana) z boiska na 1 minutę.

5. Minimalna liczba zawodników na boisku wynosi 4 (w przeciwnym razie zostaje przyznany walkower dla drużyny przeciwnej).

6. Obowiązuje bezwzględny zakaz gry wślizgiem - z wyjątkiem bramkarza w polu 6-metrów.

7. Wprowadzenie piłki do gry przez bramkarza:

- po opuszczeniu przez piłkę boiska - wykop nogą z piłki stojącej w obrębie pola bramkowego. Bramkarz nie może przekroczyć linii środkowej;

- złapaną piłkę bramkarz może wykopnąć lub wyrzucić ręką w dowolne miejsce boiska,

- bramka zdobyta przez bramkarza z wyrzutu ręką nie będzie uznana.

8. Zawodnik musi wprowadzić piłkę do gry po aucie poprzez wykop zza linii bocznej boiska. Bramka zdobyta bezpośrednio z autu nie będzie uznana.

9. Przy uderzeniu piłką w sufit sędzia dyktuje rzut wolny bezpośredni dla drużyny przeciwnej. Rzut wykonywany jest z miejsca uderzenia piłki.

10. Rzut karny wykonywany jest z linii 9-ciu metrów.

11. Przy wykonywaniu stałych fragmentów gry i wprowadzeniu piłki do gry odległość zawodników
od piłki wynosi min.3 metry - nie zachowanie odległości powoduje karę 1 minuty.

12. Czas wprowadzenia piłki do gry wynosi 3 sekundy od momentu ustawienia piłki. Przekroczenie dozwolonego czasu wiąże się z wyrzutem piłki z autu przez przeciwnika.
Są. Właśnie odebrałem mejla z zaproszeniem i informacjami. Zaraz Wam wkleję tu co tam jest. Trzcianka, dn. 20.11.2009r. „Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi” Stefan Wyszyński III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KIBICÓW „GRAMY Z SERCEM” Zarząd Klubu Sportowego Lubuszanin Trzcianka oraz działający przy nim Klub Kibica mają zaszczyt zaprosić kibiców Państwa klubu do udziału w III Ogólnopolskim Turnieju Kibiców. Zawody rozegrane zostaną w dniach 30-31 stycznia 2010 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Żeromskiego 28 w Trzciance. Początek Turnieju przewidziany jest na sobotę, godz. 9:00. Jak co roku prócz czysto sportowej rywalizacji, Turniej będzie miał także wymiar charytatywny. Organizatorzy ustalili, że cały dochód z imprezy oraz towarzyszącej jej licytacji przeznaczą na leczenie i rehabilitację mieszkającego w Trzciance 16-letniego Kuby Przerady. Tym samym łączymy nasze wysiłki w jedną ogólnopolską akcję na rzecz chorego na dziecięce porażenie mózgowe chłopca. Mamy nadzieję, że kibice wszystkich zaproszonych klubów zechcą się w tym szczytnym celu zjednoczyć, że wspólnie „zagramy z sercem” by pomóc potrzebującym. Do udziału w imprezie zaproszone zostały następujące zespoły: Polskie Stowarzyszenia Kibiców: Arsenal Londyn, Bayern Monachium, Bayer Leverkusen, Chelsea Londyn, Liverpool FC, Manchester United, Tottenham Hotspur, Stowarzyszenie Kibiców Angielskiej Piłki Strzelce Krajeńskie oraz sympatycy klubów: Czarni Nakło, Drawa Krzyż, GKS Katowice, GKS Tychy, Górnik Kłodawa, Górnik Zabrze, Huragan Pobiedziska, Lech Poznań, Mazowsze Grójec, Pałuczanka Żnin, Polonia Warszawa, Sandecja Nowy Sącz, Sokół Pniewy, Sparta Szamotuły, Warta Poznań, Widzew Łódź, Zagłębie Lubin, Cracovia Kraków a także reprezentacja gospodarzy - Lubuszanin Trzcianka. W skład drużyny wchodzić mogą jedynie kibice klubu. Piłkarzy natomiast serdecznie zapraszamy do dopingowania boiskowych poczynań swoich fanów. Udział w Turnieju wiąże się z uiszczeniem opłaty wpisowej w wysokości 50 zł/os. Kwota ta zawiera w sobie koszt jednego noclegu oraz wyżywienia zawodnika. Zespoły planujące przybyć do Trzcianki już w piątek uprzejmie prosimy o doliczenie do opłaty wpisowej dodatkowych 20 zł/os. Chcielibyśmy nadmienić, że ze względów organizacyjnych (ograniczona ilość miejsc) nocleg w Trzcianeckim internacie zapewnimy 6 drużynom, które jako pierwsze uregulują nadmienione wyżej opłaty. Pozostałe zespoły zakwaterowane zostaną w innych miejscach. Opłatę wpisową na „III Ogólnopolski Turniej Kibiców” należy wpłacać do dnia 20 grudnia 2009r. na następujący numer rachunku bankowego: Bank Zachodni WBK S.A. 46 1090 1320 0000 0001 0822 2045 Z dopiskiem „Turniej - nazwa zespołu - liczba osób”, np. „Turniej – Polonia – 10 os.” Uprzejmie prosimy o telefoniczne, bądź mailowe potwierdzenie zgłoszenia reprezentującej Wasz Klub grupy kibiców (Załącznik nr 1) do dnia 7 grudnia 2009 r. Kapitanów drużyn prosimy też o wydrukowanie i wypełnienie ”Załącznika nr 2” celem przedłożenia organizatorom w dniu przyjazdu na Turniej. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek gadżety klubowe lub sprzęt, który chcieliby Państwo przekazać na aukcje towarzyszącą imprezie, prosimy o kontakt z organizatorami. Informujemy też, że została uruchomiona strona internetowa oraz forum, za pośrednictwem których dowiecie się więcej na temat Turnieju: www.gramyzsercem.futbolowo.pl Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać pod numerami telefonów, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Barbara Franek – 696 791 707; barbara.franek@gmail.com Arkadiusz Żyliński – 669 426 964; hose-yo@wp.pl Z piłkarskim pozdrowieniem, Zarząd i Kibice MKS Lubuszanin Trzcianka Skrócone przepisy gry: 1. O wszystkich wątpliwościach decyduje sędzia główny zawodów. 2. Czas gry 2 x 7 min. z przerwą na zmianę stron boiska. 3. W grze bierze udział 5 zawodników plus bramkarz. 4. Zmiany zawodników można dokonywać w trakcie gry systemem hokejowym. Przy jednoczesnym przebywaniu 7 i więcej zawodników jednej drużyny sędzia dyktuje rzut bezpośredni i karze drużynę usunięciem zawodnika (wskazanego przez kapitana) z boiska na 1 minutę. 5. Minimalna liczba zawodników na boisku wynosi 4 (w przeciwnym razie zostaje przyznany walkower dla drużyny przeciwnej). 6. Obowiązuje bezwzględny zakaz gry wślizgiem - z wyjątkiem bramkarza w polu 6-metrów. 7. Wprowadzenie piłki do gry przez bramkarza: - po opuszczeniu przez piłkę boiska - wykop nogą z piłki stojącej w obrębie pola bramkowego. Bramkarz nie może przekroczyć linii środkowej; - złapaną piłkę bramkarz może wykopnąć lub wyrzucić ręką w dowolne miejsce boiska, - bramka zdobyta przez bramkarza z wyrzutu ręką nie będzie uznana. 8. Zawodnik musi wprowadzić piłkę do gry po aucie poprzez wykop zza linii bocznej boiska. Bramka zdobyta bezpośrednio z autu nie będzie uznana. 9. Przy uderzeniu piłką w sufit sędzia dyktuje rzut wolny bezpośredni dla drużyny przeciwnej. Rzut wykonywany jest z miejsca uderzenia piłki. 10. Rzut karny wykonywany jest z linii 9-ciu metrów. 11. Przy wykonywaniu stałych fragmentów gry i wprowadzeniu piłki do gry odległość zawodników od piłki wynosi min.3 metry - nie zachowanie odległości powoduje karę 1 minuty. 12. Czas wprowadzenia piłki do gry wynosi 3 sekundy od momentu ustawienia piłki. Przekroczenie dozwolonego czasu wiąże się z wyrzutem piłki z autu przez przeciwnika
|<  <<  <  19  20  21  22  23    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 166 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się