Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  22  23  24  25  26    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
26 listopada 2009, 21:59 [cytuj]
spurs3 powiedział/a:
Skoro sa mecze o 9 - to trzeba 2 noclegi, no i Skaju musi byc no bo jak bez bramkarza ?! Marcin przeslesz mi formularz czy sam sie zajmiesz ?


Ten formularz dla kapitana juz Ci wysyłam. Musisz go wydrukować, wypełnić i zabrać na turniej. Ja juz tylko wypełnię tę listę tych co jadą i odeślę potwierdzając tym samym zgłoszenie. Na razie mam(kolejność przypadkowa):
-Marcusa,
-Pawła,
-Sadzika,
-Konrada,
-Jaśka,
-Pawła Morgę,
-Maćka Zimocha,
-Gaizkę,
-Snajpera,
-Kasię, żonę Pawła,
-Piotra Czaplickiego,
-Sajmona,
-Łukasza w rezerwie
Jak kogoś pominąłem niech się upomni-grypę chyba mam więc tak sobie kontaktuję ze światem.
I każdy bierze po dwa noclegi?

Aha, mam też pomysł. Może ten sprzęcior co wygraliśmy w Kalwarii przeznaczyć na tę charytatywną aukcję?
Ten formularz dla kapitana juz Ci wysyłam. Musisz go wydrukować, wypełnić i zabrać na turniej. Ja juz tylko wypełnię tę listę tych co jadą i odeślę potwierdzając tym samym zgłoszenie. Na razie mam(kolejność przypadkowa): -Marcusa, -Pawła, -Sadzika, -Konrada, -Jaśka, -Pawła Morgę, -Maćka Zimocha, -Gaizkę, -Snajpera, -Kasię, żonę Pawła, -Piotra Czaplickiego, -Sajmona, -Łukasza w rezerwie Jak kogoś pominąłem niech się upomni-grypę chyba mam więc tak sobie kontaktuję ze światem. I każdy bierze po dwa noclegi? Aha, mam też pomysł. Może ten sprzęcior co wygraliśmy w Kalwarii przeznaczyć na tę charytatywną aukcję?
26 listopada 2009, 22:12 [cytuj]
O co Ci chodzi?:bezradny:

:D
O co Ci chodzi?:bezradny: :D
26 listopada 2009, 22:33 [cytuj]
Zgłaszał się. Chciał jechać Żubrem.
Zgłaszał się. Chciał jechać Żubrem
26 listopada 2009, 22:41 [cytuj]
Ja nie doczytałem o limitach. Ale możesz sprawdzić, to co mi napisali wkleiłem na forumie.
Ja nie doczytałem o limitach. Ale możesz sprawdzić, to co mi napisali wkleiłem na forumie
26 listopada 2009, 22:42 [cytuj]
Ja jadę panowie. :F
Ja jadę panowie. :F
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
26 listopada 2009, 22:45 [cytuj]
Ile noclegów Snajper? Weź dwa, bedzie porządek w papierach;)
Ile noclegów Snajper? Weź dwa, bedzie porządek w papierach;)
26 listopada 2009, 23:11 [cytuj]
Dwa. Czyli 90 dyszek muszę przelać?
Dwa. Czyli 90 dyszek muszę przelać?
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
27 listopada 2009, 06:52 [cytuj]
Myślę Snajper, że jak przelejesz 9 dyszek będzie ok, bo gdybyś chciał 90 przelać to byś w Trzciance jakieś 2 miesiące jeszcze pobalował :P
Myślę Snajper, że jak przelejesz 9 dyszek będzie ok, bo gdybyś chciał 90 przelać to byś w Trzciance jakieś 2 miesiące jeszcze pobalował :P
27 listopada 2009, 07:54 [cytuj]
Marcin dorzuc do listy jako kibica - moja wife - Kasie
Marcin dorzuc do listy jako kibica - moja wife - Kasie
27 listopada 2009, 09:28 [cytuj]
właśnie, jak sprawa z noclegami dla kibiców? coś wiadomo? można się wpychać tam gdzie drużyna? czy może trzeba w gorszych warunkach albo we własnym zakresie? hmmm?
właśnie, jak sprawa z noclegami dla kibiców? coś wiadomo? można się wpychać tam gdzie drużyna? czy może trzeba w gorszych warunkach albo we własnym zakresie? hmmm?
27 listopada 2009, 10:34 [cytuj]
Mam pytanko. Czy ktoś ze Śląska i okolic jeszcze sie ma zamiar wybrać i transport ma nie zorganizowany ??? Troche mi sie nie uśmiecha jechać w pojedynke autem taki kawał swiata. Chyba że ktoś jest do zebrania po drodze........
Mam pytanko. Czy ktoś ze Śląska i okolic jeszcze sie ma zamiar wybrać i transport ma nie zorganizowany ??? Troche mi sie nie uśmiecha jechać w pojedynke autem taki kawał swiata. Chyba że ktoś jest do zebrania po drodze
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
27 listopada 2009, 11:46 [cytuj]
czapla powiedział/a:
właśnie, jak sprawa z noclegami dla kibiców? coś wiadomo? można się wpychać tam gdzie drużyna? czy może trzeba w gorszych warunkach albo we własnym zakresie? hmmm?


Nic nie pisało, żeby był jakiś podział w stylu "kalwaryjskim" na kibice i nie-kibice.

snajper powiedział/a:
Dwa. Czyli 90 dyszek muszę przelać?


Za dwa noclegi to 70 zł.

Zresztą tu macie wszystko to co napisali organizatorzy:

http://spursmania.org/index/forum/strona/21/cat/17/topic/46
Nic nie pisało, żeby był jakiś podział w stylu "kalwaryjskim" na kibice i nie-kibice. [quote=snajper]Dwa. Czyli 90 dyszek muszę przelać?
27 listopada 2009, 11:58 [cytuj]
No to jak nie ma podziału to proszę mnie dopisać również Piotr Czaplicki - dwa noclegi..:)
No to jak nie ma podziału to proszę mnie dopisać również Piotr Czaplicki - dwa noclegi..:)
27 listopada 2009, 14:28 [cytuj]
konrad ja też 2 noclegi, także w piątek możemy ruszać
konrad ja też 2 noclegi, także w piątek możemy ruszać
COYS
27 listopada 2009, 15:06 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Ginola nastaw się na sobotę, bo co jak w niedzielę nie zagramy, a z rozpiski finału wynika, że finał będzie trwał 2 x 10 więc może dasz radę?

Dzięki za dobre chęci, ale naprawdę nie chciałbyś mnie zobaczyć na boisku, szczególnie na hali. Ja to zawsze umiałem dobrze wyciąć, poskrobać po piszczelu czy obić łokciem żebra i szczękę. Cytując klasyka "Jarosław jestem, umiem: wymusić okup, ściągnąć haracz, jebnąć ze łba". A na hali to inna bajka, technika, technika, technika. Mówię, postaram się wpaść służbowo, o ile oczywiście nie będę miał jakichś egzaminów w tym czasie.
Dzięki za dobre chęci, ale naprawdę nie chciałbyś mnie zobaczyć na boisku, szczególnie na hali. Ja to zawsze umiałem dobrze wyciąć, poskrobać po piszczelu czy obić łokciem żebra i szczękę. Cytując klasyka "Jarosław jestem, umiem: wymusić okup, ściągnąć haracz, jebnąć ze łba". A na hali to inna bajka, technika, technika, technika. Mówię, postaram się wpaść służbowo, o ile oczywiście nie będę miał jakichś egzaminów w tym czasie
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
27 listopada 2009, 15:20 [cytuj]
"Waldemar, amfetamina, produkcja, dystrybucja, masturbacja" :D Nie bądź rura i nie pekaj Pan! Co będzie to będzie, wiecej luzu, to ma być zabaw przede wszystkim. Możesz być jako kibic, inni z resztą też. Czapla musi z kimś falę zrobić, w Kalwarii się starał, ale był sam , nie licząc białogłowych oczywiście. :hejka::D Pod tym względem Inter był super. Grało kilku, a cała reszta nadzierała gardła. Nie widzę nic złego w tym, zeby u nas było podobnie. Przecież 30 ludzi do grania nie potzeba, zwłaszcza na hali. Taka liczna kadra nie jest potrzebna :F Ginola, reszta też, zwlecz dupsko i przyjedź :ok: Usprawiedliwienia tylko na drukach ZUSowskich ;)
"Waldemar, amfetamina, produkcja, dystrybucja, masturbacja" :D Nie bądź rura i nie pekaj Pan! Co będzie to będzie, wiecej luzu, to ma być zabaw przede wszystkim. Możesz być jako kibic, inni z resztą też. Czapla musi z kimś falę zrobić, w Kalwarii się starał, ale był sam , nie licząc białogłowych oczywiście. :hejka::D Pod tym względem Inter był super. Grało kilku, a cała reszta nadzierała gardła. Nie widzę nic złego w tym, zeby u nas było podobnie. Przecież 30 ludzi do grania nie potzeba, zwłaszcza na hali. Taka liczna kadra nie jest potrzebna :F Ginola, reszta też, zwlecz dupsko i przyjedź :ok: Usprawiedliwienia tylko na drukach ZUSowskich ;)
Kogucie życie!
|<  <<  <  22  23  24  25  26    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 136 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się