Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  23  24  25  26  27    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
27 listopada 2009, 15:21 [cytuj]
Dzisiaj po południu wpłace kasiorę. Ps. To do spurs3 , więc reszta niech tego nie czyta. Tak przy okazji tego, że posty sa do kogoś konkretnie ;)
Dzisiaj po południu wpłace kasiorę. Ps. To do spurs3 , więc reszta niech tego nie czyta. Tak przy okazji tego, że posty sa do kogoś konkretnie ;)
Kogucie życie!
27 listopada 2009, 17:58 [cytuj]
ginola powiedział/a:
Dzięki za dobre chęci, ale naprawdę nie chciałbyś mnie zobaczyć na boisku, szczególnie na hali. Ja to zawsze umiałem dobrze wyciąć, poskrobać po piszczelu czy obić łokciem żebra i szczękę. Cytując klasyka "Jarosław jestem, umiem: wymusić okup, ściągnąć haracz, jebnąć ze łba". A na hali to inna bajka, technika, technika, technika. Mówię, postaram się wpaść służbowo, o ile oczywiście nie będę miał jakichś egzaminów w tym czasie


Taki kurde fajter boiskowy a pęka:F:D

Aha, ja wpłacę w poniedziałek, w poniedziałek też wyślę im tam listę (więc zgłaszać się do poniedziałku).

PS. Mozecie czytać tylko drugą część posta bo tylko ona jest dla Was, pierwsza część jest adresowana do Ginoli więc nie możecie czytać. Ani odpowiadać na nią. Bo ja tu z Ginolą dyskusję mam.
Taki kurde fajter boiskowy a pęka:F:D Aha, ja wpłacę w poniedziałek, w poniedziałek też wyślę im tam listę (więc zgłaszać się do poniedziałku). PS. Mozecie czytać tylko drugą część posta bo tylko ona jest dla Was, pierwsza część jest adresowana do Ginoli więc nie możecie czytać. Ani odpowiadać na nią. Bo ja tu z Ginolą dyskusję mam
27 listopada 2009, 18:31 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Aha, ja wpłacę w poniedziałek, w poniedziałek też wyślę im tam listę (więc zgłaszać się do poniedziałku).

To jest ostateczny termin?
To jest ostateczny termin?
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
27 listopada 2009, 18:36 [cytuj]
Potwierdzić zaproszenie musimy do 7 grudnia. Żeby zaproszenie potwierdzić muszę wysłać listę uczestników. A chcemy zrobić to jak najszybciej, żeby jak najszybciej wpłacić kasę-żeby załapać się na ten lepszy nocleg.
Potwierdzić zaproszenie musimy do 7 grudnia. Żeby zaproszenie potwierdzić muszę wysłać listę uczestników. A chcemy zrobić to jak najszybciej, żeby jak najszybciej wpłacić kasę-żeby załapać się na ten lepszy nocleg
27 listopada 2009, 18:39 [cytuj]
Oczywiście, ze jestem chętny (trochę zaspałem ten temat cholibka :stres:). Kasa i czas wolny przeznaczony na turniej są załatwione. Gorzej z transportem! Więc czy ktoś mógłby odebrać mnie, biednego Sajmona, z okolic Wrocławia? :| Bo nie wiem czy mam się angażować.
Oczywiście, ze jestem chętny (trochę zaspałem ten temat cholibka :stres:). Kasa i czas wolny przeznaczony na turniej są załatwione. Gorzej z transportem! Więc czy ktoś mógłby odebrać mnie, biednego Sajmona, z okolic Wrocławia? :| Bo nie wiem czy mam się angażować
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
27 listopada 2009, 18:42 [cytuj]
Sajmon powiedział/a:
Oczywiście, ze jestem chętny (trochę zaspałem ten temat cholibka :stres:). Kasa i czas wolny przeznaczony na turniej są załatwione. Gorzej z transportem! Więc czy ktoś mógłby odebrać mnie, biednego Sajmona, z okolic Wrocławia? :| Bo nie wiem czy mam się angażować


md18 powiedział/a:
Mam pytanko. Czy ktoś ze Śląska i okolic jeszcze sie ma zamiar wybrać i transport ma nie zorganizowany ??? Troche mi sie nie uśmiecha jechać w pojedynke autem taki kawał swiata. Chyba że ktoś jest do zebrania po drodze


Tutaj pytaj:)

Znaczy, moge Cię wpisać na listę? Na dwa noclegi?
[quote=md18]Mam pytanko. Czy ktoś ze Śląska i okolic jeszcze sie ma zamiar wybrać i transport ma nie zorganizowany ??? Troche mi sie nie uśmiecha jechać w pojedynke autem taki kawał swiata. Chyba że ktoś jest do zebrania po drodze
27 listopada 2009, 18:43 [cytuj]
Daj gadu Marcinie. Jak się dogadam z transportem to niezwłocznie Cię poinformuję.
Daj gadu Marcinie. Jak się dogadam z transportem to niezwłocznie Cię poinformuję
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
27 listopada 2009, 22:37 [cytuj]
Marcin. Komu tę (tą) kasiorkę przesyłać?....Najbardziej widzę zorientowany jesteś. Daj znać proszę. Naszym guru rozumie się jest spurs3?
Marcin. Komu tę (tą) kasiorkę przesyłać?....Najbardziej widzę zorientowany jesteś. Daj znać proszę. Naszym guru rozumie się jest spurs3?
28 listopada 2009, 00:00 [cytuj]
Kase zbiera spurs3- nr konta podał na forum
Kase zbiera spurs3- nr konta podał na forum
28 listopada 2009, 00:31 [cytuj]
Ja też dokonam wpłaty w poniedziałek, od rana:) Sajmon, gdybyś był spod Łodzi(no ewentualnie z Łodzi)... To nie byłoby najmniejszego problemu.
Ja też dokonam wpłaty w poniedziałek, od rana:) Sajmon, gdybyś był spod Łodzi(no ewentualnie z Łodzi)... To nie byłoby najmniejszego problemu
Audere est facere!
28 listopada 2009, 16:07 [cytuj]
Nie ma co ukrywać Pawle że miło by było, bo mnie fakt samotnej;( jazdy strasznie zniechęcał....Na pewno jest Sajmon do zabrania a do stycznia pewnie jeszcze ktoś sie znajdzie. Także dzięki za propozycje :luzik:
Nie ma co ukrywać Pawle że miło by było, bo mnie fakt samotnej;( jazdy strasznie zniechęcał....Na pewno jest Sajmon do zabrania a do stycznia pewnie jeszcze ktoś sie znajdzie. Także dzięki za propozycje :luzik:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
28 listopada 2009, 16:08 [cytuj]
..........z miłą chęcia skorzystam :tak:
z miłą chęcia skorzystam :tak:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
28 listopada 2009, 16:10 [cytuj]
A tak na marginesie. Jesli chodzi o aukcje charytatywna na turnieju to bede robił zamówienie w spursshopie wiec siakiś gadżet moge zamówić na turniej bo tak sobie myśle, że fajnie jak przywieziemy coś naszego "Koguciego" na licytacje.
A tak na marginesie. Jesli chodzi o aukcje charytatywna na turnieju to bede robił zamówienie w spursshopie wiec siakiś gadżet moge zamówić na turniej bo tak sobie myśle, że fajnie jak przywieziemy coś naszego "Koguciego" na licytacje
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
29 listopada 2009, 15:38 [cytuj]
Bramkarza nie mamy, to mnie martwi bardziej niz malo zmiennikow...
Bramkarza nie mamy, to mnie martwi bardziej niz malo zmiennikow
29 listopada 2009, 17:26 [cytuj]
Skoro macie problem z zawodnikami to nie ma sprawy, mogę zabrać ze sobą moje kapcie i pograć jako utility player ze wskazaniem na pozycję defpoma :D (ale ostrzegam, moje doświadczenie jest podwórkowe)
Więc jest tak - jadę do Wrocławia i stamtąd md18 mnie możesz odebrać. Myślę, że to jest najlepsza opcja. Zostawcie mi tam z Pawłem miejsce w bagażniku i możemy jechać ^^ Sprawdź PW md18.

@edit
a kasę wpłacę zaraz na drugi dzien jak się dogadam z dojazdem także możecie mnie śmiało grubym flamastrem zapisać na liście
Skoro macie problem z zawodnikami to nie ma sprawy, mogę zabrać ze sobą moje kapcie i pograć jako utility player ze wskazaniem na pozycję defpoma :D (ale ostrzegam, moje doświadczenie jest podwórkowe) Więc jest tak - jadę do Wrocławia i stamtąd md18 mnie możesz odebrać. Myślę, że to jest najlepsza opcja. Zostawcie mi tam z Pawłem miejsce w bagażniku i możemy jechać ^^ Sprawdź PW md18. @edit a kasę wpłacę zaraz na drugi dzien jak się dogadam z dojazdem także możecie mnie śmiało grubym flamastrem zapisać na liście
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
29 listopada 2009, 23:48 [cytuj]
E tam, na hali odpadniemy pewnie gdzieś na początku więc się raczej nie zmęczymy:D
E tam, na hali odpadniemy pewnie gdzieś na początku więc się raczej nie zmęczymy:D
|<  <<  <  23  24  25  26  27    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 172 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się