Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  24  25  26  27  28    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
30 listopada 2009, 11:17 [cytuj]
To się nazwya wiara we własne możliwpości. :blee: Zawsze potem można powiedzieć "a nie mówiłem?" ;)
To się nazwya wiara we własne możliwpości. :blee: Zawsze potem można powiedzieć "a nie mówiłem?" ;)
Kogucie życie!
30 listopada 2009, 14:56 [cytuj]
Nie, to się nazywa realizm;) A precyzyjniej taki żart:)Przecież była ikonka, taka, o:D

To Skaju, jak z Tobą? Wysyłac Cię na liście, czy nie? Dziś wieczorem poślę ją.
Nie, to się nazywa realizm;) A precyzyjniej taki żart:)Przecież była ikonka, taka, o:D To Skaju, jak z Tobą? Wysyłac Cię na liście, czy nie? Dziś wieczorem poślę ją
30 listopada 2009, 15:30 [cytuj]
To na bank nie jest realizm, to jest czyste gdybainie. :blee:
To na bank nie jest realizm, to jest czyste gdybainie. :blee:
Kogucie życie!
30 listopada 2009, 15:45 [cytuj]
Przelew puszczony, teraz smętne wyczekiwanie do stycznia;) COYS! E tam, my będziemy walczyć do upadłego, nawet w błocie, chociaż o nie na hali dość ciężko mimo wszystko.
Przelew puszczony, teraz smętne wyczekiwanie do stycznia;) COYS! E tam, my będziemy walczyć do upadłego, nawet w błocie, chociaż o nie na hali dość ciężko mimo wszystko
Audere est facere!
30 listopada 2009, 15:48 [cytuj]
Jeśli ma tam być również gej ksa z Katowic to dla mnie to będzie meeeega ważny mecz który trzeba wygrać więc MArcin do stycznia troche czasu jest - zacznij trening mentalny :brawo:
Jeśli ma tam być również gej ksa z Katowic to dla mnie to będzie meeeega ważny mecz który trzeba wygrać więc MArcin do stycznia troche czasu jest - zacznij trening mentalny :brawo:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
30 listopada 2009, 16:19 [cytuj]
Dobra, dogadałem się z md18, jutro postaram się puścić przelew :)
Dobra, dogadałem się z md18, jutro postaram się puścić przelew :)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
30 listopada 2009, 18:40 [cytuj]
No i gks tychy, prawda spurs3? I mecz przyjaźni z Widzewem. Fajna mieszanka, lekko wybuchowa się szykuje.
No i gks tychy, prawda spurs3? I mecz przyjaźni z Widzewem. Fajna mieszanka, lekko wybuchowa się szykuje
Audere est facere!
30 listopada 2009, 22:20 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
To na bank nie jest realizm, to jest czyste gdybainie. :blee:


md18 powiedział/a:
Jeśli ma tam być również gej ksa z Katowic to dla mnie to będzie meeeega ważny mecz który trzeba wygrać więc MArcin do stycznia troche czasu jest - zacznij trening mentalny :brawo:


Dobra, dobra:P Nie, to nie. Nie bedę się tłumaczył. Na hali się wytłumaczę:tak:
[quote=md18]Jeśli ma tam być również gej ksa z Katowic to dla mnie to będzie meeeega ważny mecz który trzeba wygrać więc MArcin do stycznia troche czasu jest - zacznij trening mentalny :brawo:
30 listopada 2009, 22:33 [cytuj]
Marcin powiedział/a:

To Skaju, jak z Tobą? Wysyłac Cię na liście, czy nie? Dziś wieczorem poślę ją


Ja niestety z powodu sesji muszę sobie odpuścić tę imprezę. Nawet nie wiecie jaki to dla mnie ból, że nie będę mógł pojechać ;/
Ja niestety z powodu sesji muszę sobie odpuścić tę imprezę. Nawet nie wiecie jaki to dla mnie ból, że nie będę mógł pojechać ;/
www.facebook.com/OgienOdSkaja
30 listopada 2009, 22:45 [cytuj]
No to lista wysłana. Łącznie ze mną wyszło 13 osób. Wszyscy po 2 noclegi. Więc wpłacać po 70 dych, albo dopłacać:)
No to lista wysłana. Łącznie ze mną wyszło 13 osób. Wszyscy po 2 noclegi. Więc wpłacać po 70 dych, albo dopłacać:)
1 grudnia 2009, 11:09 [cytuj]
też jutro wpłacę. Paweł jak co, mam 2 pary rękawic, więc jak jesteś zainteresowany to wezmę dla Ciebie
też jutro wpłacę. Paweł jak co, mam 2 pary rękawic, więc jak jesteś zainteresowany to wezmę dla Ciebie
COYS
1 grudnia 2009, 11:31 [cytuj]
Kogucie życie!
1 grudnia 2009, 19:15 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:

Też tak uważam Marcus:D:D:D
Też tak uważam Marcus:D:D:D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
1 grudnia 2009, 22:08 [cytuj]
Zdziwiłeś mnie Ginola, bo ja się absolutnie nie zgadzam :nie:
Zdziwiłeś mnie Ginola, bo ja się absolutnie nie zgadzam :nie:
Kogucie życie!
2 grudnia 2009, 18:01 [cytuj]
Jak na razie za nocleg wpłaciła jedynie ekipa Czerwonych Diabłów, więc jeśli nie skrewimy, mamy spore szansę na tę lepszą kwaterę:cwaniak:
Jak na razie za nocleg wpłaciła jedynie ekipa Czerwonych Diabłów, więc jeśli nie skrewimy, mamy spore szansę na tę lepszą kwaterę:cwaniak:
2 grudnia 2009, 18:11 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
kto się jeszcze ociąga? :boisie:


:skromny:

Jutro się postaram załatwic sprawę.
:skromny: Jutro się postaram załatwic sprawę
|<  <<  <  24  25  26  27  28    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 110 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się