Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  26  27  28  29  30    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
7 grudnia 2009, 22:20 [cytuj]
Spurs 3 - wysłałem kasiorę.
Spurs 3 - wysłałem kasiorę
9 grudnia 2009, 18:12 [cytuj]
Paweł, mógłbyś podać zaktualizowaną listę kto jedzie do tej Trzcianki? W sensie kto wpłacił już pieniądze?
Paweł, mógłbyś podać zaktualizowaną listę kto jedzie do tej Trzcianki? W sensie kto wpłacił już pieniądze?
9 grudnia 2009, 22:54 [cytuj]
No ja też chciałbym się dowiedzieć czy za Daniela Sadowskiego(dobrze napisałem?) doszło?
No ja też chciałbym się dowiedzieć czy za Daniela Sadowskiego(dobrze napisałem?) doszło?
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
9 grudnia 2009, 22:57 [cytuj]
Podaje liste, stan na 22.30 - maciek zimoch, markus with wife, sebastian safian i pawel cieslinski, jesiek i czapla, sajmon, marcin klos i daniel sadowski. Plus ja i wife. w sumie sztuk - 12 (w tym 2 kobiety)
Podaje liste, stan na 22.30 - maciek zimoch, markus with wife, sebastian safian i pawel cieslinski, jesiek i czapla, sajmon, marcin klos i daniel sadowski. Plus ja i wife. w sumie sztuk - 12 (w tym 2 kobiety)
10 grudnia 2009, 09:45 [cytuj]
Na Twoje konto przeszły pieniądze ode mnie z konta mojej mamy - mam potwierdzenie a siebie na tej liście nie widzę. Dziwne....
Na Twoje konto przeszły pieniądze ode mnie z konta mojej mamy - mam potwierdzenie a siebie na tej liście nie widzę. Dziwne
10 grudnia 2009, 16:43 [cytuj]
A ktoś wie co z Gaizką? Bo jego też wysłałem na liście. Wpłacił? Ma taki zamiar?
A ktoś wie co z Gaizką? Bo jego też wysłałem na liście. Wpłacił? Ma taki zamiar?
10 grudnia 2009, 20:21 [cytuj]
Wpłynęła kasa od konrada marcelewicza
Wpłynęła kasa od konrada marcelewicza
10 grudnia 2009, 21:16 [cytuj]
No to się uspokoiłem, bo myślałem że coś na bankowych łączach nie tak. Dzięki za info.
No to się uspokoiłem, bo myślałem że coś na bankowych łączach nie tak. Dzięki za info
16 grudnia 2009, 16:44 [cytuj]
A jak z kasą na turniej? Wszyscy wpłacili? Chyba już można wpłacać organizatorom, co? 20 tuż, tuż. A jak na razie jest jeszcze 5 miejsc na tym lepszym noclegu.
A jak z kasą na turniej? Wszyscy wpłacili? Chyba już można wpłacać organizatorom, co? 20 tuż, tuż. A jak na razie jest jeszcze 5 miejsc na tym lepszym noclegu
17 grudnia 2009, 09:52 [cytuj]
Kasa do organizatorów przelana została w poniedziałek - za 13 osob
Kasa do organizatorów przelana została w poniedziałek - za 13 osob
22 grudnia 2009, 16:08 [cytuj]
Nie wiem czy tam zaglądacie ale jak nie, to zajrzyjcie tu:
http://www.turniejkibicow.fora.pl/uczestnicy-turnieju,4/kolejnosc-wpisowego-na-konto,15.html

Czyli bierzemy śpiwory i kilka osób (ze 3?) kima na podłodze albo co.
Nie wiem czy tam zaglądacie ale jak nie, to zajrzyjcie tu: http://www.turniejkibicow.fora.pl/uczestnicy-turnieju,4/kolejnosc-wpisowego-na-konto,15.html Czyli bierzemy śpiwory i kilka osób (ze 3?) kima na podłodze albo co
22 grudnia 2009, 22:01 [cytuj]
spurs3.....czyli co?....śpimy na parkiecie?....miało być - kto szybciej ten śpi w internacie......też niekiedy śpię na twardym - krzyże.....
spurs3.....czyli co?....śpimy na parkiecie?....miało być - kto szybciej ten śpi w internacie......też niekiedy śpię na twardym - krzyże
22 grudnia 2009, 22:42 [cytuj]
Wynika z tego ze 3 osoby nie maja wyra, pewnie z marcusem bedziemy szukac czegos poza internatem, chocby dla zon
Wynika z tego ze 3 osoby nie maja wyra, pewnie z marcusem bedziemy szukac czegos poza internatem, chocby dla zon
23 grudnia 2009, 11:52 [cytuj]
To jak się wszyscy już zdecydują, kto, gdzie, jak i zkim śpi, to zróbcie listę i wyślijcie im tam tak jak proszą w tym poście-ja nie dam rady bo będę oflajn w najbliższym czasie.
To jak się wszyscy już zdecydują, kto, gdzie, jak i zkim śpi, to zróbcie listę i wyślijcie im tam tak jak proszą w tym poście-ja nie dam rady bo będę oflajn w najbliższym czasie
23 grudnia 2009, 12:12 [cytuj]
Jeśli chodzi o spanie, mogę spać na podłodze w śpiworze, to nie ma sprawy. Więc tak jak mówi Marcin, może się określi każdy, jak chce, żeby to wyglądało mniej więcej i wyślemy to wszystko do organizatorów?
Jeśli chodzi o spanie, mogę spać na podłodze w śpiworze, to nie ma sprawy. Więc tak jak mówi Marcin, może się określi każdy, jak chce, żeby to wyglądało mniej więcej i wyślemy to wszystko do organizatorów?
Audere est facere!
8 stycznia 2010, 19:44 [cytuj]
Pilniasta sprawa jest panowie. Organizatorzy turnieju, na który się wybierają proszą o przesłanie im "loga naszego Klubu, stowarzyszenia". W trybie pilnym. Mamy takie coś? Jak tak to niech ten kto ma prześle mi to a ja wyślę dalej. Albo da mi znać a ja mu podam adres, na który logo trzeba wysłać i wyśle. Tylko proszą żeby szybko było.
A dwa, to chyba jeszcze musimy im wysłać listę kto gdzie śpi. Znaczy kto z nas śpi w tym internacie. Wpisujcie się kto znalazł sobie inne miejsce(Marcus i Paweł z żonami, nie? a kto zostaje.

PS. Nie wiem czy o tym wiecie ale każda ekipa może wystawić swojego przedstawiciela w turnieju w PES'a 2010, który będzie rozgrywany na dużym ekranie. Ktoś chętny?
Pilniasta sprawa jest panowie. Organizatorzy turnieju, na który się wybierają proszą o przesłanie im "loga naszego Klubu, stowarzyszenia". W trybie pilnym. Mamy takie coś? Jak tak to niech ten kto ma prześle mi to a ja wyślę dalej. Albo da mi znać a ja mu podam adres, na który logo trzeba wysłać i wyśle. Tylko proszą żeby szybko było. A dwa, to chyba jeszcze musimy im wysłać listę kto gdzie śpi. Znaczy kto z nas śpi w tym internacie. Wpisujcie się kto znalazł sobie inne miejsce(Marcus i Paweł z żonami, nie? a kto zostaje. PS. Nie wiem czy o tym wiecie ale każda ekipa może wystawić swojego przedstawiciela w turnieju w PES'a 2010, który będzie rozgrywany na dużym ekranie. Ktoś chętny?
|<  <<  <  26  27  28  29  30    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 178 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się