Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  27  28  29  30  31    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
8 stycznia 2010, 20:41 [cytuj]
Jakiej wielkości ma być to logo? Jak był kalwaryjski turniej kibiców to pamiętam, że na 'e-plakacie' mieliśmy napisane "Spursmania.org" z herbem klubu zamiast "o". Może takie cuś (mam nadzieję, że wiedzie o co kaman)?

A w PESa bym pyknął, ale w 2010 jeszcze nie grałem i bym lamił pewnie :x
Jakiej wielkości ma być to logo? Jak był kalwaryjski turniej kibiców to pamiętam, że na 'e-plakacie' mieliśmy napisane "Spursmania.org" z herbem klubu zamiast "o". Może takie cuś (mam nadzieję, że wiedzie o co kaman)? A w PESa bym pyknął, ale w 2010 jeszcze nie grałem i bym lamił pewnie :x
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
8 stycznia 2010, 21:07 [cytuj]
Nie wiem jakiej wielkości, nie napisali. Takie na plakat podejrzewam, bo na forum wspomniano coś o plakacie właśnie. Ale rozmiar to oni sobie sami mogą dostosować, nie? Potrzebuję pliku z logiem, żeby wysłać. Jak by był już taki spakowany, prosto do wysłania do byłbym wdzięczny.

A, Sajmon to zgłaszasz się na naszego przedstawiciela w peesowych zmaganiach? Aha, i to chyba jednak bedzie PES '09. Zresztą tu masz szczegóły:
http://gramyzsercem.futbolowo.pl/gramyzsercem/menu,18,turniej-w-pes-2009-r..html

Plus lista ekip, które pokonamy w drodze po wieczną chwałę, uwielbienie niewiast i medale:

Drużyny które będą uczestniczyć w III edycji Turnieju „Gramy z Sercem”

1) FC Lubuszanin Trzcianka

2) Oldboye Lubuszanin Trzcianka

3) NFC Lech Poznań Trzcianka

4) Sokół Pniewy

5) Czarni Nakło

6) Pałuczanka Żnin

7) Sparta Szamotuły

8) Arsenal Poland

9) Munchester United

10) Tottenham

11) Lubuszanin Drezdenko

12) Górnik Zabrze

13) Drawa Krzyż

14) Mazowsze Grójec

15) Chelsea Londyn

16) Bayern Munchen
Nie wiem jakiej wielkości, nie napisali. Takie na plakat podejrzewam, bo na forum wspomniano coś o plakacie właśnie. Ale rozmiar to oni sobie sami mogą dostosować, nie? Potrzebuję pliku z logiem, żeby wysłać. Jak by był już taki spakowany, prosto do wysłania do byłbym wdzięczny. A, Sajmon to zgłaszasz się na naszego przedstawiciela w peesowych zmaganiach? Aha, i to chyba jednak bedzie PES '09. Zresztą tu masz szczegóły: http://gramyzsercem.futbolowo.pl/gramyzsercem/menu,18,turniej-w-pes-2009-r..html Plus lista ekip, które pokonamy w drodze po wieczną chwałę, uwielbienie niewiast i medale: Drużyny które będą uczestniczyć w III edycji Turnieju „Gramy z Sercem” 1) FC Lubuszanin Trzcianka 2) Oldboye Lubuszanin Trzcianka 3) NFC Lech Poznań Trzcianka 4) Sokół Pniewy 5) Czarni Nakło 6) Pałuczanka Żnin 7) Sparta Szamotuły 8) Arsenal Poland 9) Munchester United 10) Tottenham 11) Lubuszanin Drezdenko 12) Górnik Zabrze 13) Drawa Krzyż 14) Mazowsze Grójec 15) Chelsea Londyn 16) Bayern Munchen
8 stycznia 2010, 21:14 [cytuj]
Jeśli PES 2009 to mogę spróbować. Ale z góry zaznaczam, że nie jestem jakimś no-lifem, proszę nie oczekiwać cudów :bezradny:
Oczywiście jak ktoś ze Spursmaniaków ma jakieś osiągnięcia na polskiej arenie pesa to ja odstąpię miejsca.
Jeśli PES 2009 to mogę spróbować. Ale z góry zaznaczam, że nie jestem jakimś no-lifem, proszę nie oczekiwać cudów :bezradny: Oczywiście jak ktoś ze Spursmaniaków ma jakieś osiągnięcia na polskiej arenie pesa to ja odstąpię miejsca
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
8 stycznia 2010, 21:16 [cytuj]
Tam, o wynik to będziemy grali w piłkę. Turniej w peesa to dodatek-jako, ze będzie rozgrywany chyba w okolicach imprezy integracyjnej to nie wykluczone, że nie wszyscy rywale będą w pełni trzeźwi:D Wiec nie bój nic, tylko dyszkę wpisowegosobie weź:D
Tam, o wynik to będziemy grali w piłkę. Turniej w peesa to dodatek-jako, ze będzie rozgrywany chyba w okolicach imprezy integracyjnej to nie wykluczone, że nie wszyscy rywale będą w pełni trzeźwi:D Wiec nie bój nic, tylko dyszkę wpisowegosobie weź:D
8 stycznia 2010, 21:33 [cytuj]
Dobra, zaczynam ostre treningi :cwaniak:;P
Dobra, zaczynam ostre treningi :cwaniak:;P
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
8 stycznia 2010, 21:36 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
po 4 piwach to nawet ja mogę zagrać :D


Ty to najlepiej wyciachaj mi te logo co mieliśmy w Kalwarii albo poproś Snajpera/Polespura. Bym jutro wysłał bo niedziele będę offlajn a w pn późno będzie.
Ty to najlepiej wyciachaj mi te logo co mieliśmy w Kalwarii albo poproś Snajpera/Polespura. Bym jutro wysłał bo niedziele będę offlajn a w pn późno będzie
9 stycznia 2010, 11:01 [cytuj]
też bym chętnie spróbował w PES-a, ale Sajmon już ustalony więc koniec tematu. My za tobą będziemy dbać o dekoncentrację przeciwników :D
też bym chętnie spróbował w PES-a, ale Sajmon już ustalony więc koniec tematu. My za tobą będziemy dbać o dekoncentrację przeciwników :D
COYS
9 stycznia 2010, 11:25 [cytuj]
No właśnie idę spać, całą noc grałem :luzik::]

edit

Już o tym myślałem. Lepiej niech się teraz wypada i później niech będzie spokój ;
No właśnie idę spać, całą noc grałem :luzik::] edit Już o tym myślałem. Lepiej niech się teraz wypada i później niech będzie spokój ;
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
9 stycznia 2010, 12:00 [cytuj]
Niech się lepiej Sajmon modli o to żeby nie musiał do Wrocławia z Bolesławca na piechty iść żebyście go zabrali. Zasypane to dolnośląskie oj zasypane....
Niech się lepiej Sajmon modli o to żeby nie musiał do Wrocławia z Bolesławca na piechty iść żebyście go zabrali. Zasypane to dolnośląskie oj zasypane
11 stycznia 2010, 16:52 [cytuj]
Eee, co z tym logiem? Ktoś się tym zajmie żebym mógł wysłać? To jest pilna sprawa.
Eee, co z tym logiem? Ktoś się tym zajmie żebym mógł wysłać? To jest pilna sprawa
11 stycznia 2010, 22:39 [cytuj]
Ja powiedział/a:
Eee, co z tym logiem? Ktoś się tym zajmie żebym mógł wysłać? To jest pilna sprawa


Trudno, zrobiłem to sam bo czas naglił. Jak będzie coś nie tak to nie moja wina:P
Trudno, zrobiłem to sam bo czas naglił. Jak będzie coś nie tak to nie moja wina:P
19 stycznia 2010, 12:35 [cytuj]
Z pewna dozą niesmiałości:) mam propozycje. Może na turniej strzelimy sobie na koszulkach ksywki względnie nazwiska. Jest teraz mase firm które takie nadruki robia więc raczej nie powinno być z tym problemu. Fajnie to wyglada. Kiedyś jak graliśmy z kumplami w halówce to pierwsi sobie cosik takiego zrobiliśmy i w nastepnym sezonie był już wysyp takich koszulek na parkiecie...????
Z pewna dozą niesmiałości:) mam propozycje. Może na turniej strzelimy sobie na koszulkach ksywki względnie nazwiska. Jest teraz mase firm które takie nadruki robia więc raczej nie powinno być z tym problemu. Fajnie to wyglada. Kiedyś jak graliśmy z kumplami w halówce to pierwsi sobie cosik takiego zrobiliśmy i w nastepnym sezonie był już wysyp takich koszulek na parkiecie...????
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
19 stycznia 2010, 14:03 [cytuj]
Snajper pamiętasz o DVD dla mnie?
Snajper pamiętasz o DVD dla mnie?
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
19 stycznia 2010, 14:59 [cytuj]
nigdy nie byłem w Trzciance i nie bardzo ogarniam miejscowość, ale czy w razie czego, gdyby okazała się straszliwa i olbrzymia, ktoś ze zmotoryzowanych mógłby mnie na miejscu zgarnąć z dworca?:)
nigdy nie byłem w Trzciance i nie bardzo ogarniam miejscowość, ale czy w razie czego, gdyby okazała się straszliwa i olbrzymia, ktoś ze zmotoryzowanych mógłby mnie na miejscu zgarnąć z dworca?:)
19 stycznia 2010, 16:43 [cytuj]
md18 powiedział/a:
Z pewna dozą niesmiałości:) mam propozycje. Może na turniej strzelimy sobie na koszulkach ksywki względnie nazwiska. Jest teraz mase firm które takie nadruki robia więc raczej nie powinno być z tym problemu. Fajnie to wyglada. Kiedyś jak graliśmy z kumplami w halówce to pierwsi sobie cosik takiego zrobiliśmy i w nastepnym sezonie był już wysyp takich koszulek na parkiecie...????


Ale to na tych koszulkach Spurs? Bo ja mógłbym miec z tym mały problem-nie wiem czy takie cos mi w mojej "metropolii" zrobią. Czy jakieś zupełnie inne?

A po drugie to gdyby mi ktos przypomniał, kiedy my się z Katowic zbieramy to bym podziękował.
Ale to na tych koszulkach Spurs? Bo ja mógłbym miec z tym mały problem-nie wiem czy takie cos mi w mojej "metropolii" zrobią. Czy jakieś zupełnie inne? A po drugie to gdyby mi ktos przypomniał, kiedy my się z Katowic zbieramy to bym podziękował
|<  <<  <  27  28  29  30  31    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 148 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się