Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  28  29  30  31  32    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
23 stycznia 2010, 12:22 [cytuj]
Ze Szczecina nikt nie jedzie?:D
Ze Szczecina nikt nie jedzie?:D
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
23 stycznia 2010, 18:48 [cytuj]
no ja jak się od niego o tym dowiedziałem(jestem redaktorem na stronie bayeru) to padłem, bo pamiętałem co o ich ekipie pisaliście tutaj po turnieju.

Żal.Koleś idei turnieju chyba nie łapie, albo kolekcjonuje puchary:blee:

no ale grzecznie odmówiliśmy haha:D
jeśli się pojawi hsv na turnieju to warto im quiz zrobić:D

poza tym coś tam ten gościu wspominał, że organizatorzy powoli już mają załatwione sprawy organizacyjne
no ja jak się od niego o tym dowiedziałem(jestem redaktorem na stronie bayeru) to padłem, bo pamiętałem co o ich ekipie pisaliście tutaj po turnieju. Żal.Koleś idei turnieju chyba nie łapie, albo kolekcjonuje puchary:blee: no ale grzecznie odmówiliśmy haha:D jeśli się pojawi hsv na turnieju to warto im quiz zrobić:D poza tym coś tam ten gościu wspominał, że organizatorzy powoli już mają załatwione sprawy organizacyjne
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
23 stycznia 2010, 19:07 [cytuj]
Ja będę wyjeżdżał z Katowic o godzinie 12.30 tak żeby na tą 19-20 dojechać. Poustalajmy kto jedzie z Maćkiem a kto jedzie ze mną.
Ja będę wyjeżdżał z Katowic o godzinie 12.30 tak żeby na tą 19-20 dojechać. Poustalajmy kto jedzie z Maćkiem a kto jedzie ze mną
23 stycznia 2010, 20:14 [cytuj]
To ja jadę z Sadzikiem i z Marcinem. Ok. To ustalone. Wyjeżdżamy panowie z Katowic 12.30.
To ja jadę z Sadzikiem i z Marcinem. Ok. To ustalone. Wyjeżdżamy panowie z Katowic 12.30
24 stycznia 2010, 11:46 [cytuj]
A, tak jak pytał Paweł, za paliwo to ile wyjdzie? Bo sobie budżet szykuję:)
A, tak jak pytał Paweł, za paliwo to ile wyjdzie? Bo sobie budżet szykuję:)
24 stycznia 2010, 11:56 [cytuj]
Hmmm....ile za paliwo? Tak na moje oko to będzie Ci potrzebna pani z reklamy Providenta :)
Tak na poważnie - jakieś 70 złoty na łeb.
Hmmm....ile za paliwo? Tak na moje oko to będzie Ci potrzebna pani z reklamy Providenta :) Tak na poważnie - jakieś 70 złoty na łeb
24 stycznia 2010, 12:50 [cytuj]
O której mam być we wrocu w piątek? I czy prócz pieniążków, DVD dla snajpera i ciuchów mam jeszcze coś brać ze sobą?
O której mam być we wrocu w piątek? I czy prócz pieniążków, DVD dla snajpera i ciuchów mam jeszcze coś brać ze sobą?
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
24 stycznia 2010, 13:22 [cytuj]
ze swojego doświadczenia wiem, że będzie potrzebny recznik i zel pod prysznic ;p
ze swojego doświadczenia wiem, że będzie potrzebny recznik i zel pod prysznic ;p
www.facebook.com/OgienOdSkaja
24 stycznia 2010, 14:22 [cytuj]
Sajmon powiedział/a:
O której mam być we wrocu w piątek? I czy prócz pieniążków, DVD dla snajpera i ciuchów mam jeszcze coś brać ze sobą?


A na PES'a się już zgłosiłeś?
A na PES'a się już zgłosiłeś?
24 stycznia 2010, 15:11 [cytuj]
Wy do trzcianki jedziecie? loool ja mieszkam 20 km od trzcianki i gdybym byl w Polsce oj bylaby gruba impreza po meczu xDDDDD zaluje, ze mnie nie ma ale mozecie w moim imieniu rozpierdzielic tych gamoni z drawy krzyz.
Wy do trzcianki jedziecie? loool ja mieszkam 20 km od trzcianki i gdybym byl w Polsce oj bylaby gruba impreza po meczu xDDDDD zaluje, ze mnie nie ma ale mozecie w moim imieniu rozpierdzielic tych gamoni z drawy krzyz
24 stycznia 2010, 22:57 [cytuj]
Jeżeli ktoś jest zainnteresowany, to zwolniło się jedno miejsce - jadę sam do Trzcianki. Ruszam z Poznania w godzinach popołudniowo-wieczornych, jeżeli komuś po drodze to moge zgarnąć.
Jeżeli ktoś jest zainnteresowany, to zwolniło się jedno miejsce - jadę sam do Trzcianki. Ruszam z Poznania w godzinach popołudniowo-wieczornych, jeżeli komuś po drodze to moge zgarnąć
Kogucie życie!
24 stycznia 2010, 22:58 [cytuj]
Takmatsumoto to zdradź z kim kosę ma Drawa Krzyż :D
Takmatsumoto to zdradź z kim kosę ma Drawa Krzyż :D
Kogucie życie!
25 stycznia 2010, 10:37 [cytuj]
Paweł prosze żebys uzbroił sie troszku w cierpliwośc bo nie mam jeszcze pomysłu o której wyjechać i pytanie czy prócz sajmona jeszcze Marcusa brać bedziemy. Mysle że najdalej do środy plan ekskursji przedstawie. Jesli chodzi o paliwo to myśle że te 7 dyszek spokojnie starczy...
Paweł prosze żebys uzbroił sie troszku w cierpliwośc bo nie mam jeszcze pomysłu o której wyjechać i pytanie czy prócz sajmona jeszcze Marcusa brać bedziemy. Mysle że najdalej do środy plan ekskursji przedstawie. Jesli chodzi o paliwo to myśle że te 7 dyszek spokojnie starczy
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
25 stycznia 2010, 12:13 [cytuj]
dzięki. czapla już sobie będzie radził z Marcusem:)
dzięki. czapla już sobie będzie radził z Marcusem:)
25 stycznia 2010, 12:13 [cytuj]
Marcus tego to Ci nie powiem bo juz 8 lat mnie nie ma w kraju. Drawa to taki maly pipidowek. Klub gdzie zawodnicy dostawali 10 zl za strzelonego gola na meczu, a jak nie strzelili to przez nastepne trzy zero wyplaty xD

Oni sa z krzyza tam wszyscy za lechem, wiec moze dac im spokoj bo w koncu pyrlandia to nasza milosc <3 Chyba ze jestes z poznania i lubisz iti z warszwy xDDD A opykac ich to chce zebyscie opykali z czystego widzi mi sie. Zajade i popytam potem jak to angielska druzyna tottenhamu im zrobila z bramki wylotowke na kielce.
Marcus tego to Ci nie powiem bo juz 8 lat mnie nie ma w kraju. Drawa to taki maly pipidowek. Klub gdzie zawodnicy dostawali 10 zl za strzelonego gola na meczu, a jak nie strzelili to przez nastepne trzy zero wyplaty xD Oni sa z krzyza tam wszyscy za lechem, wiec moze dac im spokoj bo w koncu pyrlandia to nasza milosc <3 Chyba ze jestes z poznania i lubisz iti z warszwy xDDD A opykac ich to chce zebyscie opykali z czystego widzi mi sie. Zajade i popytam potem jak to angielska druzyna tottenhamu im zrobila z bramki wylotowke na kielce
25 stycznia 2010, 14:25 [cytuj]
Sajmon powiedział/a:
O której mam być we wrocu w piątek? I czy prócz pieniążków, DVD dla snajpera i ciuchów mam jeszcze coś brać ze sobą?


I śpiwory jeszcze mamy zabrać.
I śpiwory jeszcze mamy zabrać
|<  <<  <  28  29  30  31  32    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 61 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się