Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  29  30  31  32  33    >  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
25 stycznia 2010, 15:20 [cytuj]
!!! Ponawiam apel. Moja szanowna "małżowina" zrezygnowała i jest jedno miejsce opłacone, więc może ktoś się wsadzić za nią.
Z Czaplą się porozumiałem, bo sam pomykam. Jeszcze miejsce w aucie się znajdzie, w razie czego.
!!! Ponawiam apel. Moja szanowna "małżowina" zrezygnowała i jest jedno miejsce opłacone, więc może ktoś się wsadzić za nią. Z Czaplą się porozumiałem, bo sam pomykam. Jeszcze miejsce w aucie się znajdzie, w razie czego
Kogucie życie!
25 stycznia 2010, 15:22 [cytuj]
Takmatsumoto raczej pytalem skąd jesteś. Nie obawiaj się miłość do ITI mi nie grozi :) Jak się tu rodzisz to jesteś zaszczepiony ;):P
Takmatsumoto raczej pytalem skąd jesteś. Nie obawiaj się miłość do ITI mi nie grozi :) Jak się tu rodzisz to jesteś zaszczepiony ;):P
Kogucie życie!
25 stycznia 2010, 18:14 [cytuj]
Ja tez mam 1 miejsce opłacone za małzonke, tez nie jedzie, troche zimno. wiec mamy 2 legalne, zaplacone miejsca
Ja tez mam 1 miejsce opłacone za małzonke, tez nie jedzie, troche zimno. wiec mamy 2 legalne, zaplacone miejsca
25 stycznia 2010, 20:04 [cytuj]
ja z Drawin jesli Ci to cos mowi. 6 km od Krzyza wlkp i wiesz jakos nie przepadam za ta miejscowoscia, chociaz zapiekanki robia tam dobre xD
ja z Drawin jesli Ci to cos mowi. 6 km od Krzyza wlkp i wiesz jakos nie przepadam za ta miejscowoscia, chociaz zapiekanki robia tam dobre xD
25 stycznia 2010, 20:40 [cytuj]
Nie , nic nie mówi. Ale jak będę miał w planach to podpytam o adres z tymi zapienkami :)
Nie , nic nie mówi. Ale jak będę miał w planach to podpytam o adres z tymi zapienkami :)
Kogucie życie!
26 stycznia 2010, 19:02 [cytuj]
Paweł proponuje wyjazd koło 12, 12.30. Sajmon wpisz prosze swój numer telefonu żeby był z Toba kontakt jak juz będziemy dojezdzac. Chyba najlepiej byłoby sie umówić ( na tyle ile znam Wrocek) przy centrum handlowym przy którym jest Ikea itp. - jesli w to miejsce będziesz miał problem z dotarciem to daj znac, lub jak masz inne sugestie co do trasy przelotu przez Wrocław. No i co najważniejsze daj znać Paweł gdzie sie spotykamy. Tychy czy tak jak ostatnio Katowice (no i w jakim miejscu)
Paweł proponuje wyjazd koło 12, 12.30. Sajmon wpisz prosze swój numer telefonu żeby był z Toba kontakt jak juz będziemy dojezdzac. Chyba najlepiej byłoby sie umówić ( na tyle ile znam Wrocek) przy centrum handlowym przy którym jest Ikea itp. - jesli w to miejsce będziesz miał problem z dotarciem to daj znac, lub jak masz inne sugestie co do trasy przelotu przez Wrocław. No i co najważniejsze daj znać Paweł gdzie sie spotykamy. Tychy czy tak jak ostatnio Katowice (no i w jakim miejscu)
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
26 stycznia 2010, 19:06 [cytuj]
A właśnie, a my to gdzie się spotykamy w Katowicach? Koło dworca gdzieś?
A właśnie, a my to gdzie się spotykamy w Katowicach? Koło dworca gdzieś?
27 stycznia 2010, 10:37 [cytuj]
Wyjeżdżamy z Katowic o godzinie 13. Umawiamy się pod zegarem na estakadzie.
Wyjeżdżamy z Katowic o godzinie 13. Umawiamy się pod zegarem na estakadzie
27 stycznia 2010, 20:22 [cytuj]
Ok. Jestesmy umówieni. W ramach przypomnienia wpisz prosze Twój numer tel. żeby kwasu nie było. Jesli nie masz jeszcze nr. Sajmona to apel również do niego żeby sie z nim bedąc we Wrocku kontaktować.
Ok. Jestesmy umówieni. W ramach przypomnienia wpisz prosze Twój numer tel. żeby kwasu nie było. Jesli nie masz jeszcze nr. Sajmona to apel również do niego żeby sie z nim bedąc we Wrocku kontaktować
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
27 stycznia 2010, 21:49 [cytuj]
Konrad możemy się spotkać o tej 12:30 ;] skoro Paweł wcześniej będzie, to sobie z nim poczekam. Także 12:30 myślę będzie git. Konrad napisz, czy Ci pasuje
Konrad możemy się spotkać o tej 12:30 ;] skoro Paweł wcześniej będzie, to sobie z nim poczekam. Także 12:30 myślę będzie git. Konrad napisz, czy Ci pasuje
COYS
27 stycznia 2010, 21:50 [cytuj]
Jedziemy razem. Umówiłem się z Marcinem na 12.30 przy zegarze w Katowicach.
Jedziemy razem. Umówiłem się z Marcinem na 12.30 przy zegarze w Katowicach
28 stycznia 2010, 11:02 [cytuj]
Oj Paweł Paweł takie pytania zadajesz :P Ja byłem bliskie rezygnacji z wyjazdu po mi za przeproszeniem rury pierdykneły od mrozu i nie chciałem mojej Pani zostawić samej a Ty mi takie pytanie zadajesz. Chcesz 12.15 to bede, chcesz 12.30 tez bede !!!!!!!!!!
Oj Paweł Paweł takie pytania zadajesz :P Ja byłem bliskie rezygnacji z wyjazdu po mi za przeproszeniem rury pierdykneły od mrozu i nie chciałem mojej Pani zostawić samej a Ty mi takie pytanie zadajesz. Chcesz 12.15 to bede, chcesz 12.30 tez bede !!!!!!!!!!
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
28 stycznia 2010, 17:18 [cytuj]
Już to podrzucilem w innym miejscu, ale GDZIE MAMY SIE STAWIĆ?? :bezradny:
Już to podrzucilem w innym miejscu, ale GDZIE MAMY SIE STAWIĆ?? :bezradny:
Kogucie życie!
28 stycznia 2010, 17:30 [cytuj]
No to jest zagwozdka:D Nocleg mamy w internacie. To internatu powinniśmy szukać-choć tu pojawia się kolejny problem. Internaty są dwa:| Przeszukuje właśnie ichnią stronę, forum i regulamin, jak coś znajdę, dam znać. A jak nie to się odezwę do organizatorów. Chyba, że Varba coś wie. A w ogóle to może wybrać jedno miejsce, w którym się spotkamy i będziemy mety szukać?
No to jest zagwozdka:D Nocleg mamy w internacie. To internatu powinniśmy szukać-choć tu pojawia się kolejny problem. Internaty są dwa:| Przeszukuje właśnie ichnią stronę, forum i regulamin, jak coś znajdę, dam znać. A jak nie to się odezwę do organizatorów. Chyba, że Varba coś wie. A w ogóle to może wybrać jedno miejsce, w którym się spotkamy i będziemy mety szukać?
28 stycznia 2010, 17:35 [cytuj]
Dobra, mam to:
"Zawody rozegrane zostaną w dniach 30-31 stycznia 2010 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Żeromskiego 28 w Trzciance."

Gdzie jest internat nie wiem, nie znalazłem. W internacie, tym lepszym, tyle wiem. I jeszcze to, ze jeden od drugiego oddalony jest o 1 km.
Dobra, mam to: "Zawody rozegrane zostaną w dniach 30-31 stycznia 2010 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Żeromskiego 28 w Trzciance." Gdzie jest internat nie wiem, nie znalazłem. W internacie, tym lepszym, tyle wiem. I jeszcze to, ze jeden od drugiego oddalony jest o 1 km
28 stycznia 2010, 18:48 [cytuj]
Dobra, kupiłem bilet PKSowy do Piły (z tamtąd mam 30 km do Trzcianki) :rotfl:
Dobra, kupiłem bilet PKSowy do Piły (z tamtąd mam 30 km do Trzcianki) :rotfl:
CAN'T SMILE WITHOUT YOU!
28 stycznia 2010, 20:06 [cytuj]
Moj numer 601599106 jade z Radomska wiec pewnie bedziecie jechac przez trase na łodz (czyli przez radomsko) to dajcie cynka to mozemy jechac w 3 auta.
Moj numer 601599106 jade z Radomska wiec pewnie bedziecie jechac przez trase na łodz (czyli przez radomsko) to dajcie cynka to mozemy jechac w 3 auta
|<  <<  <  29  30  31  32  33    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 163 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się