Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  30  31  32  33  34    >
Forum dyskusyjne » Hyde Park » Turniej kibiców - zapytanie o udział w nim fanów Spurs
28 stycznia 2010, 20:10 [cytuj]
Jedziemy na Breslau żeby odebrać jeszcze po drodze Sajmona...Ok Paweł to fakt że można na 2 fury jechać razem. Wiec jutro po 12 na placu Andrzeja :cwaniak:
Jedziemy na Breslau żeby odebrać jeszcze po drodze Sajmona...Ok Paweł to fakt że można na 2 fury jechać razem. Wiec jutro po 12 na placu Andrzeja :cwaniak:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
28 stycznia 2010, 21:02 [cytuj]
Varba podrzuć o jaki internat chodzi??
Varba podrzuć o jaki internat chodzi??
Kogucie życie!
28 stycznia 2010, 21:13 [cytuj]
Ja znalazłem dwa internaty w Trzciance. Pierwszy internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjanych ul. Mickiewicza 50 i drugi Inetrnat Zespołu Szkół ul. Mickiewicza 31. Miejmy nadzieję, że to jeden z tych. Oba na tej samej ulicy. No chyba, że to ten sam :)
Taaaa, jak Ci varba podrzuci adres to wylądujemy u Haliny z wieży ciśnień na melinie :P
Ja znalazłem dwa internaty w Trzciance. Pierwszy internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjanych ul. Mickiewicza 50 i drugi Inetrnat Zespołu Szkół ul. Mickiewicza 31. Miejmy nadzieję, że to jeden z tych. Oba na tej samej ulicy. No chyba, że to ten sam :) Taaaa, jak Ci varba podrzuci adres to wylądujemy u Haliny z wieży ciśnień na melinie :P
28 stycznia 2010, 21:32 [cytuj]
Myślisz, że to takie kiepskie rozwiązanie?? :X
Myślisz, że to takie kiepskie rozwiązanie?? :X
Kogucie życie!
28 stycznia 2010, 21:54 [cytuj]
W sumie Marcus - nie jest napisane w regulaminie turnieju, że nie można grać z 2,5 promila :) Ale warto przynajmniej dla tego Kuby przyzwoicie wyglądać.
W sumie Marcus - nie jest napisane w regulaminie turnieju, że nie można grać z 2,5 promila :) Ale warto przynajmniej dla tego Kuby przyzwoicie wyglądać
28 stycznia 2010, 22:05 [cytuj]
Powodzenia Wam tam życzę panowie!!!:)
i szerokiej drogi, bo kur... co to znów za oknem się dzieje;/

Ja, jeśli będzie potrzeba, będę Wam pisał jak nasi z Birmingham sobie radzą;)

COYS!!
Powodzenia Wam tam życzę panowie!!!:) i szerokiej drogi, bo kur... co to znów za oknem się dzieje;/ Ja, jeśli będzie potrzeba, będę Wam pisał jak nasi z Birmingham sobie radzą;) COYS!!
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
28 stycznia 2010, 22:38 [cytuj]
md18 powiedział/a:
Jedziemy na Breslau żeby odebrać jeszcze po drodze Sajmona...Ok Paweł to fakt że można na 2 fury jechać razem. Wiec jutro po 12 na placu Andrzeja :cwaniak:

Obawiam się, ze musisz zmienic trase md18 ;/ podjalem decyzje o wycofaniu sie z zabawy... Czekalem do ostatniej chwili i jednak pogoda dala za wygrana... Dojazd do wrocka dla mnie nie istnieje ;( przykro mi, ze mieszam wam w planach i zycze dobrej zabawy.
Obawiam się, ze musisz zmienic trase md18 ;/ podjalem decyzje o wycofaniu sie z zabawy... Czekalem do ostatniej chwili i jednak pogoda dala za wygrana... Dojazd do wrocka dla mnie nie istnieje ;( przykro mi, ze mieszam wam w planach i zycze dobrej zabawy
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
28 stycznia 2010, 23:04 [cytuj]
konradthfc powiedział/a:
W sumie Marcus - nie jest napisane w regulaminie turnieju, że nie można grać z 2,5 promila :) Ale warto przynajmniej dla tego Kuby przyzwoicie wyglądać


Mi się zdaje, że poniżej 3 wyglądam źle, więc...
Mi się zdaje, że poniżej 3 wyglądam źle, więc
Kogucie życie!
28 stycznia 2010, 23:05 [cytuj]
Przed pogodą pękasz?? Eeeee, dasz radę. Jesteśmy z Tobą. Jak nie to idziesz do "Wybacz mi" i się kajasz ;)
Przed pogodą pękasz?? Eeeee, dasz radę. Jesteśmy z Tobą. Jak nie to idziesz do "Wybacz mi" i się kajasz ;)
Kogucie życie!
29 stycznia 2010, 00:35 [cytuj]
Sajmon to wyjdź rano z domu, badź do 19 :30 w Poznaniu i ja cie zgarnę :D
Sajmon to wyjdź rano z domu, badź do 19 :30 w Poznaniu i ja cie zgarnę :D
Kogucie życie!
29 stycznia 2010, 00:42 [cytuj]
Paweł spotykamy się pod zegarem o tej 12:15 ? kurka szukam tych rękawic dla Ciebie i mam nadzieję, że jak jutro zajdę do piwnicy to je tam znajdę, bo inaczej będzie kiszka...do zobaczyska panowie ;) aa i Sajmon przemyśl to jeszcze, szkoda opuszczać taki trip :D
Paweł spotykamy się pod zegarem o tej 12:15 ? kurka szukam tych rękawic dla Ciebie i mam nadzieję, że jak jutro zajdę do piwnicy to je tam znajdę, bo inaczej będzie kiszka...do zobaczyska panowie ;) aa i Sajmon przemyśl to jeszcze, szkoda opuszczać taki trip :D
COYS
29 stycznia 2010, 09:24 [cytuj]
Dobra Panowie - wszyscy którzy jadą - do zobaczenia w Trzciance. Szerokiej drogi, szerokich torów i co tam jeszcze. COME ON YOU SPURS!!!!!
Dobra Panowie - wszyscy którzy jadą - do zobaczenia w Trzciance. Szerokiej drogi, szerokich torów i co tam jeszcze. COME ON YOU SPURS!!!!!
29 stycznia 2010, 09:25 [cytuj]
Aaa i sadzik - szukaj tych maków bo będę musiał grać w takich rękawiczkach na sznurku z jednym palcem :)
Aaa i sadzik - szukaj tych maków bo będę musiał grać w takich rękawiczkach na sznurku z jednym palcem :)
29 stycznia 2010, 11:03 [cytuj]
mam makówy ! 2 pary na dodatek :D do zobaczenia w Trzciance panowie ;)
mam makówy ! 2 pary na dodatek :D do zobaczenia w Trzciance panowie ;)
COYS
30 stycznia 2010, 19:50 [cytuj]
Ktos wie co slychac u chlopakow? Jak sobie radza?
Ktos wie co slychac u chlopakow? Jak sobie radza?
www.facebook.com/OgienOdSkaja
30 stycznia 2010, 20:01 [cytuj]
dostałem esa od Pawła, niestety mało pozytywny - to jakoś było koło 17 i napisał, że wszystko do tyłu;/ nie wiem, czy później jeszcze coś grali.
Wiem na pewno, że, co prawda nie od początku, ale mieli okazję wspólnie obejrzeć mecz Tottenhamu, szkoda, że bez happy endu
dostałem esa od Pawła, niestety mało pozytywny - to jakoś było koło 17 i napisał, że wszystko do tyłu;/ nie wiem, czy później jeszcze coś grali. Wiem na pewno, że, co prawda nie od początku, ale mieli okazję wspólnie obejrzeć mecz Tottenhamu, szkoda, że bez happy endu
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
31 stycznia 2010, 18:53 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
panowie masakra. Pierwszy raz usmiechnalem sie do swojego łóżka. Chyba zrobie sobie jego zdjecie i bede w portfelu nosił

Było takie fajne/beznadziejne czy "uśmiechnąłem się" znaczy tyle co "puściłem bełta"?!:D
Było takie fajne/beznadziejne czy "uśmiechnąłem się" znaczy tyle co "puściłem bełta"?!:D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
|<  <<  <  30  31  32  33  34    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 145 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się